Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(No_Angel* @ 2011 08 02, 18:53)
Man jie tokie šiek tiek saldžiai gaivūs  bigsmile.gif



Gal meliona primena? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 02, 19:11)
Gal meliona primena?  bigsmile.gif


nu kad nea smile.gif
Atsakyti
No_Angel* ar geras Sally hansen blizgesys? kokia spalva? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 08 02, 19:27)
No_Angel* ar geras Sally hansen blizgesys? kokia spalva?  smile.gif


Man tai labai patinka, šiek tiek lipnokas, bet ant lūpų labai malonus, skaniai kvepia, laikosi ne itin ilgai ir naudojasi labai greitai - per gerą mėnesį išnaudojau pusę jau. Nu bet man jis tobulas wub.gif
Spalva vadinas Tender, ant lūpų beveik bespalvis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2011 08 02, 17:57)

Essence prancūziško manikiūro pieštukas nepatiko, nusilakavus vakarop, jau kitą dieną nutrupėję kampučiai buvo, žodžiu niekalas, nepirkčiau tokio daikto  schmoll.gif


nu va kaip įdomu. Aš su juo pedikiūrą daraus, nu man labai patinka. Ant viršaus užlakuoju Essie tokį ružavą permatomą, ir atsižiūrėt negaliu, atsidžiaugt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 02, 18:40)
o jie gaivus nors kiek?

meliono tai tikrai neprimena, jie labiau į gaiviai saldžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2011 08 02, 18:53)
Man jie tokie šiek tiek saldžiai gaivūs  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
tikrai nuostabūs kvepalai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 02, 08:42)
Ievuk-as® minimalus krepsiukas, bet jei jum tiek uztenka, tai as net beveik pavydziu jum  biggrin.gif
Kaip Garnier tas zalias kuno losjonas? planuoju ji butent pirkt
kaip E45 kremass ? as turiu losjona.. kazin kremas riebesnis? veidui naudojat?

Losjonas neblogas, greitai įsigeria, bet kvapas man nelabai patinka g.gif
E45 kremą naudoju tik žiemą,nes jis daug riebesnis.Man jis egzemą išgydė,kai veido oda nušala,labai jis padeda thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2011 08 02, 09:27)
ievuk-as® - aš irgi norėčiau tokį kiekį priemonių turėti, bet vis tas noras kažką naujo išbandyti...  schmoll.gif
Kaip jums Nivea kremas veidui? Aš tokį nusipirkau jau kažkelintą kartą, bet šią vasarą kažko jis man ne itin tinka..  rolleyes.gif

O kodėl netinka? Per riebus? smile.gif aš tik vasarom jį naudoju,nes greitai įsigeriantis,neriebus,nelieka jokių gumulėlių,ir žinoma jokių spuogų neprikyla,kas man būna nuo kas antro veido kremo schmoll.gif
Jau antrus metus iš eilės jį naudoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuk-as(r): 03 rugpjūčio 2011 - 01:17
QUOTE(NORIKA @ 2011 08 02, 12:13)
Oi nejuokinkit, pažiūrėjau jūsų profilį (atleiskit už cekaunumą), tai jūsų metų aš turėjau tik tušą, lūpų blizgesių porą ir kvepaliukų porą bonkučių... Jūs dar savo jaunyste gražios, spėsit prisitept tos košės ant savęs per gyvenimą, spėsit... 4u.gif
O vokus pašėšėliuot galima ir dienos metu, natūraliom švelniom spalvom, nebūtinai ryškiom... Todėl akis tik pakontūruosit, tarsi įrėminsit jas ir neatrodysit nei juokingai nei ką... ax.gif


Na,laikai keičiasi tongue.gif aš nuo 13 pradėjau dažytis,veidą su pudrom nuo 14-15,dėl ko dabar labai gailiuosi,kai pas kitas merginas mano amžiaus veido oda graži,švytinti ir nerandėta atrodo doh.gif bet pripratau dabar pudras naudoju kai į miestą einu ar susitikimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(marsule @ 2011 08 02, 11:02)
Sveikos, esu jau senokai cia uzsiregistravusi, bet tik dabar uzmaciau tokia idomia tema smile.gif labai man idomu ka turite savo kosmetinese, mano kosmetine nera labai didele, bet ten yra visko ko man gali prireikti  wub.gif  blush2.gif 

p.s atsiprasau kad nuorods, nes bandziau ikelti foto o jos siaubingai dideles ir nemoku sumazinti blush2.gif

dekoratyvine

http://www.part.lt/p...0d318c0e382.jpg

kunui

http://www.part.lt/p...67c70e28445.jpg

plaukams

http://www.part.lt/i...80b7025e854.jpg

nagams

http://www.part.lt/p...b2d7bd8a386.jpg

kvepalai

http://www.part.lt/p...82d78d1d321.jpg



O kas tame tasiame,stikliniame indelyje? smile.gif
Kaip tušas vadinasi? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 02, 12:42)


ievuk-as®, kaip jum Urtekram deo? 4u.gif


Labai geras ax.gif visą dieną galima sakyt prakaito kvapo nesijaučia (jeigu aišku nesportuoji) bet man tas rožių kvapas erzina,per daug saldus,turėjau alijošiaus,tas super thumbup.gif tik kai pirkausi šitą,ano nebuvo smile.gif
A minusas tik tas,kad brangus plius jie laaabai greitai baigiasi doh.gif nespėju užpirkt
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2011 08 03, 01:51)

O kodėl netinka? Per riebus? smile.gif  aš tik vasarom jį naudoju,nes greitai įsigeriantis,neriebus,nelieka jokių gumulėlių,ir žinoma jokių spuogų neprikyla,kas man būna nuo kas antro veido kremo schmoll.gif
Jau antrus metus iš eilės jį naudoju smile.gif


Jis nėra per riebus. Jis labai greit susigeria, suteikia matinį efektą. Ir man anksčiau tiko, ypač vasarą. Bet dabar kažkokia keista oda paliko po to kremo naudojimo. Kol kas jį atidėjau į šoną... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2011 08 03, 01:10)
O kas tame tasiame,stikliniame indelyje? smile.gif
Kaip tušas vadinasi? smile.gif


ten yra nerafinuotas taukmedzio sviestas smile.gif o tusai ten du, loreal 4D ir Almay, ji pirkau is UK, cia lietuvoje nemaciau tokio mirksiukas.gif
Atsakyti
dedu savo krepšelį ( tik prašau nekreipti dėmesio į langus, jie jau " to do" sąraše ) smile.gif
plaukai :
user posted image

veidas:
user posted image

kūnas, nagai:
user posted image

dekoratyvinė:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti