Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(Pikciurna_ @ 2011 08 06, 15:40)
Kita karta kai fotografuosite isijunkite blygste, pamatysite kaip nuotraukos pasikeis. Nes nuotrauku kokybe gera, taciau apsvietimas netinkamas...  4u.gif

Dėkui, atsižvelgsiu į tai wink.gif

QUOTE(lauryna @ 2011 08 06, 20:13)
Svaja10, grazus krepsiukas. 4u.gif O skaitaliuku nenaudojate ?
1. Ar patinka gucci kvepaliukai ?
2. Kaip jums chanelio blizgis ?
3, Kaip Avon priemones foot works ?

Ačiū 4u.gif

Skaistalų na ne, kolkas nenaudoju ax.gif

1-Gucci kvepaliukai labai patinka, jie yra vieni iš mylimiausių, manyčiau jog pagaibus drįsčau pirkti ir vėl,
nes tikrai ir kvapas labai patinka ir ilgai laikosi ir visai neatsibodo thumbup.gif Žodžiu labai super
2 Chanelio blizgis irgi patinka, ypač tuo, kad šiek tiek ir drėkina, ir nėra toks riebiai limpantis(na man tokie labai nepatinka) ir laikosi neblogai rolleyes.gif

3 Avon foot works priemonės tikrai neblogos, iš turimų labiausiai patinka tas pėdų vėsinamasis kremukas(žalioj pakuotėj) šį matyt kartosiu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaja10: 06 rugpjūčio 2011 - 23:18
Stilla, labai patiko krepselis. thumbup.gif Saikingas ir kokybiskas, kas yra svarbiausia. Tik mano man butu dekoratyvines kosmetikos mazoka. blush2.gif Ziuriu musu skonis ant parfumu sutampa. biggrin.gif

1. Kaip suhada duso gelis ?
2. Ar patinka John Masters organics prausiklis rudam buteliuke ? Verta pirkti ? Gerai nuplauna makiaza ?
3. Kur naudojate aloe vera geli ?
4. Kokie mylimiausi parfumai ? Ar lanvin gerai issilaiko ? As juos planuoju pirkti. Man jie wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 07 rugpjūčio 2011 - 10:38
Loretutttia jei neklystu prie veidui skirtu priemoniu matau Avon professional prausikli? Kaip tau jis?
Atsakyti
O, natūralisčių krepšeliai man patys laukiamiausi smile.gif Stila, labai gražus krepšiukas, patiko thumbup.gif

Turiu kelis klausimus:
Kas ten Logonos plaukams? Putos? Kaip patinka? Ar gerai fiksuoja, ar kietina ir riebina plaukus?
Kokie atsiliepimai apie Victoria Secret blizgį? Ar galite jį palyginti su Lancome Juicy Tubes, jeigu bandėte?
Kas ten šalia Logonos storam baltam buteliuke su raudonu užrašu? Ar kartais ne iš Argital koks prausiklis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 07 rugpjūčio 2011 - 11:09
stilla puikus krepšiukas thumbup.gif
Kam naudojate Gintaro pudra? Koks poveikis?
Kaip jums Biotim šampūnas?
Apie kitas priemones jau mačiau kitos mergaitės užklausė - laukiu atsakymų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2011 08 06, 22:20)
O veidui tai ten Nahla Primrose calming serumas,natūralus,tik nėra sertifikuotas.Naudoju dar neilgai,bet pirmi įspūdžiai geri,ir man,rodos,pradejus ji naudot,reciau beišsikelia koks negerybinis spuogas g.gif
O plaukų priemonės šios naudojamos jau nebe pirmąkart.JMO kondicionierius kolkas geriausias iš bandytųjų natūralių wub.gif , pirksiu dar ne vienakart.Avalon šampūnas irgi patinka,gerai putoja,plaukai po išplovimo švelnūs lieka,o ne kaip stagarai.Tik va jo sudėtyje yra silicon'o,kas ne itin zavi verysad.gif


Kur pirkot tą serumą ir kiek kainavo?

