Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ilgalaikis gelinis lakavimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Dekoratyvinė kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
viliuosi
Labas. Aš taip pat lakuojuosi pati. Sunkaus nieko nėra. Tik lempos reikia ir priemonių. O šiaip tai iš patirties galiu pasakyti, kad ne visos šios priemonės vienodai gerai laikosi ant nagučių, t.y. skirtingų firmų, skirtingai ir laiko 4u.gif
Jolkuce
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 04, 10:16)
Labas. Aš taip pat lakuojuosi pati. Sunkaus nieko nėra. Tik lempos reikia ir priemonių. O šiaip tai iš patirties galiu pasakyti, kad ne visos šios priemonės vienodai gerai laikosi ant nagučių, t.y. skirtingų firmų, skirtingai ir laiko 4u.gif
*

drinks_cheers.gif va sita ir as pastebejau smile.gif Kokiu firmu naudoji ir kurie geriau laiko paciai? rolleyes.gif
Kristalė*
QUOTE(Jolkuce @ 2011 06 04, 10:23)
drinks_cheers.gif  va sita ir as pastebejau smile.gif Kokiu firmu naudoji ir kurie geriau laiko paciai? rolleyes.gif
*

Jolkuce- grazus naujos temukes apipavidalinimas

mane ir domintu sis klausimas, kurie UV lakai geri, o i kuriuos nevertetu investuoti g.gif
Jolkuce
QUOTE(Kristalė* @ 2011 06 04, 13:18)
Jolkuce- grazus naujos temukes apipavidalinimas

mane ir domintu sis klausimas, kurie UV lakai geri, o i kuriuos nevertetu investuoti g.gif
*

Dekui wink.gif

Na as kiek meginusi- tai man labiausia kolkas IBD gelac prilipo biggrin.gif Bet velgi kiekvienam savo , kaip ir kiekvienai nago plokshtelei vienas ar kitas geriau...isbandzius galbut bus taip, kad mano girtas kazkam isvis nesilaikys ant naguciu g.gif
lialia99
Sveikos, as dirbu su gelish ir perfect nails, abu patinka ir gerai laikosi wink.gif
Radvilina
[FONT=Arial][SIZE=7]Sveikos, merginos...

Egzistuoja atskira manikiūro ir nagų priežiūros sritis - ILGALAIKIS GELINIS LAKAVIMAS. Užteks, mums, neprisiauginančioms nagų, glaustis prie kito pobūdžio temų... IGL yra idealus variantas visoms namų šeimininkėms, gerbiančioms save ir norinčioms turėti puikų ilgalaikį manikiūrą.

Rašykite čia savo atsiliepimus, patirtis, klausimus, siūlomas paslaugas...

ŠIEK TIEK INFO:

Kiek laiko užtrunka pasidaryti manikiūrą? Skaičiuokime: užtruksite valandą, kol jums sutvarkys nagus ir užteps nagų lako (jei norėsite ryškesnės ar sodresnės spalvos, lako teks tepti mažiausiai du sluoksnius), o tada – ilgas ir nuobodus nagų džiovinimas. O jei norite susitvarkyti ne tik rankų, bet ir kojų nagus prieš vykdamos užtarnautų šventinių atostogų? Įsivaizduojate, ką reiškia juos džiovinti žiemą? Grožio salone tokiu atveju tektų praleisti gerą pusdienį.

Net jei šios grožio procedūros moterims - vienas malonumas, reta kuri prieš šventes ar ruošdamasi atostogoms gali sau leisti tiek laiko praleisti pas manikiūrininkę. Tačiau gražiai atrodyti vis tiek norisi... Ką daryti?

Asmeniškai aš vis labiau įsitikinu, kad nagai - vienas svarbiausių šventinio (ir, beje, kasdienio irgi) įvaizdžio akcentų. Kai grįžau po šio žurnalistinio eksperimento iš nagų dizaino salono „Nailbar", niekas nė nepastebėjo druskų pėdsakų ant juodų zomšinių batų ar darbo ir prieššventinės ruošos namie paliktų nuovargio žymių veide - visų akys krypo tik į nagus.

Visai nebūtina jų, kaip aš, lakuoti sodria baklažanų spalva. Galima rinktis neutralesnį, kasdienį švelniai rožinį gelinį laką, absoliučiai visoms moterims tinkančią raudoną ar lietuvių taip mėgstamą prancūzišką manikiūrą. Svarbiausia, mielosios, kaip tas manikiūras daromas, ir kad nulakavus nagus, nebereikia laukti dar mažiausiai 20 minučių, kol lakas visiškai išdžius.

