Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(Lapinuke @ 2009 01 17, 13:54)
yra vaikiski olinth,mes ir naudojam cool.gif

Labas vakaras, mamytės 4u.gif
Jungiuosi prie "išvargintų slogos". Buvo pumpurėliui skaidri sloga, dabar pasikeitė į drumstesnę. Prasikalė antras dantukas. Sloga tęsiasi jau beveik 2 savaitės, bet ne nuolat - būna, kad išnyksta kokioms 3-4 val. Palikau savieigai, prieš tai ploviau jūros vandeniu (klyksmas, tikriausiai, buvo girdėti per visą Vilniaus miestą). Nežinau.. Gydytoja sakė, kad jei vaikas nedūsta, vaistų neduoti - praeis pati. Ir dar - noriu perspėti dėl Olynth. Pati vartojau šį vaistą ir patirtis labai bloga - išdegino receptorius, tad dabar kai kurių kvapų visai neužuodžiu.
Laikykitės, sveikit ir būkit atsargios su vaistais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julitass @ 2009 01 17, 11:23)
sveikos,mes i sezona viena karta pasluoguojam,ansciau sloguodavom savaite kaip ir priklauso,o dabar atsitaikem sau purskala i nosi OLYNTH tai 2-3 dienos ir slogos kaip nebuve,rekomenduociau.


QUOTE(trudeme @ 2009 01 17, 17:19)

Laikykitės, sveikit ir būkit atsargios su vaistais  4u.gif

drinks_cheers.gif turiu ne vieną pavyzdį,kai tiek vaikui,tie suaugusiam išdegino receptorius, tai tikrai labai atidžiai bei atsargiai reikia rinktis tokius vaistus unsure.gif
Atsakyti
Mano gydytoja ir sakė, kad Olynth tik tuo atveju jei jau visai vaikas neprakvėpuoja - tada galima, kad vaiko nekankint. O šiaip jis visai negydo, o tik atkemša...
Atsakyti
Sveikos,

Mes irgi jungiames i serganciuju daznai sloga kluba doh.gif Sianakt ir vel ji mus aplanke, nors vakar nebuvo jokiu visai pozymiu. As gydydavau seniau sinupretu, taciau manau, kad jis mums jau nebepadeda, matyt priprato organizmas doh.gif Taip pat duodavau ir actifeda, kai jau budavo visai blogai. Bet pastebejau viena dalyka, kad gydai ar negydai, vis tiek ta sloga per 5-7 dienas pasibaigia (cia bent jau mums), nors kai vaikas kankinasi, tai as negaliu ziureti ir duodu tuos vaistus. Dar plaunu su juros vandeniu, tik niekad nelasinu jokiu vaistu (esu grieztai pries juos, nes pati buvau labai pripratusi prie ju). Taip pat mums gydytoja parekomendavo Immuwash, sake ji reikia visa buteliuka sunaudoti, nesvarbu, kad vaikas pasveiksta. Nu bandysim purksti, ziuresim, kokia bus nauda. Dar as trinu rezorbanu padukus, duodu valgyti cesnako (aisku vieno nenori, bet lengvai pakepinu duonyte ir istrinu gausiai cesnaku), dar turiu visokiu zoliu nuo slogos prisipirkus is bobuciu turguje, tai irgi duodu tu arbateliu po kelis saukstelius. Paskutini karta nuo slogos prisimete angina, tai teko gerti antibus, labai tikiuosi, kad si karta bus tik sloga unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
O mums negerėja.. tokia tiršta, vėl spalvos visokios su jūroas vandeniu išsiplauna. Reikės ryt lėkt Universiteto vaistinėn gamintų pirktis, po savaitės skrydis - gaila ir vaiko, ir savo ausų sad.gif
Nusipirkau Cinnabsin (kaip aš jo anksčiau nežinojau g.gif Influcidą n metų vartoju, o šito nė negirdėjus buvau..), bet kadangi nieko ūmaus neturim, tai ir akivaizdaus poveikio nematyt.

Sakykit, į ką 2metų vaikui galima keisti Sinupretą? Manau, kad jis mums nebepadeda unsure.gif
Atsakyti
Mamytes, kuriu vaikuciai geria Cinabsina ar pirmomis dienomis nepablogeja.Mum buvo tokia tirsta slogyte pradejom gerti Cinabsina pradejo viskas begti, varveti,vaikas kankinasi, galvoju ar nereikia nutraukti ar taip turi but. Ir kiek kartu per diena duodate tableciu 4u.gif
Atsakyti
Anotacijoj parašyta, kad savijautai pablogėjus reik nutraukt vartojimą.
Jei vaikas kankinasi, tai tikrai negerai. Bet Cinabsinas juk taip ir veikia, kad skystina. Bėganti nosis geriau nei užsikimšus - vadinasi, valosi gleivinė. Tik žinoma, žiūrint, koks tas bėgimas..
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2009 01 19, 00:35)
Mamytes, kuriu vaikuciai geria Cinabsina ar pirmomis dienomis nepablogeja.Mum buvo tokia tirsta slogyte pradejom gerti Cinabsina pradejo viskas begti, varveti,vaikas kankinasi, galvoju ar nereikia nutraukti ar taip turi but. Ir kiek kartu per diena duodate tableciu 4u.gif

aš pati jį naudoju- ir taip turi būti, nes turi išsivalyti viskas, siūlyčiau nenutraukti ir toliau vartoti 4u.gif
Atsakyti
Vis tik nutraukeme, skambinom gydyt. sake nebeduot, nes varvejimas ziaurus , ciaudulys,priedo dar tempa pradejo kilt. Dabar liepe actifed gerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pievutė @ 2009 01 19, 17:57)
Vis tik nutraukeme, skambinom gydyt. sake nebeduot, nes varvejimas ziaurus , ciaudulys,priedo dar tempa pradejo kilt. Dabar liepe actifed gerti doh.gif

čia jau ne cinabsin kaltas, greičiausia kažkoks virusas jus užpuolė, tik sutapo su cinabsin vartojimu, sveikit 4u.gif o actifedo aš neduodu niekad, nepatinka tas vaistas man schmoll.gif
Atsakyti
as noriu paklausti, kur butu galima paleistuves lasu nusipirkti, ar cia jau pacios mamkos is geles gaminasi? jei taip, tai kur galima butu nusipirkti paleistuves?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2009 01 20, 10:56)
as noriu paklausti, kur butu galima paleistuves lasu nusipirkti, ar cia jau pacios mamkos is geles gaminasi? jei taip, tai kur galima butu nusipirkti paleistuves?

pirkti reikia tik gėlę ir pačai sultis spausti ,o paieškot reikia turguj ,klausinėt bobučių kur savo daržovytėm ,žolelėm prekiauja .Dar [aš taip darau ] kai tik pamatau kur lange daug gėlių ,tai apžiūrinėju ar neauga paleistuvė ,ir kartą pamačiau [ įstaigoj] tokią didelę didelę ,tai davė net 2 didelius lapus bigsmile.gif
Dar kaimynių bobučių klausinėk ,bent jau mano laiptinėj tai 2 turėjo ,o visą gėlę tai turguj pirkom.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti