Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 11:42)
Kokias si karta, maciau kad shelac emei ruda ir rozini pasemei dar ? ta? biggrin.gif  biggrin.gif  Nu vo i bizniausi tuoj lotuliukas.gif

Jo,galvoju dar ir ta rozini paimsiu,nes tik sian eisiu vest pinigu,tai kol nepervedziau laukiu atsakymo ar nepardve g.gif
Dabar laukiu dar
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
Ir kol kas kiek ziurejau,niekas nebekrenta i aki g.gif Dar noreciau gelish vegas night,turiu gelac disco ball,jie labai panasus,bet gelish daug graziau ant nagucio atrodo.Tik issiaiskinsiu tiksliai del pavadinimo spalvos,nueisiu i Nagavita,ir reiks uzsisakyt.
Tiesa,jau mamai nagucius priauginau ir visai gerai gavosi thumbup.gif

Del bizniaus tai bus matyt biggrin.gif Kas nores nulakuot galesiu,nes iki ziemos issikraustysim i nama,vaikas darzeli dienom,vyras irgi mazai bus LT,ka man daugiau veikt doh.gif Vis lysnas litas ir uzsiemimas kazkoks.Juolab kad man patinka ziauriai su nagais tvarkytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 26 rugsėjo 2011 - 11:53
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 12:49)
Jo,galvoju dar ir ta rozini paimsiu,nes tik sian eisiu vest pinigu,tai kol nepervedziau laukiu atsakymo ar nepardve g.gif
Dabar laukiu dar
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
Ir kol kas kiek ziurejau,niekas nebekrenta i aki g.gif Dar noreciau gelish vegas night,turiu gelac disco ball,jie labai panasus,bet gelish daug graziau ant nagucio atrodo.Tik issiaiskinsiu tiksliai del pavadinimo spalvos,nueisiu i Nagavita,ir reiks uzsisakyt.
Tiesa,jau mamai nagucius priauginau ir visai gerai gavosi thumbup.gif

bigsmile.gif ei reikejo imest i priauginimo tema..kas ten gavos, kaip pirmas blynas? bigsmile.gif

O va idomu bus pamatyt realiai ta bronzine? As turejau-tik kitos firmos...tai kazkaip nepatiko, pabodo tas disco stilius.Zinoma labai grazus prancuzas su juo gaudavosi tik blizgantys galiukai, bet zodz pardaviau-nusibodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 rugsėjo 2011 - 11:53
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 11:52)
bigsmile.gif  ei reikejo imest i priauginimo tema..kas ten gavos, kaip pirmas blynas? bigsmile.gif

Ai zinok kol kas dar nerodysiu,kol pati nepamatysiu kad idealu blush2.gif Yra trukumu,kuriuos supratau ir kita kart istaisysiu ax.gif Bet kaip pirmas blynas tai visai gerai.
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 11:52)
O va idomu bus pamatyt realiai ta bronzine? As turejau-tik kitos firmos...tai kazkaip nepatiko, pabodo tas disco stilius.Zinoma labai grazus prancuzas su juo gaudavosi tik blizgantys galiukai, bet zodz pardaviau-nusibodo ax.gif

Ta bronzine paimiau,daugiau del vieno navaroto ant nagu,negu kad visa naga pilnai tept. mirksiukas.gif

Nu va,turi ta mergina kol kas ir ta rozini thumbup.gif Zodziu pirstais nerusiom ir seiles nevarvinam,jie mano lotuliukas.gif

Labai laukiu to belas vampier wub.gif Ir night reflection.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 26 rugsėjo 2011 - 12:03
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 12:57)
pilnai tept. mirksiukas.gif

Nu va,turi ta mergina kol kas ir ta rozini thumbup.gif Zodziu pirstais nerusiom ir seiles nevarvinam,jie mano lotuliukas.gif

Labai laukiu to belas vampier wub.gif Ir night reflection.