Ar patikėtumėte, jei pasakyčiau, kad tobulą manikiūrą, kurio absoliučiai neįmanoma sugadinti, galima pasidaryti (tuoj suskaičiuosiu) per... nepilną pusvalandį? Kadangi mano nagučiams jau ir taip mirtinai reikėjo manikiūro, šiek tiek užtruko „parengiamieji darbai": nukarpyti nagų odeles, padailinti nagų formą, bet jei į saloną užsuktumėte pasidariusios manikiūrą ar norėdamos perlakuoti neseniai sutvarkytus nagus, vienos rankos manikiūras (tas pats tinka ir pedikiūrui) užtruktų juokingai trumpai: specialiu EKO gelio pagrindu nulakuojamas nago paviršius, tada užtepamas pirmas sluoksnis specialaus EKO gelinio nagų lako, kuris džiovinamas po UV spindulių lempa 1 minutę.

Iš viso nagai lakuojami 3 kartus (vadinasi, abiejų rankų manikiūras džiūsta 6 minutes), ketvirtą kartą užtepama apsauginė priemonė (nagas padengiamas blizgiu apsauginiu sluoksniu), kuri, išdžiovinus ją po lempa, nuvaloma (taigi prisideda dar 2 minutės). Dėl pastarosios kilo nedidelė panika, mat, fotografuojant nagus, nykščiu netyčia prisiliečiau prie odos ir išvydau ant nago plokštelės savo piršto antspaudą. Laimė, blizgų apsauginį sluoksnį nuvalius, šio nedidelio incidento pasekmių visai nebuvo matyti.

Nors lako tepami net trys sluoksniai (kiek sluoksnių tepti, priklauso nuo to, kokios intensyvios spalvos norite), jis labai lengvas, todėl visiškai neapsunkina nagų, leidžia jiems kvėpuoti ir netgi juos stiprina (silpni ir pažeisti nagai sutvirtėja). EKO gelinis lakas nedžiovina nagų, saugo juos nuo aplinkos poveikio. EKO geliniu laku padengti nagučiai išlieka elastingi, todėl nelūžta stuktelėjus, o ryte neišvysite ant nagų patalynės antspaudų, kaip neretai nutinka lakuojant nagus įprastu laku. Jame nėra acetono, todėl toks manikiūras tinka ir nėščiosioms bei alergiškiems žmonėms. Šis lakas patvarus, ištveria įvairias buitines atakas (žinoma, gremžti puodus ir šiaip patariama su guminėmis pirštinėmis), nenusilupa, nesibraižo, neblunka, nenusilaupo nagų galiukai, o - svarbiausia - nereikia papildomai laukti, kol jis išdžius.

Prisipažinsiu, baigus daryti manikiūrą, nesiryžau iš karto mautis pirštinių ir eiti į šaltį, ketinau dar dešimt minučių pasėdėti ir palaukti, gal būčiau garantuota, jog lakas tikrai išdžiūvo, tačiau merginos iš „Nailbar" patikino, kad galiu drąsiai keliauti - manikiūro sugadinti neįmanoma. Tik nusilakavusios nagus, galite sagstytis sagas, eiti matuotis naujų džinsų, drąsiai šukuotis plaukus, rakinti ir užvedinėti automobilį, - žodžiu, iš karto daryti įprastus darbus. Ir dar - sutaupote laiko, nes grįžti perlakuoti sugadintų nagų tikrai nereikės.

Ir, nors pirštus vis tiek nevalingai skėčiau į šalis ir stengiausi sagas sagstyti pirštų pagalvėlėmis, o keliaudama į redakciją vis tikrinau, ar neprilipo koks plaukas arba neįsispaudė vilnonių pirštinių raštai, nagams nieko neatsitiko, gal tik kolegių pavydžių žvilgsnių teko daugiau atlaikyti. Jau svajoju apie tai, kaip po pedikiūro iš karto stosiuosi į batelius ir lėksiu į naujametį vakarėlį!

viliuosi
QUOTE(Jolkuce @ 2011 06 04, 10:23)
Kokiu firmu naudoji ir kurie geriau laiko paciai? rolleyes.gif
*

Labas. Esu naudojusi pirkau iš UAB Dagivapirktus SP UV Polish, o dabar naudoju Gelish. Tai pastarieji kur kas labiau patinka. Ilgiau laikosi, tepasi žymiai geriau, nes pirmieji paminėti labai tiršti ir turi savybę susitraukti, o Gelish lengvai ir tolygiai užsitepa. Tai tokie mano pastebėjimai 4u.gif
Žemuogytė
O sakykit gelish tai toks ?
user posted image
Jei toks, kiek jums jis laiko? ax.gif
Jolkuce
QUOTE(Melitta @ 2011 06 06, 08:05)
[img]h
Jei toks, kiek jums jis laiko?  ax.gif
*

Toks, man asmenishkai 2-3 savaites tikrai laiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 06, 07:56)
Labas. Esu naudojusi pirkau iš UAB Dagivapirktus SP UV Polish, o dabar naudoju Gelish. Tai pastarieji kur kas labiau patinka. Ilgiau laikosi, tepasi žymiai geriau, nes pirmieji paminėti labai tiršti ir turi savybę susitraukti, o Gelish lengvai ir tolygiai užsitepa. Tai tokie mano pastebėjimai  4u.gif
*

Turiu abu- tai Dagivos man irgi nepatiko, nes butent megejas trauktis ir pabegt nuo galiuku,nors laikosi tikrai gerai thumbup.gif
viliuosi
QUOTE(Melitta @ 2011 06 06, 08:05)
user posted image
Jei toks, kiek jums jis laiko?  ax.gif
*

Tikrai toks. Siunčiuosi iš Amerikos, tai buteliukas spalvos gaunasi apie 50 Lt.

QUOTE(Jolkuce @ 2011 06 06, 08:14)
Toks, man asmenishkai 2-3 savaites tikrai laiko smile.gif
Papildyta:
Man irgi  thumbup.gif
Turiu abu- tai Dagivos man irgi nepatiko, nes butent megejas trauktis ir pabegt nuo galiuku,nors laikosi tikrai gerai thumbup.gif
*

O va Dagivos tai atlaikydavo tik apie 1 savaitėlę.
O sakykit jums IDB geriau už Gelish patinka? Kaip jų kainos?
Jolkuce
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 06, 08:47)
Tikrai toks. Siunčiuosi iš Amerikos, tai buteliukas spalvos gaunasi apie 50 Lt.
O va Dagivos tai atlaikydavo tik apie 1 savaitėlę.
O sakykit jums IDB geriau už Gelish patinka? Kaip jų kainos?
*

Na man labiau patinka, nezinau ir tepas man gerai ir laikosi puikiai ir kaina nesikandzioja 11,95 $:)
viliuosi
QUOTE(Jolkuce @ 2011 06 06, 10:11)
Na man labiau patinka, nezinau ir tepas man gerai ir laikosi puikiai ir kaina nesikandzioja  11,95 $:)
*

Ačiū. Kaina tada panaši kaip ir Gelish.
joanellea
O jūs tą GELISH laką, tai iš užsienio perkate ar Lietuvoje kur? 4u.gif
viliuosi
QUOTE(joanellea @ 2011 06 08, 19:31)
O jūs tą GELISH laką, tai iš užsienio perkate ar Lietuvoje kur?  4u.gif
*

Aš tai iš USA. Kaina gaunasi beveik per pus pigiau 4u.gif
*Persikute*
Labukas visoms lakuotojoms. Norejau jusu pasiklausti ar su siuo rinkiniu galima atlikti gelini lakavima. Mat snd pabandziau pasidaryti ir lb patiko tai galvoji gal verta namie paciai darytis mirksiukas.gif
user posted image
Jolkuce
QUOTE(*Persikute* @ 2011 06 09, 14:05)
Labukas visoms lakuotojoms. Norejau jusu pasiklausti ar su siuo rinkiniu galima atlikti gelini lakavima. Mat snd pabandziau pasidaryti ir lb patiko tai galvoji gal verta namie paciai darytis  mirksiukas.gif
[img]http://ww
*

Kam tas rinkinys, jame nebent lempa gera jei ji 36 watu smile.gif Juk geliu laku rinkinyje nera, nei bazes , nei topo specialaus mirksiukas.gif Zodziu tik lempa verta demesio biggrin.gif
tamosiuke
Is ilgalaikiu laku man geriausi -
SND Shelac, jis labai gerai tepasi, ilgai laikosi, tik vat labai jau brangus, nes jo buteliukas per pus mazesnis nei kad kitu, o kaina 16$.
Harmony Gelish superinis lakas ir pagal kaina ir pagal kokybe, labai gerai tepasi, gerai laikosi. Spalvos ju geros ir didelis ju pasirinkimas.
NSI tai jau nesikeikus sudu sudas ir ne kitaip, nes dengiasi tragiskai, jei truputi storiau uztepi--tai jis po lempa susitraukia bangom...zodziu pabandziau, turiu tris spalvas ir aisku, sunaudosiu, laikosi jis gerai, bet jau darbas su juo tai reikalaujantis daug nervu doh.gif nes laiko tas jo uztepimas tai uzima dvigubai nei kad kitu.Vienintelis kas pas juos gera, tai baltas lakas prancuziskam, nes kad ir tirstas, bet spalva baltut baltutele ir viena karta uztepus gaunasi grazus baltas galas.O daugiau tai as ju nebepirksiu.
EzFlow faini lakai, dengiasi gerai, laikosi irgi neblogai, kaina nera didele apie 12$ kazkur.
IBD turiu viena spalva, tai nelabai ka galiu apie ji pasakyt, bet dengiasi gerai, laiko irgi gerai, kaina kaip jau panos sake irgi gera. Tik kazkaip su ju spalvom as pasimetus. Mergaites kas su jais turit patirties pasakykit kurios spalvos grazios 4u.gif
day_light
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 10, 21:56)
Is ilgalaikiu laku man geriausi -
SND Shelac, jis labai gerai tepasi, ilgai laikosi, tik vat labai jau brangus, nes jo buteliukas per pus mazesnis nei kad kitu, o kaina 16$.
Harmony Gelish superinis lakas ir pagal kaina ir pagal kokybe, labai gerai tepasi, gerai laikosi. Spalvos ju geros ir didelis ju pasirinkimas.
*

