Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kosmetinės turtai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
juratyte26
Kvepalu geriau buciau nemacius .. thumbup.gif
Kokie megstamiausi ?
kumiko
savita1 labai grazus krepsiukas,labai prisiziurinti moteris turbut esate;) kaip jums clinique kremas? aprasykite visas plauku priemones:) kuris tusas geriausias?
savita1
QUOTE(juratyte26 @ 2011 07 08, 17:29)
Domina atsiliepimai apie abi priemones is kerastases  4u.gif
*

Aliejukas Chroma man labai patiko, pries tai turejau Oleo Relax, tai visgi man sis geresnis, nors Oleo labiau gal pati plauka pariebindavo, sitas lengvesnis, bet nuo jo plaukas nepaprastai zvilga wub.gif Dabar laukiu to naujojo Elixir Ultimate, ziuresiu kas ten per stebuklas bus.
Naktinis serumas geras daiktas, pries miega issitepu plaukus, ryte issiplaunu, tai buna tokie minksti, papure. Nors reiktu turbut is vakaro galva isplauti, tada teptis seruma ir jau ryte neplauti g.gif Bet as taip nedarau ax.gif

QUOTE(laimucia @ 2011 07 08, 17:30)
Kas per Lancome kauke?  bigsmile.gif
*

Poras valanti, savaite susylanti sauna kauke. Labai nebloga, man patinka, ant dregno veido kaista.
savita1
QUOTE(juratyte26 @ 2011 07 08, 17:32)
Kvepalu geriau buciau nemacius .. thumbup.gif
Kokie megstamiausi ?
*

Kvepalai-mano silpnybe (kaip ir batai biggrin.gif ). Dabar biskuti apsiraminau, nebeperku, nes nera jau kur deti, bet kai persikelsim i nama, prasysiu kad B man sukonstruotu atskiras lentynas bigsmile.gif
Jau daug metu esu istikima Guerlain L'instant EDP, mano didziausias susizavejimas ir meile wub.gif Mcqueen'o Kingdom kvapas susuka galva, Dior Addict-visada man jie teisingas pasirinkimas kai noriu uzburianciai kvepeti.

QUOTE(kumiko @ 2011 07 08, 17:33)
savita1 labai grazus krepsiukas,labai prisiziurinti moteris turbut esate;) kaip jums clinique kremas? aprasykite visas plauku priemones:) kuris tusas geriausias?
*

Aciu smile.gif
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion-geras grekiklis, bent jau mano oda ji sugeria kaip sausa zeme vandeni bigsmile.gif Naudoju vasara vietoj kremo, nes drekinimo puikiausiai uztenka, nieko papildomo nereikia, o ziemai naudosiu kaip pagalbini drekikli nakciai/pries krema. Vertas demesio, atsizvelgiant i kaina/kieki.
Kerastase aliejuka ir seruma aprasiau auksciau. Alternos purskiamas aliejus, hm... net ir nezinau, mazai ji naudoju, nes ji reikia pries plauku plovima naudoti, apsipurksti plaukus ir laikyti kuri laika, as dazniausiai tai pamirstu padaryti, nes tiesiu taikiniu neriu i dusa. Bet siaip jis toks riebalas, nakciai irgi netinkamas, nes visa pagalve butu isriebaluota. Macadamios aliejukas man toks oi, nieko gero, tai ir maniau, del to emiau maziuka buteliuka pabandymui, didelio tikrai nepirkciau.
Alternos triufeliu sampunas-pats geriausiais kiek esu bandziusi wub.gif Plaukus isplauna ipatingai svariai,jie buna papure, bet svelnus. Toks tirstas, kaip medus, bet gerai putoja. Tik galetu buti pigesnis rolleyes.gif
Kerastase sampunas-nieko, man patinka, bet antra karta nepirkciau, man juo jo greiciau riebaluojasi plaukai turbut g.gif Plaukus plauna svelniai, gerai putoja, kvapas labai malonus. Man sunku ivertinti tinkamai sampuna, nes visad po jo dedu balzama, tai to jo efekto kaip ir nepajauciu. Didziausi reikalavimai, kad svariai plautu plaukus, neriebalintu ju ir nepriplotu.
Redken Extreme kondicionierius, nieko extrem nedaro g.gif biggrin.gif Bet plaukams tinka, paprastas, lengvas, gaivinantis.
Matrix Biolage balzamas, va toks thumbup.gif Superinis, geriausias turbut ka esu turejusi, pirksiu dar. Labai gerai drekina plaukus.
laimucia
QUOTE(savita1 @ 2011 07 08, 17:39)
Poras valanti, savaite susylanti sauna kauke. Labai nebloga, man patinka, ant dregno veido kaista.
*

O kokiai odai skirta? g.gif

Kvepalai ... swoon.gif swoon.gif swoon.gif
savita1
QUOTE(kumiko @ 2011 07 08, 17:33)
kuris tusas geriausias?
*

