Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(cola @ 2008 10 24, 11:00)
Labutes,
kas idomu geriau padeda prie prasidedancios slogos (bega smarkiai vandenukas) ir pakosejimu
Umcalor? Sinupret? Actified?
tikriausiai reikia tik 1 duot vaistuka (nors galeciau, visus suduociau, kad tik nesirgtu)  biggrin.gif  doh.gif


schmoll.gif oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.
Atsakyti
visko gali buti,mes elergiski umcalor,kalbejau su zinomu homeopatu lietuvoj,tai jis sake kad jo praktikoi nepasitaike kad sis vaistas sukeltu alergija.mums po2 doziu zandai buvo ziauriai doh.gif isberti.buna,kas vienam padeda,kitam tik pakenkia.
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2008 10 24, 11:15)
schmoll.gif  oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed  doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.

na valyt bandom ir mes, ale vis komplikuojasi pas mus unsure.gif
o umcaloras tai juk homeopatinis? o sinupret? ne homeopatinis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2008 10 24, 11:15)
schmoll.gif  oi nei vieno nepatarciau, juk jie visi sintetiniai (ypac actifed  doh.gif ). As slogos pradzioje visuomet naudoju juros vandeni + euphorbium + preciziskas nosytes valymas. Sinupretas tinkamas kuomet sloga labai tirsta ir "slenka zemyn". Jis skystina sekreta.



Sintetinis tik Actifedas, o umcalor ir sinupret homeopatinis ir natūralus smile.gif

euphorbium yra homeopatinis heel firmos, umcalor ir homeopatinis tik DHU firmos ax.gif reikėtų daugiau apie vaistus pastudijuoti ax.gif
Atsakyti
nu jo, cia su patarimais mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 10 24, 11:00)
Labutes,
kas idomu geriau padeda prie prasidedancios slogos (bega smarkiai vandenukas) ir pakosejimu
Umcalor? Sinupret? Actified?
tikriausiai reikia tik 1 duot vaistuka (nors galeciau, visus suduociau, kad tik nesirgtu)  biggrin.gif  doh.gif

umclalor skirtas daugiau su kosuliu susijusioms problemos (pvz bronchitas).
Actifedas labai gerai sustabdo ta vandeneli, bet jo negalima ilagai naudoti.
As daznai darau taip - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 24, 17:01)
umclalor skirtas daugiau su kosuliu susijusioms problemos (pvz bronchitas).
Actifedas labai gerai sustabdo ta vandeneli, bet jo negalima ilagai naudoti.
As daznai darau taip  - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)


Mes umckalorą naudojam ir tuomet, kai būna tik sloga, kaip priešuždegiminį vaistą. Tik ne ilgiau kaip dešimt dienų.

Actifedo mums vaistininkė rekomendavo nepirkti be gydytojos rekomendacijos. Tai jo ir nepirkau, nors mano vaikui sloga užsitęsusi.

O sinupretui maniškis alergiškas. Tai paaiškėjo po pirmos dozės.

Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 10 24, 17:55)
Mes umckalorą naudojam ir tuomet, kai būna tik sloga, kaip priešuždegiminį vaistą. Tik ne ilgiau kaip dešimt dienų.

Actifedo mums vaistininkė rekomendavo nepirkti be gydytojos rekomendacijos. Tai jo ir nepirkau, nors mano vaikui sloga užsitęsusi.

O sinupretui maniškis alergiškas. Tai paaiškėjo po pirmos dozės.

o kuo pasireiškė alergija?
Atsakyti
labutis mamites clap.gif mes su sloga kariavom apie menesi doh.gif atrodo jau viska buvau isbandziusi,nieko nepadedavo verysad.gif
pagaliau pabandziau lasinti i nosite alijosiaus sultis( kazkada mociute pasiulie,bet as tada nepatikejau blush2.gif ) ir musu sloga dingo po 3 dienu thumbup.gif thumbup.gif
yahoo.gif ok.gif victory.gif esu degalo laiminga del tos mazos pergales... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alincikita @ 2008 10 24, 21:54)
labutis mamites clap.gif mes su sloga kariavom apie menesi doh.gif atrodo jau viska buvau isbandziusi,nieko nepadedavo verysad.gif
pagaliau pabandziau lasinti i nosite alijosiaus sultis( kazkada mociute pasiulie,bet as tada nepatikejau blush2.gif ) ir musu sloga dingo po 3 dienu thumbup.gif  thumbup.gif
yahoo.gif  ok.gif  victory.gif esu degalo laiminga del tos mazos pergales... 4u.gif

kur čia jau nebūsi laiminga? bigsmile.gif
o skiedei alijošių kuom nors ,ar gryną,skaičiau ,kad būtinai turi būti bent 2 metų senumo alijošius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 24, 22:06)
kur čia jau nebūsi laiminga? bigsmile.gif
o skiedei alijošių kuom nors ,ar gryną,skaičiau ,kad būtinai turi būti bent 2 metų senumo alijošius g.gif

skiesti tai neskedziau,bet vazonas tai sianas,as irgi girdejau kad ko seniasnis tuo naudingesnis rolleyes.gif lasinom daznei gal 5-6 kartus per diena,pries tai praplovus nuosite su humer vandenuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 24, 17:01)
umclalor skirtas daugiau su kosuliu susijusioms problemos (pvz bronchitas).
Actifedas labai gerai sustabdo ta vandeneli, bet jo negalima ilagai naudoti.
As daznai darau taip  - viena - dvi dienos actifedas, o poto colargol ( jisai isvalo nosi)

dekui, kolkas taip ir darysiu
o colargolis tinka beganciam nosiukui, ar ten jau tokiai uzsistovejusiai slogai? 4u.gif

Alijosiaus ir man reik gaut, viski geriau nei lasint ka nors
as girdejau kad 3 metu turi but ax.gif
Atsakyti