Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(Ksėna @ 2008 03 25, 22:36)
Labas gwaida.Rytoi būtinai važiuosim pas gydytoja,tėgul rašo nukreipimą  pas LORA.Būtinai reikia apžiurėti mažiuka,negalima visą laiką kaltinti dantukus,labai jau ilgai nepraeina sloga.Bet man irgi labai idomu,kodėl ji taip ilgai laikosi?Temperaturos nėra ir šiaip linksmas biggrin.gif Aišku naktim nelabai gerai pradėjo miegoti,nosyte užgulta ir vargšiukui sunku kviepoti. unsure.gif

kaip sekėsi pas gydytojus?mes jau džiaugiamės kad sloga mažėja,o naktį vėl užsikimšo nosytė,greitai kopsim į 4 savaitę su savo siaubinga sloga,ko gero ir mes važiuosim pas LOR kitaip nebus...
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 03 26, 19:25)
kaip sekėsi pas gydytojus?mes jau džiaugiamės kad sloga mažėja,o naktį vėl užsikimšo nosytė,greitai kopsim į 4 savaitę su savo siaubinga sloga,ko gero ir mes važiuosim pas LOR kitaip nebus...

Labas gwaida biggrin.gif Šiandien mūms nepaviko nuvažiuoti pas gydytoją.Slogytę yra,bet snargliukai nebėga,tai išsitraukiu.Lašinu Olyntų mažo koncentrato.
Atsakyti
Mes irgi kankinames su sloga, as maziui purskiu juros vandens, palaukiu, o po to traukiu su snargliukus ir veliau ilasinu vibrocil, tai ryt jau savaite bus kaip kankinames 4u.gif
Atsakyti
Na,kadangi su sloga kopiam jau į ketvirtą savaitę,tai šiandiena važiavom pas loristę 4u.gif apžiūrėjo ir pasakė nieko blogo nėra,laukite dantukų tongue.gif kadangi padidėjęs seilėtekis,mažiems vaikams yra trumpas kaklas tai ten kažkur ir kaupiasi tas sekretas...jokio gydymo nereikia,tik plauti su jūros vandeniu,maudytis ir kuo daugiau būti lauke.o mes savaitę aktifedą pliumpinom,ko gero be reikalo doh.gif
be to jeigu vaikiukas linkęs priaugti daugiau svorio tai irgi turi įtakos užsitęsti slogai blink.gif
aišku vargina ta sloga labai,ypač naktį,bet kai pasakė,kad tai kalti dantys,tai jau ir akmuo nuo širdies nusirito 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 03 27, 16:24)
Na,kadangi su sloga kopiam jau į ketvirtą savaitę,tai šiandiena važiavom pas loristę 4u.gif apžiūrėjo ir pasakė nieko blogo nėra,laukite dantukų tongue.gif kadangi padidėjęs seilėtekis,mažiems vaikams yra trumpas kaklas tai ten kažkur ir kaupiasi tas sekretas...jokio gydymo nereikia,tik plauti su jūros vandeniu,maudytis ir kuo daugiau būti lauke.o mes savaitę aktifedą pliumpinom,ko gero be reikalo doh.gif
be to jeigu vaikiukas linkęs priaugti daugiau svorio tai irgi turi įtakos užsitęsti slogai blink.gif
aišku vargina ta sloga labai,ypač naktį,bet kai pasakė,kad tai kalti dantys,tai jau ir akmuo nuo širdies nusirito 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labas gwaida.Kaip jųsų slogą?Dantuku dar neturit?Mano mažiukas dar slogoja,bet manau,kad labai panaši situacija į jūsų.Kitą savaite važiosim eilinei apžiurai,tai dėl viso pikto irgi prašysiu siutymo pas lora.Aš irgi kaltynu dantukus,jų dar neturim,bet taip pat seilės bėga ūpe.
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 03 30, 22:01)
Labas gwaida.Kaip jųsų slogą?Dantuku dar neturit?Mano mažiukas dar slogoja,bet manau,kad labai panaši situacija į jūsų.Kitą savaite važiosim eilinei apžiurai,tai dėl viso pikto irgi prašysiu siutymo pas lora.Aš irgi kaltynu dantukus,jų dar neturim,bet taip pat seilės bėga ūpe.

labas,sloguojam dar siaubingai,temperatūra laikosi 37.jau neįsivaizduoju kaip bus kai nesloguosim ir nėra ką traukti,kažkas ten giliai užsikimšę,šnopuoja,kliurksi,o padėti nėra kaip blink.gif dantenos apačioje kaip sutinusios,bet kol kas niekas nelenda doh.gif ir gaila vaiko ir nėra vaistų nuo to g.gif
Atsakyti
sveikos, jau norejau cia jums patart, nes mums nuo spalio men 5 kart sloga, 2 kart po 14dienu..tai va hummer, ir vibrocil nz nevisad padeda...actifeda duodu kai jau visai nekvepuoja...sinupretas musu neveikia..rezorban tepu, nulis poveikio...garinu ijungiu garintuva ir ipilu eukalipto..toliau furacilinas +adrenalinas uztraukia, ir nakti geriau buna.. toks jausmas kad jis ir atkemsa ir sutraukia...protargolis musu ir kazkaip neveike...zodziu sloga mums siaubunas, nes ji komplikuojas i laringita ar bronchita....si karta jau 5d sloga...jau pavargau, gaila vaiko..kiek nosyte gali kentet?man paciai vaikystej buvo, ir poto adenoidus pjove verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 03 31, 17:25)
labas,sloguojam dar siaubingai,temperatūra laikosi 37.jau neįsivaizduoju kaip bus kai nesloguosim ir nėra ką traukti,kažkas ten giliai užsikimšę,šnopuoja,kliurksi,o padėti nėra kaip blink.gif dantenos apačioje kaip sutinusios,bet kol kas niekas nelenda doh.gif ir gaila vaiko ir nėra vaistų nuo to g.gif