Visi trys tusai geri. Lancome jau N kartu perku, patinka jis man, graziai dazo, nesulipina blakstienu, jos ryskios, dideles atrodo. Ardeco-pigesnis Hypnose variantas, tikrai neblogas tusas, jau turbut 3 pribaigineju, daro viskas, ir ilgina kazkiek ir apimties suteikia, graziai paryskina, patogus sepetelis.
Tas BeYu, neperseniausiai pirktas, dabar biskuti pradziuvo, tai dazo labai ryskiai, blakstienos tokios dideles, storos atrodo, kaip dirbtines-man patinka bigsmile.gif Tik minusas kad sepetelis labai didelis, issiteplioju vokus visur besidazydama, ir kol buvo visai sviezias, buvo skystas toks ir lipino blakstienas, sakiau jau mesiu lauk, bet va biskuti pradziuvo-ir super, turbut net kartosiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2011 07 08, 18:08)
O kokiai odai skirta?  g.gif

Kvepalai ...  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif
*

Raso kad riebiai, bet mano sausa, ir as ja naudoju, kaip valancia poras kauke ax.gif
NIDCKA
savita1,puikus krepselis,o paziurejus i kvapus sirdis apsala!!!!!parasykit apie darphin ,ypac domina aliejukas,koki turit?
savita1
QUOTE(NIDCKA @ 2011 07 08, 18:22)
savita1,puikus krepselis,o paziurejus i kvapus sirdis apsala!!!!!parasykit apie darphin ,ypac domina aliejukas,koki turit?
*

Darphin nelabai seniai atrasta, bet ka turiu-viskas patinka ir labai tinka. Tikrai pirksiu daugiau ir bandysiu sia kosmetika.
Intral tonikas veidui wub.gif Svelnus, gaivinantis, nepalieka jokios pleves ar lipnumo, kvapas puikus. Visada pries tepdama krema, veido oda nuvalau toniku, tada ir kremas visai kitaip i ja geriasi bigsmile.gif
Geliukas paakiams, lengvai drekinantis, nuo patinimu, gaivus kremukas.
Intral soothing cream-kremas, jautriai, jaustanciai odai, raso kad visu tipu, bet as priskirciau prie riebesniu, jau i pabaiga, naudojau ziema/pavasari, geras kremas, mielai kartosiu smile.gif
O aromatinis aliejukas ten Myrrh, maitinantis, sausai odai, ipatingo kvapo. Naudojau visa ziema, pries miega, masazuodama veida. Fainas dalykas, ir kaip taupiai naudojasi, ten mazuciukas buteliukas, 15ml, matosi kiek po ziemos liko, nzn kada sunaudosiu doh.gif biggrin.gif
Climent
QUOTE(ProtegeMoi @ 2011 07 08, 15:13)

*

kai[p margaritos šampūnas ?
laimucia
QUOTE(savita1 @ 2011 07 08, 18:18)
Raso kad riebiai, bet mano sausa, ir as ja naudoju, kaip valancia poras kauke ax.gif
*

kiek kainavo? sakau gal uk pigiau gauciau g.gif Ir jei nesunku tikslu pavadinima parasykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
fantamsagorija
Sveikutės, paskaitinėju jūsų temutę, o šiandien idėjau ir savo krepšiuką smile.gif

user posted image

1.Naturalus sampunas su dilgelemis "Muilo kerai".
2. Stiprios fiksacijos plauku putos "Margarita"
3. "Revlon" purškiamas nenuplaunamas dvifazis kondicionierius.
4. Tony Guy kondicionierius, drekinantis plaukus.
5. "Giovanni" plauku aliejukas, pirktas is Iherb puslapio.

user posted image

1. "Clinique" veido sveitiklis.
2. Sotys valanti ir poras sutraukianti, drekinanti veido kauke.
3. "Clarins" grozio eleksyras-balzamas, gali buti naudojamas kaip kaukearba kaip puikus makiazo pagrindas.
4. "Garinier" tonizuojantis, stangrinantis kuno pienelis.
5. "Nivea" rutulinis dezodorantas.
6. "Eucerin" makiazo valymo pienelis.
7. "Nivea" tonikas be alkoholio.
8. "Florena" 24 val drekinantis veido kremas.

user posted image

1. Perlai suteikantys veidui svytejimo.
2. "Maxfactor" biri kompaktine pudra makiazui uzfiksuoti.
3. "Maybelline" seseliai.
4. "Clinique" superbalanced pudryte.
5. "Artdeco" skaistalai
6. "Pupa" blakstienas tausojantis tusas.
7. "Artdeco" All in one tusas.
8. "Artdeco" bronzatas (refilas).
9. YSL "Cinema", ypac mylimi.
10. YSL "Parissiane"
11.TBS kanapinis ranku kremukas. Jau 3ias toks, bet anksciau padedavo rankom, o dabar jokio efekto.
12. "Maxfactor" maskuojamasis piestukas.
-Jzh-
savita1, gražus krepšelis. Kadangi pati naudoju, ta įdomu palyginti, kaip jums clinique prausiklis? ir kaip Australian Gold įdegio aliejus? skatina įdegį? gražiai rudai įdegama?
RainyDay
fantamsagorija, kaip Jums pupa ir artdeco tusai?
kumiko
grazu 4u.gif domina .. "Clinique" veido sveitiklis.
3. "Clarins" grozio eleksyras-balzamas, gali buti naudojamas kaip kaukearba kaip puikus makiazo pagrindas bei ardeco tusas?smile.gif
ProtegeMoi
QUOTE(Climent @ 2011 07 08, 19:49)
kai[p margaritos šampūnas ?
*

Margaritos šampūnas labai geras mano plaukučiam smile.gif po plovimo jie lieka tokie minkšti, purūs, spindintys smile.gif
RainyDay
ProtegeMoi,

kas ten is uma prie dekoratyvines ir koks ten lakas lacura nematytas?
Vitulka
QUOTE(fantamsagorija @ 2011 07 08, 20:27)
5. "Giovanni" plauku aliejukas, pirktas is Iherb puslapio.
*

patinka? kiek kainavo? nuima nors biškuti plaukų pasipūtimą?

ProtegeMoi, kaip juodas Manhattan šešėlis? aš kartais sesės pasiimu pravodkei, byra kaip išprotėjęs doh.gif Mac nebyra visai, kitas lygis

Savita, kam tiek prausiklių veidui? ax.gif
Kaip patinka Elemis papaya enzyme peel?
ar jaučias koks nors skirtumas tarp terminių Uriage ir Iwostin?
labai gražios nagų lakų spalvos ax.gif
kuris shimmer'is BB ar Dior labiau prie širdies, ne apie spalvą kalbant?
kaip Givenchy bronzantas? geriau nei EŽ?
Galadrielė
QUOTE(fantamsagorija @ 2011 07 08, 21:27)
*

Fantasmagorija, turiu kelis klausimukus apie:

Sothys kaukę (kokia jūsų veido oda?)
Clinique Superbalanced pudrą (kokia veido oda?)
Artdeco All in One tušą
SaiMita
QUOTE(myth @ 2011 07 08, 16:43)
Kvapo išsilaikymo atžvilgiu tai geruliai, bet aš jų dar nesu visiškai prisijaukinusi... Man jiems turi būti tam tikra nuotaika, nes paprastai man jie būna per stiprūs  rolleyes.gif
*

As irgi niekaip neprisijaukinu doh.gif nors labai stengiuos biggrin.gif Eik tu saaaaau, Savita doh.gif nu nereaaaliai bigsmile.gif wub.gif nieko neklausiu, tik taip seile pavarvinsiu biggrin.gif
ZBITKA
savita1 gal galit isvardint kokios priemones veido odai, nelabai matosi kokiai odai skirta. tas pats ir kvepalu- matosi dezutes, o pavadinimai tai ne. aciu rolleyes.gif
siaip labai grazu happy.gif
Flos
Savita1 turiu ir aš klausimų smile.gif
Kaip tau Crystal dezikas? aš juos visus esu išbandžius ir man patiko. Tik nesulaiko labai prakaitavimo, bet nuo kvapo puikiai apsaugo, o va sesei nepatiko.
Ar geras orly juodas lakas? ta prasme spalva sodri, nereikia 2 sluoksnių tepti?
Dėl Lancome tušo, tai visgi tau jis pats pačiausias iš visų bandytų? Mane nervina, jog padeda lipdyti kai ilgiau pašukuoju. Galėtų būti guminis šepetėlis :/
o KVEPALYNAS privertė mane atsidusti smile.gif
fantamsagorija
QUOTE(RainyDay @ 2011 07 08, 22:13)
fantamsagorija, kaip Jums  pupa ir artdeco tusai?
*

"Pupa Lash Energizer" tusui duociau kokius 6 balus is 10. Man labai nepatinka jo super didelis sepetelis. Nors ir dazo graziai, bet kilometra aplink akis isiteplioju ir tenka valyti. Pats tusas toks skystokas, tik kiek pastovejes, kai sutirstejo, tapo kiek lengviau dazytis. O kas liecia blakstienu tausojima - nepastebejau, kad jis butu jas "pagerines", tad uz 50 LT galima rasti tikrai geresniu tusu.

"Artdeco" buvo vienas mano atradimu, tikrai daro viska mano potrumpems blakstienoms (patiecia, ilgina, tankina) ir labai patiko, tik kad labai greitai pradejo dziuti, tad ilgam neuzteks. Paprastai kai dazausi, pirma sluoksni dedu "Artdeco", o su "Pupa" tik dar prailginu blakstienas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2011 07 08, 22:30)
grazu 4u.gif  domina .. "Clinique" veido sveitiklis.
3. "Clarins" grozio eleksyras-balzamas, gali buti naudojamas kaip kaukearba kaip puikus makiazo pagrindas bei ardeco tusas?smile.gif
*

"Clinique" veido sveitiklis man patinka, jis nera labai astrus, granulytes gana smulkios, taupiai naudojasi, maloni konsistencija ir lengva nusveisti veiduka. Priemone neerzina mano odos, bet nepatarciau labai daznai naudoti, tiesiog 1 k per sav profilaktiskai. Beja, stengiuosi nesveisti viso veido, o tik problemines sritis, pvz nosi, kuri labai pleiskanoja 4u.gif

