Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sloga, nosies užgulimas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
shimmer
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 02, 19:31)
nu ir mes jau suslogavom  verysad.gif  noriu paklausti jusu patarimo, as turiu inhaliatoriu tai ka as i ji galeciau pilti, su kuo pagarinti dukrytei nosyte, ar tiktu adrenalinas, jai dar tik 8 men., drauge sake pila adrenalino ir dar kazko neatsimenu. Laukiu jusu patarimu  4u.gif
*

maniskis kai susirgo pirma kart -tai i nosyte lasindavom adrenalina, o per inhaliatoriu kvepuodavom fiziologini tirpala(natrio chloridas).
Galima pilti ir negazuota mineralini vandeni mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Inočka @ 2008 09 23, 07:22)
O su kokiu aparatu garinate? As turiu kompresorini inhaliatoriu Omron, jis nesildo. Ar toks tinka?  g.gif
*

pas mane irgi inhaliatorius Omron-tai tinka thumbup.gif
NEKE
sveikos...
pas mane tai prasidejo su slogyte pries 3 savaites...gydemes viskuom ir umcaloru ir juros vandeneliu ir lasiukais-niekas nepadejo...galu gale predejo kilti temperetura tai nuejome pas gydytoja-ogi mums sinusitas-tai israse antibijotiku...pradejom gerti va jau trecia dien -mums jau gereja...suprantu kad negerai tie vaistai-bet vis geriau taip negu is sinusito i miningita pereitu...
alincikita
labukas mamites clap.gif as cia pirma karta. blush2.gif
mano suneliui sloga laikosi jau antra savaite verysad.gif ir dantukai kalasi(vaikui 1m) bet as nemaniau kad sloga gali buti del dantuku blink.gif nuosite uzgulta,vargselis sunkiai kvepoja,jau atrodo viska isbandziau- tepalus su eukaliptu, lasiukus, su humer vandenuku plaunam...atrodo nieko nepadeda unsure.gif ka dariti nezinau... cray.gif gal kas ka patars? verysad.gif
jolax
Ir as is nevilties pradejau skaityneti ir ieskoti informacijos apie uzsitesusia sloga. Zodziu mano sunui 2m. ir 9 men., susirgome pries 2 sav. (Spalio 3 d.) bronchitu, sloga buvo baisi geltona ir tirsta. Ko tik negereme , niekas nepadejo, gydytoja israse antibijotiku Unysan, po 4 d. viskas lyg ir praejo. Viena diena pagyvenom ramiai. O po jos vel lyg viskas is naujo.bET dar baisiau, slogos kaip ir nera(niekas neteka is nosies), o vaikas negali prakvepuoti ypac nakti.Ryte atsikeles issikoseja (matyt kas per nakti nuseda).Tai vel lasiname protargoli(daryti vaistineje), Loras israse Actifed.Loras sake kad nosiarykle labai paburkusi, uzdegimas.O dar graziau po dvieju savaiciu gydymosi ir su antibijotikais vel pakilo temp. iki 38 . doh.gif nebezinau ka ir daryti.Nakciai ilasinu vibrocil, kad galetu prakvepuoti.geriam Prospan nuo kosejimo, Actifed nuo kvepavimo palengvinimo ir dar visokiausiu homeopatiniu zirniuku.Kol kas palengvejimo jokio, o vaiko labai gaila kai negali pamiegoti , o dabar da ta temperatura verysad.gif
mirksiuke
QUOTE(jolax @ 2008 10 19, 10:45)
Ir as is nevilties pradejau skaityneti ir ieskoti informacijos apie uzsitesusia sloga. Zodziu mano sunui 2m. ir 9 men., susirgome pries 2 sav. (Spalio 3 d.) bronchitu, sloga buvo baisi geltona ir tirsta. Ko tik negereme , niekas nepadejo, gydytoja israse antibijotiku Unysan, po 4 d. viskas lyg ir praejo. Viena diena pagyvenom ramiai. O po jos vel lyg viskas is naujo.bET dar baisiau, slogos kaip ir nera(niekas neteka is nosies), o vaikas negali prakvepuoti ypac nakti.Ryte atsikeles issikoseja (matyt kas per nakti nuseda).Tai vel lasiname protargoli(daryti vaistineje), Loras israse Actifed.Loras sake kad nosiarykle labai paburkusi, uzdegimas.O dar graziau po dvieju savaiciu gydymosi ir su antibijotikais vel pakilo temp. iki 38 . doh.gif nebezinau ka ir daryti.Nakciai ilasinu vibrocil, kad galetu prakvepuoti.geriam Prospan nuo kosejimo, Actifed nuo kvepavimo palengvinimo ir dar visokiausiu homeopatiniu zirniuku.Kol kas palengvejimo jokio, o vaiko labai gaila kai negali pamiegoti , o dabar da ta temperatura verysad.gif
*

pas mus buvo panašiai.tai kol nenuvažiavau i santariškes,mums nerado kas pas mus buvo.paprašikit kad padaritu galvos nuotrauka.pas mus iškart matesi sinusitas +adenoiditas.tai teko opieruot adenoidus o iki tol gerem nevienus antibiotikus,pageredavo trumpam o poto vel doh.gif
alincikita
noreciau patikslinti, ar tikrai del dantuku gali buti sloda? uzgulta nosis ir panasei... g.gif
jolax
QUOTE(mirksiuke @ 2008 10 19, 10:08)
pas mus buvo panašiai.tai kol nenuvažiavau i santariškes,mums nerado kas pas mus buvo.paprašikit kad padaritu galvos nuotrauka.pas mus iškart matesi sinusitas +adenoiditas.tai teko opieruot adenoidus o iki tol gerem nevienus antibiotikus,pageredavo trumpam o poto vel doh.gif
*

As Loro klausiau ar nereikia operuoti, sake jei tai tik pirma karta-tai ne, bet jei kartosis teks operuoti adenoidus. Dabar da gydomes ta pirma karta, kol kas jokiu prasviesejimu
*GREISI*
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 02, 20:31)
nu ir mes jau suslogavom  verysad.gif  noriu paklausti jusu patarimo, as turiu inhaliatoriu tai ka as i ji galeciau pilti, su kuo pagarinti dukrytei nosyte, ar tiktu adrenalinas, jai dar tik 8 men., drauge sake pila adrenalino ir dar kazko neatsimenu. Laukiu jusu patarimu  4u.gif
*

Juk vaikutis toks mažas,be gydytojo niekada neduočiau.Jis daugiau laringitui gydyti.Yra visa krūva homeopatinių vaistų,galų gale inchalecijos su žolelėmis.

Adrenalinas, nors ir nėra etiopatogeninis vaistas, gali suteikti laiko, kad praeitų pagrindiniai ligos požymiai. Adrenalinas pradeda veikti greitai ir veikia trumpai, iki 30 min. Gliukokortikoidai (pvz., beklametazono ar budezonido inhaliacijos) ir adrenalinas padidina vieni kitų veiksmingumą. Gliukokortikoidai, (pvz., beklametazono ar budezonido inhaliacijos) pradeda veikti, kai sumažėja adrenalino poveikis [14]. Kontraindikacijos paskirti adrenalino yra su dešiniosios ir kairiosios širdies angų stenoze susijusios ligos, mėlynosios širdies ydos. Taip pat atsargiai jis skirtinas esant padidėjusiam kraujo spaudimui. Pacientai, kuriems yra indikuotinos 2 ir daugiau adrenalino inhaliacijos, yra guldomi į ligoninę [15] (5 lentelė.
http://www.imunitetas.lt/vkatalogas.php
Jurgutėlė
QUOTE(jolax @ 2008 10 19, 09:45)
*

nuo kosulio gal geriau pabandykit gerti ACC[skystinantys ] arba Fluditec ,taip pat nuo tokios užimtos slogos mano sūnelį garino su Ventolin ,dar galit kas vakarą mirkyti kojas sūriam vandenėly ,paskui dėti ant krūtinės virtų bulvių su lupenom kompresus [aš viską tą dariau ].Arba galit gerti Ventolin sirupą ,nors čia jau reiktų pasitarti su gydytoja.
Dar mums LOR patarė gerti arba Aerius ,arba Zyrtec [ jie nuo alergijos ] ,nes jie nuima nosytės paburkimą .
Aš dar nupirkau ir duodu Citrocept lašiukų [greifruktų ekstraktas ] ,jei tik pajaučiu ,kad artėja sloga ,stengiuos kuo daugiau būti lauke ,nes po laukučio išsipučia bent šiek tiek snargliukų thumbup.gif ,ir verdu sriubas ,duodu daug šiltų arbatų ,sulčių su Sinupret lašiukais .Tikiuosi ką nors atsirinksit ,turėtų tikti ,nes mūsų sloga irgi būna tik vidinė ,tekanti užpakaline siena į gerklę ,o ne ištekanti lauk doh.gif
Dar veduos kartu į vonią jei maudausi ,kad pabūtų drėgnam ore ,kai namie verdu valgyt ,nejungiu garų surinktuvo ,kad namie būtų drėgna . Tiesa ,dar garinamės virš virtų su lupenom bulvių.
jolax
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 20, 12:54)
nuo kosulio gal geriau pabandykit gerti ACC[skystinantys ]  arba Fluditec ,taip pat nuo tokios užimtos slogos mano sūnelį garino su Ventolin ,dar galit kas vakarą mirkyti kojas sūriam vandenėly ,paskui dėti ant krūtinės virtų bulvių su lupenom kompresus [aš viską tą dariau ].Arba galit gerti Ventolin sirupą ,nors čia jau reiktų pasitarti su gydytoja.
Dar mums LOR patarė gerti arba Aerius ,arba Zyrtec [ jie nuo alergijos ] ,nes jie nuima nosytės paburkimą .
Aš dar nupirkau ir duodu Citrocept lašiukų [greifruktų ekstraktas ] ,jei tik pajaučiu ,kad artėja sloga ,stengiuos kuo daugiau būti lauke ,nes po laukučio išsipučia bent šiek tiek snargliukų  thumbup.gif ,ir verdu sriubas ,duodu daug šiltų arbatų ,sulčių su Sinupret lašiukais .Tikiuosi ką nors atsirinksit ,turėtų tikti ,nes mūsų sloga irgi būna tik vidinė ,tekanti užpakaline siena į gerklę ,o ne ištekanti lauk doh.gif
Dar veduos kartu į vonią jei maudausi ,kad pabūtų drėgnam ore ,kai  namie verdu valgyt  ,nejungiu garų surinktuvo ,kad namie būtų drėgna . Tiesa ,dar garinamės virš virtų su lupenom bulvių.
*

Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.
Jurgutėlė
QUOTE(jolax @ 2008 10 20, 16:11)
Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti  kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.
*