Ai as da masciau del rozinio, alia vasara baiges-tai pamaniau i nereik cia ziema fyfiniu nagu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nes dabar kiek dairiaus, nieko patinkancio nerandu blush2.gif Noris kazkokios matines grazios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 12:07)
Ai as da masciau del rozinio, alia vasara baiges-tai pamaniau i nereik cia ziema fyfiniu nagu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nes dabar kiek dairiaus, nieko patinkancio nerandu blush2.gif  Noris kazkokios matines grazios spalvos wub.gif

lotuliukas.gif sakai fyfisku lotuliukas.gif Nu as pabusiu pora savaiciu fyfule lotuliukas.gif As brunete man leidziama biggrin.gif
Del spalvu tai tikrai,kazkaip trukumas g.gif Dar noreciau keliu spalvyciu,bet geliniu tokiu nemaciau schmoll.gif Oi viena grazia spalva maciau ant drauges nagu,ji darosi gelini bige.Tokia oranzine,bet ne neonine,o grazi tokia svelni,reiktu i nagavita nueit apziuret kokiu jie turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 13:13)
lotuliukas.gif sakai fyfisku lotuliukas.gif Nu as pabusiu pora savaiciu fyfule lotuliukas.gif As brunete man leidziama biggrin.gif
Del spalvu tai tikrai,kazkaip trukumas g.gif Dar noreciau keliu spalvyciu,bet geliniu tokiu nemaciau schmoll.gif Oi viena grazia spalva maciau ant drauges nagu,ji darosi gelini bige.Tokia oranzine,bet ne neonine,o grazi tokia svelni,reiktu i nagavita nueit apziuret kokiu jie turi g.gif

biggrin.gif Tau galima, tu pas mus daba bizniere lotuliukas.gif lotuliukas.gif tau reik reklamos ant nagu savo biggrin.gif Jo atrodo palete didele, bet kazko isirinkti tokio specifinio va ir neiseina, cia jauciu tode, ka per daug ju yra lotuliukas.gif Va kokio vyshninio gal reiktu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 rugsėjo 2011 - 12:18
QUOTE(NMT @ 2011 09 26, 09:27)
Dar neskubėk smile.gif Aš turiu šią spalvą ir man ji po savaitės nešiojimo pasidaro tokia murzina ir iš kitų esu tą patį girdėjus.
viliuosi, ar jum taip nebūna?

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 11:27)
unsure.gif  Ooo sitokio tai dalykelio nenoreciau g.gif

jis mano vienas pirmuju pirktu ir niekada nera pakeites spalvos schmoll.gif

QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 11:49)
Jo,galvoju dar ir ta rozini paimsiu,nes tik sian eisiu vest pinigu,tai kol nepervedziau laukiu atsakymo ar nepardve g.gif
Dabar laukiu dar
My Webpage
My Webpage
My Webpage
My Webpage
Ir kol kas kiek ziurejau,niekas nebekrenta i aki g.gif Dar noreciau gelish vegas night,

Bellas vampire tai tokia tamsiai tamsiai baklazanas, paveiksliuke tikrai ne toks parodytas rolleyes.gif bronzed tai kaip suprantu geltonas blizgutis, jis laaaabai gerai ziurisi ant juodo pagrindo thumbup.gif
water fields man labai patinka thumbup.gif na good gosip jau manau apkalbetas, o vegas nights jau baigiu islakuoti, tikrai populiarus, labai graziai ziurisi ant visu spalvu ir vienas thumbup.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 12:07)
Ai as da masciau del rozinio, alia vasara baiges-tai pamaniau i nereik cia ziema fyfiniu nagu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nes dabar kiek dairiaus, nieko patinkancio nerandu blush2.gif  Noris kazkokios matines grazios spalvos wub.gif

tai pirk bellas vampire ir dar neblogas yra vysninis, Rose garden wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrushka: 26 rugsėjo 2011 - 12:36
QUOTE(Jolkuce @ 2011 09 26, 12:18)
biggrin.gif Tau galima, tu pas mus daba bizniere lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tau reik reklamos ant nagu savo biggrin.gif Jo atrodo palete didele, bet kazko isirinkti tokio specifinio va ir neiseina, cia jauciu tode, ka per daug ju yra lotuliukas.gif Va kokio vyshninio gal reiktu g.gif