2. "Sothys" Vitality kauke susigundziau po veido valymo su Sothys priemonemis. Kaip kosmetologe islaiskino, mano oda misri, dehidratuota. Nors spuogeliu siaip daug neturiu, bet pastaruoju metu ju padaugejo, manau kad del papildu, valanciu toksinus, kuriuos siuo metu geriu. Taigi sita kauke yra vidutinio stiprumo, yra dar kazkokia ekstrine, labai jau stipri, kur nakciai uztepus tam tikra spuogeli galima palikti ir spuogas sunyksta. Zodziu, kadangi pas mane labai dideles problemos su spuogeliais nera, emiau vidutinio stiprumo produkta, kiek pastebejau, kazkiek is tiesu sutraukia poras, paskaistina veido oda, malonus kvapas ir konsistencija, tik pirma k. naudojant trauke kazkiek veiduka po jos. Nezinau ar kartosiu, bet isbandyti buvo verta smile.gif

3. "Clarins" priemone mano favorite, man labai labai labai patiko, naudojau kaip kauke, tai atgaivina, padrekina veiduka labai, o tepant pries makiaza, kaip baze, po jos veidas tiesiog tobulai svyti, tiesiog nuostabus, sveikas svytintis veidas, man padare didziuli ispudi si priemone, tikrai verta ysigyti.

Del "Artdeco" tuso jau atsakiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 08, 23:04)
Fantasmagorija, turiu kelis klausimukus apie:

Sothys kaukę (kokia jūsų veido oda?)
Clinique Superbalanced pudrą (kokia veido oda?)
Artdeco All in One tušą
*

Del kaukytes jau atsakiau, oda misri dehidratuota smile.gif
"Clinique" pudra vienas didziausiu mano atradimu, kiek esu bandziusi (nuo "Lumene" iki "Chanel") si pudra man pati geriausia, labai padrekina ir atgaivina veiduka, nera jokio sunkumo pojucio, oda padengiama lygiai ir graziai, nera sausumo, veido traukimo pojucio. Ir kaina nesikandzioja. Kai drauge, turinti prblemu su veido oda, isbande sia pudra, taip pat buvo tiesiog suzaveta. Tikrai verta ysigyti, nuosirdziai rekomenduoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 08, 23:03)
patinka? kiek kainavo? nuima nors biškuti plaukų pasipūtimą?

*

Siam plauku aliejukui is Iherb duociau 5 balus is 10. Konsistencija labai sunki, mano plaukai ilgi, tad ir iseiga nemaza, nepastebejau jokio teigiamo efekto, jei nuosirdziai sakant, tik kad lengviau isukuoti. Kainavo apie 15 Lt su siuntimu, bet nemanau, kad kartosiu. Man daug labiau patiko "AlfaParf" deimantinis aliejukas, prie kurio tikrai grysiu, kai tik sis baigsis.
zydrune0916
SAVITA1, nuostabus krepselis wub.gif visos wub.gif priemones kokybiskos ir mano galva,nera visko per daug thumbup.gif norejau paklausti atsiliepimu apie chanel vitalumiere pudra, kaip maskavimas, ar naturaliai atrodo ir kokiai odai rekomenduotume? 4u.gif
shemsa
QUOTE(ProtegeMoi @ 2011 07 08, 15:13)

Gabriella Salvete lash emotion tušas.

*

kaip tusas? ka jis daro?
savita1
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 08, 23:03)
Savita, kam tiek prausiklių veidui?  ax.gif
Kaip patinka Elemis papaya enzyme peel?
ar jaučias koks nors skirtumas tarp terminių Uriage ir Iwostin?
labai gražios nagų lakų spalvos  ax.gif
kuris shimmer'is BB ar Dior labiau prie širdies, ne apie spalvą kalbant?
kaip Givenchy  bronzantas? geriau nei EŽ?
*

Enzyminis pilingas, pirmas toks mano pilingas, visi pries tai turetu buvo mechaniniai, su grudeliais, is pradziu nelabai susidraugavom, bet dabar kuo toliau tuo labiau patinka. Tepu kaip kauke, laikau kuri laika ir nuplaunu (tik vasara nepiknaudziauju) oda lieka tikrai glotni ir minksta.
Kad jie visi skirtingi ax.gif Prausiklis-makiazo valiktis tai tik Clinique (na ir Elemis, ji gavau dovanu, beveik identiskas Clinique mano nuomone, riebalas, kuris neputoja, bet makiaza plauna idealiai). Siaip, as esu megeja visa makiaza, iskaitant ir akiu, nusiplauti duse, todel man labai svarbu, kad prausiklis plautu svelniai ir neliktu jokiu nesvarumu.
Neutrogena ten kasdieni prausiklis su grudeliais ir rugstimi, inkstiru profilaktikai, retai naudoju, o Elemis irgi ne makiazo valiklis, juo plaunu jau svaria oda, nelieciant akiu srities, arba tomis dienomis, kai nenaudoju jokio makiazo, ten enzyminis prausiklis.
Tarp terminiu vandenuku nejauciu jokio skirtumo mastau.gif Jie man visi vienodi.
Nagu laku prisipirkusi, bet lakuoju labai retai blush2.gif
Del shimeriu, sakyciau kad Dior (bet cia del to, kad tinkamai BB negaliu ivertinti, nes ta spalva kuria turiu, man yra per intensyvi/ryski, ir gaunasi jau kaip ir skaistalas+shimeris viename, kuriuo labai sunku graiziai pasidazyti, nes vis padauginu), o Dior svytejimas man labai grazus.
Givenchy ir EZ nelabai galiu lyginti, pastaroji tai jau tokia grynai bronzantas, ruda, spalva tamsi. Givenchy visai kitoks, priklausomai nuo to,i kokia ten spalva daugiau pamakaluosi sepeteli, gali gauti skirtinga atsplavi ant veido, kaip bronzantas jis toks "silpnokas", bet makiazo uzbaigimui labai tinkamas, nes nera tamsus, ir ant odos sukuria toki aksomini ispudi, veidas atrodo nepaprastai svelnus ir gaivus, o dar kaip kvepia wub.gif Kartais, naudoju ir kaip skaistala, kai noriu super lengvos rusvos spalvos.

