Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

Viktorija, perzvelgiau laikrastuka, nu sakes, kokia tu stropuole wub.gif Viskas labai grazu. Mtos, kad su meile darei, nes pilna smulkiu detaliu, regis apie viska pagalvota. Ikvepei ir mane kurti Krikstynu laikrastuka. Aciu tau 4u.gif

QUOTE(into*in @ 2011 06 26, 19:47)
gugliuj  paskaitinėkit,gaug radau  thumbup.gif ,o savo jau lyg ir buvau įkėlus?

As sumasciau, kad prasysiu zydro saldainiu dezutes maketo, kurios vienoje puseje bus mazylio nuotrauka, kitoje jusu tada ikelti zodziai. Nepergrusta, saikinga, grazu, o ir padeka kartu su dovanele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 26, 14:54)
Manau medelynuose  mirksiukas.gif  sau netrukus ieškosiu, tai jeigu pavyks - parašysiu  4u.gif
Štai, rašo apie vazono dydį, tai manau yra ir pirkti  mirksiukas.gif http://www_medelynas...puociai/azuolai

O, dekui labai labai 4u.gif Pazejau, biski toloka - tik Alytuj kaip supratau, jie randasi .. Na, bet prie progos reiks nuvaziuot thumbup.gif

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 17:22)
Nu va, merginos, kas atsimena mano ideja apie grybukus, tai rodausi savo pirma blyna  blush2.gif Sekantys manau jau butu daug padoresni, nes cia nedaug suopracio dar turejau apie ju gamyba  biggrin.gif  Kaip manot ar negeda pavaisinti visus prie baznycios?  blush2.gif

Kas liecia skoni, tai mmm...  thumbup.gif puikus  biggrin.gif

swoon.gif Cia tikrai tu iskepei? bigsmile.gif Megi Simpson, o tu nenori kept pardavimui blush2.gif As kaip tik ieskau, kas galetu iskept tokiu visokiu grybuku ..


QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 20:27)
Į kokius indus gaminat širšių medų?Domina didesnis indas,bet norėčiau kažko originalesnio rolleyes.gif .

Desiu i stiklinius indelius nuo vaikisku kosyciu ... Dabar mazoji kaip tik pradejo kosytes valgyt, tai kolekcionuoju tara biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 26 birželio 2011 - 19:41
QUOTE(Esha @ 2011 06 26, 21:34)
As sumasciau, kad prasysiu zydro saldainiu dezutes maketo, kurios vienoje puseje bus mazylio nuotrauka, kitoje jusu tada ikelti zodziai. Nepergrusta, saikinga, grazu, o ir padeka kartu su dovanele smile.gif


smagu,kad patiko ax.gif o ir gautis turėtų gražiai-būtinai pasirodykit kai turėsit

Domke-kokiam jūs mieste?šiaip medelių didesniuose miestuose manau visuose yra? bent vilniuj tai tikrai ne vienas taškas g.gif ,nebent netoli važiuot į alytų?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 19:27)

Į kokius indus gaminat širšių medų?Domina didesnis indas,bet norėčiau kažko originalesnio rolleyes.gif .

Na mes tai dejom i vaikiuko indelius nuo Hipp kosytes,bet manau galima ir i koki molini indeli su dangteliu,esu maciusi labai graziu dekupazuotu stiklainiu butent tokiai kosytei. va tokius http://public.fotki....ukas-iri-1.html wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 20:27)
Užsisakiau vaisinį skonį mirksiukas.gif .
O pasirinkimas nemažas,bet jau toks schmoll.gif  cool.gif  biggrin.gif ...Visa laimė,kad buvau nusivežus foto,tai sakė padarys,ko aš norėsiu.Iš pradžių bandė sakyti,kad jei mano foto,tada kg. kaina 30 litų.Ale pamatė,kad mano norimas nesudėtingas,tai paliko 25 lt/kg.
Tiesa,užsisakiau 3 kg. 30 žmonių.Tikiuosi nebus per daug ar nepritrūksim biggrin.gif .


Zinok siandien uzmaciau, kad Saules mieste yra atsidarius kavinuke ir pas juos galima uzsisakyt tortus. Kg kaina 29. Drauge yra valgius ju produkcijos sake skanus, tai daba mastau, gal is ju imt g.gif
Kiek uzstato paime uz jusu torta?
Atsakyti
Aš nemačiau Viktorijos laikraštuko,bet tikiu,kad jis be galo yra gražus wub.gif .

O aš kažkaip abejiinga dėl krikštynų laikraštuko,pati savim stebiuosi,kad negaminu.