Gal galit paaiskinti man, nes jau nebesuprantu 4u.gif cia tikrai realu kad nusilakavus nagus, lakas laikytusi ir nenutrupetu net tris savaites? Nejaugi uztenka tik sito lako? ar dar tepti koki pagrinda reikia? o gal jis tik priaugintiems nagams naudojamas? ir cia jus namu salygomis taip nusilakuojat?
Aciu uz atsakymus smile.gif
viliuosi
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 18:30)
Gal galit paaiskinti man, nes jau nebesuprantu 4u.gif cia tikrai realu kad nusilakavus nagus, lakas laikytusi ir nenutrupetu net tris savaites? Nejaugi uztenka tik sito lako? ar dar tepti koki pagrinda reikia? o gal jis tik priaugintiems nagams naudojamas? ir cia jus namu salygomis taip nusilakuojat?
*

Laiko tiktai virš 2 sav. Tačiau vien lako neužtenka. Visų pirma reikia lempos, po to visų reikiamų priedų. Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo 4u.gif O tada tai jau tikrai galima ir namų sąlygomis nusilakuoti. Aš jau beveik pusę metų naudojuosi pati sau namie šiuo lakavimo būdu.
tamosiuke
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 18:30)
*

Ne vieno lako neuztenka 4u.gif Reikalinga lempa, reikalingas pagrindas, virsutinis sluoksnis ir sutvirtintojas. As dirbu su siom priemonem, namie lakuotis gal per didele prabanga butu,nes vien lako buteliukas kainuoja lietuvoj 70-90lt o kur dar visi kiti priedai.. bet paneles lyg rase, kad kazkas susipirke viska ir lakuojasi namie...
O tinka sis lakas naturaliems ir priaugintiems nagams ir taip, jis laikosi dvi savaites, kam leciau nagai auga isvaiksto ir tris keturias.

Va jau ir atsake mamyte , kuri pati namie lakuojasi biggrin.gif 4u.gif
joanellea
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 11, 21:28)
Ne vieno lako neuztenka 4u.gif Reikalinga lempa, reikalingas pagrindas, virsutinis sluoksnis ir sutvirtintojas. As dirbu su siom priemonem,  namie lakuotis gal per didele prabanga butu,nes vien lako buteliukas kainuoja lietuvoj 70-90lt o kur dar visi kiti priedai.. bet paneles lyg rase, kad kazkas susipirke viska ir lakuojasi namie...
O tinka sis lakas naturaliems ir priaugintiems nagams ir taip, jis laikosi dvi savaites, kam leciau nagai auga isvaiksto ir tris keturias.

Va jau ir atsake mamyte , kuri pati namie lakuojasi biggrin.gif  4u.gif
*

O aš irgi galvojau, jog vieno lako užtenka ant viršaus lotuliukas.gif bet pasirodo, jog čia reikia daug susipirkti unsure.gif ir brangiai gaunas viską supirkus g.gif
day_light
QUOTE(joanellea @ 2011 06 12, 18:26)
O aš irgi galvojau, jog vieno lako užtenka ant viršaus  lotuliukas.gif bet pasirodo, jog čia reikia daug susipirkti unsure.gif ir brangiai gaunas viską supirkus g.gif

Va va ir as tokia naivuole buvau biggrin.gif
viliuosi
Bet visgi pigiau gaunasi nei į saloną vaikščioti kas dvi savaites 4u.gif Bent jau man 4u.gif
tamosiuke
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 12, 21:52)
Bet visgi pigiau gaunasi nei į saloną vaikščioti kas dvi savaites  4u.gif  Bent jau man  4u.gif
*

Tai beabejo, kad pigiau, tik nemaza investicija pirmam kartui 4u.gif Nes perkant kad ir Nagavitoj, tai viskas kas reikalinga lakavimui, lempa ir trys spalvos lako gaunasi virs sesiu simtu...
viliuosi
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 12, 22:48)
Tai beabejo, kad pigiau, tik nemaza investicija pirmam kartui 4u.gif Nes perkant kad ir Nagavitoj, tai viskas kas reikalinga lakavimui, lempa ir trys spalvos lako gaunasi virs sesiu simtu...
*

Tai todėl ir siunčiuosi iš Amerikos, kad pas mus viskas daug brangiau. Lakai per pusę, o kažkuris iš pagrindų net tris kartus 4u.gif Kaip lempos-nežinau. Pirkau Lietuvoje.
Jolkuce
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 10, 22:56)
I
IBD turiu viena spalva, tai nelabai ka galiu apie ji pasakyt, bet dengiasi gerai, laiko irgi gerai, kaina kaip jau panos sake irgi gera. Tik kazkaip su ju spalvom as pasimetus. Mergaites kas su jais turit patirties pasakykit kurios spalvos grazios 4u.gif
*

As labai megstu :
http://www.manikiuras.eu/out/oxbaseshop/ht...eous-810_p1.gif

http://www.manikiuras.eu/out/oxbaseshop/ht...vet56360_p1.gif

http://www.cosmeticshop.lt/images/81011.png

http://www.manikiuras.eu/out/oxbaseshop/ht...ee-56413_p1.gif
My.Vica
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve ax.gif
viliuosi
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 12:08)
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve  ax.gif
*

Man su Gelich tai viskas Ok 4u.gif
ingute919
Sveikos mergaites,
As ir labai noreciau uzsisakyti harmony laka, tik kad be 22$ nerandu pigesniu verysad.gif Is kokio puslapio jus uzsakinejate?
Man salone dare su siuo laku, tai labai labai patiko ir nagucius uzsiauginau ir lakas 3sav laiko. Tik kad brangoka ten vaikscioti
My.Vica
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 12:53)
Man su Gelich tai viskas Ok  4u.gif
*

O jus paprastai uztepate plona sluoksni ir palaikote lempoje 3min. taip? ir jums visas nagas lygiu pagrindu gaunasi pasidenges?
O ar nuvalote dar istraukus is lempos?
Jolkuce
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 12:08)
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve  ax.gif
*

Naudoju ta pati ir viskas ok, gal per storai tepi? g.gif
Intelektualė
Sveikos. Pasiskaičiau, kad pačios lakuojates geliniais lakais. Ar galėčiau paprašyti (gal kuriai nesunku blush2.gif ), gal galėtumete parašyti tiksliai visą eigą kaip tai daryti ir kokių priemonių reikia. Aš supratau, kad tai nuriebalintojas ir panašiai (cituoju: "Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo"), ale kokie jie buna? Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif Norėčiau išmokti pati namuose darytis..
viliuosi
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 15:10)
O jus paprastai uztepate plona sluoksni ir palaikote lempoje 3min. taip? ir jums visas nagas lygiu pagrindu gaunasi pasidenges?
O ar nuvalote dar istraukus is lempos?
*

Užtepu ploną sluoksnį ir lempoje laikau 2 min. Po to nuvalau su cleanse (nuriebalintoju). Viskas Ok 4u.gif

QUOTE(Intelektualė @ 2011 06 26, 21:40)
Sveikos. Pasiskaičiau, kad pačios lakuojates geliniais lakais. Ar galėčiau paprašyti (gal kuriai nesunku blush2.gif ), gal galėtumete parašyti tiksliai visą eigą kaip tai daryti ir kokių priemonių reikia. Aš supratau, kad tai nuriebalintojas ir panašiai (cituoju: "Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo"), ale kokie jie buna? Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif Norėčiau išmokti pati namuose darytis..
*

Aš darausi su Gelish Harmony. Eiga tokia:
1. Cleanse (nuriebalintojas), prieš tai truputį su blokeliu pašiaušiu nagutį.
2. Prep
3. Foundation gel ir 2 min. lempoje
4. Spalva ir 2 min. lempoje
5. Antras spalvos sluoksnis ir 2 min. lempoje
6. Top it off ir 2 min. lempoje
7. Cleanse (nuriebalintojas). 4u.gif
Intelektualė
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 22:27)
2. Prep
7. Cleanse (nuriebalintojas).  4u.gif
*

labai labai ačiuuuu thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif o dar klausimas, jei prancuzišką daryčiausi, tai tarp 4 ir 5 punkto turėčiau bet kuo padengti galiukus? ta prasme tai gali būt net ne gelinis lakas, ar irgi būtinai gelinis? tada gaunasi laku lakavimas tris kart? g.gif
viliuosi
QUOTE(Intelektualė @ 2011 06 26, 22:37)
labai labai ačiuuuu thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif o dar klausimas, jei prancuzišką daryčiausi, tai tarp 4 ir 5 punkto turėčiau bet kuo padengti galiukus? ta prasme tai gali būt net ne gelinis lakas, ar irgi būtinai gelinis? tada gaunasi laku lakavimas tris kart? g.gif
*