QUOTE(ZBITKA @ 2011 07 09, 00:10)
savita1 gal galit isvardint kokios priemones veido odai, nelabai matosi kokiai odai skirta. tas pats ir kvepalu- matosi dezutes, o pavadinimai tai ne. aciu rolleyes.gif
siaip labai grazu happy.gif
*

Prausikliai:
1. Neutrogena kasdienis prausiklis-pilingas su grudeliais ir rugstimis pries inkstirus (nzn kaip jo tikslus pavadinimas, nes ten vokiskai raso blush2.gif )
2. Elemis Tri Enzyme resurfacing Facial Wash, visiems tipams prausiklis su enzymais, glotninantis oda
3.Clinique liqud facial soap extra-mild , sausai-labai sausai odai
4.Elemis Pro-Radiance Cream Cleanser, kreminis prausiklis, turbut irgi visu tipu odai, bet mano nuomone-labiau sausai
Kaukes, sveitikliai:
1.Elemis Papaya Enzyme Peel visu tipu odai
2. Elemis Exotic Cream Moisturising Mask , visu tipu odai, bet gal riebiai nelabai butu tinkama
3.Gatineau Aquamemory Moisture Replenish Mask, dehidratuotai odai, giliai drekinanti kauke
4.Lancome Pure Focus Masque, savaime susylanti kauke isvalanti poras, riebiai odai (bet as naudoju ja, nors mano oda sausa)
5. A.B.H Pore Refining clay mask, nzn kokiai cia odai butent skirta, turbut irgi bus uzterstai, riebesnei g.gif
6. Benefit Cosmetics Honey Snap Out of It Scrub
Kur veido valymo priemones, tai abu vandenukai gerai matosi, Payot Demaquillant Essential Hydrating Milk With Shea Butter ir Payot Lotion Essentielle Alcohol-Free Revitalizing Toner-abu normaliai, sausai odai, Collistar gentle two phase make-up removeris, Darphin Intral losionas-jautriai odai, Bioderma micelinis vanduo ir Payot maziukas akiu makiazo valiklis
O kur kremai ten:
1. Darphin anti fatigue smothing gel
2. Darphin Myrrh aromatic oil
3. Darphin Intral soothing cream
4. Biotherm Nutrisource ultra comforting rich cream
5. Clinique Dramatically different moisturizing lotion sausai, labai sausai odai
5. Elizabeth Arden Visible Diffetence Refining Moisture Cream Complex

Oi, kvepalu ten daug ax.gif Jeigu kurie neaiskus, sakykit, parasysiu pavadinimus ax.gif
savita1
QUOTE(laimucia @ 2011 07 08, 20:11)
kiek kainavo? sakau gal uk pigiau gauciau  g.gif  Ir jei nesunku tikslu pavadinima parasykit  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Kainos tai nepasakysiu, senokai pirkta, tikrai nepamenu rolleyes.gif Panadinimas toks: Lancome Masks Masque Pure Focus,Self-Heating Mask with Marine Extract Oil-Free
Kiek bandziau ieskoti internete, tai sunkoka rasti, turbut jau issimta is prekybos kokia g.gif

QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 08, 21:52)
savita1, gražus krepšelis. Kadangi pati naudoju, ta įdomu palyginti, kaip jums clinique prausiklis? ir kaip Australian Gold įdegio aliejus? skatina įdegį? gražiai rudai įdegama?
*

Aciu smile.gif
Is pradziu nelabai patiko, nes mano dideliam nustebimui, jis visai neputoja (tikejausi ir buvau pripratusi prie putojanciu prausikiu), bet kuo toliau, tuo labiau jis man patinka, ismokau tinkamai naudoti, ant siek tiek dregno veido, keli paspaudimai ant ranku, istrinu tarp delnu ir tada masazuoju veida-nuprausia viska idealiai, net ir akiu makiaza bigsmile.gif Ir kas labai patinka, kad juo nusiprausus jauciamas toks riebumas, nesausina visai veido.
Tik idomu, ar visi tie Clinique skysti muilai neputoja ar tik sitas sausai odai g.gif
Deginimosi losionas, tikrai labai neblogas, skatina idegi, tas jauciasi, oda idenga daug greiciau ir tas idegis tokios grazios spalvos buna, pats kremas skystokas, rusvos spalvos, kvapas malonus. Spf15, man uztektinai, nenudengu raudonai, bet as visad degu rudai ir pakankamai greitai.

