Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 10:20)
Vilmux0520,man atrodo,kad gali pasiskambinti Baranauskienei ir užsisakyti telefonu mirksiukas.gif .


Matai norim, kad darytu pagal musu pasirinkta pavyzduka. ax.gif Turiu nuotraukyte, kokio noriu. Taigi vistiek gausiu derintis, kaip ten nusigaut g.gif Reis prasyt jauciu mamos pagalbos g.gif
Atsakyti
Skaitau daug kas laikrastuka spausdinat spaustuvej,reik man pasidometi musu mieste ar yra g.gif bet bijosiu nest o jeigu ivels klaidu juk jie Lt nei bumbum doh.gif
O dabar isvarom i miesta pirkiniu maratonas prasideda biggrin.gif
Geros dienos visoms ir geru ideju angeliuku sventei ruosti 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja A4 formato lapas atspausdinti spalvotai? ax.gif
Vakar copy1 ziurinejau saldainiu popierelius, tai ar jie maketuoja, ar as atsinesu savo ir tik atspausdint reikia, vis tiek lapas 2Lt. Tai galvoju kam cia man vargti, nes vis tiek niekur spalvotai neturiu atsispausdint doh.gif O ten galima atsinesti savo paveiksliukus, jie sudelioja, uzraso ka reikia ir uz ta pacia kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Mamuliukai,pakuždėkit,kur rasti saldainiu popieriukų maketą?

Galvojau,galvojau,ar man jų reikia.Bet vistiek apsigalvojau,kad darysiu.
Kaip ten tie maketai yra?Aš norėčiau įterpti mažiukės nuotraukikę,ar ten taip būtų galima?Pakuždėkite man mirksiukas.gif .

Ir dar norėčiau širšių medaus košytės etiketės maketuko.Gal yra kur patalpinta g.gif .Pasakykit,būsiu dėkinga.
Ai dar laukčiau fotki.com prisijungimo duomenų mirksiukas.gif .
Atsakyti
Dabar jau smarkiai viską pradėjau studijuoti,tai noriu paklausti,ar dar yra kažkos paštas krikstynos2009@gmail.com .Mat radau sm.krikstas gmail.com šitą adresą,sakau,gal dar kas nors yra sukurta,o mes nežinosim.

Kitas klausimas.Ar saldainiu popiereliai butinai turi buti su vaiko nuotrauka?Ir kokius saldainius reikia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 13:47)
Kitas klausimas.Ar saldainiu popiereliai butinai turi buti su vaiko nuotrauka?Ir kokius saldainius reikia pirkti?

Jai netycia sumastyciau daryti saldainius, tai tikrai nedeciau ant popieriuku vaiko nuotraukos, nes nenoreciau, kas tas popieriukas su atvaizdu atsidurtu siuksliadezeje blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 17, 13:19)
Jai netycia sumastyciau daryti saldainius, tai tikrai nedeciau ant popieriuku vaiko nuotraukos, nes nenoreciau, kas tas popieriukas su atvaizdu atsidurtu siuksliadezeje  blush2.gif 4u.gif

Vat apie ką aš ir galvoju....
Gal pakaks šiaip gražesnio popieriuko...
Atsakyti
Vysnele, jei reikia galiu imest nuorodele, kur rast jau paruostu maketuku, jei be nuotraukos zadi daryt.
---
As darysiu su nuotraukyte, bet tik kiekvienam sveciui po viena prie dovaneles. Gave po viena, manau tikrai neismes popieriuko i siuksline, bent jau prie mano akiu. Bent jau as taip mastau. Tik va neismastau, ka daryt su vaikais g.gif Juk 5-metciui ir nerupes tas popieriukas, tik saldainis viduje
Papildyta:
QUOTE(Afigenija @ 2011 06 17, 12:51)
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja A4 formato lapas atspausdinti spalvotai? ax.gif



Apie 2 Lt visur kainuoja

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 13:47)
Dabar jau smarkiai viską pradėjau studijuoti,tai noriu paklausti,ar dar yra kažkos paštas krikstynos2009@gmail.com .Mat radau sm.krikstas gmail.com šitą adresą,sakau,gal dar kas nors yra sukurta,o mes nežinosim.


Yra mirksiukas.gif . Rasyk moderatorei, pirmam puslapiuke nurodyta kuriai, as berods Svajunei rasiau. Ir tikraigausi. Beto ir fotki yra albumiukas tuo paciu vartotojo vardu mirksiukas.gif
Atsakyti
As studijuoju Krikstynu paprocius, ns ketinu ne viena ju pritaikyti per savo sunaus krikstynas, ypac pasiruosime. Ir va koks sakinys patiko "Prieš krikštą kunigui pyrago reikią duodavo, kad pakrikštytų „iš geros rankos“. "
Taigi tos lauktuves kunigui yra musu senoliu paprotys, o ne koks kysis kaip cia diskusija buvo uzvirus smile.gif
Atsakyti
Sveiko besiruosiancios. Dedu paskutinius taskus pasiruosime. O orai subjuro verysad.gif . Kaip gaila. Na kolkas svarbu kad nelytu kol busime lauke po baznycios fotografuosimes unsure.gif

Svekmes visoms . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 17, 15:28)
As studijuoju Krikstynu paprocius, ns ketinu ne viena ju pritaikyti per savo sunaus krikstynas, ypac pasiruosime. Ir va koks sakinys patiko "Prieš krikštą kunigui pyrago reikią duodavo, kad pakrikštytų „iš geros rankos“. "
Taigi tos lauktuves kunigui yra musu senoliu paprotys, o ne koks kysis kaip cia diskusija buvo uzvirus smile.gif

Vat, vat butent drinks_cheers.gif nes cia kai kurios mamos net pries aukas yra nusiteikusios ir pries pacia baznycia doh.gif
Aisku tas viskas visai nera butina, o ypac jai nera tam lesu, galimybiu ir pan. Bet jai yra is ko vaika ispuosti, aprengti, iskelti baliu giminei, tai man kazkaip nesmagu, kai pasako, kad auka baznyciai ir vaises kunigui yra "nusiskalpavimas" blush2.gif
Atsakyti
Dar man klausimas iskilo.
Savo sunui jau esu isrinkusi kriksto varda. Ir kip tik organozuoju dovanas seneliams, ant kuriu bus uzrasytas krikstuko vardas. Tai ar nebus lempa, jei parassiu iskart du vardus: tikraji ir kriksto? Na nes krikstynu dovana, gal ner blogai, jei kriksto varda parasysiu? Kaip jus darot?
Atsakyti