Prancūziško nedariau, nepatarsiu. Žinau, kad salonuose baltą irgi gelį naudoja.
mugne
Norejau paklausti, gal kas zinote ar kauno bazese yra pirkti geliniu laku ir visu reikiamu siam lakavimui priemoniu? Aciu 4u.gif
tamosiuke
QUOTE(Intelektualė @ 2011 06 26, 22:37)
labai labai ačiuuuu thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif o dar klausimas, jei prancuzišką daryčiausi, tai tarp 4 ir 5 punkto turėčiau bet kuo padengti galiukus? ta prasme tai gali būt net ne gelinis lakas, ar irgi būtinai gelinis? tada gaunasi laku lakavimas tris kart? g.gif
*

Atsakysiu as 4u.gif Prancuziska darant pirmiausiai reiktu po bazes tepti spalva, jei norit kad pagrindas butu ne bespalvis ir tik paskui lakuoti balta galiuka, kitokiu atveju, jei lakuosit balta galiuka iskart po base coat(kaip kad darom kai lakuojam paprastu laku) tai baltas galiukas visas subegs.... tai darom taip---
1. pasiausiam naga, nuriebalinam
2.base coat 1min lempoj
3.tepam spalva, jei nenorim tepam sealer gel(virsutini bespalvi sluoksni)2min
4.lakuojam balta galiuka, 2min
5.lakuojam virsutini sluoksni(sealer gel)2min
6.nuimam lipnuma.
Balta galiuka jus galit daryt arba su ilgalaikiu laku, arba su nutirpinamu geliu. Su nutirpinamu geliu yra sudetingiau dirbti ir tuo labiau sau paciai darantis, uztat as rinkciausi ilgalaiki balta laka 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mugne @ 2011 06 28, 09:51)
Norejau paklausti, gal kas zinote ar kauno bazese yra pirkti geliniu laku ir visu reikiamu siam lakavimui priemoniu? Aciu  4u.gif
*

Krinona prekiauja 4u.gif As ju laku nebandzius, bet jie nebrangus...nors as daugiau nebandysiu jokiu pigiu ilgalaikiu laku, nes bandymas sutaupyti ir nupirkimas RA ilgalaikio baigesi visisku fiasko biggrin.gif Gerai, kad vienas buteliukas ir nekosmosiniai pinigai, bet vistiek abydna.... Nors mano pazystama sake turi kazkuria spalva ir ja patenkinta, tai gal cia kiekvienam pagal poreiki 4u.gif
Kristalė*
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 29, 00:03)

... nupirkimas RA ilgalaikio baigesi visisku fiasko biggrin.gif Gerai, kad vienas buteliukas ir nekosmosiniai pinigai, bet vistiek abydna....
*

o as kaip tik galvojau si pirkti, sakau pabandymui ir pirmam kartui reikai nebrangaus, tai teks sio sumanymo atsisakyti
tamosiuke
QUOTE(Kristalė* @ 2011 06 29, 00:18)
o as kaip tik galvojau si pirkti, sakau pabandymui ir pirmam kartui reikai nebrangaus, tai teks sio sumanymo atsisakyti
*