QUOTE(Flos @ 2011 07 09, 01:19)
Savita1 turiu ir aš klausimų smile.gif
Kaip tau Crystal dezikas? aš juos visus esu išbandžius ir man patiko. Tik nesulaiko labai prakaitavimo, bet nuo kvapo puikiai apsaugo, o va sesei nepatiko.
Ar geras orly juodas lakas? ta prasme spalva sodri, nereikia 2 sluoksnių tepti?
Dėl Lancome tušo, tai visgi tau jis pats pačiausias iš visų bandytų? Mane nervina, jog padeda lipdyti kai ilgiau pašukuoju. Galėtų būti guminis šepetėlis :/
o KVEPALYNAS privertė mane atsidusti smile.gif
*

Ta dezodoranta gavau dar tik pries kelias dienas, kiek isbandziau lyg ir nieko, kvapa tikrai sulaiko, tik pats jis man galetu koks gaivesnio/malonesnio kvapo buti, vienas minusas-kai purski, apsipurski daugiau nei norisi, ir ilgokai geriasi.
Tusas Lancome man kazkaip nelipina, nepastebeau tokio dalyko rolleyes.gif
Juodas lakas tikrai juodas, bet as tepu visada antra sluoksni, ilgiau laikosi. Bet jis nera matinis.

QUOTE(zydrune0916 @ 2011 07 09, 09:55)
SAVITA1, nuostabus krepselis wub.gif visos  wub.gif priemones kokybiskos ir mano galva,nera visko per daug thumbup.gif norejau paklausti atsiliepimu apie chanel vitalumiere pudra, kaip maskavimas, ar naturaliai atrodo ir kokiai odai rekomenduotume? 4u.gif
*

Aciu, manau kad kai ko tikrai per daug, bet stengiuosi ko nenaudoju kuris laikas be gailescio atsikratyti rolleyes.gif Tik va su blizgesiais nesusitvarkau, nes visu man grazus ir gaila ismesti unsure.gif
Sita pudra man kol kas NR1. Siaip ji daugiau sausai odai, riebiai tikrai netiktu. Maskuoja vidutiniskai, bet kadangi mano oda yra pakankamai lygi, tai to maskavimo kaip ir nereikia didelio, uztenka kad susilygina odos spalva, veidas atrodo pailsejes ir gaivus. Ant veido atrodo labai naturaliai, isvis nesimato, zodziu, sia pudra esu begalo patenkinta, pirksiu ir pirksiu dar. Pries tai naudojau mineralines, paskutine BM buvo, tai lyginant su Chanel, tos dar ir kaip matosi ant veido plius dar poras man kiso doh.gif
dvynuke85
QUOTE(savita1 @ 2011 07 09, 13:27)
Enzyminis pilingas, pirmas toks mano pilingas, visi pries tai turetu buvo mechaniniai, su grudeliais, is pradziu nelabai susidraugavom, bet dabar kuo toliau tuo labiau patinka. Tepu kaip kauke, laikau kuri laika ir nuplaunu (tik vasara nepiknaudziauju) oda lieka tikrai glotni ir minksta.

kaip laiku tu cia pasirodei su savo elemis priemones,jau kuris laikas ziurejau i juos.paskutiniu metu nusipirkau dermalogica clay based prausikli,daily microfoliant ir active toner purskiama.turiu pasakyt,kad vietoj to kad kazka darytu geriau,oda tik dar labiau riebaluojasi.taigi viskas eis pardavimui isskyrus rice daily microfoliant'a.niekaip nerandu sau tinkamos kasdienes viedo prieziuros priemoniu.oda misri,kakta ziauriai riebi,viskas kas skirta riebiai odai tik dar labiau pablogina situacija,tada pabandziau jautriai odai skirtas priemones,padetis pagerejo,bet tada atsirado kita problema.tos priemones persvelnios ir negyvos lasteles uzkemsa poras,ko pasekoje spuogeliai doh.gif zodziu uzdaras ratas doh.gif
savita1
Tiesa, del Elemis priemoniu, man jos patiko nes viskas ka turiu tiko, tik noriu pasakyti, kad ju galiojimas yra trumpas 6men, kas man yra didelis minusas, nes as tikrai nespeju per toki trumpa laika sunaudoti (nzn ar visu priemoniu toks galiojimas, bet manau kad gal visu, bent jau manuju tai 6men)
dvynuke85
QUOTE(savita1 @ 2011 07 09, 14:07)
Tiesa, del Elemis priemoniu, man jos patiko nes viskas ka turiu tiko, tik noriu pasakyti, kad ju galiojimas yra trumpas 6men, kas man yra didelis minusas, nes as tikrai nespeju per toki trumpa laika sunaudoti (nzn ar visu priemoniu toks galiojimas, bet manau kad gal visu, bent jau manuju tai 6men)
*

matyt naturalesnes nei kitos,jei galioja tik 6men.
ProtegeMoi
RainyDay iš UMA tai kompaktinė pudrytė, Eurokose buvau per akciją pagavus tai nebloga tokia smile.gif o lakas tai kažkada norėjau prancūzišką pamėgint pasidaryt, pagalvojau, kad kol dar neįgudusios rankos brangaus rinkinio nepirksiu, tai iš norfos ar tai maximos už kažkur 14lt pagavau rinkinuką smile.gif

