Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(Rylinga @ 2008 12 06, 18:01)
Tai maniškis geria dar kitus žirnelius( devynias dienas geriam ir vienos dienos pertrauką darom), juos irgi geriam kartu su Detox Kit  smile.gif

tai turbūt tai tie patys žirniai ,tik mes gersim juos kitą savaitę ,reiškia bent jau dėl adenoidų gydymas tas pats ,vaistai tie patys .
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 12 06, 22:00)
tai turbūt tai tie patys žirniai ,tik mes gersim juos kitą savaitę ,reiškia bent jau dėl adenoidų gydymas tas pats ,vaistai tie patys .


Aš čia apie Mercurius Solubilis (lygtais taip) kalbėjau ax.gif
Iš Tavo minėtų vaistukų, jei kas prie mūsų dar kibt bandys, tai Engystol tabletes patarė gerti. Oscilocoksinum mums neišrašė. Slogos atveju mums sakė naudoti Euphorbium compositum (nes mums jis tiko geriausiai), jei kosulys paūmės- tartephedreel, o jei su gerkle kas- Angin Heel.
Atsakyti
MAtai vieniem tie homeopatiniai padeda, o kitiems tokie pat gali ir nepadeti.Cia kazkaip turi atitaikyti, o mum dar neatitaike. doh.gif Nors imk ir vaziuok i Kauna pas Jusu homeopate, o gal tai teisingiausia butu g.gif
Papildyta:
doh.gif Prisiminiau kad 19 d. as turiu reikalu Kaune, gal reikia uzsirasyti pas ta homeopate. Ar ilga eilute yra? Tiesa, ar reikia vaika vezti pas ja ar uztenka mamos apsakymu apie liga?
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 06, 23:21)
MAtai vieniem tie homeopatiniai padeda, o kitiems tokie pat gali ir nepadeti.Cia kazkaip turi atitaikyti, o mum dar neatitaike.  doh.gif Nors imk ir vaziuok i Kauna pas Jusu homeopate, o gal tai teisingiausia butu g.gif
Papildyta:
doh.gif  Prisiminiau kad 19 d. as turiu reikalu Kaune, gal reikia uzsirasyti pas ta homeopate. Ar ilga eilute yra? Tiesa, ar reikia vaika vezti pas ja ar uztenka mamos apsakymu apie liga?


Šiaip apie savaitę eilė. Aišku, kad reikia su vaiku važiuoti, kas čia per klausimas?

Jurgutėle, ar Tau po vizito pas homeopatę ramiau pasidarė? Gal Jolax irgi būtų verta pas mūsų homeopatę apsilankyti?

Šiaip tai maniškis pradėjo sausai kosėti miegodamas, o ryte buvo išskyrų iš nosies padaugėję. Na, aš galvoju, kad, jei būtų sloga, tai arba užsikimštų nosis arba tekėti išskyros stipriau pradėtų. Nelabai suprantu, kas čia yra. O gal čia sloga, tik silpnesnė? Kažkaip visgi sunkoka susigaudyti, kai tie adenoidai padidėję g.gif Jaučiu, kad teks apsiginkluoti euphorbium compositum ir tartephedreel ir turbūt engystol g.gif Dar plius arbatom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 12 07, 01:03)
Šiaip apie savaitę eilė. Aišku, kad reikia su vaiku važiuoti, kas čia per klausimas?
Jurgutėle, ar Tau po vizito pas homeopatę ramiau pasidarė? Gal Jolax irgi būtų verta pas mūsų homeopatę apsilankyti?

Šiaip tai maniškis pradėjo sausai kosėti miegodamas, o ryte buvo išskyrų iš nosies padaugėję. Na, aš galvoju, kad, jei būtų sloga, tai arba užsikimštų nosis arba tekėti išskyros stipriau pradėtų. Nelabai suprantu, kas čia yra. O gal čia sloga, tik silpnesnė? Kažkaip visgi sunkoka susigaudyti, kai tie adenoidai padidėję  g.gif Jaučiu, kad teks apsiginkluoti euphorbium compositum ir tartephedreel ir turbūt engystol  g.gif Dar plius arbatom  rolleyes.gif



N sorry , kad kvailai pasirodziau klausdama del vaiko, bet pas musu homeopata ne visada vaika reikia tepti. Musu homeopatas nei karto neklause plauciuku-tai uztekdavo nupasakoti vaiko kosuli ir t.t.
Maniskis irgi sianakt pradejo ,,loti" ir ryte nebeatsikosti o ,,loja" doh.gif Itariu, kad vel nori kiazkas kibti. Jo labai sunku dabar atskirti kada jau vel sergam persalimu ar virusu kokiu , o kada vis dar tebesitesia adenoidu pasekmes. Ryte sudaviau Prospana, kad palnegvintu atsikosejima. Vakare mirkysim kojas druskoje , pilsim i kojines garstyciu miltelius , gersim seivamedzio arbata ir ziuresiu dar is homeopatiniu ka cia pritaikius
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 12 07, 09:29)
N sorry , kad kvailai pasirodziau klausdama del vaiko, bet pas musu homeopata ne visada vaika reikia tepti. Musu homeopatas nei karto neklause plauciuku-tai uztekdavo nupasakoti vaiko kosuli ir t.t.
Maniskis irgi sianakt pradejo ,,loti" ir ryte nebeatsikosti o ,,loja" doh.gif Itariu, kad vel nori kiazkas kibti. Jo labai sunku dabar atskirti kada jau vel sergam persalimu ar virusu kokiu , o kada vis dar tebesitesia adenoidu pasekmes. Ryte sudaviau Prospana, kad palnegvintu atsikosejima. Vakare mirkysim kojas druskoje , pilsim i kojines garstyciu miltelius , gersim seivamedzio arbata ir ziuresiu dar is homeopatiniu ka cia pritaikius