Tikrai patariu atsisakyt, nes as dirbanti esu, jau atrodo visokiu firmu tu ilgalaikiu esu isbandzius, bet sitas tai tikrai prastas ir dirbt su juo sunku. RA lakai yra labai skysti, bet cia maziausia beda, galima gi ir su skystu priprast dirbt, bet kad spalva tiek prisigeria i naga ir aplink naga, kad pasalint visa tai reikia daug kantrybes dildziuojant.... ir as tokia grazia spalva buvau pasiemus, juoda su is vidaus zvilganciais blizgiukais..nu labai grazi...bet kad ta kokybe tai siaubas doh.gif
Vat spalvu Ra turi tikrai graziu.
tamosiuke
Na, ilgalaikis lakas tikrai yra ne EKO biggrin.gif Ekologijos jame nera jokios.
Ir dar vienas pastebejimas sito lako taip paprastai suvilgius vata acetonu nenusivalysit, pirmiausiai dar reikia laka ,,pasiausti,, t.y. padildziuoti blokeliu ar dilde. Ir palaikius acetone apie 15-20min. dar reikes truputi pabruzinti....
Nors siaip galejot jau tada ir kainas ideti kiek pas jus tam Nailbare kainuoja toks malonumas biggrin.gif Nes jei jau reklama, tai reklamuokites iki galo.
Intelektualė
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 29, 00:03)
Atsakysiu as 4u.gif  Prancuziska darant pirmiausiai reiktu po bazes tepti spalva, jei norit kad pagrindas butu ne bespalvis ir tik paskui lakuoti balta galiuka, kitokiu atveju, jei lakuosit balta galiuka iskart po base coat(kaip kad darom kai lakuojam paprastu laku) tai baltas galiukas visas subegs.... tai darom taip---
1. pasiausiam naga, nuriebalinam
2.base coat 1min lempoj
3.tepam spalva, jei nenorim tepam sealer gel(virsutini bespalvi sluoksni)2min
4.lakuojam balta galiuka, 2min
5.lakuojam virsutini sluoksni(sealer gel)2min
6.nuimam lipnuma.
Balta galiuka jus galit daryt arba su ilgalaikiu laku, arba su nutirpinamu geliu. Su nutirpinamu geliu yra sudetingiau dirbti ir tuo labiau sau paciai darantis, uztat as rinkciausi ilgalaiki balta laka 4u.gif
*

dekoju uz paaiskinima 4u.gif va dabar jau aiskiau. tik pvz jei noriu tokios spalvos, ne permatomos, o vos vos i nude, i rausvuma ir spindincios tarsi veidrodis, tokiu nelabai matau geliniu laku, ar as nemoku ieskot blush2.gif ebay ziuriu ir vis sunkiai man cia gaunasi susiriktuot ko reikia. o tas ilgalaikis lakas, tai kuo jis skiriasi nuo nutirpinimamo gelio? cia abu vistiek reikia laikyt po lempa g.gif

o dabar bandau paga; sarasiuka susideliot sakykim IBD firmos
nuriebalintojas
http://cgi.ebay.com/IBD-Gelac-Nail-Soak-Of...=item27b6b44080

prep
http://cgi.ebay.com/ibd-Gelac-Nail-Prep-0-...=item45f8a997fd

base coat (si jau laikom lempoj)
http://cgi.ebay.com/IBD-GELAC-BASE-COAT-PO...=item2c5d7d70e4

spalva
sakykim (du kart po lempa, jei balta galiuka, tai po pirmo karto laikymo)
http://cgi.ebay.com/IBD-GELAC-PINK-WINK-/2...=item3f0aff1458

tada top coat
http://cgi.ebay.com/IBD-Gelac-Top-Coat-UV-...=item2c5cfe21c7

ir vel nuriebintoju

ir viskas? blush2.gif teisingai as cia?
tamosiuke
Intelektuale, taip jus viska teisingai surasete, taip ir turi vykti visa eiga lakavimo 4u.gif
Del ilgalaikio lako ir nutirpinamo gelio skirtumo beveik jokio nera, tik lakas patogiau tepamas, nes su lakavimo teptuku procedura atliekama, o nutirpinamas gelis neturi tiek spalvu kiek lakas ir tepamas teptuku. Bet is esmes tas pats produktas 4u.gif
Prancuzams permatomu laku yra, tik reikia zinoti kurie...vat kaip pavyzdziui:
http://www.beautywests.com/ibdGelacLookingGlassNewColor.aspx
si spalva daugiau i lengva violetini perla panasi.

sitas blizgutis realybej irgi skiriasi, jis toks graziai smulkiai zvilgantis, permatomas irgi tinkamas prancuziskam, o nuotraukoj kaip kazkokia kose...
http://www.beautywests.com/gelishsoak-offg...-12oze15ml.aspx

Siaip tai nueikit i Nagavita, ten apsiziurekit spalvas kurios jums patinka ir parsisiusit 4u.gif Nes spalvos internete ir relybej skiriasi kaip diena ir naktis. Ir tikrai galima suklysti.