būtinai prieš naktį duokit priešalerginius vaistukus ,atlaisvins nosiukę ,vaikutis pailsės thumbup.gif
O maniškis tai lenda garuoti ,mes tipo žaidžiam baubus ,aišku ,neišbūna ilgai .O kompresą su bulvėm gali miegančiam dėt ,tik žiūrėk ,kad nebūtų per karšta ,aš tai vis ranką pakišu savo po kompresu ,ir palaikau ,pažiūriu ar ne per karšta. Taip pat gali pagarinti tuo pačiu ,sudėk bulves į maišelį ,vieno krašto neuždaryk ,o palik prie burnytės ,kad miegodamas pakvėpuotų bent 15 min ,tai dviguba nauda ,ir kompresas ,ir garinimas .Po maišeliu su bulvėm pakišu dar kokį ploną merluką ,kad nesudrėktų ,ir nuėmus kompresą dar pašluostau su merliuku ir uždedu kokį švelnų vystykliuką ant krūtinės ,kad per naktį taip šiltai ir būtų ,tikrai padeda ,naktį išmiegodavo ramiai ,tik ryte pakosėdavo.
o druskoj mirkyti kojas maniškiui labai patinka ,vandenuką pakenčia tokį karštą ,kad paskui kojytės iki keliukų būna raudonos kaip gandro.
Sveikatytės 4u.gif
jolax
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 20, 22:00)
būtinai prieš naktį duokit priešalerginius vaistukus ,atlaisvins nosiukę ,vaikutis pailsės  thumbup.gif
O maniškis tai lenda garuoti ,mes tipo žaidžiam baubus ,aišku ,neišbūna ilgai .O kompresą su bulvėm gali miegančiam dėt ,tik žiūrėk ,kad nebūtų per karšta ,aš tai vis ranką pakišu savo po kompresu  ,ir palaikau ,pažiūriu ar ne per karšta. Taip pat gali pagarinti tuo pačiu ,sudėk bulves į maišelį ,vieno krašto  neuždaryk ,o palik prie burnytės ,kad miegodamas pakvėpuotų bent 15 min ,tai dviguba nauda ,ir kompresas ,ir garinimas .Po maišeliu su bulvėm pakišu dar kokį ploną merluką ,kad nesudrėktų ,ir nuėmus kompresą dar pašluostau su merliuku ir uždedu kokį švelnų vystykliuką ant krūtinės ,kad per naktį taip šiltai ir būtų ,tikrai padeda ,naktį išmiegodavo  ramiai ,tik ryte pakosėdavo.
o druskoj mirkyti kojas maniškiui labai patinka ,vandenuką pakenčia tokį karštą ,kad paskui kojytės iki keliukų būna raudonos kaip gandro.
Sveikatytės  4u.gif
*

Pries praeita nakti ismirkem kojytes karstame vandenyje su druska (na kaip gandro dar nebuvo biggrin.gif ) ir istryniau krutinyte bei nugaryte tokia makaliuze; degtine su medumi ir uzdejau maisiukus .Tikiuosi nors temperatura nebesukils. nuo kosulio dar duodu raudono ridiko sultis su medumi. Bndysim gal bulves dar deti (kazkada esu dejusi, tik ne per nakti, pasededavom ramiai kol atves). Tik va man labiausiai nerima kelia ta nosyte, nes del jos ir tas rytinis kosulys mus kankina.
antrakartmamyte
Visą mėnesį vargstam su kosuliu ir kažkokia vidine sloga. Nėra plaučių uždegimo, bet ir negerėja verysad.gif Ir sloga tokia kažkur giliai nosytėj, kai kosėja ir kvapas toks bjaurus iš gerklės (gydytoja sako iš nosiaryklės). Jau visokius vaistus išbandėm, nebežinom ko griebtis verysad.gif Dienomis šlapiai kosėja, o naktimis pora kartų kaip priepuoliai užeina, tai sausai kosėja. Daug girdėjau apie juodajį ridiką, sako labai padeda, reikia su medum duot ax.gif Gal žinot mamytės kur jo gaut, nes pas mus provincijoj nerandu g.gif
alincikita
QUOTE(antrakartmamyte @ 2008 10 21, 13:50)
Visą mėnesį vargstam su kosuliu ir kažkokia vidine sloga. Nėra plaučių uždegimo, bet ir negerėja  verysad.gif  Ir sloga tokia kažkur giliai nosytėj, kai kosėja ir kvapas toks bjaurus iš gerklės (gydytoja sako iš nosiaryklės). Jau visokius vaistus išbandėm, nebežinom ko griebtis  verysad.gif Dienomis šlapiai kosėja, o naktimis pora kartų kaip priepuoliai užeina, tai sausai kosėja. Daug girdėjau apie juodajį ridiką, sako labai padeda, reikia su medum duot  ax.gif  Gal žinot mamytės kur jo gaut, nes pas mus provincijoj nerandu  g.gif
*

Labukas. smile.gif o kur jus provincijoj gyvenat? nes man atrodo kad turguj tu ridiku tai turetu but, bent jau pas nus vilniuje 'hales' turgaveteje tai tikrai yra mirksiukas.gif mes tai patis isauginam nes savo darzeli turim ax.gif nuo kosulio tai liuxpadeda net suaugusiems thumbup.gif
catrina
QUOTE(jolax @ 2008 10 20, 15:11)
Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti  kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.
*

Mano mama daug metu stradalino nuo slogos ir uzgultos nosies. Ji litrais pildavo i nosi lashus.
Tai nupirkom oro valtyuva su ozonatorium thumbup.gif
Jau metus nenaudoja jokiu lasu thumbup.gif
Be to ta firma duoda ji nemokamai isbandyti pora dienu, tik uzstata palieki. Jei nenori pirkti, pinigus grazina 4u.gif
O vaistai nuo alergijos nepadeda deja.
Jurgutėlė
QUOTE(jolax @ 2008 10 21, 11:11)
Pries praeita nakti ismirkem kojytes karstame vandenyje su druska (na kaip gandro dar nebuvo  biggrin.gif ) ir istryniau krutinyte bei nugaryte tokia makaliuze; degtine su medumi ir uzdejau maisiukus .Tikiuosi nors temperatura nebesukils. nuo kosulio dar duodu raudono ridiko sultis su medumi. Bndysim gal bulves dar deti (kazkada esu dejusi, tik ne per nakti, pasededavom ramiai kol atves). Tik va man labiausiai nerima kelia ta nosyte, nes del jos ir tas rytinis kosulys mus kankina.
*

