Įkraunama...
Įkraunama...

Dermatologai Kaune

as prisiskaicius geru atsiliepimu apie grusauska buvau pas ji 3 kartus, daugiau ne uz ka neiciau, taip nugyde kad siaubas.. pasidare dar blogiau nei buvo, ir pasekmes jo gydymo metus laiko gydziausi.
Atsakyti
na va ir as buvau pas igirtaji daktara, Grusauska. Tas jo humoras tai tikrai keistas.patiko, kad viska labai aiskiai isaiskina. Buvau Azuolyno sveikatos centre tai laukiau, tik 45min.Kazkaip keista buvo, nes uz konsultacija apeme, tik 40lt ir sake, kad kitos nekainuos bigsmile.gif .Israse vaistu tai bus matyt pades ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(netobula @ 2010 11 17, 09:41)
O rimtai pas N. Grušauską reikia laukti "gyvoje" eilėje? Ar tos "gyvos" eilės labai ilgos? Ir dar klausimas - ar jis visas ligas nustato iš akies (tokį įspūdi susidariau skaitydama apie jį internete visokius komentarus), ar ir padaro kažkokius tyrimus?




karta laukiua 30 min, o kita karta 2 val ir susinervinus isejau. na nejaugi negali registruoti zmoniu, siais laikais kai visi taip laiko neturi-nesamone tiek laukti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu pasidalinti savo patirtimi apie gydytoja N.Grusauska. Pasiskaicius puikiu atsiliepimu su savo mergyte nuskubejau pas si gydytoja. Suneramino pas dukryte ant kakliuko atsirades "berimas". Is pradziu atrode kaip issausejimai, veliau lyg slapiuoti pradejo, buvo atsirade pusleliu. Mergytei tada buvo mazdaug 4 men. Tai galiu pasakyti, kad sis gydytojas man paliko labai bloga ispudi, gyvenime pas ji neiciau. Apziurejo jis mano mergyte prietemoje, is kokiu triju metru ir pasake seborejinis dermatitas. Dar pamirsau pasakyti, kad apsauke, apreke, kad daugiau privaciai pas ji neitume, nes cia daug zmoniu buna. Nemandagumas kokio dar nebuvome mate. blink.gif Prirode kraupiu knygu, ko pasekoje net miegoti negalejau doh.gif Placiau pasidomejusis, pasiskaicius pradejau labai abejoti, ar mums tikrai si liga. Seimos gydytoja taip pat sake, kad cia ne jokia ne liga, o paprasciausias issutimas, nes atpiltas pienukas pabega po kakliuku ir to pasekoje sukelia issutima. Patepus kelias dienas sudocremu nei zymeles neliko. thumbup.gif Dar kitas dalykas, kai jau garsusis Grsauskas pasake, kas seboreja, tai reiske, kad reiktu drekinti, o issutusia vietele drekinanciais tepalais tepti tikrai nera gerai. Tai dar galejau ir pakenkti, jei buciau jo zodziais patikejusi. Ne gydytojas, o Siaubas schmoll.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri zhino ar lankantis pas Grusauska Azuolyno vaistineja su siuntimu uzh vizita reikia moket? g.gif
achiu 4u.gif
Atsakyti
Ten jis dirba privačiai, tad ir su siuntimu reikia mokėti.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisanta @ 2011 03 01, 19:09)
Ten jis dirba privačiai, tad ir su siuntimu reikia mokėti.... 4u.gif

aishku, achiu 4u.gif
Atsakyti
As lenkiu galva pries gydytoja Urbstiene. Tai gydytoja is didziosios raides. Nuejau pas ja pagal "inerneto rekmendacijas", ir lankausi jau daugiau kaip metai laiko (problema reikalajujanti reguliaraus kankymosi) thumbup.gif Tikrai nera is tu, kur tik pinigus rupi islupti is kliento. Dirba Dainavos poliklinikoje (nemokamai) ir privaciai Gedimino odos ligu klinikoje.
Atsakyti
g.gif taip man Grusauskas ir gi nelabai patiko jau antra karta pas ji tikrai nesiregistruociau.Ostai gydytoja Urbstiene tikrai nuostabi rekomrnduoju ir kitiems.
Atsakyti
QUOTE(reda147 @ 2011 03 04, 20:10)
g.gif taip man Grusauskas ir gi nelabai patiko jau antra karta pas ji tikrai nesiregistruociau.Ostai gydytoja Urbstiene tikrai nuostabi  rekomrnduoju ir kitiems.




su kuo nepakalbu, visoms nepatinka, bet eiles tik dideja pas ji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2011 03 02, 11:44)
As lenkiu galva pries gydytoja Urbstiene. Tai gydytoja is didziosios raides. Nuejau pas ja pagal "inerneto rekmendacijas", ir lankausi jau daugiau kaip metai laiko (problema reikalajujanti reguliaraus kankymosi) thumbup.gif  Tikrai nera is tu, kur tik pinigus rupi islupti is kliento. Dirba Dainavos poliklinikoje (nemokamai) ir privaciai Gedimino odos ligu klinikoje.


Aciu uz info apie gydytoja Urbstiene, niekaip nepavyko suzinoti kur privaciai ji dirba. Dabar uzsiregsitravom ir treciadieni einam 4u.gif
Atsakyti
Lankemes pas Grusauska keleta kartu su vaiku, tikrai nieko blogo negaliu pasakyti, ,mum padejo ir pasake kas is tikro vaikui yra, neliepe jokiu hormonu naudoti kaip kiti gydytojai kurie net nepasake kas yra. Ne visi supranta jo humora, maziau reikia kreipt demesi i nereiksmingus dalykus, mat apsauke, mus ir kelis kartus "apsauke", bet tai juoko forma ir neimam i galva, o pasijuokem ir viskas. Tokios eiles pas ji tai as dar ne taip apsaukciau lotuliukas.gif
Atsakyti