Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

Mergytės, gal kas pamenate Kauno bazėse kelintame sandėlyje yra Kkrikštynų šventei skirtų drabužėlių vaikučiams? Man atrodo 5. Su mažiuku basučių važiuosim, nenoriu blaškytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 06 22, 09:32)
Mergytės, gal kas pamenate Kauno bazėse kelintame sandėlyje yra Kkrikštynų šventei skirtų drabužėlių vaikučiams? Man atrodo 5. Su mažiuku basučių važiuosim, nenoriu blaškytis  smile.gif


tai kad daug yra vietu kur krikstynom rybeliu yra, o basuciu yra raudonam pasaze, yra ir 5, taip pat prie 4 sandelio (kur stiklinis issikisimas), as pirkau is pirmo ar antro sandelio, tiksliai nepamenu kuriam.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 06 22, 09:32)
Mergytės, gal kas pamenate Kauno bazėse kelintame sandėlyje yra Kkrikštynų šventei skirtų drabužėlių vaikučiams? Man atrodo 5. Su mažiuku basučių važiuosim, nenoriu blaškytis  smile.gif


Nu žinok nepamenu kurioje vietoje ten g.gif
Aš jau turiu basutes karsta.gif Paprastos, baltos. Ai tiks manau, o jei neįšauks, paskui sunešios lotuliukas.gif Prikausi turguje pas save mieste.
Jau vaikas pilnai aprengtas, beliko žvakę nupirkti. Vakar akropolyje nupirkau baltas koinytes thumbup.gif Ir sau baltą lininę suknelę thumbup.gif bigsmile.gif Dar vyrui baltų marškinukų lininių ir vsio aprangai bus. smile.gif

Dabar visos mintys į stalo papuošimą ir meniu. Bandžiau daryti, kur čia buvo kažkuri įmetusi iš serveltėlių gėlytę, tai žinokit labai lengvai pasidaro thumbup.gif Bus tikrai gražus papuošimas, tik reikia gražių servetėlių cool.gif
Atsakyti
kaip toks puslapiu isdestymas Seimos laikrastukui g.gif
1 psl. Viršelis
2 psl. Giminės medis
3 psl. O buvo taip (tėvų susipažinimas)
4 psl. Ir kas ta meilė yr?
5 psl. Is kur atsiranda vaikai
6 psl. Igno dosje, charakteris, vardo reikšmė (gimimo datos reikšmė)
7 psl. Vaikai yra tarsi......Laiškas Ignui
8 psl. Linksmasis kampelis (kūdikio monologas. Jei turėtų savo forumą)
9 psl. Insrukcija kaip su manimi elgtis
10 psl. patarimai jaunajai, jaunajam
11 psl. ženklų analitika
12 psl. Igno kreipimasis į visus, Tėvelių kreipimasis į visus

Siulytkit mintis, pakeitimus ir zodziu viska, nes niekad nedarius o noriu kad tiktu ir vaikui ir teveliams del dvigubos sventes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2011 06 21, 22:25)
kur sakėtes atidarytuvus ir tašytes? Gal galima foto? ax.gif

tasytes sakiausi skelbimu rankdarbiu skyrelyje pas Sisi, o atidarytuvus pas Linike77
Nuotrauku ideti negaliu, tasytes supakavau jau, o atidarytuvu dar negavau, laukiu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, zinokit as pabandziau ir labai graziai gaunasi is sio puslapiuko http://balanda.lt/forum/76-611-1 rozyte is serveteliu. Ir taip puosniai atrodo!!!
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2011 06 22, 11:50)
tasytes sakiausi skelbimu rankdarbiu skyrelyje pas Sisi, o atidarytuvus pas Linike77
Nuotrauku ideti negaliu, tasytes supakavau jau, o atidarytuvu dar negavau, laukiu. smile.gif



Linikės albumėlis - čia manau daug kas daug ką užsisako biggrin.gif va , aš šnd užsakiau taupyklėles ir kraičio dėžę (savą) tėvelis nuvežė išdeginimui thumbup.gif

http://public.fotki.com/Linike77/

Viktorija, manau viskas super 4u.gif thumbup.gif kaip padarysi, taip nepagadinsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lambeth @ 2011 06 22, 12:06)
Sveikos merginos, zinokit as pabandziau ir labai graziai gaunasi is sio puslapiuko http://balanda.lt/forum/76-611-1 rozyte is serveteliu. Ir taip puosniai atrodo!!!


Labai grazi roze wub.gif . Keliasluoksnes serveteles naudojot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lambeth @ 2011 06 22, 11:06)
Sveikos merginos, zinokit as pabandziau ir labai graziai gaunasi is sio puslapiuko http://balanda.lt/forum/76-611-1 rozyte is serveteliu. Ir taip puosniai atrodo!!!

ir as pabandziau ka tik, labai fainai, panaudosiu stalo puosybai thumbup.gif aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko, nes lengva padaryti.O sluoksniu lygtais sesi, bet labai jau ploni, man rodos, daugumoje serveteliu tiek sluoksniu turi, nes kelias rusis bandziau, tai visos po sesis sluoksnius.


QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 22, 09:21)
Labai grazi roze wub.gif . Keliasluoksnes serveteles naudojot? g.gif

Atsakyti
mamytes, kurios maximoj pirko etiketes buteliui, kurioje vietoje ju ieskojote, nes as snd ismaisiau visa maxima ir neradau, tai arba su regejimu man blogai arba tikrai nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 22, 13:45)
mamytes, kurios maximoj pirko etiketes buteliui, kurioje vietoje ju ieskojote, nes as snd ismaisiau visa maxima ir neradau, tai arba su regejimu man blogai arba tikrai nera  g.gif

As radau kur balionai ir visokie niekuciai gimtadieniams sudeta mirksiukas.gif
Atsakyti