Viltulka byrėt byra jis, bet kai drėgną naudoju tai tada visai pakenčiama smile.gif
Malena
Savita1, ar jum skiriasi kokybe Orly laku su sidabriniais ir juodais kamsteliais? Kaip jum China Glaze lyginant su Orly?
giedrute 99
Famtasagorija,kaip jum Sothys kauke? 4u.gif
Kristi_25
[quote=savita1,2011 07 08, 17:26]
lb faina pas jus visa kosmetika, domina inglot seseliu palete, grazios spalvos lb, noreciau atsiliepimu, ar spalvos intensyvios, ar nenubega, gal nebutu sunku parasyt nr seseliu?aciu smile.gif
Monmorensi
QUOTE(fantamsagorija @ 2011 07 08, 20:27)
1.Naturalus sampunas su dilgelemis "Muilo kerai".
*

kaip šitas? veiksmingas?
mylimaa
vau, nu ir jusu krepseliai smile.gif as tubut didele minimaliste siuo atveju doh.gif
shemsa
QUOTE(ProtegeMoi @ 2011 07 09, 15:43)
RainyDay iš UMA tai kompaktinė pudrytė, Eurokose buvau per akciją pagavus tai nebloga tokia smile.gif o lakas tai kažkada norėjau prancūzišką pamėgint pasidaryt, pagalvojau, kad kol dar neįgudusios rankos brangaus rinkinio nepirksiu, tai iš norfos ar tai maximos už kažkur 14lt pagavau rinkinuką smile.gif

Viltulka byrėt byra jis, bet kai drėgną naudoju tai tada visai pakenčiama smile.gif
*

o butu galima suzinot apie tusa GS? klausiau jauy, bet atsakymo nesulaukiau blush2.gif
ProtegeMoi
shemsha, GS tušas pagal užrašą ant pakuotės turėtų tankinti blakstienas smile.gif bet jis ne tik tankina, bet ir gerokai pailgina, truputį užriečia smile.gif sodriai juodos spalvos, ryškus biggrin.gif tik sunkiai nusiplauna
lauryna
Savita, fainas krepsiokas. thumbup.gif thumbup.gif
Gal praleidau, bet kaip tau MAC blizgis ?
dirty_kiss
Hi.
Oho, kiek krepšelių užderėjo. Smagu apsilankyti, kai tiek šviežienos temoje bigsmile.gif

QUOTE(ProtegeMoi @ 2011 07 08, 16:05)
*

Papasakokite apie visas turimas Faberlic priemones 4u.gif
QUOTE(Sultry @ 2011 07 08, 16:08)
*

Ačiū už atsakymus 4u.gif
QUOTE(savita1 @ 2011 07 08, 17:26)
*

Pasidalinkite įspūdžiais apie Geomar priemonę nuo celiulito mirksiukas.gif
savita1
QUOTE(Malena @ 2011 07 09, 19:40)
Savita1, ar jum skiriasi kokybe Orly laku su sidabriniais ir juodais kamsteliais? Kaip jum China Glaze lyginant su Orly?
*

mastau.gif Kad as is tikro nepastebejau jokio skirtumo tarp Orly laku sidabriniais ir juodais kamseliais. Mazai as lakuojuosi, bet lyg CG lakai man ilgiau laikosi nei Orly.

Papildyta:
QUOTE(dirty_kiss @ 2011 07 10, 22:56)
Pasidalinkite įspūdžiais apie Geomar priemonę nuo celiulito  mirksiukas.gif
*

Geomar ten kuno sveitiklis su negyvosios juros druska ir aliejais. Jis toks is dvieju faziu, aliejus ir druska, reikia kartu sumaisyti ir sveisti kuna. Daleles pakankamai dideles, gerai nusveicia oda, bet kartu esantys aliejai labai puikiai pamaitina, oda lieka glotni bet nepaprastai svelni ir netgi kuno kremo po jo man nereikia.
Papildyta:
QUOTE(lauryna @ 2011 07 10, 20:41)
Savita, fainas krepsiokas. thumbup.gif  thumbup.gif
Gal praleidau, bet kaip tau MAC blizgis ?
*

Spalva labai wub.gif Bet pats blizgesys yra labai tirstas ir lipnus, bet uztai laikosi ant lupu tikrai gerai. Dienai jis man netinkamas, bet vakarui, kur i klubeli pasidazyti, atrodo labai net neblogai

