Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Indrushka @ 2011 09 19, 01:15)
drinks_cheers.gif
arba pvz tepa tik viena sluoksni lako blink.gif man viena irodinejo, kad turi manikiurist kuri daro uz 30, nu bet dzin kiek dariausi visada po savaites nukrenta  doh.gif pamacius nagus suvokiau kodel, na bet jei zmonems psichologiskai smagiau pigiau moketi, tegul  thumbup.gif


nu geras blink.gif doh.gif
bet visumoj dazna renkasi pigesni varianta kai paziurejau g.gif tiek priauginimuose, tiek geliniuose lakavimuose unsure.gif tik tokia kuri truputi supranta sugeba rinktis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 09 19, 06:23)
nu geras  blink.gif  doh.gif
bet visumoj dazna renkasi pigesni varianta kai paziurejau  g.gif tiek priauginimuose, tiek geliniuose lakavimuose unsure.gif  tik tokia kuri truputi supranta sugeba rinktis  rolleyes.gif

Na cia turbut visos mieliau eitu i gera salona darytis,tik ne visos turi tokias galimybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 09 18, 12:45)
O kokia spalvyte pasirinkai? As nagu siaip nelakuoju spalvotu laku, bet dabar naguciai ataugo manau galima ir su spalvyte palakuot. Pas koleges , drauges dazniausiai ryskios spalvos....man tai butu per daug drastiska. GAl gali savo nagucius pademonstruot  blush2.gif


aš pasirinkau perlamutrinę, aš irgi nenorėjau ryškios, nes sėdint namie su vaikais kažkaip man nelabai schmoll.gif
QUOTE(Morgan @ 2011 09 18, 16:59)
Skelbimuose maciau lakavima ir uz 30 lyg daro,bet cia turbut be manikiuro.

man nereikia manikiūro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2011 09 19, 07:15)
aš pasirinkau perlamutrinę, aš irgi nenorėjau ryškios, nes sėdint namie su vaikais kažkaip man nelabai  schmoll.gif

man nereikia manikiūro  mirksiukas.gif

Tada cia paziurekit
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 18, 11:47)
Aiskutis,reiskia paciai siustis brangiau gaunasi. g.gif Nes man gelish dabar kur uzsakiau gausis apie 39 lt vienas,gal net maziau.Gelac apie 27 lt nes dabar jie nukainuoti.

Pasidalink iš kur tokia kaina gaunasi. Nes man tai Gelish per tarpininkes apie 50-52 Lt. gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 19, 09:51)
Pasidalink iš kur tokia kaina gaunasi. Nes man tai Gelish per tarpininkes apie 50-52 Lt. gaunasi  4u.gif

Na vienas lakiukas su siuntimu amazon.com apie 13 doleriu,dauginu is 3 lt ir gaunasi tokia suma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 19, 12:22)
Na vienas lakiukas su siuntimu amazon.com apie 13 doleriu,dauginu is 3 lt ir gaunasi tokia suma. 4u.gif

Bet ar jie siunčia į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 19, 11:44)
Bet ar jie siunčia į Lietuvą?

Siuncia kai kurie,bet nepigus siuntimas.Per tarpininke pigiau pagal mane.Kazko gal nesuskaiciuoju.Na jau turiu gaut skaiciukus tiksliau parasysiu.Tik gaila kad bendra suma raso,ne atskirai kiekvienai prekei.
O per kokia tarpininke jus uzsakot?Gal pas ja taxai kokie yra kosmetikai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 19 rugsėjo 2011 - 11:55
QUOTE(Morgan @ 2011 09 19, 12:53)
Siuncia kai kurie,bet nepigus siuntimas.Per tarpininke pigiau pagal mane.Kazko gal nesuskaiciuoju.Na jau turiu gaut skaiciukus tiksliau parasysiu.Tik gaila kad bendra suma raso,ne atskirai kiekvienai prekei.
O per kokia tarpininke jus uzsakot?Gal pas ja taxai kokie yra kosmetikai? g.gif

Ne taxų nėra, tik jei shipingas būna iš kai kurių pardavėjų. Bet man kažkaip su siuntimu gaunasi ne mažiau 50 Lt. Na gal gerai paieškojus galima rasti pigiau, bet man patikusios spalvos tai buvo apie tokią sumą. Nedaug aišku aš tų spalvų turiu. O jums kuris geriau Gelish ar Gelac? Noriu kažkokios dar neutralios spalvytės, ir nežinau ką čia išsirinkti. Nes kiek esu siuntusis tai spalva neatitinka nurodytos Gelish. O ant natūralių nagu nerandu daug pavyzdžių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 19, 12:02)
Ne taxų nėra, tik jei shipingas būna iš kai kurių pardavėjų. Bet man kažkaip su siuntimu gaunasi ne mažiau 50 Lt. Na gal gerai paieškojus galima rasti pigiau, bet man patikusios spalvos tai buvo apie tokią sumą. Nedaug aišku aš tų spalvų turiu. O jums kuris geriau Gelish ar Gelac? Noriu kažkokios dar neutralios spalvytės, ir nežinau ką čia išsirinkti. Nes kiek esu siuntusis tai spalva neatitinka nurodytos Gelish. O ant natūralių nagu nerandu daug pavyzdžių  doh.gif

Jei esat Kaune, nueikit į Nagavita ir apziurekit;) siaip ziuorint kokios neutralios norit. Aš turiu kelias, bet vistiek vienos einamiausiu, Bordo, vysnine, rozine. Dabar rudeni dar tamsiai violetines eis į trasa smile.gif
maciau kad "pareina" nauja gelish spalvų kolekcija.
P.S. Gelac man visiškai nepatiko schmoll.gif tepesi kažkaip keistai, nesiojosi irgi nekaip. Bandžiau aš ant savęs tai man neprilipo, todėl net nebepirkau darbui
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2011 09 19, 12:27)
maciau kad "pareina" nauja gelish spalvų kolekcija.


Šitie ane?
user posted image

Mačiau ir aš. Yra neblogų ir jau yra prekyboje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 19 rugsėjo 2011 - 13:21
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 19, 14:20)
Šitie ane?
user posted image

Mačiau ir aš. Yra neblogų ir jau yra prekyboje  bigsmile.gif

g.gif O man kazkaip jie seipsau sitie visi blizguciai http://theresabloor....efx-update.html,http://www.facebook....6...e=1

Nebent maishant su kitom spalvom butu grazu :bigsmile:Gal ryshkiai melinas dar visai nieko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 19 rugsėjo 2011 - 13:26