Maniškis tikriausiai dėl tų adenoidų naktį užkosėjo, ir ryte. Ryte šiaip ne taip snargliuką pridžiūvusį išpūtė. Tai, jei ką nors pasigavęs būtų, tikriausiai ir dieną pakosėtų, o nekosti, laksto linksmas, žvalus. Tai tik šeivamedžio uogų arbatos sugirdžiau ax.gif

O tai Tu tą prosvaną pati sugalvojai, ar čia homeopatas buvo rekomendavęs gerti, jei kosėti pradėtų?

Na, homeopatė tai maniškiui apčiupinėjo kakliuką rankomis, pažiūrėjo ar liaukos nepadidėjusios. Šiaip manau, kad pirmąjį kartą tikrai reikia eiti su vaiku ax.gif Neklauso ir ji plaučiukų ...
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 12 07, 15:51)
Maniškis tikriausiai dėl tų adenoidų naktį užkosėjo, ir ryte. Ryte šiaip ne taip snargliuką pridžiūvusį išpūtė. Tai, jei ką nors pasigavęs būtų, tikriausiai ir dieną pakosėtų, o nekosti,  laksto linksmas, žvalus. Tai tik šeivamedžio uogų arbatos sugirdžiau  ax.gif

O tai Tu tą prosvaną pati sugalvojai, ar čia homeopatas buvo rekomendavęs gerti, jei kosėti pradėtų?

Na, homeopatė tai maniškiui apčiupinėjo kakliuką rankomis, pažiūrėjo ar liaukos nepadidėjusios. Šiaip manau, kad pirmąjį kartą tikrai reikia eiti su vaiku  ax.gif Neklauso ir ji plaučiukų  ...



Prospanas man visada padeda kai vaikas neatsikosti, ji mums suskystina sekreta ir vaikas pradeda atsikosineti
Atsakyti
O pas kokį homeopatą/ homeopatę lankėtės Kaune? nes aš pas du lankiausi, tačiau jie man pvz visiškai nepadėjo ir nuklydo į lankas, o Klaipėdoje padėjo....

O kad neapžiūri vaiko, tai homeopatijai apžiūra nesvarbi, seniai domiuosi homeopatija, tai čia svarbūs visai kiti dalykai ax.gif
Papildyta:
Pasiskaičiau dar keletą psl, aš tiesą pasakius labai nustebau, kad vaikams homeopatė liepia gerti Detox kit blink.gif g.gif
beje,jolax, o tik su imuwash teplauni? o su paprastu jūros vandeniu arba mineraliniu nebandei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 07, 15:25)
O pas kokį homeopatą/ homeopatę lankėtės Kaune? nes aš pas du lankiausi, tačiau jie man pvz visiškai nepadėjo ir nuklydo į lankas, o Klaipėdoje padėjo....

O kad neapžiūri vaiko, tai homeopatijai apžiūra nesvarbi, seniai domiuosi homeopatija, tai čia svarbūs visai kiti dalykai ax.gif
Papildyta:
Pasiskaičiau dar keletą psl, aš tiesą pasakius labai nustebau, kad vaikams homeopatė liepia gerti Detox kit blink.gif  g.gif
beje,jolax, o tik su imuwash teplauni? o su paprastu jūros vandeniu arba mineraliniu nebandei? blush2.gif


Pas Editą Jaskelevičienę. Tikiu, kad yra nemažai homeopatų, kurie nuklysta į lankas, bet šia pasitikiu.
Nesvarbu apžiūra, bet, kai aš pilnai nesuvokiau, kas vaikui su ta gerkle darosi, tai ir apžiūrėjo. Žinau žinau, svarbu simptomai, vaiko charakteris ir dar kažkas. Na, aš šiaip manau, svarbu, kad vaikas būtų ne dėl apžiūros, bet, kad matytų kaip jis atrodo, elgiasi, dėl kažko tokio.
O, kas čia keisto, kad duoda Detox Kit? Tai juk dozavimas tai ne toks kaip parašyta informaciniame lapelyje.
O šiaip tai, kai aš žinau kam ji padėjo ir mano mama asmeniškai pažįsta tą žmogų, tai nemanau, kad man ji nepadės. Man ji kelia pasitikėjimą ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 12 07, 16:14)
O šiaip tai, kai aš žinau kam ji padėjo ir mano mama asmeniškai pažįsta tą žmogų, tai nemanau, kad man ji nepadės. Man ji kelia pasitikėjimą ir viskas.

