Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 27, 21:07)
AO priemonės patinka kol kas visos, kurias turiu. Kol kas tai yra viskas, ką esu bandžiusi. Turbūt labiausiai patinka kūno losjonas, nes puikiai drėkina, labai gerai susigeria, oda lieka šilkinė ir kvepia labai labai man  wub.gif  Apie kitas priemones irgi tik geriausi atsiliepimai. Kol kas neturiu nei vieno rimto skundo. Nebent apie tragiškas pakuotes, kurios neatlaiko kelionių ir net šiaip stovėjimo spintelėj...

iHerb yra geris  biggrin.gif

Apie dekoratyvinę plačiau...

Turbūt aiškiausiai matosi veido priemonių nuotrauka. Vasarą ( t.y. paskutiniu metu) daugiausiai naudoju PF Trio pudrytę ir Maybelline mineralinį maskuoklį. Lengvas ir patikrintas duetas, kuris gal ir nemaskuoja ypatingai, bet užtat ilgiausiai išlaiko veidą gražų.
Šepetėliai nuotraukose nėra visi, kuriuos turiu, bet šie yra nuolat naudojami, kol tie kiti guli stalčiuje ir laukia geresnių dienų. Visi šepetėliai yra ecotools arba Elf ir visi yra tobuli  wub.gif
Antakiams naudoju Catrice antakių rinkinį. Tobulas dalykas. Nekeisčiau į nieką. Šiuo metu  biggrin.gif
Šešėlių paletės: Wet n Wild, Nyx, Stila, Physicians Formula, Inglot ir du Essence paklydėliai. Mažiausiai turbūt patinka PF, nes gana greitai subėga, net su pagrindu. Visi kiti - puikūs. Tiesa šešėlius visada naudoju su pagrindu (Elf). Dar esu bandžiusi kažkada seniai Artdeco (ir turiu naują, bet nesulaukiu niekaip Elf pabaigos).
Akių pieštukai nieko įdomaus. Nesu atradus superinių. Iš turimų labiausiai patinka Avon, nes ilgai laiko...bet su jais reikia vargti, norint išgauti ryškesnę spalvą. Tik su tuo SUPERShock nereikia vargti - juodas, kaip pati juodžiausia juoda  biggrin.gif
Tušai. Jei reikėtų rinkti geriausią, būtų kėblu. Dažo gražiausiai turbūt Tarina Tarantino, bet jis brangus...Essence vien dėl pigumo būtų antroj vietoj, nors ir dažo jis gerai. Žodžiu tas pigumas labai svarus argumentas perkelti jį į pirmą vietą  biggrin.gif
Lūpos. Nežinau ar galėčiau ką išskirti. Dabar tik prisiminiau, kad dar rankinuko turinio nepateikiau  biggrin.gif  Bet ten tik nereikšmingas blizgis ir EOS apvalusis balzamas (beje visai fainas ir tikrai atkreipia žmonių dėmesį). Visi turimi blizgiai faini savaip: Revlon, Essence, Barry M, Nyx, Lorac, MAC, VS, L'occitane (šis nelabai patinka, nes labai skystas ir visur bėga), Elf, Bath and Body Works. Dar kolekciją puošia pirštu tepami L'oreal (smagutis labai) ir Elf. Dar iš Elf lūpų "stain'ai" būtų labai faini, jei nesausintų lūpų (o aš šiuo atžvilgiu gana jautri). Nyx lūpų balzamas su spalva labai fainutis (puikus tarpinis variantas tarp balzamo ir lūpų dažų).

wacko.gif  Nesugalvoju, ką dar parašyt.
Papildyta:
Dar prisiminiau, kad šiuo metu einamiausias blizgis yra Essence iš Blossoms kolekcijos. Nepadauginus jo, atrodo ir "nešiojasi" puikiai. Padauginus gali atsirasti pavojus baltų juostų susidarymui.
Papildyta:
Jau daug kartų norėjau jį nusipirkti, bet kažkaip vis padvejoju ar man jo reikia...bet va taip parašot ir vėl užreikia  biggrin.gif
Papildyta:
Apie tą balzamą jau atsakiau kiek aukščiau  4u.gif