Kažkaip man gana brangokai jis gaunasi,kai reiktu už spalvotą vieną kopiją mokėti 2 Lt.

Spausdinsiu tik kalendorius su foto,o ant kitos pusės padėkos žodžiai bus.

Tik va mąstau,kaip kalendoriu susimaketuoti,kai noriu kalendorių pradėti 2011 m.liepos mėnesiu,o užbaigti noriu 2012 m. liepos mėn. Ar niekas tokio nedarot?Gal kas patarsit,kaip taip pasidaryti mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 26, 19:46)
Zinok siandien uzmaciau, kad Saules mieste yra atsidarius kavinuke ir pas juos galima uzsisakyt tortus. Kg kaina 29. Drauge yra valgius ju produkcijos sake skanus, tai daba mastau, gal is ju imt g.gif
Kiek uzstato paime uz jusu torta?

Kas čia per kavinukė g.gif ?

O užstato neėmė nieko,jau buvau pasiruošusi mokėt,bet neprašė nieko schmoll.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnelė: 26 birželio 2011 - 20:23
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 21:03)
O aš kažkaip abejiinga dėl krikštynų laikraštuko,pati savim stebiuosi,kad negaminu.

As is pradziu ne tik abejinga, bet ir nusiteikus pries ji buvau biggrin.gif
O dabar panorau padaryti. Bet 90% turinio kursiu pati. Ir jis bus tik krikstukui. Sveciams tik duosiu pavartyt, jokiu kopiju nedarysiu.
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 26, 20:44)
smagu,kad patiko  ax.gif o ir gautis turėtų gražiai-būtinai pasirodykit kai turėsit

Domke-kokiam jūs mieste?šiaip medelių didesniuose miestuose manau visuose yra? bent vilniuj tai tikrai ne vienas taškas  g.gif ,nebent netoli važiuot į alytų?


Mums Vilniuje ar aplink ji reiketu 4u.gif ... Alytus tolokai gaunas drinks_cheers.gif
Jei koki medelyna zinot Vilniuje kur nors, tai buciau labai dekinga, jei parasytumet 4u.gif
QUOTE(rloreta @ 2011 06 26, 20:45)
Na mes tai dejom i vaikiuko indelius nuo Hipp kosytes,bet manau galima ir i koki molini indeli su dangteliu,esu maciusi labai graziu dekupazuotu stiklainiu butent tokiai kosytei. va tokius http://public.fotki....ukas-iri-1.html  wub.gif

Nerodo man g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 21:03)
Kas čia per kavinukė g.gif ?


Birzelio kazkelintoj teatsidare. Ten netgi atviroj vietoj, prie eskavatoriu i garaza, priesais rimi.

Va ju uzsakominiai tortai http://www.pasaka.lt/krikst.html
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 26, 20:07)
Mums Vilniuje ar aplink ji reiketu  4u.gif ... Alytus tolokai gaunas  drinks_cheers.gif
Jei koki medelyna zinot Vilniuje kur nors, tai buciau labai dekinga, jei parasytumet  4u.gif

Nerodo man  g.gif

http://public.fotki....ukas-iri-1.html

Gal dabar rodys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 26, 20:34)
Viktorija, perzvelgiau laikrastuka, nu sakes, kokia tu stropuole  wub.gif  Viskas labai grazu. Mtos, kad su meile darei, nes pilna smulkiu detaliu, regis apie viska pagalvota. Ikvepei ir mane kurti Krikstynu laikrastuka. Aciu tau  4u.gif


dekui labai blush2.gif nu tikrai stengiaus, atrodo dar ir to ir to noreciau, bet gautusi knyga lotuliukas.gif tik va del to kalanedoriaus, siiap mintis buvo padarys sveciu sarasa, surasyt ju vardu reiksmes ir gimimo datas, ir tam kalendoriuj pazymeti, bet nezinau ar dar daryt taip ar ne blush2.gif siaip tada turetu tevai visu gimimo dtaas, jei nezino, suzinot, tai gal apkrovimas bereikalingas g.gif

nu va suzinojau kad ten dauguma su nuomotom suknelem bus o mano paprasta tokia, bet ai, tiks, ir taip grazi busiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 26, 21:13)
nu va suzinojau kad ten dauguma su nuomotom suknelem bus o mano paprasta tokia, bet ai, tiks, ir taip grazi busiu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Labiausiai puosia- jaunyste biggrin.gif Ir pasitikejimas savimi smile.gif
Atsakyti