lotuliukas.gif kol kas nebizniere,dar tik 3 lakus turiu,nu po keliu dienu 5 turesiu lotuliukas.gif Tai ner ko cia reklamuotis.Nes uzdarys man rasyma savaitei,bus tada biznius lotuliukas.gif
O tai tu kazkoki turi,elegant wish man rodos g.gif Ar nori be blizgucio?
Papildyta:
QUOTE(Indrushka @ 2011 09 26, 12:36)
Bellas vampire tai tokia tamsiai tamsiai baklazanas, paveiksliuke tikrai ne toks parodytas  rolleyes.gif bronzed tai kaip suprantu geltonas blizgutis, jis laaaabai gerai ziurisi ant juodo pagrindo thumbup.gif
water fields man labai patinka  thumbup.gif na good gosip jau manau apkalbetas, o vegas nights jau baigiu islakuoti, tikrai populiarus, labai graziai ziurisi ant visu spalvu ir vienas  thumbup.gif
tai pirk bellas vampire ir dar neblogas yra vysninis, Rose garden  wub.gif

Belas as maciau ant naguciu,aisku fotkej bet vistiek patiko thumbup.gif Aha,siaip paziurejus i vegas night net nepagavotum kad taip graziai ji ziurisi ant naguciu wub.gif
Labai grazi spalvyte ta garden,as i ja ziurejau ir subejojau ar man reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 11:41)
Vienai kitai padariau,pamato ir teiraujasi,ziurek bizniu uzsiimsiu biggrin.gif


Čia iš serijos kai hobis tampa bizniu biggrin.gif O jei rimtai, tai čia neblogas variantas g.gif

QUOTE(Indrushka @ 2011 09 26, 12:36)
o vegas nights jau baigiu islakuoti, tikrai populiarus, labai graziai ziurisi ant visu spalvu ir vienas  thumbup.gif


Esu mačiusi labai gražų variantą kažkur internete: Harmony gelish "Caution" (tamsiai tamsiai mėlynas) ir ant viršaus "Vegas nights" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 26, 12:50)
Čia iš serijos kai hobis tampa bizniu  biggrin.gif  O jei rimtai, tai čia neblogas variantas  g.gif
Esu mačiusi labai gražų variantą kažkur internete: Harmony gelish "Caution" (tamsiai tamsiai mėlynas) ir ant viršaus "Vegas nights"  wub.gif

Nu as sakau,ziurek vienai kitai ir lakas naujas iseina biggrin.gif O jei rimtai tai,viena kart draugei padariau uz dyka.Ir manikiura ir lakavima,paskui ji dar norejo,tai kazkaip nedarysiu gi uz dyka pastoviai,priemones tai kainuoja.Dabar vaiksto mano reklama po Vilniu lotuliukas.gif
Oi negundyk,jau matau ta vaizda akyse bigsmile.gif Toks klubinis variantas gaunasi thumbup.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Mergaites,
dar sita grazi Gelish Midnight Caller
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 09 26, 12:58)
Oi negundyk,jau matau ta vaizda akyse bigsmile.gif Toks klubinis variantas gaunasi thumbup.gif


o aš mačiau foto, kur ne prieš lempą to varianto foto, matyt, buvo daryta. Ten nagai tokie tamsiai tamsiai mėlyni su tuo blizgučiu wub.gif

Ai, nebegundysiu. Nes pati jau čia seiliotis pradėjau nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 26 rugsėjo 2011 - 13:06
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 26, 13:06)
o aš mačiau foto, kur ne prieš lempą to varianto foto, matyt, buvo daryta. Ten nagai tokie tamsiai tamsiai mėlyni su tuo blizgučiu  wub.gif

Ai, nebegundysiu. Nes pati jau čia seiliotis pradėjau  nail.gif

Nu zinok vel 4 lakus i kasika imeciau doh.gif Kol kas nesiusiu,vaziuoju galva pravedinsiu,jei dar tikrai reikes tada issiusiu uzsakyma unsure.gif
Atsakyti