Aš ne per naktį laikau bulves ,tik koki 20 min laikau ,turėjau omeny ,kad prieš naktį.
o su medum atsargiai ,gali labai erzinti ,gal yra alergiškas ,o tu to nežinai? Mano uošvienė nealergiška ,tačiau jei tik užsideda medaus kai kosi ,pradeda dusti ,nebeina atsikosėti.
Jei mažiukas leidžia ,po mirkymo kojytes reiktų apmauti vilnonėm kojinytėm ,ir eiti miegoti ,dar būt gerai ,kad lovoj karštos arbatos išgertų.
Tie visi kompresai tinka ir tik sloguojant ,nes jei vaikutis iškosėja nutekančias gleives ,tai thumbup.gif gydytojai liepia dirginti gerklytę ,kad vaikas atsikosėtų .
Bandykit pašokinėti ant batuto [jei yra galimybė ] ,vaikutis sušyla ,snarglai atsipalaiduoja .' atšoka ' ,lengviau eina išpūst .Mes šokinėjam ir namie ant lovos ,ir kur tik galim,nuo stalų ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(rjv @ 2008 10 21, 20:33)
Mano mama daug metu stradalino nuo slogos ir uzgultos nosies. Ji litrais pildavo i nosi lashus.
Tai nupirkom oro valtyuva su ozonatorium  thumbup.gif
Jau metus nenaudoja jokiu lasu  thumbup.gif
Be to ta firma duoda ji nemokamai isbandyti pora dienu, tik uzstata palieki. Jei nenori pirkti, pinigus grazina 4u.gif
O vaistai nuo alergijos nepadeda deja.
*

Lašų kuo mažiau į nosį reikia ,geriausia išvis nieko nelašinti ,o pagarinti natrio chloridu arba Ventolin ,arba girdyti Sinupret ,Actifed ,Gelomyrtol ax.gif
Ir koks veikimas to ozonatoriaus ? mirksiukas.gif
catrina
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 21, 21:38)
Aš ne per naktį laikau bulves ,tik koki 20 min laikau ,turėjau omeny ,kad prieš naktį.
o su medum atsargiai ,gali labai erzinti ,gal yra alergiškas ,o tu to nežinai? Mano uošvienė nealergiška ,tačiau jei tik užsideda medaus kai kosi ,pradeda dusti ,nebeina atsikosėti.
Jei mažiukas leidžia ,po mirkymo kojytes reiktų apmauti vilnonėm  kojinytėm  ,ir eiti miegoti ,dar būt gerai ,kad lovoj karštos arbatos išgertų.
Tie visi kompresai tinka ir tik sloguojant ,nes jei vaikutis iškosėja nutekančias gleives ,tai  thumbup.gif gydytojai liepia  dirginti gerklytę ,kad vaikas atsikosėtų .
Bandykit pašokinėti ant batuto [jei yra galimybė ] ,vaikutis sušyla ,snarglai atsipalaiduoja .' atšoka ' ,lengviau eina išpūst .Mes šokinėjam ir namie ant lovos ,ir kur tik galim,nuo stalų ir t.t.
Papildyta:

Lašų kuo mažiau į nosį reikia ,geriausia išvis nieko nelašinti ,o pagarinti natrio chloridu arba Ventolin ,arba girdyti Sinupret ,Actifed  ,Gelomyrtol ax.gif
*

Bėda ta, kad mano mamai baisiausia alergija, ir jai be lašų budavo košmarai. Tindavo nosis, ašarojo akys, ypač vasarą.
O tas ozonatorius yra oro valytuvas.
Pravalo orą, ozonas ir UV žudo bakterijas. Man ir pačiai tik prasidėjusi sloga per naktį praėjo. Negalėjau patikėti. Šiaip galite per google surinkti Vortex lite. Išmes saitą.
antrakartmamyte
QUOTE(alincikita @ 2008 10 21, 15:36)
Labukas. smile.gif o kur jus provincijoj gyvenat? nes man atrodo kad turguj tu ridiku tai turetu but, bent jau pas nus vilniuje 'hales' turgaveteje tai tikrai yra mirksiukas.gif mes tai patis isauginam nes savo darzeli turim ax.gif nuo kosulio tai liuxpadeda net suaugusiems thumbup.gif
*

na pagaliau gavom to juodo ridiko bigsmile.gif , tik kaip jį ten duot vaikučiui, manasis dar dviejų metuku neturi ? ax.gif Prapjoviau, jis toks sausas kažkoks doh.gif
*GREISI*
Dėl JUODOJO RIDIKO,tai google mekite paieška juodasis ridikas su medumi ir gausite pilna.

http://www.medicinavisiems.lt/default.asp?...40&subj=str
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 21, 22:38)
Jei mažiukas leidžia ,po mirkymo kojytes reiktų apmauti vilnonėm  kojinytėm  ,ir eiti miegoti ,dar būt gerai ,kad lovoj karštos arbatos išgertų.
Tie visi kompresai tinka ir tik sloguojant ,nes jei vaikutis iškosėja nutekančias gleives ,tai  thumbup.gif gydytojai liepia  dirginti gerklytę ,kad vaikas atsikosėtų .
Papildyta:

Lašų kuo mažiau į nosį reikia ,geriausia išvis nieko nelašinti ,o pagarinti natrio chloridu arba Ventolin ,arba girdyti Sinupret ,Actifed  ,Gelomyrtol ax.gif
*

tik ne ventolin,prieš rekomenduojant tokius vaistus reiktų pagalvoti rolleyes.gif .
dorota1
QUOTE(antrakartmamyte @ 2008 10 21, 13:50)
Visą mėnesį vargstam su kosuliu ir kažkokia vidine sloga. Nėra plaučių uždegimo, bet ir negerėja  verysad.gif  Ir sloga tokia kažkur giliai nosytėj, kai kosėja ir kvapas toks bjaurus iš gerklės (gydytoja sako iš nosiaryklės). Jau visokius vaistus išbandėm, nebežinom ko griebtis  verysad.gif Dienomis šlapiai kosėja, o naktimis pora kartų kaip priepuoliai užeina, tai sausai kosėja. Daug girdėjau apie juodajį ridiką, sako labai padeda, reikia su medum duot  ax.gif  Gal žinot mamytės kur jo gaut, nes pas mus provincijoj nerandu  g.gif
*

