Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Vo čia tai mažas krepšelis thumbup.gif kad man taip pavyktų. smile.gif
Klausimukų keletą turiu.
Kaip Golden rose lakai? Kiek laikosi laiko? Kaip konsistencija? Ar patinka?
Kaip Christina Aguilera kvepalai? Ar patinka kvapas? Kiek laikosi? Eurokose buvau pasipurškus ant riešo, tai kvapas patiko, bet kaži kaip laikosi...
Atsakyti
kaip nivea rutulinis deo?
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2011 07 05, 22:10)
Vo čia tai mažas krepšelis thumbup.gif  kad man taip pavyktų. smile.gif
Klausimukų keletą turiu.
Kaip Golden rose lakai? Kiek laikosi laiko? Kaip konsistencija? Ar patinka?
Kaip Christina Aguilera kvepalai? Ar patinka kvapas? Kiek laikosi? Eurokose buvau pasipurškus ant riešo, tai kvapas patiko, bet kaži kaip laikosi...


Golden rose nagų lakai sakyčiau yra gan geri. Tepa gan neblogai, tik kai kurie šviesūs yra linkę dryžuoti. O dėl konsistencijos kas liečia, kai tik nusipirkau labai patiko, nes lengvai tepėsi, tačiau praėjus kokiam mėnesiui ar dviem sutirštėjo, ypač juodas, kurio nėra šioje nuotraukoje, nes jo praktiškai jau nebegaliu naudoti. Taip kas liečia įspūdis vidutiniškas, bet kai tokia jo kaina, manau kokybė dar gan gera. O kas liečia kiek laiko laikosi, tai jei dirbant ką nors tik kelias dienas, nes pradeda kampai atsilupinėti, arba aš tiesiog nemoku saugoti nulakuotų nagų. blink.gif Jei tiesą sakyti, tai man gal labiau prie širdies Buk nagų lakai. smile.gif

O Christina Aguilera kvepalai labai patinka. Kvapas toks kažkuo išsiskiriantis ir manau tinkantis visiems metų laikams. Dėl laikymosi, kažkaip nesu atkreipusi dėmesio, nes tik pati neseniai pradėjau juos naudoti, tačiau manau, kad laikosi gan neblogai, kvapas tikrai išlieka tik gal ne tiek ilgai, kaip kokių chanel No5 ar kitų stiprios koncentracijos kvepalų, nors šie ir ne tuoletinis vanduo, o tikri kvepalai. smile.gif

Krepšelis žinau, labai mažas. biggrin.gif Kartais pasigendu kai kurių dalykų, kuriuos žadu nusipirkti ateityje, bet bent jau kolkas prasiverčiu su tiek, kiek turiu, nes ir tų pačių nesugebu iki galo sunaudoti. smile.gif
Atsakyti
pavydėtinas minimalizmas thumbup.gif pati taip norėčiau apsivalyt bigsmile.gif
kaip milkshake putos? nelipina plaukų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 07 05, 22:27)
kaip  nivea rutulinis deo?


Kadangi turiu tokią problemą, kaip nemažas prakaitavimas, tai šis dezodorantas manęs nelabai gelbsti, galbūt dėl to, kad tai nėra atitesperantas, bet pirkau dėl to, kad šiame dezodorante nėra jokių druskų, aliuminio, alkoholio, parabenų. Tačiau didelis pliusas, tai jog gal prakaitą sulaiko tik minimaliai, tačiau jokio prakaito kvapo nelieka, yra gaivus ir suteikia gaivumo pojūtį. smile.gif

Papildyta:
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 05, 22:40)
pavydėtinas minimalizmas  thumbup.gif  pati taip norėčiau apsivalyt  bigsmile.gif
kaip milkshake putos? nelipina plaukų? 4u.gif


Milkshake putos yra vienas iš mylimiausių man dalykėlių, kuriuos turiu savo krepšelyje. Visų pirma - nuostabus kvapas, o vėliau plaukai kvepia kokosu, taip, kad man laaaabai patinka. :)Kadangi mano plaukai linkę pūstis ir veltis, ši priemonė man kaip juos ir suglotnina, padaro švelnius, tačiau kaip ir nepastebėjau, kad plaukai atrodytų sulipę ar kaip rebaluoti, nes jo konsistencija labai lengva, atvirkščiai po šių putų su jais galiu lengviau susitvarkyti ir lengviau iššukuoti.. smile.gif

Dar galbūt blogai padariau, kad nepriduriau, kad šios putos minkština plaukus, išsaugo naturalią jų drėgmę ir padeda išsilaikyti jų spalvą. Jos nėra tokios putos, kad suteiktų stipresnę fiksaciją kokiai nors šukuosenai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesun: 05 liepos 2011 - 21:51
gal galit tu milkshake putu tikslesni pavadinima parasyt? suviliojot kokosu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesun @ 2011 07 05, 21:47)


Patiko krepšelio pateikimas 4u.gif

Kokia jūsų nuomonė apie avon 'inscadessense' kvepaliukus ? rolleyes.gif

ir domina atsiliepimai apie syoss kondicionierių ir gliss kur šampūną, ar patinka?
Atsakyti
nusprendziau ir as pravert savo kosmetine,jinai manau tikrai kukli.rodau tik tai kas kasdien keliauja su manim kosmetinej be prausikliu,sampunu ir t.t. 4u.gif tai sudesiu kita karta.

pradedam nuo akiu:
blakstienu garbanotojas
juodas piestukas
urban decay seseliu pagrindas
yve saint laurent faux cills tusas
loreal tusas
urban decay naked palete
artdeco trijule
catrice seseliai labai piguciai,bet tikrai fainuciai.
smashbox seseliukai ir skaistalai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

veidukas
clinique allmost powder kompaktine
lancome maskuoklis
porefesional pagrindas
bodyshop highlighteris
loreal bronzeris
clinique anti blemish skysta pudryte
calvin klein skaistalai
loreal skaistalai
givenchy pudryte
user posted image
user posted image

lupytes is kaires i desine:
lancome stiklainiukas lupu blizgio/balzamo kaip nepavadinsi,taip nepagadinsi nes tikrai graziai zeri.
estee lauder blizgis flamingo
estee lauder lupdazis
loreal lupdaziukas
dar vienas estee lauder
ir dar vienas loreal
user posted image
user posted image

sepetliai:
kirkland rinkinukas
mizas visokiu n7,max factor,mac,eco tools.
user posted image
keliaujantys kvepaliukai
gucci eu de parfum II
valentino
user posted image
prasom klausti jei kas sudomins 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 05 liepos 2011 - 23:11
Ooooooo dvynuke85 cia tai suprantu thumbup.gif nors pas viena pamaciau Naked.. o tai visos perka, bet atsiliepimu nulis verysad.gif
Domina:
Benefit pore ten kazkas
Kaip Dior highlighteris, nes pati toki turiu?
kaip clinique allmost powder kompaktine irgi as turiu, tai idomu kaip jum?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 07 06, 00:28)
Ooooooo dvynuke85 cia tai suprantu  thumbup.gif nors pas viena pamaciau Naked.. o tai visos perka, bet atsiliepimu nulis  verysad.gif
Domina:
Benefit pore ten kazkas
Kaip Dior highlighteris, nes pati toki turiu?
kaip clinique allmost powder kompaktine irgi as turiu, tai idomu kaip jum?

Man naked pati paciausia palete,tiek spalvos,tiek tekstura,pigmentacija zodziu man thumbup.gif
Pore ten kazkas biggrin.gif geras daiktas baliui ir viska tikrai graziai uzpildo turiu galvoj dideles poras ir siaip oda padaro kaip kudikio subiniukas biggrin.gif bet niekam nepaslaptis jisai padarytas silicono pagrindu kasdien to naudot tikrai ne ne. Beje pora man nekemsa kas lb keista.
Dior hilighteris mane biski nervina,nes poras paryskina jei netycia ant sepecio per daug uzkabini,bet spalvyte man asmeniskai labai patinka.
Clinique pudryte sakyciau labai vykes produktas. Labai graziai ant veiduko dengiasi,labai lengvute man asmeniskai sitas priduktas vos ne metu pirkinys taip pat ir anti blemish kremine esu patenkinta. Kaip tau ji?
Atsakyti
dvynuke, o L'orealio bronzantas kur dvieju spalvu, atspalvis blonde ar brunette?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 07 06, 00:47)
dvynuke, o L'orealio bronzantas kur dvieju spalvu, atspalvis blonde ar brunette?

Sakycia,kad blonde nes as lb sveisiaode,bet nesu uztikrinta patikrinsiu ryte 4u.gif
Atsakyti