Mano mažiukas, kaip jau rašiau irgi sloguoja unsure.gif Naktį knarke nuo tos slogos.Nežinau,nejaugi tai dantukai kalti?Labai bijau pražiopsoti kokio rimto susirgymo(tfiu,tfiu,tfiu).Mano gydytoja irgi sake,kad nuo dantukų,tačiau jai nepraeis skyrs antibiotikus,o aš nenoriu tokiam mažiukui jau tos antibiotikus kišti schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Mūsų pediatre galima pavadinti antibiotikų gydytoja,jai ką iš karto antibiotikus siūlo,net tada ,kada galima ir be jų apseiti.Žinau,todel,kad ji ir pirmo vaiko gydytoją.Tai kaip ji auginau,dar tiek patyrties neturėjau,tai ir sugadinau vaiko sveikatą tais antibiotikais.Dabar esu laaabai griežtai nusistačiusi ,nesakau ,kad aš prieš gydymo antibiotikais, bet jau kada tikrai be jų negalima schmoll.gif Mažiukas šiaip linksmas,temperaturos neturi, bet sluoga laikosi jau mėnėsį.Geros nakties ir sveikatos vaikeliui. rolleyes.gif
Atsakyti
SVEIKOS,PAS MUMIS PANASIOS BEDOS- SLOGYTE JAU SAVAITE LAIKOSI,PRADZIOJE TEMPERATURA BUVO SUKILUSI,BET SAVAITGALI NUKRITO,SIANDIEN ZADEJAU VEZTI I LAUKA,BET KAIP NUJAUSDAMA DAR TEMPERATURA PAMATAVAU IR KA JUS MANOT 37,3 LAIPSNIAI,PAMIEGOJO PIETUKU PAMATUOJU NERA,DABAR ANT VAKARO VEL 37,6 LAIPSNIAI schmoll.gif RYT TUEJOME EITI PAS GYDYTOJA SVERTIS,SKIEPYTIS...,BET JEI BUS TEMPERATURA NEZINAU KAIP REIKS VEZTI verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 03 31, 22:42)
Mano mažiukas, kaip jau rašiau irgi sloguoja unsure.gif Naktį knarke nuo tos slogos.Nežinau,nejaugi tai dantukai kalti?Labai bijau pražiopsoti kokio rimto susirgymo(tfiu,tfiu,tfiu).Mano gydytoja irgi sake,kad nuo dantukų,tačiau jai nepraeis skyrs antibiotikus,o aš nenoriu tokiam mažiukui jau tos antibiotikus kišti schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Mūsų pediatre galima pavadinti antibiotikų gydytoja,jai ką iš karto antibiotikus siūlo,net tada ,kada galima ir be jų apseiti.Žinau,todel,kad ji ir pirmo vaiko gydytoją.Tai kaip ji auginau,dar tiek patyrties neturėjau,tai ir sugadinau vaiko sveikatą tais antibiotikais.Dabar esu laaabai griežtai nusistačiusi ,nesakau ,kad aš prieš gydymo antibiotikais, bet jau kada tikrai be jų negalima schmoll.gif Mažiukas šiaip linksmas,temperaturos neturi, bet sluoga laikosi jau mėnėsį.Geros nakties ir sveikatos vaikeliui. rolleyes.gif

Sveika,ėmiau galvoti kad gal ne tik dantys kalti,sloga laikosi nuo kovo 4dienos,taigi jau greit mėnuo,ir nieko geriau....galbūt tai dar su alergija kokia susieję doh.gif nes atsirado ant kūnelio daug sausų plėmukų,o ir žandai šerpetoja,gal dar odos gydytoju pasirodyti...nu tikrai beviltiška...suprantu mamytėms kaip sunku kai sloga savaitę dvi tęsiasi,bet ką daryti kai sloga mėnuo ir nieko negerėja,kaip vaikui sunku naktį kvėpuoti,tai mažius jau išmoko su tiūte prakvėpuoti,valgo irgi springdamas...žodžiu,norisi verkti
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 04 01, 19:50)
Sveika,ėmiau galvoti kad gal ne tik dantys kalti,sloga laikosi nuo kovo 4dienos,taigi jau greit mėnuo,ir nieko geriau....galbūt tai dar su alergija kokia susieję doh.gif nes atsirado ant kūnelio daug sausų plėmukų,o ir žandai šerpetoja,gal dar odos gydytoju pasirodyti...nu tikrai beviltiška...suprantu mamytėms kaip sunku kai sloga savaitę dvi tęsiasi,bet ką daryti kai sloga mėnuo ir nieko negerėja,kaip vaikui sunku naktį kvėpuoti,tai mažius jau išmoko su tiūte prakvėpuoti,valgo irgi springdamas...žodžiu,norisi verkti

Labas gwaida.Manau jums reikia dar karta nuvažioti pas gydytoją.Tegul siūnčia mažiuka pas dermatologa,gal tikrai kokia alergija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 01 balandžio 2008 - 20:50
Jei užsikimšo ir niekas nebeišbėga, kaip tik laikas vartoti Sinupretą. Tai švelnus augalinis vaistukas, todėl poveikį pajusit tik po paros. Tada jau traukit su šlangutėm, kiek galit. 4u.gif
Atsakyti