Beja, as prepo nenaudoju. Isbandytas reikalss ir skirtumo nematau jokio, todel daugiau jo nebeperku. Lakas laikosi lygiai taip pat ar su prepu ar be jo.
Intelektualė
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 01, 19:03)
Intelektuale, taip jus viska teisingai surasete, taip ir turi vykti visa eiga lakavimo  4u.gif
Del ilgalaikio lako ir nutirpinamo gelio skirtumo beveik jokio nera, tik lakas patogiau tepamas, nes su lakavimo teptuku procedura atliekama, o nutirpinamas gelis neturi tiek spalvu kiek lakas ir tepamas teptuku. Bet is esmes tas pats produktas 4u.gif
Prancuzams permatomu laku yra, tik reikia zinoti kurie...vat kaip pavyzdziui:
http://www.beautywests.com/ibdGelacLookingGlassNewColor.aspx
si spalva daugiau i lengva violetini perla panasi.

sitas blizgutis realybej irgi skiriasi, jis toks graziai smulkiai zvilgantis, permatomas irgi tinkamas prancuziskam, o nuotraukoj kaip kazkokia kose...
http://www.beautywests.com/gelishsoak-offg...-12oze15ml.aspx

Siaip tai nueikit i Nagavita, ten apsiziurekit spalvas kurios jums patinka ir parsisiusit 4u.gif Nes spalvos internete ir relybej skiriasi kaip diena ir naktis. Ir tikrai galima suklysti.

Beja, as prepo nenaudoju. Isbandytas reikalss ir skirtumo nematau jokio, todel daugiau jo nebeperku. Lakas laikosi lygiai taip pat ar su prepu ar be jo.
*

hmm, gal tikrai pirmiausiai reikia nueiti apziureti tas spalvas g.gif bet va kad baltos visiskai tai ir neuzmaciau, kad tiktu baltiems galiukams unsure.gif arba as skaityt nemoku blush2.gif bet kuriuo atveju, tikrai labai aciu, bandysiu susipirkti ir darytis, kas gausis, tas gausis, ale noriu tik pati blush2.gif
tamosiuke
QUOTE(Intelektualė @ 2011 07 01, 20:39)
hmm, gal tikrai pirmiausiai reikia nueiti apziureti tas spalvas g.gif bet va kad baltos visiskai tai ir neuzmaciau, kad tiktu baltiems galiukams unsure.gif arba as skaityt nemoku blush2.gif bet kuriuo atveju, tikrai labai aciu, bandysiu susipirkti ir darytis, kas gausis, tas gausis, ale noriu tik pati blush2.gif
*

Toki balta as turiu, labai neblogas. Tikrai baltas, lygiai dengiasi thumbup.gif
http://www.beautywests.com/nsipolishproblanca-5floz15ml.aspx
katikai
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 22:27)
2. Prep
7. Cleanse (nuriebalintojas).  4u.gif
*

o naudojant paprasta laka, tiktu si eiga atmetus laka geli? blush2.gif nes kaip supratau tai foundation yra gelis ir ant jo galima tepti ir paprasta laka blush2.gif nes man dejo bio geli ir ant jo virsaus tepe paprasta laka. o gal cia visai kitaip g.gif
tamosiuke
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 07 02, 11:44)
o naudojant paprasta laka,  tiktu si eiga atmetus laka geli?  blush2.gif nes kaip supratau tai foundation yra gelis ir ant jo galima tepti ir paprasta laka blush2.gif nes man dejo bio geli ir ant jo virsaus tepe paprasta laka. o gal cia visai kitaip g.gif
*

Cia kitas varijantas 4u.gif Ant paprasto lako neuztepsit Sealerio, nes sutrauks...
katikai
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 02, 13:13)
Cia kitas varijantas 4u.gif Ant paprasto lako neuztepsit Sealerio, nes sutrauks...
*

aciuka 4u.gif
o gal kurios darosi nagucius su paprastu bio geliu ir ant virsaus tepasi paprasta laka? idomu butu suziinoti sios proceduros eiga 4u.gif
katikai
sedejau prie kompiuterio puse dienos ir bandziau issiaiskinti kaip ten su tuo skaidriu geliu yra.bandziau susideti kas po ko tepasi. pakomentuokit, ar gerai supratau 4u.gif
1) nuriebalinamasis skystis PREP
2) gruntas BONDER
3) skaidrus gelis

ir pasimeciau, nebezinau doh.gif blush2.gif
Jolkuce
QUOTE(Juoko ašara @ 2011 07 02, 13:24)
aciuka 4u.gif
o gal kurios darosi nagucius su paprastu bio geliu ir ant virsaus tepasi paprasta laka? idomu butu suziinoti sios proceduros eiga 4u.gif
*

Eiga panasi:
dezinfekcija
nago pasiausimas
nuriebalinimas (prepas)
pagrindas-baze (gruntas)
bio gelis
poto antras sluoksnis, nes tepama plonai.
ir istraukus nuvalom lipnuma
O poto jau lakuojum ir viskas smile.gif
VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ
o gal kas papasakos kaip sis lakas nusivalo. mat esu uzsirasius eiti i salona nagus lakuotis, bet va iskilo klausimas kaip ji paskui nusivalyti reikes g.gif ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.