Įkraunama...
Įkraunama...

Išvykimas iš UK

sveiki!
vasaros pabaigoje ketinu sugrįžti į Lietuvą. Galbūt kas nors galėtų patarti kokius dokumentus turėčiau susitvarkyti prieš išvykstant? ką daryti su NI?
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2011 06 06, 01:55)
sveiki!
vasaros pabaigoje ketinu sugrįžti į Lietuvą. Galbūt kas nors galėtų patarti kokius dokumentus turėčiau susitvarkyti prieš išvykstant? ką daryti su NI?

nieko nereik daryt. Pasiziurek, kad nepaliktum saskaitoj minuso ir tiek. Su NI nieko daryt nereik.
Atsakyti
o tax'ų neskaičiuos man?
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2011 06 06, 13:19)
o tax'ų neskaičiuos man?

Jei dirbai self employed turi pranesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2011 06 06, 01:55)
sveiki!
vasaros pabaigoje ketinu sugrįžti į Lietuvą. Galbūt kas nors galėtų patarti kokius dokumentus turėčiau susitvarkyti prieš išvykstant? ką daryti su NI?


Tai viska sutvarkyti ir uzdaryti turit.
Pranesti tax ofisui, kad isvykstat. Galbut LT noresit UK moketus mokescius, tame tarpe ir NIN susigrazinti. Berods, atitinkama forma turit pasiimti.
Uzdaryti banko saskaita.
Jeigu nuomojates buta, nama, - atsiskaityti su visais councilais, agenturomis, ir joms taipogi pranesti, kad isvykstat.
Jeigu turit kokias kreditines, ar paskolas, turit ismoketi ir informuoti, kad isvykstat.

Sorry, man biski keistas klausimas, kokius dokumentus? Nu, tai visus viska turit sutvarkyti. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 06 07, 18:10)
Tai viska sutvarkyti ir uzdaryti turit.
Pranesti tax ofisui, kad isvykstat. Galbut LT noresit UK moketus mokescius, tame tarpe ir NIN susigrazinti. Berods, atitinkama forma turit pasiimti.
Uzdaryti banko saskaita.
Jeigu nuomojates buta, nama, - atsiskaityti su visais councilais, agenturomis, ir joms taipogi pranesti, kad isvykstat.
Jeigu turit kokias kreditines, ar paskolas, turit ismoketi ir informuoti, kad isvykstat.

Sorry, man biski keistas klausimas, kokius dokumentus? Nu, tai visus viska turit sutvarkyti.  biggrin.gif

jei nores susigrazint mokescius, tai ir pildys ta forma, asmeniskai informuot taxu nereik (nu nebent kokias pasalpas gauna).
Del namu, butu tai elementaru, uztenka pasakyt, kad issikraustau smile.gif ale cia ir taip zmogus supranta, neiseis nepraneses gi.
Banko saskaita uzdaryt nebutina (jei nemokama, tai kam uzdaryt, maza kada prireiks). Kreditine galima ir is kitos salies moket.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 06 07, 20:30)
jei nores susigrazint mokescius, tai ir pildys ta forma, asmeniskai informuot taxu nereik (nu nebent kokias pasalpas gauna).
Del namu, butu tai elementaru, uztenka pasakyt, kad issikraustau smile.gif ale cia ir taip zmogus supranta, neiseis nepraneses gi.
Banko saskaita uzdaryt nebutina (jei nemokama, tai kam uzdaryt, maza kada prireiks). Kreditine galima ir is kitos salies moket.


banko saskaita uzdaryt butina,nueikit pasiteiraukit bet kokio kasininko banke.
del buto,reikia ziuret sutarti,kad neiseit anksciau laiko(jei sutartyje laikas nurodytas),nes kitu atveju reiks sumoket savivaldybei buto mokesti iki pasibaigs nuomos laikas nurodytas sutartyje,prisiteisiti ji labai paprasta landorui.
aisku,jei ruosiamasi grizti,tikrai tikrai,tokiu atveju nepatarciau uzdarinet banko saskaitos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romuciukas: 08 birželio 2011 - 08:53
QUOTE(zvaigzdut @ 2011 06 07, 20:30)
jei nores susigrazint mokescius, tai ir pildys ta forma, asmeniskai informuot taxu nereik (nu nebent kokias pasalpas gauna).


Contacting HM Revenue & Customs when you leave the UK

If you're leaving the UK you must tell HM Revenue & Customs (HMRC). They will give you form P85 Leaving the United Kingdom to get any tax refund you're owed and work out if you'll become non-resident. If you still need to complete a tax return after you leave they'll let you know.

Go to form P85

****

Nu, as sakau, kad specialia forma turi issiimti g.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. O ar pranešus, jog išvykstu mano national insurance number bus anuliuotas? nes nežinau kiek ilgai būsiu Lietuvoje, galbūt teks grįžti, todėl nesinorėtų, jog jis visiškai pradingtų ir grįžus tektų visas procedūras darytis per naują.
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2011 06 10, 03:16)
Ačiū už atsakymus. O ar pranešus, jog išvykstu mano national insurance number bus anuliuotas? nes nežinau kiek ilgai būsiu Lietuvoje, galbūt teks grįžti, todėl nesinorėtų, jog jis visiškai pradingtų ir grįžus tektų visas procedūras darytis per naują.

nieko jam neatsitiks, ji gavai visam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(tacka RU @ 2011 06 10, 03:16)
Ačiū už atsakymus. O ar pranešus, jog išvykstu mano national insurance number bus anuliuotas? nes nežinau kiek ilgai būsiu Lietuvoje, galbūt teks grįžti, todėl nesinorėtų, jog jis visiškai pradingtų ir grįžus tektų visas procedūras darytis per naują.


Jeigu nesate tikra, ar tikrai negrisite, tada geriau neatsiminekit NIN imoku 4u.gif Ir NIN palikit 4u.gif
Atsakyti
AČiū Jums labai! smile.gif
Atsakyti