Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 20, 15:59)
Kazkuri cia klause rimtai, po kiek lako buteliuku turit nusipirkusios pvz?  bigsmile.gif Susiskaiciavau savus- 12  blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  gana pirkt jomajo...


pas mane 19 ax.gif ir tai atsiranda tokiu, kurioms spalvu per mazai doh.gif
good gossip geras, man jis nuostabiai ant juodos spalvos uzlakuotas ziurisi bigsmile.gif

QUOTE(asta1976 @ 2011 09 20, 16:50)
Sveiki.Sakykit,kam naudojamas sitas

user posted image
Rozinis tai zinau,kad nuvalymui naudojamas.

as ji naudoju pasiaususi naga nuriebalinti ir dulkes nuvalyti ir po visko lipnumui nuimti rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 20, 15:45)
taip gelish smile.gif
JO ana violetava galima ir 3 sluoksniais dengti, gal rimtai butu ryshkesne g.gif  Alia vistiek mano favoritas lieka Good Gossip, nors kazkuriai cia labai nepatiko ryshkumas ir norejo atsikratyt, o as va 2 buteliuka pirkau bigsmile.gif  per vasara sudulkejo kaip mat biggrin.gif
user posted image

bigsmile.gif vai kaip grazu,ir taip tvarkingai nulakuota thumbup.gif Matosi meistro ranka.Nu spalvyte super.

Viliuosi,as naudoju jau gera menesi acetona.Kadangi lakuoju tik sau ir mamai.Jei dirbciau tektu naudot prof priemones.Pradzioj naudojau gelac removeri.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 20, 22:39)
bigsmile.gif vai kaip grazu,ir taip tvarkingai nulakuota thumbup.gif Matosi meistro ranka.Nu spalvyte super.

Viliuosi,as naudoju jau gera menesi acetona.Kadangi lakuoju tik sau ir mamai.Jei dirbciau tektu naudot prof priemones.Pradzioj naudojau gelac removeri.

Ačiū 4u.gif Aš sau naudoju Gelish removerį, bet jis man gavosi apie 24 Lt. Tai galvoju gal ką pigiau rasčiau ax.gif Aišku kai tik sau tai užtenka pakankamai ilgam.
Atsakyti
QUOTE(asta1976 @ 2011 09 20, 16:50)
Sveiki.Sakykit,kam naudojamas sitas

user posted image
Rozinis tai zinau,kad nuvalymui naudojamas.


O jūs, merginos, pažiūrėkite į sudėtį g.gif Ten gi paprastas spiritukas ar ne?
Kodėl rašau. Va mano manikiūristė sakė, kad vietoj šitų visų cleanser'ių galima naudoti paprasčiausią purškiamą "Cutasept", kur vaistinėse galima įsigyti.
Kaip manot... g.gif
Atsakyti
Tai vat todel as ir klausiau ar to paties valiklio reikia ir geliniams priaugintiems nagams ir gelinam lakui?? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 21, 08:35)
O jūs, merginos, pažiūrėkite į sudėtį  g.gif  Ten gi paprastas spiritukas ar ne?
Kodėl rašau. Va mano manikiūristė sakė, kad vietoj šitų visų cleanser'ių galima naudoti paprasčiausią purškiamą "Cutasept", kur vaistinėse galima įsigyti.
Kaip manot...  g.gif

naudojus esu ir cutasept, geris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 21, 09:35)
O jūs, merginos, pažiūrėkite į sudėtį  g.gif  Ten gi paprastas spiritukas ar ne?
Kodėl rašau. Va mano manikiūristė sakė, kad vietoj šitų visų cleanser'ių galima naudoti paprasčiausią purškiamą "Cutasept", kur vaistinėse galima įsigyti.
Kaip manot...  g.gif

Tikrai taip, galima naudot drinks_cheers.gif

Snake taip jo reikia tiek priauginimui, tiek ir ilgalaikiam lakui smile.gif
Atsakyti
Na reikes ir man ji isbandyti, jei jau toks geras kaip sakot smile.gif As mastau del virsutinio sluoksnio, ir nesuprantu koks skirtumas geliniu priaugintu nagu ir gelinio lako - tiesiog vienas nebuna lipnus istraukus is po lempos, o kitas buna ir ji reikia pavalyt. O toliau reiskia jokio skirtumo? Ar as cia labai jau kvailai sumasciau ? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2011 09 21, 12:05)
Na reikes ir man ji isbandyti, jei jau toks geras kaip sakot smile.gif As mastau del virsutinio sluoksnio, ir nesuprantu koks skirtumas geliniu priaugintu nagu ir gelinio lako - tiesiog vienas nebuna lipnus istraukus is po lempos, o kitas buna ir ji reikia pavalyt. O toliau reiskia jokio skirtumo? Ar as cia labai jau kvailai sumasciau ?  doh.gif  blush2.gif

Toks, kad priaugintiem nagam naudojamas arba be lipnaus sluoksnio, arba su-cia jau koki pasirinksi, bet jis netirpsta acetone ir nera "guminis" , minkstas , kaip tas , kuris skirtas ilgalaikiam lakavimui.Beto priauginamu nagu virsutine danga, netinka Uv lakams, nes po juo lakas skilineja, jis per kietas ilgalaikiais lakais lakuotiems naguciams.Todel tai yra visishkai skirtingi du produktai ax.gif jei uzsiimi ir priauginamais nagais ir ilgalaikiu uv laku, reikia turetu abu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 21 rugsėjo 2011 - 13:43
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 21, 08:35)
O jūs, merginos, pažiūrėkite į sudėtį  g.gif  Ten gi paprastas spiritukas ar ne?
Kodėl rašau. Va mano manikiūristė sakė, kad vietoj šitų visų cleanser'ių galima naudoti paprasčiausią purškiamą "Cutasept", kur vaistinėse galima įsigyti.
Kaip manot...  g.gif

Galima pasitikslinti blush2.gif .Tai spiritas ar cutaseptas naudojamas prieš dedant pirmą sluoksnį ir nuvalymui lipnumo po lakavimo? Ar gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2011 09 21, 18:39)
Galima pasitikslinti blush2.gif .Tai spiritas ar cutaseptas naudojamas prieš dedant pirmą sluoksnį ir nuvalymui lipnumo po lakavimo? Ar gerai supratau?

tai cutasepto sudetyje ir yra spirito(alcoholio)..per mokslus kaip iseiti kazkada minejo destytoja, kad galit ir paprasta degtine naudoti laugh.gif ir dezinfekcijai, ir dulkiu valymui ir lipnumo nuvalymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 21 rugsėjo 2011 - 17:43
QUOTE(viliuosi @ 2011 09 21, 08:23)
Ačiū  4u.gif  Aš sau naudoju Gelish removerį, bet jis man gavosi apie 24 Lt. Tai galvoju gal ką pigiau rasčiau  ax.gif Aišku kai tik sau tai užtenka pakankamai ilgam.

Gelac dvigubai pigesnis ir man rodos kiekis tas pats.Reiktu paziuret.

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 21, 17:42)
tai cutasepto sudetyje ir yra spirito(alcoholio)..per mokslus kaip iseiti kazkada minejo destytoja, kad galit ir paprasta degtine naudoti laugh.gif ir dezinfekcijai, ir dulkiu valymui ir lipnumo nuvalymui.

bigsmile.gif o geras.
Atsakyti