Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

O kaip darot su pasižadėjimais g.gif ?
Kaip tas žaidimas turi vykti?

Aš radau štai tokį dalyką http://www.tindirind...sizadejimu-gele
Gal kas nors dar turi kokių minčių g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 23:49)


Tiesa,ar kažin gerai,pasiteisina kortelės ant stalo su vardais?



man tai nepriimtina schmoll.gif vos ne tu man nepatinki tai sesk gale stalo, tu nieko tai arciau, tu senas, sesk prie senu ir pan biggrin.gif mes su B kai dirbe aptarnavimo sferoj tai esam kategoriski kortelem ir dar kai atskiri staliuka biggrin.gif i kai uzsienyje, is sveciu neigiamu atsiliepimu prisiklausydavom biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 18, 02:01)
O kaip darot su pasižadėjimais g.gif ?
Kaip tas žaidimas turi vykti?

Aš radau štai tokį dalyką http://www.tindirind...sizadejimu-gele
Gal kas nors dar turi kokių minčių g.gif ?

as darau korteles atitinkancias pasizadejimo teksta rolleyes.gif
Atsakyti
Neseniai buvau vestuvėse,kur buvo atskiri staliukai svčiams,sėdėjom po 6,nu nesmagu tikrai buvo schmoll.gif ...

Bet va vaikams dabar tai planuoju daryti atskira staliuką - jų bus 6 ir visi 3-7 metų.Kažin ar pasiteisins ši mano mintis g.gif ?

Dėl kortelių su vardu - vis dar abejoju ir aš.Bet esu buvusi vestuvėse,kur buvo kortelės,tai man visai patiko,kai randi savo vardą,nebereikia galvoti,kur sėsti rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 18 birželio 2011 - 08:29
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 18, 09:21)
Neseniai buvau vestuvėse,kur buvo atskiri staliukai svčiams,sėdėjom po 6,nu nesmagu tikrai buvo schmoll.gif ...

Bet va vaikams dabar tai planuoju daryti atskira staliuką - jų bus 6 ir visi 3-7 metų.Kažin ar pasiteisins ši mano mintis g.gif ?

Dėl kortelių su vardu - vis dar abejoju ir aš.Bet esu buvusi vestuvėse,kur buvo kortelės,tai man visai patiko,kai randi savo vardą,nebereikia galvoti,kur sėsti rolleyes.gif .

vaikams tai manau labai gerai atskiras staliukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 18, 09:21)
Bet va vaikams dabar tai planuoju daryti atskira staliuką - jų bus 6 ir visi 3-7 metų.Kažin ar pasiteisins ši mano mintis g.gif ?


Mastau ir as apie tokia minti, bet va ar tarkim trimetis sugebes pats pavalgyt g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Noriu ir as prisijungti prie jusu 4u.gif Nors tiksliai datos dar nezinom, bet sia vasara norim pakrikstyti dukryte wub.gif noriu pasismeti ideju bei papasakoti savas:4u:
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 18, 08:32)
vaikams tai manau labai gerai atskiras staliukas  4u.gif

Aš sakiau dar pasiklausiu tų tėvelių,ar tie trimečiai atskirai valgys ar pas tėvelius g.gif .
Atsakyti
O man visai patinka, kai yra apie kiekviena pagalvota ir paskirta vieta konkreciam zmogui, konkrecioje kompanijoje ax.gif Juk kai tave pazysta gerai, tai ia kompanija atitinkama parenka, apgalvoja mirksiukas.gif . Kiek teko dalyvauti sventese, kur vietos pazymetos koretelemis, viskas budavo super smagu thumbup.gif Ir atskiri staliukai t.p. patinka rolleyes.gif
Tik savo sventei dabar nieko nedarom, bus vienas bendras stalas ir kas kur nores, ten atsises, nes zmoniu mazai 11-13 ir visi patys artimiausi, tai nematau reikalo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 18, 09:21)
Bet va vaikams dabar tai planuoju daryti atskira staliuką - jų bus 6 ir visi 3-7 metų.Kažin ar pasiteisins ši mano mintis g.gif ?

Na jai tie vaikai jau pilnai patys apsitarnauja, tada tikrai taip biggrin.gif O be to, juk jie tik uzkas ir begs dukti lotuliukas.gif
P.S. be to dar puiku butu parupinti tiem vaikuciams atskira vaikiska meniu thumbup.gif Dabar nemazai kaviniu, restoranu turi ka pasiulyti butent vaikuciams 4u.gif O jai svente ruosiama namie, tai tuo labiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 18 birželio 2011 - 10:57
sveikutės,

ir aš noriu jungits prie jūsų šaunaus ratelio, nes rugsėjo pradžiai planuojam savo mažės krikštynas....
daug idėjų turiu iš pirmosios dukros krikštynų- ką kartoti, ko nekartoti, ką daryti kitaip.... dar gal šį kart krikšto mamytė bus aktyvesnė ir padės...

na ir kaip tik pataikiua į jūsų diskusijas dėl stalo kortelių.... per pirmos dukros krikštynas darėm pastatomų angeliukų formos-ir nieko labai jau nesupykdėm su savo susodinimais krikšto tėveliai buvo pagerbti per vidurį tarp senelių, mes patys sėdėjom iš krašto, nes aš pati viską organizavau ir reikėjo daug lakstyti... dukra savo valgymo kėdutėj iš galo stalo, o visi kiti svečiai kaip papuolė ...

tai va, gal kuri turit kokių idėjų toms kortelėms? planuoju ant sieno daryti pasiekimų gėles arba drugelius, tai kažkokių mažyčių gėlyčių ar drugeli norėčiau ir kaip stalo kortelių.... pernai kai ruošiaus pirmosios dukros krikštynoms buvau radus drugelio klijuojamo prie taurės trafaretą- turiu tą nuorodą, bet man jos nebeatidaro doh.gif gal jūs turit kokių trafaretukų nuorodų?
o gal čia yra kur nors šios temos paštukyje? gal būtų galima pašto duomenis gauti? į ką čia kreiptis dėl jų?

ir dar norėčiau padėkos žodžių seneliams bei kažko linksmo vyresnėlei sesutei

pasižadėjimus tai darysiu ko gero tik krikšto tėvams, nes pernai jų darėme per daug- ir kr tėvams, ir svečiams, ir seneliams...
o būtent ir darėm gėlės formos (rugiagėlių tema- tai padariau rugiagėlės žiedą) - kr tėvai traukė po lapelį ir sakė žodį pasidažu ir skaitė, kas parašyta kitoj pusėj
Atsakyti
Geros sventes, tiem kurie svencia siandien 4u.gif
Atsakyti
nu ka, prasedejau vakar iki 3val, siand vel nuo ryto, tai tikiuosi mano vargeli kas nors ivertins blush2.gif
Ka tik visaziste paskambino, sujauke visus planus, bet dziaugiuosi bent tuo, kad neatsauke thumbup.gif
Jau turbut nebeprisesiu prie temutes, kad dar netycia kokio gerio-grozio nepamatyciau ir neprireiktu, nes laiko tai jau tikrai nebus doh.gif
Laukit, pirmadieni pranesiu kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
Afigenija, grazios sventes 4u.gif biggrin.gif Kad viskas butu ciki mirksiukas.gif Ir lauksim ispudziu ax.gif
Atsakyti