Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

Labas mamytes.Ir vel rašo jau dvejus mėnėsius slogojančio mažiuko mama verysad.gif tikrai jau pavargau,tai nenormalu kad sloga taip ilgai nepraeina.Dabar ji jau bėga iš nosytės,tai vaikas mieguoti ir valgyti normaliai negai.O ka jau kalbėti apie jo nuotaika schmoll.gif irzlus,pavarges, net nežinau ka ir daryti.O gydytojai nieko tikslaus nesako,gal dantukai,gal virusai...o kad vaikas kenčia tai nesvarbu doh.gif dantuku tikrai dar neturim,bet vistiek negali buti visos ligos nuo dantukų.Rytoi važiosim pakartotinai krauja priduoti,žiuresiu kas bus toliau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 27 balandžio 2008 - 21:53
Labukas 4u.gif Mes irgi slogavom 2 savaites, tai as, SM paskaicius ramiai dantu laukiau doh.gif juolab kad temp. nebuvo O paskui prasidejo pienlige burnytej, dar po keliu dienu - basiai eme traiskanoti akyte verysad.gif Vos atplese... verysad.gif Tada jau nulekiau pas gydytoja. Ogi, pasirodo persalimas del nusilpusio imuniteto peraugo i uzdegima. Gavom antibiotiku verysad.gif Dabar kartais kosteli, tai bijau, kad dar koks bronchitas neprasidetu unsure.gif O gydytoja sake, kad sloguoja vaikai "del dantuku" tik ta prasme, kad augantys dantukai nualina organizma, nusilpsta imunitetas ir va... blink.gif
Saugokit savo leliukus, mamytes! Ypac dygstant dantukams 4u.gif
Sekmes ir sveikatos! 4u.gif
Atsakyti
O mums dar tik 2 savaites ir jau savaite kazkur giliai uzsikisusi nosyte. Nosies landos tuscios svarios, o dukryte, kaip parsiukas kriuksi - nei valgyti normaliai, nei miegoti negali. Kartais isciaudi - tai snargliukai tirsti ir net geltonai zalios spalvos. Su siurbtukais nieko nepavyksta istraukti. Ilasinu juros vandens, tai si ta pavyksta issiurbti, bet tik kokioms 5 minutems palengveja, o paskui vel tas pats. Gaila kudikelio, net nezinau ka daryti.

Prigalvoju irgi visko, kad alergiska kam nors, ar kad per retai dulkes valau ir pan.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2008 05 25, 20:58)
O mums dar tik 2 savaites ir jau savaite kazkur giliai uzsikisusi nosyte. Nosies landos tuscios svarios, o dukryte, kaip parsiukas kriuksi - nei valgyti normaliai, nei miegoti negali. Kartais isciaudi - tai snargliukai tirsti ir net geltonai zalios spalvos. Su siurbtukais nieko nepavyksta istraukti. Ilasinu juros vandens, tai si ta pavyksta issiurbti, bet tik kokioms 5 minutems palengveja, o paskui vel tas pats. Gaila kudikelio, net nezinau ka daryti.

Prigalvoju irgi visko, kad alergiska kam nors, ar kad per retai dulkes valau ir pan.

Labukas smile.gif Kad snargliukai tokios negražios spalvos aišku negerai.Kada ateis sėsele pasakykit. Mano mažiukas irgi kai gime labai kriukse , bet snargliukai budavo skaidrus. Susirgo nei mėnėsio nebūvo doh.gif .Labai sunki ir nemaloni liga ,ypač tokiems mažiukams.Jiems ir nosytės normaliai neišvalysi ir lašiukus nelabai norisi lašinti schmoll.gif Labai gerai galima išsiurbti nosyte su Rinomeru .Laikykites. mirksiukas.gif
Atsakyti
mums d menesiai ri savaitele.ir isitaisem beda sloga...skalaujam juros vandeniu tada traukiam snagliukus ...na siandien jau anra diena lyg ir pagerejo,dar pries nakti patepam tokiu tepaliuku pedutes ir nugaryte,(jis toks sildantis) labai noriu kad kuo greiciau praeitu ir mano maziuke nesikanintu,tik prisikaiciau labai skirtingu nuomuoniu,o kiek kartu galma skalauti juros vandeniu?kad as neopadauginciau,nes beveik su kiek vienu nosytes siurbliavimu ir skalaujames,ar nebus oper daug to vandenuko mum 4u.gif
Atsakyti
Tęsiam toliau ir dalinamės patirtimi biggrin.gif
Atsakyti
Na tai kaip gydote slogyte?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2008 07 16, 12:39)
Na tai kaip  gydote slogyte?

O kur senoji tema? g.gif
Kristegri ,o gal turi neišmetus dar tų vaistų buteliuko? Ir psidalink žiniomis ką tau gydytoja pasakojo apie slogą ir jos padarinius? Tiesa .gal purškei Nasonex? Jis iš tokių naujesių ir veiksmingesnių vaistukų ,bet yra hormoninis ,tai kažin ar būtų skyrę tavo vaikučiui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 16 liepos 2008 - 16:15
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 16, 17:06)
O kur senoji tema? g.gif
Kristegri ,o gal turi neišmetus dar tų vaistų buteliuko? Ir psidalink žiniomis ką tau gydytoja pasakojo apie slogą ir jos padarinius? Tiesa .gal purškei Nasonex? Jis iš tokių naujesių ir veiksmingesnių vaistukų ,bet yra hormoninis ,tai kažin ar būtų skyrę tavo vaikučiui?

senoj temoj viska parasiau, ka tik zinau ir ka gyd sake, skaitet? as ryt jieskosiu intensyviai to buteliuko ar dezutes, dar pasakiau jo pavadinima vienai mamytei, tikrai surasiu, jame yra dar kazkokiu papildomu drekikliu nosytei, tame purskaliuke. seip mums nerekomendavo aktifedo, kas man buvo keista, nereikalinga sako ta vaikiuka slopint. jau rasiau, kad gyd pirmiausiai liepe daryt gerklytes pasielio tyrimuka, tada bus aiku, kuom gydyt, taip pasake, bet atejom jau atsiimti tyrimo pasveike, tai sako vistiek gerai, kad padarem, sekanti kart zinosim kuom gydyt... jei nerandat senos temos, tai dar karta viska isamiai papasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2008 07 16, 22:46)
senoj temoj viska parasiau, ka tik zinau ir ka gyd sake, skaitet? as ryt jieskosiu intensyviai to buteliuko ar dezutes, dar pasakiau jo pavadinima vienai mamytei, tikrai surasiu, jame yra dar kazkokiu papildomu drekikliu nosytei, tame purskaliuke. seip mums nerekomendavo aktifedo, kas man buvo keista, nereikalinga sako ta vaikiuka slopint. jau rasiau, kad gyd pirmiausiai liepe daryt gerklytes pasielio tyrimuka, tada bus aiku, kuom gydyt, taip pasake, bet atejom jau atsiimti tyrimo pasveike, tai sako vistiek gerai, kad padarem, sekanti kart zinosim kuom gydyt... jei nerandat senos temos, tai dar karta viska isamiai papasakosiu.

Buvau radus ,skaičiau temoj senoj jūsų ats 4u.gif tiesiog maniau ,kad dar daugiau ką sakė ta gydytoja ,o kur jūs pas ją buvot ,kokiam čia mieste? Man įstrigo jos sakinys, kad sloga ,besitęsianti ilgiau nei 10 dienų ,jau yra kažkas negero ,kai man mūsų gydytoja tik sakė ,kad tiesiog jo slogos sveikimas yra ilgesnis nei įprastai [kodėl nepaaiškino,na gal dėl adenoidų g.gif ]
O Actifed aš kartais sugirdydavau prieš naktį ,bet irgi retai ,nes man tas jo poveikis ,kad migdo ,slopina ,irgi nepatinka.Bet ką tadagirdyti? Jei vien lašiukai nepadeda ?
Oki ,lauksiu to purškaliuko pavadinimo ,gal žinai kiek mokėjai? Kartais iš kainos atspėju ,mes su drėkikliais tai Immuwash naudojam ,bet jis daugaiu kaip profilaktikai nei gydymui.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 16, 23:16)
Buvau radus ,skaičiau temoj senoj jūsų ats 4u.gif tiesiog maniau ,kad dar daugiau ką sakė ta gydytoja ,o kur jūs pas ją buvot ,kokiam čia mieste? Man įstrigo jos sakinys, kad sloga ,besitęsianti ilgiau nei 10 dienų ,jau yra kažkas negero ,kai man mūsų gydytoja tik sakė ,kad tiesiog jo slogos sveikimas yra ilgesnis nei įprastai [kodėl nepaaiškino,na gal dėl adenoidų g.gif ]
O Actifed aš kartais sugirdydavau prieš naktį ,bet irgi retai ,nes man tas jo poveikis ,kad migdo ,slopina ,irgi nepatinka.Bet ką tadagirdyti? Jei vien lašiukai nepadeda ?
Oki ,lauksiu to purškaliuko pavadinimo ,gal  žinai kiek mokėjai? Kartais iš kainos atspėju ,mes su drėkikliais tai Immuwash naudojam ,bet jis daugaiu kaip profilaktikai nei gydymui.

as kaip vadziau pas gyd ir pirma puoliau klaust del adenojdu, bet apziurejo, sako tikrai ne.
man kazkaip rim ta tas pasielio tyr pasirode, po jo jinai man ten daug rode i atsakyma, kas truputi padideja, kas ne, ka turi visi zmones ir kaip pasireiskia, bet pavadinimu tikrai neatsimenu, o ats liko, antroj ligoninei, Kaune. gyd tai tikrai paliko man gera ispudi, vien del issamiu atsakymu ir paaiskinimu nes as jau, kaip cia pasakius, sienom lipau, kaip gaila mergytes buvo, naktys bemieges, istisas rykdymas, nosyte valant, atrode, kad ta sloga begaline, valyk nevalius, kosmaras, nenoriu prisimint. mums anksciau buvo ir sloga, bet iki 10 dienu. moketa, jei neklystu apie 20litu, tiksliau nepamenu.
Atsakyti
Nežinau, mergaitės, bet mes slogų atvejų naudodavom Actifedą. Ir abu su vyru esam įsitikę, kad nuo to vaisto, mums visos komplikacijos gavosi.
Du kart teko ilgai naudoti (apie 2 savaites), tai kaip užtirštino ten viską, kad mūsų adenoidai gavosi pūlingi. Iki Actifedo nosis upeliais žliaugdavo, pagerus Actifedo, apskritai jokios slogos nebuvo matyt, nei išpūsdavom, nei jokie garinimai nosies nepaleisdavo, nei su pompyte ką ištraukdavom. Tiesiog viduj visas sekretas sutirštintas laikydavosi.
Gal nakčiai pirmas kelias dieneles ir galima jį duot (vaistas tikrai efektyvus, tačiau kaip pačios įtariat žalingas), bet jei tik išeina iškęst, geriau jo nenaudot. Sutapimas, bet naudojant Actifedą abu kartus ir ausų užegimas prasidėjo. Aišku mes turėjom adenoidus, daktarai sako, kad nuo jų, bet kiek iki tol sirgom, nenaudojant Actifedo niekad jokio ausų uždegimo nebuvo ir sloga skystutėlė b0davo.
Atsakyti