na mums tai super padeda toks receptas saukastas medaus, saukstas spirito (is vaistines salicilo rugstis ar kaip jis vadinasi smile.gif ) ir saukstas vidinio kiaulienos riebalo (parduotuvese parsiduoda pakeliuose toks baltas kur anksciau musu mociutes vietoj aliejaus naudojo) viska sumaisai gerai iki vientisos mases ir tepi neplonu sluoksniu ant krutines ir nugaros paskui uzdedu merliuka ant virsaus ir visa nakti pramiega is ryto tos koses net zymes nelieka ir padeda super as maze kai buvo 6 men tik taip ir isgydzia smile.gif ir tinka ir mazam ir dideliam 4u.gif
Skruzdėlė
Mes užsitęsusią sloga jau ne vieną kartą išsigydėme tokiu būdu- lašiname su pipete į nosytę juodą arbatą (aišku ne karštą, o drungną). Lašiname tiek, kad net šiek tiek nubėgtų į burnytę. Arbatoje esantys taninai sutraukia visus paburkimus viduje ir gydo. Tai mūsų pediatrės patarimas, kuriuo aš nenusivyliau. O šiaip kuo mažiau visokios chemijos į vaikučių nosytes, kadangi daugelis tų priemonių tik psichoterapija mamoms.
Papildyta:
Dar užmišau paminėti, kad ir mes juodąjį ridiką naudojam reikalui esant, tikrai padeda. Naudojimas- nuplaunam ridiką, nupjaunam viršūnę, šiek tiek praskaptuojam vidų ir įdedam medaus. Šiek tiek pastovėjus, išsiskiria sultys. Vaikams- po 1 a.š. 2-3 kartus į dieną, suaugusiems po 1v.š. 3 kartus į dieną.
antrakartmamyte
Labai ačiu visoms mamytėms už patarimus notworthy.gif
Jurgutėlė
QUOTE(rjv @ 2008 10 22, 08:58)
Bėda ta, kad mano mamai baisiausia alergija, ir jai be lašų budavo košmarai. Tindavo nosis, ašarojo akys, ypač vasarą.
O tas ozonatorius yra oro valytuvas.
Pravalo orą, ozonas ir UV žudo bakterijas. Man ir pačiai tik prasidėjusi sloga per naktį praėjo. Negalėjau patikėti. Šiaip galite per google surinkti Vortex lite. Išmes saitą.
*

aišku ,dėkui už info 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2008 10 22, 09:51)
Dėl JUODOJO RIDIKO,tai google mekite paieška juodasis ridikas su medumi ir gausite pilna.

http://www.medicinavisiems.lt/default.asp?...40&subj=str
Papildyta:

tik ne ventolin,prieš rekomenduojant tokius vaistus reiktų pagalvoti rolleyes.gif .
*

o kuom jis toks blogas? Ar geriau ,kad vaikas mėnesį serga sloga ir nežinia kuo ji pasibaigs?
Mano mažiukas buvo pusantro mėnesiuko kai pirmą kartą susirgo sloga ,tai net tada gydytoja pulmonologė rekomendavo Ventolin ,tik tada jo nedaviau ,tai įsivarėm bronchiolitą ,gulėjom ligoninėj blink.gif Tai nemanau ,kad padarytų daugiau žalos nei naudos .Draugės vaikui taip pat nuolat būna bjauri sloga ,nosis užimta ,sekretas tirštas ,netekantis ,tai jų pirmieji vaistai yra Ventolin ,sako jei jų nenaudočiau ,seniausiai daugybę kartų būtume prasirgę broncitu ,o gal ir dar baisiau ax.gif Ji eina ir pas LOR ,ir pas savo vaikų daktarę ,abi sako ,kad vienintelis vaistukas Ventolin ,dar ACC arba Fluditec ,taip ji jį 'atgarina 'arba prigirdo vaistų ,paskui jis pradeda arba išpūsti nosį ,arba bekosėdamas išvemia -išspjauna gniužulą skreplių doh.gif Ir tuo viskas pasibaigia bigsmile.gif
zara123
Sveikos mamytes, mus irgi sloga aplanke, jau trecia savaite negalim atsikratyti. Dienos metu slogos kaip ir nera, o nakti prasideda.... jau puolu i nevilti. unsure.gif gal kas galit patart koki sena buda, kaip atsikratyti slogos?
JOLKA999
pabandykit sinupret lasiukus,mums padeda.tai zoliniai vaistukai.
Rylinga
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 10 23, 13:03)
pabandykit sinupret lasiukus,mums padeda.tai zoliniai vaistukai.
*

Mes irgi ilgai kankinamės su sloga, dar plius ir kosuliu. Pabandėm mes kartą tą sinupret, tai iki tol dar pusiau kvėpavo vaikas, o jau po vaistukų išgėrimo kaip užsikimšo jam ta nosytė, pusę nakties prasikankinom. Pasirodo, kad alergiškas kažkokiai tai sinupreto sededamajai daliai. Mano mamai irgi nuo sinupreto užsikemša nosis, kad nė prakvėpuoti negali.