Papildyta:
QUOTE(Kristi_25 @ 2011 07 09, 22:17)
*

Numeriu tai nzn, nera parasyta, neatsimenu ka ten rinkausi ax.gif Patys seseliai man lyg ir patinka, daugiau neturiu, tai palyginti negaliu, bet spalvos pigmentuotos neblogai (matines kiek labiau nei blizgios), laikosi vidutiniskai, i rauksles kazkiek subega, bet gal del to, kad nenaudoju jokio seseliu pagrindo.
ProtegeMoi
DirtyKiss makiažo valiklis - gana geras, nepalieka jokio nemalonaus pojūčio, ramina odą, drėkina truputį smile.gif
dušo kremas - parfė - nuostabus produktas, gerai putoja, valo, oda po prausimosi lieka švelni kaip šilkas
kūno šveitiklis - gardžiai kvepia, švelniai šveičia, oda lieka švelni po jo
giliai valanti kaukė - naudojama du kartus per savaitę, labai gerai išvalo, po to kai pradėjau ją naudoti veido oda pasidarė švelnesnė ir minkštesnė biggrin.gif
fantamsagorija
QUOTE(Monmorensi @ 2011 07 09, 23:17)
kaip šitas? veiksmingas?
*

Sveiki, atrasau tik dabar nes savaitgali nebuvau prisijungusi 4u.gif Nepatinka man sis sampunas. Kvapas pasakiskas, sudetis taip pat, bet neisiplauna normaliai nors tu ka is plauku ir po jo plaukai atrodo tokie kaip neplauti. Tai darau toki varianta, kad miksuoju ji su kokiu nors kitu, tada nieko visai rezultatas ir plaukuciams gal sveikiau biggrin.gif P.S. O ir kaina sio sampuno ne is mazuju - 20 LT (cia jau su nuolaida blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(giedrute 99 @ 2011 07 09, 20:05)
Famtasagorija,kaip jum Sothys kauke? 4u.gif
*

Giedrute99, paskaitykite 27 psl, tan viska surasiusi esu apie Sothys kaukyte 4u.gif
NORIKA
savita1 - kaip jums Alison Rafaele priemonė, ten turbūt kremukas su atsapalviu?
Man rodos aš tokį pat papirkau iš Hautelook'o, bet dar laukiu rolleyes.gif

Ir kas ten iš MAC prie veido dekoratyvios baltoj bonkutėj-tūbelėj? Kaip patika?
Viktorija69
Oho, koks Savitos krepselis blink.gif thumbup.gif man patinka biggrin.gif
savita1
QUOTE(NORIKA @ 2011 07 11, 09:21)
savita1 - kaip jums Alison Rafaele priemonė, ten turbūt kremukas su atsapalviu?
Man rodos aš tokį pat papirkau iš Hautelook'o, bet dar laukiu  rolleyes.gif

Ir kas ten iš MAC prie veido dekoratyvios baltoj bonkutėj-tūbelėj? Kaip patika?
*

Taip, ten kremas su spalva, dar tik karta bandziau, bet ispudis geras, puikiai pasidengia, spalva gera, ant veido graziai atrodo, tik labai kvapas nekoks unsure.gif
Mac ten sitas: http://www.maccosmetics.com/product/178/36...ream/index.tmpl
Jau baigineju pakuote, pirksiu tikrai kita wub.gif Maisau su krempudra, duoda svytejimo tokio sublilaus, veidas toks gaivus atrodo bigsmile.gif
RainyDay
savita, kaip givency LE bronzine pudryte? 4u.gif
savita1
QUOTE(RainyDay @ 2011 07 11, 16:20)
savita, kaip givency  LE bronzine pudryte?  4u.gif
*

Patinka, atverskit psl atgal, 325 zinuteje apie ja rasiau 4u.gif
Ugnia
savita1 Kaip Jums tas Clarins losjonas po deginimosi? 4u.gif Pati gundausi nusipirkti..
savita1
QUOTE(Ugnia @ 2011 07 12, 23:59)
savita1 Kaip Jums tas Clarins losjonas po deginimosi?  4u.gif Pati gundausi nusipirkti..
*

Neblogas, naudoju ir esu patenkinta. Pakankamai drekina, ir suteikia palaipsniska idegi. Sakyciau tinkamas ne tik po deginimosi idegiui isryskinti, bet ir kaip savaiminis. Tepuosi kelias dienas po duso vakarais ir turiu grazu igedi be saules bigsmile.gif
smaggiuke
Labas vakaras 4u.gif

Tokia tyla... smile.gif
Po beveik 2 metų pertraukos grįžtu su savo gerokai papilnėjusiu krepšu. Turiu daug ir tai puikiai suprantu, tad norintys pakomentuoti "kam tau tiek daaaaug reikia" - nesivarginkit. Atsakymo nežinau ir aš pati.
Nekėliau to, ką turiu "ateičiai". Nors sandėliukas nėra didelis, bet jame daugiausiai priemonės, kurių dar nesu bandžiusi, tad nelabai galėčiau pakomentuoti.
Iškart atsiprašau už kai kurių nuotraukų kokybę. Nei mano fotoaparatas, nei aš nesame profesionalai.

Pradedam nuo veido cool.gif

Prausiu su...
user posted image

Pamaloninu su...
user posted image

Spuogams karą skelbiu su...
user posted image

Makiažą valau su...
user posted image

Gaivinu ir maitinu su...
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.