Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras man įbruko narkotikų

QUOTE(Minka Kelly @ 2011 06 10, 19:23)

As zindau daugiau nei 3m.ir isgeriu vyno arba sampano.nurimkit, praeis kelios dienos, nusitraukit pienuka ir toliau zindykit i sveikata maziuko ir jusu wub.gif 4u.gif

o del vyro tai jei buvo pirmas ir paskutinis kartas atleisciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Vajė, nu tikrai reikia skirtis. Užsinorėjo vyras sekso, kurio tikriausiai yra mažai ar jis visai nekokybiškas, ir vietoje to, kad nusukti tyliai į kairę, papokštavo su tuo ekstazi. Pasaulio pabaiga. Mesti tokį vyrą pro duris. Nemokėjo vargšelis pakalbėti su žmona dėl sekso, nu ir iškrėtė... nelabai vykusį pokštą. Nu bet koks gi skirtumas, ko tas vargšas vyras nori. Geriau po to forume atsidaryt n-tąją temą: "Vyras mane paliko". doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nekieno: 11 birželio 2011 - 13:30
QUOTE(Minka Kelly @ 2011 06 10, 19:24)
Namuose narkotikai tai tikrai nesimėto... Nebent aš kažko nežinau dar  blink.gif

o gal apsiziurekit, gal visgi metosi? g.gif ir gal kiekviena karta vietoj tylenolio gaudavot kokia idomybe? bigsmile.gif
o ir vyras toks fainas, patikimas, tikras seimos zmogelis wub.gif
nieko, nepergyvenkit, truputi jums, truputi vaikui, seimoj draugiskai reikia gyventi, viskuo dalintis.
o jei rimtai, tai stebiuosi jusu bukumu ir vyro naglumu. jis dar su jumis gyvena???
Atsakyti
Jei VTAT'as bėgtų paskui kiekvieną atvejį, kai diedas sekso užsimanęs moteriškei tabletytę duoda, tai nebūtų kada užsiimti tikromis problemomis.Maža mūsų šaly bėdų lyg būtų.
Kad maitinti kurį laiką nereikėtų, tai faktas. Kad pagalvoti, ar toks žmogus šalia patikimas, irgi nepakenktų. bet užsipulti žmogų, kokia ji bloga motina ir t.t. manau nedera, na, tiesiog ne dėl šitos priežasties ji čia rašė. Daug reikalų turiu su narkotikais ir vaikais, bet nereikia taip reaguot į išsigandusio žmogaus išsipasakojimą..
Atsakyti
As tai nepulciau smerkti is karto, atsitiko tai atsitiko, svarbu gerai baigtusi viskas, na aisku vyras negerai cia padare tikrai, galejo palaukti kol nemaitinsite vaikucio, o tada jau kiekvieno reikalas ka vartoti ir kaip smagintis lovoje, kad sexas su narkotikais yra geresnis ta tai ir as girdejau.
Atsakyti
Cia reiketu galvoti, ne ka daryti su zindymu tas 3 dienas, o ka daryti su tokiu vyru visa likusi gyvenima.. Sitaip padaryti.. Negana, kad pats vartoja (jei nevartotu neturetu tokiu dalykeliu) tai dar ir jums kisa.. paslapcia! Sikart gavot extasy vietoj tylenol pries miega, o rytoj gausit heroino vietoj cukraus su rytine kava
Atsakyti
Visų pirma, tai nežinau iš kur čia tokios kalbos, bet nuo normalaus ecstasy laukinio sekso nebūna. Jis atpalaiduoja, jautiesi kaip plunksnelė ir tavo judeliai labai suletėja. Iš kur ta energija laukinam seksui? Gal nuo amfetamino? Spėju tai buvo amfetamininės tabletės. Vadinasi pardavėjas apgavo Jus. Gali apgauti ir kitą sykį. O kitą sykį gali parduoti ir žiurkių nuodus suspaustus į tabletę, o gal ir paprasčiausią tinką nuo lubų nugramdytą.
Kitas dalykas - kaip Jūs nematėte, kad ten "ne ta" tabletė? Jos gi mažos su gražiais paveiksliukais. Be to tiek daug info internete... Kažką čia meluojate dėl to "nežinojimo"...
Mano nuomone, Jūs tiesiog jaučiatės kalta prieš vaiką ir tenorite sužinoti kada išsivalys viskas iš kūno. Gerkite daug skysčių. Labai daug... Ir išsivalys labai greitai. Sėkmės ir kitą sykį pagalvokit prieš ką nors darydama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinastija: 11 birželio 2011 - 15:38
QUOTE(Nekieno @ 2011 06 11, 14:28)
Vajė, nu tikrai reikia skirtis. Užsinorėjo vyras sekso, kurio tikriausiai yra mažai ar jis visai nekokybiškas, ir vietoje to, kad nusukti tyliai į kairę, papokštavo su tuo ekstazi. Pasaulio pabaiga. Mesti tokį vyrą pro duris. Nemokėjo vargšelis pakalbėti su žmona dėl sekso, nu ir iškrėtė... nelabai vykusį pokštą. Nu bet koks gi skirtumas, ko tas vargšas vyras nori. Geriau po to forume atsidaryt n-tąją temą: "Vyras mane paliko".  doh.gif

jau geriau ''vyras mane paliko'' o ne ''vyras mane seria ekstaziu pries mano valia bet as ji visvien myliu''
Atsakyti
...net neįsivaizduoju, kad vyras šitaip pasielgtų sąmoningai g.gif g.gif g.gif siaubas, o ne vyras... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2011 06 11, 16:42)
jau geriau ''vyras mane paliko'' o ne ''vyras mane seria ekstaziu pries mano valia bet as ji visvien myliu''


Priežastis reikia aiškintis, o ne rėkauti: skyrybos. Autorė pati rašė, kad vyras norėjo "laukinio sekso", o tokio jie paprastai neturi. Nu bet ką čia, paprasčiau pakeisti vyrą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nekieno @ 2011 06 11, 16:50)
Priežastis reikia aiškintis, o ne rėkauti: skyrybos. Autorė pati rašė, kad vyras norėjo "laukinio sekso", o tokio jie paprastai neturi. Nu bet ką čia, paprasčiau pakeisti vyrą  doh.gif


O kaip pasitiketi toliu zmogumi? Narkotines medziagas nelaikau nekaltu pazaidimu, o ypac kai tai butu man suseriama be mano zinios. Pasekmes gali buti labai liudnos!
As jau kita diena arba pati issikraustyciau arba duris parodyciau tokiam asilui. O talesni santykiai priklausytu, kaip eitusi spresti pasitikejimo klausima. Neprosaly butu isspresti ir likusias problemeles (alkoholis, lovos reikaliukai...)
Atsakyti
Nu pas rimta seimos vyra ,vakare rankose netures ekstazio,o pas mama gera ,nebus rytais galvos skausmu ,kad is vakaro reiktu nuo skausmo apsidraust ,ir kiek supratau "paraidziui" tas apsidraudimas daznokas blink.gif ai na naa... jums abiems reikia kreiptis pagalbos pas narkologus ,juk narkotikai kaip ir alkocholis vis labiau ir labiau traukia ..bet be visa ko sekmes autorei temos numatyt viska teisingai ir sudet viska i savo vietas ,kas svarbiau laukinis seksas ar sveikas ir laimingas vaikas su mama 4u.gif
Atsakyti