Cukraus masę pirkau iHerb. Naudojimas gana paprastas: pašildai, užtepti, užklijuoji juostelę ir plėši. Skausminga, bet veiksminga. Kainavo nelabai daug, gal 5 dol. su juostelėmis. Turiu ir didelę bankę, bet nežinau, ką su tokiu kiekiu veiksiu, nes apie didesnius plotus net baisu pagalvoti  doh.gif
Papildyta:
Apie AO kūno losjoną atsakiau aukščiau  4u.gif

Essie spalvos (iš kairės į dešinę): Brezy beach, Gladioli, Angora Cardi (tobuliausia spalva  wub.gif ir beje, geriausiai dengiasi ir laikosi iš visų Essie turimų), Rock the Croc ir Clutch me if you can.
Papildyta:

Normaliai. Pirkau su gera akcija, bet už pilną kainą būtų kiek gaila. Išplauna plaukus, bet nieko ypatingo (pvz.: ypatingo blizgesio, švelnumo ir pan.) nepastebėjau.



tikrai iherbas geris. man deja, is aubrey organics nelabai tas aliejinis valiklis. bioderma gerai nuvalo.
turiu aubrey organics egypthian henna sampuna tai geras tik stiprokas. vyrui labai patinka. man irgi, tik as naudoju 2k. per savaite kad per daug neissausintu bigsmile.gif
Papildyta:
as vakar padariau pirma elf uzsakyma-isimeciau pora sepeteliu ir pabandymui birios mineralines miniuka ir maskuoklio miniuka, bei nagu laka
eco tools sepeteliais tai patenkinta. tik ieskau visur maziuko concealer sepetelio, tokio visai maziuko spuogeliams maskuoti (make up videos you tube itaka) biggrin.gif
Papildyta:
laukiu siuntinuku kai gausiu ikelsiu ir as foto, nes per paskutinius menesius nemazai pasikeite tongue.gif
Atsakyti
smaggiuke, pirma klausiu, o paskui eisiu toliau skaityt, tai jei jau busit aprasius kazka is mane dominanciu, susirasiu atsakyma. Dabar bandau klaust kol visi klausimai dar neuzsimirso ax.gif

-Kaip Korres makiazo valymo serveteles? Pati rodos esu jas turejus, tai man nelabai, jautrino akis, nekaip vale....

-Kaip SIBU priemones? Atrodo ir krema turejot, o jis gera ispudi paliko. As naudoju paakiu krema, veido kremas noru sarase, mastau dar apie aliejuka. O siaip esu naudojus Sibu saltalankio kapsulytes, tai poveikio nepajauciau kazkokio, bet naudojau tik menesi (manau efektas veliau atsiskleistu).

-Kaip patinka veido pudra nuotraukoje apacioje kairiame kampe?

-Kokia NYX 'mega shine' blizgio spalvyte?

-Kokios Essie, OPI ir China Glaze nagu laku spalvos?
Atsakyti
Dar uzmaciau Crazy Rumours lupu balzama su etom ir sokoladu (jei neklystu) - kaip sitas ir kaip jo skonis?

QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 27, 22:07)
Jau daug kartų norėjau jį nusipirkti, bet kažkaip vis padvejoju ar man jo reikia...bet va taip parašot ir vėl užreikia  biggrin.gif


Tikrai nedvejokit - daiktas vertas demesio thumbup.gif Buvo kazkam veido valymo aparatu temoje jis siauba sukeles, t.y. baisus iki negalejimo dizainas, bet man paciai svarbiau veiksmingumas, o ir dizainas nera baisus.