Jau gal pusantro mėnesio maniškį kankina sloga. Nosis buvo užgulta (arba neprakvėpavo, arba šnopavo), sekretas tekėjo į nosiaryklę, o išpūsti nieko neišeidavo. Tai dabar jau dvi naktis naudojau Olynth VP elektrinį garintuvą. Po šios nakties pradėjo sekretas į išorę tekėti. Tai tikiuosi, kad per kelias dienas įveiksime kaip nors mes tą slogą.
tresne
Mielos MAMYTES! 4u.gif Prisijungiau ir as.Siaip jusu pokalbius paskaitinedavau,bet uzsiregistravusi nebuvau.Mane pacia istiko problema.Sergu letine sloga.Dazni sinusitai.LOR gyd.pasiule isvesejusia nosies gleivine prisaldyti skystu azotu.Gal kas susidurete?Kiek tai veiksminga? g.gif
cola
Labutes,
kas idomu geriau padeda prie prasidedancios slogos (bega smarkiai vandenukas) ir pakosejimu
Umcalor? Sinupret? Actified?
tikriausiai reikia tik 1 duot vaistuka (nors galeciau, visus suduociau, kad tik nesirgtu) biggrin.gif doh.gif
Chilly
QUOTE(cola @ 2008 10 24, 11:00)
Labutes,
kas idomu geriau padeda prie prasidedancios slogos (bega smarkiai vandenukas) ir pakosejimu
tikriausiai reikia tik 1 duot vaistuka (nors galeciau, visus suduociau, kad tik nesirgtu)  biggrin.gif  doh.gif
*

schmoll.gif oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.
JOLKA999
visko gali buti,mes elergiski umcalor,kalbejau su zinomu homeopatu lietuvoj,tai jis sake kad jo praktikoi nepasitaike kad sis vaistas sukeltu alergija.mums po2 doziu zandai buvo ziauriai doh.gif isberti.buna,kas vienam padeda,kitam tik pakenkia.
cola
QUOTE(kristina2006 @ 2008 10 24, 11:15)
schmoll.gif  oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed  doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.
*

na valyt bandom ir mes, ale vis komplikuojasi pas mus unsure.gif
o umcaloras tai juk homeopatinis? o sinupret? ne homeopatinis? g.gif
Gėlėta
QUOTE(kristina2006 @ 2008 10 24, 11:15)
schmoll.gif  oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed  doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.
*

Sintetinis tik Actifedas, o umcalor ir sinupret homeopatinis ir natūralus smile.gif

euphorbium yra homeopatinis heel firmos, umcalor ir homeopatinis tik DHU firmos ax.gif reikėtų daugiau apie vaistus pastudijuoti ax.gif
cola
nu jo, cia su patarimais mastau.gif
Bekasė
QUOTE(cola @ 2008 10 24, 11:00)
Labutes,
tikriausiai reikia tik 1 duot vaistuka (nors galeciau, visus suduociau, kad tik nesirgtu)  biggrin.gif  doh.gif
*

umclalor skirtas daugiau su kosuliu susijusioms problemos (pvz bronchitas).
Actifedas labai gerai sustabdo ta vandeneli, bet jo negalima ilagai naudoti.
As daznai darau taip - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)
Rylinga
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 24, 17:01)
As daznai darau taip  - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)
*

Mes umckalorą naudojam ir tuomet, kai būna tik sloga, kaip priešuždegiminį vaistą. Tik ne ilgiau kaip dešimt dienų.

Actifedo mums vaistininkė rekomendavo nepirkti be gydytojos rekomendacijos. Tai jo ir nepirkau, nors mano vaikui sloga užsitęsusi.

O sinupretui maniškis alergiškas. Tai paaiškėjo po pirmos dozės.

Jurgutėlė
QUOTE(Rylinga @ 2008 10 24, 17:55)
Mes umckalorą naudojam ir tuomet, kai būna tik sloga, kaip priešuždegiminį vaistą. Tik ne ilgiau kaip dešimt dienų.

Actifedo mums vaistininkė rekomendavo nepirkti be gydytojos rekomendacijos. Tai jo ir nepirkau, nors mano vaikui sloga užsitęsusi.

O sinupretui maniškis alergiškas. Tai paaiškėjo po pirmos dozės.
*

o kuo pasireiškė alergija?
alincikita
labutis mamites clap.gif mes su sloga kariavom apie menesi doh.gif atrodo jau viska buvau isbandziusi,nieko nepadedavo verysad.gif
pagaliau pabandziau lasinti i nosite alijosiaus sultis( kazkada mociute pasiulie,bet as tada nepatikejau blush2.gif ) ir musu sloga dingo po 3 dienu thumbup.gif thumbup.gif
yahoo.gif ok.gif victory.gif esu degalo laiminga del tos mazos pergales... 4u.gif
Jurgutėlė
QUOTE(alincikita @ 2008 10 24, 21:54)
labutis mamites clap.gif mes su sloga kariavom apie menesi doh.gif atrodo jau viska buvau isbandziusi,nieko nepadedavo verysad.gif
pagaliau pabandziau lasinti i nosite alijosiaus sultis( kazkada mociute pasiulie,bet as tada nepatikejau blush2.gif ) ir musu sloga dingo po 3 dienu thumbup.gif  thumbup.gif
yahoo.gif  ok.gif  victory.gif esu degalo laiminga del tos mazos pergales... 4u.gif
*

kur čia jau nebūsi laiminga? bigsmile.gif
o skiedei alijošių kuom nors ,ar gryną,skaičiau ,kad būtinai turi būti bent 2 metų senumo alijošius g.gif
alincikita
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 24, 22:06)
kur čia jau nebūsi laiminga? bigsmile.gif
o skiedei alijošių kuom nors ,ar gryną,skaičiau ,kad būtinai turi būti bent 2 metų senumo alijošius g.gif
*

skiesti tai neskedziau,bet vazonas tai sianas,as irgi girdejau kad ko seniasnis tuo naudingesnis rolleyes.gif lasinom daznei gal 5-6 kartus per diena,pries tai praplovus nuosite su humer vandenuku. mirksiukas.gif
cola
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 24, 17:01)
As daznai darau taip  - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)
*

dekui, kolkas taip ir darysiu
o colargolis tinka beganciam nosiukui, ar ten jau tokiai uzsistovejusiai slogai? 4u.gif

Alijosiaus ir man reik gaut, viski geriau nei lasint ka nors
as girdejau kad 3 metu turi but ax.gif
aldara
ar nebandėt gerti ACTIFED sirupuką?mums lašai nepadeda o šis sirupas SUPER thumbup.gif
Rylinga
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 24, 21:22)
o kuo pasireiškė alergija?
*

Pusiau neprakvėpavimas pasireiškė visišku neprakvėpavimu pro nosį. Tas sekretas nesuskystėjo, o nosies viduj viskas užburko.