4u.gif manau, kad tai yra svarbiausia, nes pvz man Misis yra homeopatas nr 1 thumbup.gif nes aš turėjau galimybę gydytis pas 4 homeopatus- du Kaune, vieną Vilniuje ir pas Misį Klaipėdoje 4u.gif tik paskutiniuoju tikrai patikėjau ir jis man padėjo, bet pažįstu žmonių, kurie netikėjo homeopatija, nevykdė nurodymų ir nepadėjo. cool.gif
Mano draugė lankosi pas homeopatę tokią seną moterį, netoli Giraitės gyvena, Kauno raj 4u.gif tai jau kelintai padėjo ir labai ją giria 4u.gif o Jaskelevičienė man negirdėta, gal kokia nauja, gal neseniai dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 07, 20:01)
o Jaskelevičienė man negirdėta, gal kokia nauja, gal neseniai dirba?  g.gif


biggrin.gif Tik truputį ilgiau nei Misis ax.gif Nemažai gi tų homeopatų yra, kur čia visus žinosi mirksiukas.gif
Maniškė homeopatė sako, kad homeopatija tinka ne visiems ir, kad tas tikėjimas labai svarbus. Šiaip tai taip, mintys turi stiprią galią ax.gif

O šiaip manau, kad Jolax tuomet nėra reikalo blaškytis ir apsistoti ties tuo Jūsų Misiu, skaičiau, kad ne vienam jis yra padėjęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rylinga: 07 gruodžio 2008 - 21:16
QUOTE(Rylinga @ 2008 12 06, 23:22)
Aš čia apie Mercurius Solubilis (lygtais taip) kalbėjau  ax.gif
Iš Tavo minėtų vaistukų, jei kas prie mūsų dar kibt bandys, tai Engystol tabletes patarė gerti. Oscilocoksinum mums neišrašė. Slogos atveju mums sakė naudoti Euphorbium compositum (nes mums jis tiko geriausiai), jei kosulys paūmės- tartephedreel, o jei su gerkle kas- Angin Heel.

mūsų lygtai kitokie žirniai ,dabar tingiu pažiūrėt ,bet gal Engystol mes gersim ,nes kitokių žirnių mes neturim ,išskyrus Berberį ir Greep heel.
jolax ,gali pataikyt ir anksčiau užsirašyt ,aš pasiskambianu pirmadienį ,trečiadienį jau važiavom ,pasitaikė laisva valanda ,paskui jau būtume tik 12 d važiavę.
Papildyta:
QUOTE(Rylinga @ 2008 12 07, 01:03)
Šiaip apie savaitę eilė. Aišku, kad reikia su vaiku važiuoti, kas čia per klausimas?

Jurgutėle, ar Tau po vizito pas homeopatę ramiau pasidarė? Gal Jolax irgi būtų verta pas mūsų homeopatę apsilankyti?

Šiaip tai maniškis pradėjo sausai kosėti miegodamas, o ryte buvo išskyrų iš nosies padaugėję. Na, aš galvoju, kad, jei būtų sloga, tai arba užsikimštų nosis arba tekėti išskyros stipriau pradėtų. Nelabai suprantu, kas čia yra. O gal čia sloga, tik silpnesnė? Kažkaip visgi sunkoka susigaudyti, kai tie adenoidai padidėję  g.gif Jaučiu, kad teks apsiginkluoti euphorbium compositum ir tartephedreel ir turbūt engystol  g.gif Dar plius arbatom  rolleyes.gif

Rylinga ,man tai žinok ramiau pasidarė wub.gif Kažkaip ji pasakė ,jokių operacijų ,ir atrodė iškart pasidarė aišku ,kad TIKRAI jokių operacijų lotuliukas.gif Sako ,bandysim adenoidus sumažint ,o jei galvojat ,kad yra šiek tiek kam nors alergiškas ,tai darysim ,kad alergiškas nebūtų NIEKAM bigsmile.gif
Žodžiu ,dar ji ten gale prisako knygučių paskaityt ,tai net mano MB iškart po vizito puolė Maximoj tų knygų ieškot ,kelias nusipirko ,tik ne grynai rekomenduotas [nes šitų nebuvpo ] ,bet to pačio autoriaus .Dar neskaičiau ,nes dabar įnikus į Sharma .
Jolax ,gal tu nesiblaškyk ,pažėk dar kelis mėn kaip jums seksis.
Dar pakartosiu ,kad mūsų homeopatė labai gyrė Oscilocossinum ,gal pabandyk ? Jį ir vaistinėj labai giria ,nevisada net būna pirkt .
užklausiau dėl sanatorijos ,sako jei tik turit galimybių ,aš labAi UŽ,ten mūsų vaikučiai labai sustiprėja .
Vit C turbūt duodi nuolat ,jį reikia gert ištisus metus ,geriau skystą .
Homeopatė yra griežtai prieš skiepus ,tai gerai ,kad mes tuo Broncho skiepu nepasiskiepijom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 07 gruodžio 2008 - 22:18