QUOTE(Sunreja @ 2011 07 27, 22:52)
Galvojau, kad cia bus kazkas kito negu vaskas, bet principas tas pats.....  unsure.gif


Su cukrum depiliacijos principas tas pats, bet pvz man visai neskauda (bent kojas depiliuojant) su cukrum, o su vasku negaliu - bandzius vaska ir sildoma, ir juosteles, bet visada tas pats (nenusirauna, skauda ir tt). MOOM cukriuko pirkau kelionine pakuote pabandymui, tai taip patiko, kad nusipirkau ir 2 dideles pakuotes.

O siaip buna dar depiliacija su cukraus mase kai tik paciu cukrum tepa ir plesia, t.y. be juosteliu.
Atsakyti

QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 27, 22:44)

Iš Essie esu sužavėta tik vienos spalvos  - Angora Cardi (spalva nuostabi, dengiasi gražiai, laikosi ilgai). Kitos spalvos gana problematiškos. Viena didžiausių problemų - ilgas džiuvimas. Net po trijų valandų po lakavimo ir neįgalaus sedėjimo, nuėjus miegot ryte visi nagai su patalynės įspaudais  doh.gif



Gražus jūsų krepšas 4u.gif

Man su Essie lygiai tas pats. Ir dengiasi man nekaip g.gif Nusivyliau šia firma.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 07 27, 23:18)
gal galima nuorodą  smile.gif

kas ten guli po Maybelline maskuokliu?
kreminės pudros neturite? tik mineralinę?


Moom depiliacija 4u.gif Man to "travel kit" užteks turbūt metams biggrin.gif

Iš kreminių turiu tik BB kremą. Jis yra tarpinis variantas tarp kreminės pudros ir spalvą suteikiančio kremo. Man pats tas, nes įtariu man būtų sunkoka susirasti tinkamą pudrą...Bet paskutiniu metu daug jomis domiuosi, tai turbūt jau artėja įsigijimo metas smile.gif

PO Maybelline maskuokliu guli Milani maskuoklis. Tiesa, visai neblogas, ypatingai paakiams maskuoti. Man jie labai panašūs, gal Milani kiek mažiau maskuoja ir "aplikatorius" kitoks (Milani toks šepetėlis, pro kurį išlenda maskuotojas).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 07 28, 01:55)
Su cukrum depiliacijos principas tas pats, bet pvz man visai neskauda (bent kojas depiliuojant) su cukrum, o su vasku negaliu - bandzius vaska ir sildoma, ir juosteles, bet visada tas pats (nenusirauna, skauda ir tt). MOOM cukriuko pirkau kelionine pakuote pabandymui, tai taip patiko, kad nusipirkau ir 2 dideles pakuotes.

O siaip buna dar depiliacija su cukraus mase kai tik paciu cukrum tepa ir plesia, t.y. be juosteliu.


Va va, as galvojau, kad cia ta cukraus mase smile.gif Darausi su ja depiliacija salone ir esu ziauriai patenkinta, galvojau kad cia tas pats ir dar galima namie pasidaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 07 27, 23:44)
-Kaip Korres makiazo valymo serveteles? Pati rodos esu jas turejus, tai man nelabai, jautrino akis, nekaip vale....

-Kaip SIBU priemones? Atrodo ir krema turejot, o jis gera ispudi paliko. As naudoju paakiu krema, veido kremas noru sarase, mastau dar apie aliejuka. O siaip esu naudojus Sibu saltalankio kapsulytes, tai poveikio nepajauciau kazkokio, bet naudojau tik menesi (manau efektas veliau atsiskleistu).

-Kaip patinka veido pudra nuotraukoje apacioje kairiame kampe?

-Kokia NYX 'mega shine' blizgio spalvyte?

-Kokios Essie, OPI ir China Glaze nagu laku spalvos?


Su Korres servetėlėmis akių makiažo nevaliau dar...tik veidą. Reikės išbandyt kada.

Sibu priemonės patinka. Veido kremas tikrai patiko, bet kažkaip nusipirkau AO ir naudoju dabar...Bet Sibu patiko labiau, tad jei nesugalvosiu kažko kito, pirksiu jį kitą kartą. Aliejukas būtų neblogas, jei nekonfliktuotų su pabėrimais...

Ta pudrytė Coty Airspun. Jos daaaaaug, miltukai labai smulkūs, veidą padaro matinį, bet šiek tiek matosi tas "miltiškumas", beveik nemaskuoja ir turi gana stiprų senovinės kosmetikos kvapą. Bet ant odos jo nesijaučia. Antrą kartą nepirkčiau, bet su tokiu kiekiu ir nereikės biggrin.gif

OPI ir China Glaze spalvas parašysiu kiek vėliau...
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2011 07 27, 23:28)
man deja, is aubrey organics nelabai tas aliejinis valiklis.
tik ieskau visur maziuko concealer sepetelio, tokio visai maziuko spuogeliams maskuoti (make up videos you tube itaka) biggrin.gif


Man makiažo aliejukas vidutiniškas. Turbūt mažiausiai patinkantis iš visko, ką turiu. Valo jis tą makiažą, bet kainos ir kiekio santykis prastokas. Ypač, kai atlieka funkciją ne geriau nei paprastas aliejus.

O tokio šepetėlio Elf neturi? Nes aš iš ten turiu concealer brush iš vieno dolerio serijos. Naudoju aš jį antakiams, bet jis tikrai mažiukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 27, 21:32)
Šuniuką vedžiojau  cool.gif



Aciu labai uz atsakymus tokius issamius drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tą AO aliejinį makiažo valiklį, bet nepatinka... paprastas prasiklis geria nuvalo/nuprausia nei jis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 07 28, 00:55)
Dar uzmaciau Crazy Rumours lupu balzama su etom ir sokoladu (jei neklystu) - kaip sitas ir kaip jo skonis?


Skonis mėtiškai šokoladinis biggrin.gif Labai skaniai kvepia, ne per saldžiai. Ir kas labiausiai patinka, kad jis nėra toks riebus, kaip prieš tai turėtas...atrodo berry bubble ar panašiai. Žiema riebus gerai, bet vasarą norisi lengvesnio.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 07 27, 23:44)
-Kokios Essie, OPI ir China Glaze nagu laku spalvos?


Essie jau esu surašiusi 4u.gif

OPI (iš kairės į dešinę) (tų mažiukų pavadinimų nežinau, nes ant jų nerašo, o dėžutė jau seniai iškeliavusi, net neprisimenu kokios kolekcijos jie...gal kažkas su Ispanija g.gif ): Over the Taupe, Barefoot in Barcelona, Overexposed in South Beach, Little Red Wagon.

China Glaze: Cashmere Creme, IV, Rose fantasy, VII, VIII, Calypso Blue.
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 07 28, 08:52)
Man su Essie lygiai tas pats. Ir dengiasi man nekaip  g.gif  Nusivyliau šia firma.


O man Essie labai patinka lakai - visi turimi geri ir net labai thumbup.gif Bet priklauso nuo spalvos, nes teko bandyt ir nekokiu....

QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 28, 09:12)
Ta pudrytė Coty Airspun. Jos daaaaaug, miltukai labai smulkūs, veidą padaro matinį, bet šiek tiek matosi tas "miltiškumas", beveik nemaskuoja ir turi gana stiprų senovinės kosmetikos kvapą. Bet ant odos jo nesijaučia. Antrą kartą nepirkčiau, bet su tokiu kiekiu ir nereikės  biggrin.gif


Sita pudra lygina su Chloe 'love' kvepalais, t.y. kad tas kvapas labai artimas pudrai. As vis i ja paziuriu, paziuriu, bet neperku. O dabar ir pakuotes pakeistos, tai vietoj kartonines dabar plastikines, kurios man ne tokios zavios...

QUOTE(smaggiuke @ 2011 07 28, 17:12)


Aciu uz spalvytes 4u.gif
Atsakyti