Mano mamai tas pats nuo sinupreto.
obuoliux
Merginos, prieš naudodamos Ventolin'ą ar Actifed'ą pasiskaitykit jų anotacijas (internete tikrai yra, pvz. www.vaistai.lt). Pati daviau savo vaikui, patarta pirmosios pediatrės. Pvz. nuo actifedo pašalinių poveikių visa puokštė: mieguistumas, irzlumas, kraujavimas iš nosies.

Pačiai pradžiai tinka ir garinimai (jeigu vaikas alergiškas, galima tiesiog su joduota druska), kompresai su bulve.
Yra homeopatinių. Ir ne vienas.
Coryzalia - šitas, kiek mačiau vaistinėse, bene plačiausio poveikio ir pakankamai efektyvus (kas supranta šiek tiek apie homeopatinius, yra C potencijos, o ne D potencijos vaistai). Tinka slogai su ašarojimu ir čiauduliu, raudona panosė (allium cepa), gelsvai tirštesnei slogai (pulsatilla), žalsvai, užsistovėjusiai (kalium bichromicum).
Dar yra Cinnabsin - sinusitams (Hydrastis - tirštas sekretas aukštai nosyje, pastoviai šniurkščioja; Kalium bichromicum - žalsva, užsistovėjus, "virvelinė).

Šiek tiek yra čia:

http://www.infomed.lt/lt/2/portal/gera_sav...a,id,9232f129d9

Monrutė
SVEIKOS,

na, žiūriu su sloga kankinasi daug kas, ir kas svarbiausia - ji tokia ilga doh.gif ir patarlė, kad trunka tik savaitę....nebegalioja

kas naudoja kokius homeopatinius preparatus, pasidalinkit, kas tinka metų vaikui blink.gif
jolax
Na mes po truouti pradedame ristis is savo uzgultos nosies. Jau dvi naktis normaliai prakvepavom,o pries nakti sulasinu dabar tuju aliejaus. Aisku dar proceduras visokias tebedarau: mirkau kojytes karstam vandeniuke su drsuska, poto istepu degtines ir medaus marmalu padukus, i maisiukus ir vilnones kojinytes. Mes vartojome Loro nurodymu aktifeda, bet kai paskaiciau notacija po 3-ju dienu davimo nustojau. o kai nuvaziavau pas pediatre paklausyti plauciuku (nes kosim dar smarkokai) -tai patare visdelto dar paduoti aktifeda tris dienas. Tiesa is homeopatiniu dar geriam tuja6, calcium carbonicum ir staphisagria6. Nezinau kas pramuso jau menesi musu uzgulta nosi . Dabar dar reikia kosuli susitvarkyti. Tiesa dar (prie juodojo ridiko) pradejome gerti seivamedzio arbata, sako labai gerai nuo kosulio netgi asma isgydo.
Jurgutėlė
QUOTE(obuoliux @ 2008 10 25, 14:42)
Merginos, prieš naudodamos Ventolin'ą ar Actifed'ą pasiskaitykit jų anotacijas (internete tikrai yra, pvz. www.vaistai.lt). Pati daviau savo vaikui, patarta pirmosios pediatrės. Pvz. nuo actifedo pašalinių poveikių visa puokštė: mieguistumas, irzlumas, kraujavimas iš nosies.

Pačiai pradžiai tinka ir garinimai (jeigu vaikas alergiškas, galima tiesiog su joduota druska), kompresai su bulve.
Yra homeopatinių. Ir ne vienas.
Coryzalia - šitas, kiek mačiau vaistinėse, bene plačiausio poveikio ir pakankamai efektyvus (kas supranta šiek tiek apie homeopatinius, yra C potencijos, o ne D potencijos vaistai). Tinka slogai su ašarojimu ir čiauduliu, raudona panosė (allium cepa), gelsvai tirštesnei slogai (pulsatilla), žalsvai, užsistovėjusiai (kalium bichromicum).
Dar yra Cinnabsin - sinusitams (Hydrastis - tirštas sekretas aukštai nosyje, pastoviai šniurkščioja; Kalium bichromicum - žalsva, užsistovėjus, "virvelinė).

Šiek tiek yra čia:

http://www.infomed.lt/lt/2/portal/gera_sav...a,id,9232f129d9
*

žinoma ,kad pirma bandomi homeopatiniai drinks_cheers.gif tačiau bent jau mums absoliučiai nei Coryzalia ,nei Cinabsin nepadėjo verysad.gif ,nors Coryzalia daviau vos ne kas valandą ,kai buvo toks reikalas .
O kai pradėjo garinti su Ventolin ,vaikas atsigavo ,praėjo dusulys ,palengvėjo kvėpavimas ,suskystėjo sekretas .
Negi jūs galvojat ,kad mes vos tik sučiaudėjusiam mažiukui kišam cheminius vaistus ?Bent jau aš tai kokias 2 savaites kas vakarą mirkau vaikui kojas karštam sūriam vandeny ,dedu bulvių kompresus ,kvėpuojam bulvių garais. Juk visada būna pirma Influcid ,Euphorbium ,jei reikia ir Coryzalia ,Cinabsin ,bet kartoju ,nė karto vien nuo jų dar sloga nesibaigė ,pasibaigdavo tik snarglius ištraukian vakumu ,arba ,kaip šį kartą ,priėjom iki bronchito ir gavom Ventolin garintis ,ne patys sugalvojom ,gydytojas paskyrė po išsamių kraujo tyrimų [ kuris rodė uždegimą ,tik antibų kraujo tyrimas rodė ,kad nereikia thumbup.gif ] ,plaučių nuotraukos [kuri mūsų džiaugsmui buvo gera ]
Taigi ,mamos ,paskaitykit mūsų postus atidžiau ,tos ,kurios kalba apie Actifed [pati jo neduodu savo vaikui ,nes man labiau patinka Sinupret ] ,kalba apie jį tada ,kai jau sloga užsitęsia 3 savaites ,mėnesį ,juk nei viena neduoda pirmąją ,antrąją slogos savaitę. Visi vaistai stiprūs duodami gerokai ligai įsisenėjus ,kai nepadeda homeopatiniai ,kai negerėja nuo garinimų ,kompresų ...
Anotacijas skaitom visos ,bet kai vaikui jau nieks mėnesį laiko nepadeda ,tai gal geriau 3 dienas pagirdyti cheminius vaistus ,nei dar mėnesį gydyti su bulvėm absoliučiai negyjančią slogą,kuri neaišku į ką jau kėsinasi komplikuotis [jei situacija negerėja ,o prastėja]? g.gif
Papildyta:
Jolax ,šaunu ,kad jau pradėjote sveikti 4u.gif
obuoliux
Jurgutėle, tiesiog taip pataikiau (netaikiau konkrečiai). Nes kiek pastebiu, vis mini tuos pačius.
Dėl Coryzalia ir influcid. Šiaip, Influcid yra pakankamai švelnaus poveikio (ten tik D potencijos homeopatiniai vaistai). Coryzalia - jeigu vien tik sloga, bet ji viena retai kada pasirodo (dažniausiai ir kt. peršalimo požymiai).
Pvz. nuo peršalimo pakankamai universalus Homeovox (jau pusę giminės apdalinau doh.gif ). Be to, jo stiprumas didesnis, nei DHU firmos vaistų, todėl norimą poveikį galima greičiau pasiekti. Nesakau, kad padės visais atvejais, bet jame yra keli vaistai, kurie apima daug simptomų.

Dar yra Naso-heel. Šitas daugiau slogai, kai veliasi nosiaryklėj ir niekas neišsipučia (bent išbandžiau būtent tokiu variantu).
Heel'o aprašyme: rinito gydymui su sinusitu arba be, esant paburkusiems sinusams, spaudimo pojūčiui, skausminga ir sausa gleivinė.
jolax
QUOTE(obuoliux @ 2008 10 25, 18:45)
Jurgutėle, tiesiog taip pataikiau (netaikiau konkrečiai). Nes kiek pastebiu, vis mini tuos pačius.
Dėl Coryzalia ir influcid. Šiaip, Influcid yra pakankamai švelnaus poveikio (ten tik D potencijos homeopatiniai vaistai). Coryzalia - jeigu vien tik sloga, bet ji viena retai kada pasirodo (dažniausiai ir kt. peršalimo požymiai).
Pvz. nuo peršalimo pakankamai universalus Homeovox (jau pusę giminės apdalinau  doh.gif ). Be to, jo stiprumas didesnis, nei DHU firmos vaistų, todėl norimą poveikį galima greičiau pasiekti. Nesakau, kad padės visais atvejais, bet jame yra keli vaistai, kurie apima daug simptomų.

Dar yra Naso-heel. Šitas daugiau slogai, kai veliasi nosiaryklėj ir niekas neišsipučia (bent išbandžiau būtent tokiu variantu).
Heel'o aprašyme: rinito gydymui su sinusitu arba be, esant paburkusiems sinusams, spaudimo pojūčiui, skausminga ir sausa gleivinė.
*

O po kiek zirniuku reiketu gerti Homeovox'o?
obuoliux
Homeovox tabletemis. Kaip jūsų mažiaus dydžiui, užtektų pusės. Kas valandą, po 2-3 val. turi matytis rezultatas (gerėja ar ne). Tada rečiau ir stebėti savijautą.
Šitas tinkamiausias persišaldžius (geriausia vos tik pajutus), kai kažkas kabinasi prie gerklės-nosies.
Bekasė
QUOTE(cola @ 2008 10 25, 09:16)
o colargolis tinka beganciam nosiukui, ar ten jau tokiai uzsistovejusiai slogai? 
*

uzsistovejusiai ( pulingai) - jisai taip sakant paleidzia nosi. Bet jau maniske jo sulasinus, tai ir nusiciaudi kelis kartus smagiai ( ir nosies turini isciaudi), tik reikia nusiteikti valymui is skalbimui, nes tepliojasi

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 25, 18:23)
Taigi ,mamos ,paskaitykit mūsų postus atidžiau ,tos ,kurios kalba apie Actifed [pati jo neduodu savo vaikui ,nes man labiau patinka  Sinupret ] ,kalba apie jį tada ,kai jau sloga užsitęsia 3 savaites ,mėnesį ,juk nei viena neduoda pirmąją ,antrąją slogos savaitę. Visi vaistai stiprūs duodami gerokai ligai įsisenėjus ,kai nepadeda homeopatiniai ,kai negerėja nuo garinimų ,kompresų ...
Anotacijas skaitom visos ,bet kai vaikui jau nieks mėnesį laiko nepadeda ,tai gal geriau 3 dienas pagirdyti cheminius vaistus ,nei dar mėnesį gydyti su bulvėm absoliučiai negyjančią slogą,kuri neaišku į ką jau kėsinasi komplikuotis [jei situacija negerėja ,o prastėja]? g.gif
*

to pacio actifed yra kelios rusys, tai reiketu issiaiskinti apie kuri kalbama.
Mes vartojame geltona ( dar yra zalias ir raudonas- cia as apie pakuociu spalva) ir vartoju butent pacioje slogos pradzioje, nes tikrai neradau nieko kito, kas efektyviai sustabdytu nosies begima ( aisku taikiau ir kitokias priemone) ir niekada nesu davusi ilgiau 3 dienu, o daznai uztenka ir vienos dienos ( pati irgi isgeriu, kai reikalas prispiria).... o visi garimai ir kompresai ( ir tas pats sinupret), bent jau mano nuomone padeda tada, kai nosis jau yra uzsikimsusi ir ja reikia atlaisvinti
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.