Dėl JMO kondicionieriaus drinks_cheers.gif

O Avalon priemonės nesertifikuotos? unsure.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 07, 11:08)
O, natūralisčių krepšeliai man patys laukiamiausi smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 08 07, 11:32)
Stilla, labai  patiko krepselis. thumbup.gif Saikingas ir kokybiskas, kas yra svarbiausia. Tik mano man butu dekoratyvines kosmetikos mazoka. blush2.gif Ziuriu musu skonis ant parfumu sutampa. biggrin.gif

1. Kaip suhada duso gelis ?
2. Ar patinka John Masters organics prausiklis rudam buteliuke ? Verta pirkti ? Gerai nuplauna makiaza ?
3. Kur naudojate aloe vera geli ?
4. Kokie mylimiausi parfumai ? Ar lanvin gerai issilaiko ? As juos planuoju pirkti. Man jie  wub.gif  wub.gif


Dėkui 4u.gif Nium Suhada dušo gelis,patinka, nebrangus,skaniai kvepia,nesausina odos,tik nėra labai skalsus.

Taip rudam buteliuke John Masters jojoba&ginseng efoliating face cleanser.Man gero įspūdžio šis prausiklis nepaliko,veido makiaza nuplauna sunkiai,o akiu makiazui netinkamas naudot,nes turi smulkiu granuleliu.Antrakart tikrai nekartosiu.

Aloe vera naudoju vieną arba kartais kartu sviestmedžio aliejumi, po saulės vonių labai gerai nuramina odą.

O parfumai tai visi mylimukai wub.gif Tik va vasarą mylimiausi Lanvin(išsilaiko gerai,ryte pasipurškus-vakare dar jaučiamas švelnus kvapo dvelksmas ,tikrai puikus pirkinys,nusipirkusi nepasigailėsit.Maniškis jau irgi baiginėjasi,tai planuoju nusipirkti visą "kibiriuką") ir Moschino I Love Love,o vakarui Dior Addict wub.gif O žiemą ir rudeni "einamiausi" Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur


Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 07, 12:08)
O, natūralisčių krepšeliai man patys laukiamiausi smile.gif Stila, labai gražus krepšiukas, patiko thumbup.gif

Turiu kelis klausimus:
Kas ten Logonos plaukams? Putos? Kaip patinka? Ar gerai fiksuoja, ar kietina ir riebina plaukus?
Kokie atsiliepimai apie Victoria Secret blizgį? Ar galite jį palyginti su Lancome Juicy Tubes, jeigu bandėte?
Kas ten šalia Logonos storam baltam buteliuke su raudonu užrašu? Ar kartais ne iš Argital koks prausiklis?


Dėkui 4u.gif Iš Logonos plaukams nieko neturiu,ten matyt yra Logonos mėtinės putos veidui prausti.O Victorios Secret blizgis man labai pnašus Lancome Juicy Tubes,abudu tokie pat lipšnūs,labai greitai "nusivalgo".Iš tubelėse esančių blizgių man labiausiai patinkantis naudojamas Dior Addict blizgesys,tik krepšelio nuotraukoje jo nėra,nes guli kažkurioj rankinėj blush2.gif
Taip,prie Logonos ten yra Argital veido prausiklis .Naudoju jau trečią buteliuką,labai skalsus,gerai nuplauna makiažą.Mano bent jau kol kas nr.1veido prausiklis,iš natūralių bandytų.Ir šiaip jaučiu meilę Argital produkcijai wub.gif
Atsakyti
[quote=Iceland,2011 08 07, 12:43]
stilla puikus krepšiukas thumbup.gif
Kam naudojate Gintaro pudra? Koks poveikis?
Kaip jums Biotim šampūnas?
Dėkui 4u.gif Gintaro pudrą naudoju kaip pilingą,arba kartai į molio kaukes įsimaišau.
O Avalon Biotin šampųnas patinka,skalsus,gera iputoja,plaukai minkšti po plovimo lieka smile.gif
Atsakyti
Stilla, dar klausimas... kaip Luvos prausiklis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 07, 15:11)
Kur pirkot tą serumą ir kiek kainavo?

Dėl JMO kondicionieriaus drinks_cheers.gif

O Avalon priemonės nesertifikuotos? unsure.gif
drinks_cheers.gif



Serumą užsisakiau per tarpininkes is USA,kainyte gavosi kažkur apie 80lt,jeigerai pamenu.Avalon produkcija,man rodos ,nesertifikuota,tik natūrali g.gif
O va Luvos prausiklį porą kartu pabandžiau,tai nepatiko.Ta konsistencija tokia įdomiai klampi, sunkiai nusiplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2011 08 07, 11:52)
Loretutttia jei neklystu prie veidui skirtu priemoniu matau Avon professional prausikli? Kaip tau jis?

Taip, čia AVON professional poras valantis veido šveitiklis smile.gif Esu juo labai patenkinta, gerai išvalo odą wink.gif Dar turėjau tonizuojančias veido servetėles is professional linijos, taip pat labai patiko wink.gif
Atsakyti