Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Krikštynų planavimas 2011,
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Frau J*
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 21:57)
niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?
*

nei karto nedariau ir niekas nepasigedo...,o šiaip tai anksčiau per vestuves jį piršlys visiems šaukšteliu dalindavo antrą dieną,o krikštynose neteko matyt per tiek metų schmoll.gif nemanau,kad būtinas,o juo labiau papročiuose jo nėra,čia tik kaip kas nori taip daro,pagal norus mirksiukas.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 23:58)
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R ir J raidziu? Planuoju zaist ta zaidima kur atspet daiktus maiseliuose is krikstukes vardo raidziu ... Visas kitas vardo raides jau kaip ir turiu, o is R ir J kazkaip truksta minciu ... Norisi, kad butu kuo sunkiau atspejamas daiktas  4u.gif
*

r-riešutas,ridikėlis,razina...,iš j-jogurtas,juostelė,jazmino šakelė

QUOTE(Domke @ 2011 06 16, 00:01)
Kur?  biggrin.gif Jei pas mus butu, tai neklausciau, o jau seniai tureciau pasidarius .. Minejau, kad atvaziuoju tik pries pat krikstynas, todel laiko begiot ir ieskot po pardes tikrai nebus .. Todel butu gerai is anksto suzinot, kur imanoma isigyt pvz Vilniuje .. Aciu  4u.gif
*

audinių parduotuvių turėtų būti ir ne lietuvoj? g.gif aš pirkau vilniuj audinių parduotuvėj prie kalvarijų turgaus,ten rūsyje yra parduotuvė (po ''žalia stotele''),už metrą lyg 6 lt mokėjau, kaina priklauso nuo audinio,bet tikrai pigu
yra ir daugiau tokių parduotuvių,bet šita patogiausioj vietoj,tai kitur neinu biggrin.gif

QUOTE(Domke @ 2011 06 16, 00:19)
Kiek laiko trunka krikstynu ceremonija sv.Bernardinuose Vilniuje? Pusvalandi ar valanda?  g.gif
Nu kaip metausi ar fotosesija daryt pries ceremonija ar po ..  doh.gif Net galva istino, niekaip negaliu apsisprest ... Beje, patarkit, ar ten yra graziu vietu fotosesijai salia tos baznycios? Sereikiskiu parkas turbut netoli, jo? Kiek mazdaug pesciom iki baznycios butu nuo jo? Reik suplanuot minuciu tikslumu, nes jei veluosim, tada visas scenarijus griuna  doh.gif
*

pusę valandos,ir nevėluokit,nes prašo ateiti 10 min anksčiau mirksiukas.gif
prieš ar po rinkitės pagal vaiko įpročius,kad irzlus nebūtų....prie pačios bažnyčios galima fotkintis,ten ir kiemelis yra-paprašius įleidžia,galima ir fotkintis ir lengvai užkąsti,svečius pavaišinti-yra stalas,suolai...
sereikiškės gal už kokių 2-4 min kelio biggrin.gif priklauso kaip einama,viskas ten vietoj,o jei laiko ar noro yra,tai ir užupis čia pat-tilteliai gražūs,užupio angelas ... tiesa sereikiškių parke galit upeliu laivelius leisti-priėjimų prie vandens yra thumbup.gif
Lotyna
QUOTE(into*in @ 2011 06 16, 00:02)

r-riešutas,ridikėlis,razina...,iš j-jogurtas,juostelė,jazmino šakelė
audinių parduotuvių turėtų būti ir ne lietuvoj?  g.gif aš pirkau vilniuj audinių parduotuvėj prie kalvarijų turgaus,ten rūsyje yra parduotuvė (po ''žalia stotele''),už metrą lyg 6 lt mokėjau, kaina priklauso nuo audinio,bet tikrai pigu

pusę valandos,ir nevėluokit,nes prašo ateiti 10 min anksčiau  mirksiukas.gif
prieš ar po rinkitės pagal vaiko įpročius,kad irzlus nebūtų....prie pačios bažnyčios galima fotkintis,ten ir kiemelis yra-paprašius įleidžia,galima ir fotkintis ir lengvai užkąsti,svečius pavaišinti-yra stalas,suolai...
sereikiškės gal už kokių 2-4 min kelio  biggrin.gif priklauso kaip einama,viskas ten vietoj,o jei laiko ar noro yra,tai ir užupis čia pat-tilteliai gražūs,užupio angelas ... tiesa sereikiškių parke galit upeliu laivelius leisti-priėjimų prie vandens yra  thumbup.gif
*

Ooo, labai aciu uz naudinga info thumbup.gif 4u.gif
mimuks
na va mano planas jau sudarytas belieka igyvendint:

1. Sveciu sarasas- yra [ 25 zmogiukai, iskaiciuojant kleckucius];
2. data- pagaliau suderinta [sunkiausias uzdavinys nes krikstatevis atskrenda is vokietijos, o mano sesuo is belgijos]
3. baznycia - uzsakyta [nors tiesa sakant galvojau kad liksim be krikstynu, nes su vyru esam nevede, bet juk mano pipiriukas del to nekaltas???] g.gif
4. sventes vieta - nuziureta, bet neuzsakyta, nes B neranda laiko nuvaziuot. doh.gif
5. kvietimai- uzsakyti, greitu laiku turi atkleliaut i lt.
5. mano apranga- jau baigiu nusinert suknele [idejos jai pagautos SM] ax.gif
6. kleckucio apranga - uzsakytas veltas ant silko kostiumas [bus krikstynu dovana nuo mano sesers] bigsmile.gif
7. scenarijus manau bus toks [pagrindine ideja- meskutis angeliukas, tai visa atributika su juo]
- renkames namie, vaisinam vieno kasnio uzkandelem [ ieskau ideju]
- prie iejimo padeti batukai su uzrasu ''senus sudevejau, reikia nauju, neturiu pinigu'' tad renkam aukas
-krikstamote aprengs mano pipira
-vaziuojam i baznycia;
-apeigos
- po apeigu prie baznycios manau leisim helio balionus, ant kuriu bus palinkejimai mano kleckuciui 4u.gif
- fotkinames
- vaziuojam i sventes vieta, ten visos seimos gaus po krikstuka [ beveik baigtas]
- priesaikos, krikstateviu, seneliu, sesiu;
- iteiksiu pazymejimus, t.y. foto su uzrasais kad sekmingai tapo kriksto tevais ir seneliui kad pakeliamas pareigose is mociutes vyro i senelius
- taip pat bus dovanos - krikstateviams foto/pazyma ireminta + ranksluostukai, seneliui taip pat foto/pazyma ireminta + medine isdeginta taupykle, mociutes gaus po pasaku knyga ir vienai medinis isdegintas saukstas, kad grybuku netruktu, kitai mentele, kad namai visada blynais kvepetu. seses po priesaikos gaus po tedy meskuti angeliuka, kad saugotu ir jas, kiti vaikai taip pat gaus po tedy angeliuka bet maziuka;
- kad sveciai neliktu nuskriausti jiems taip pat ruosiu pasizadejimus, tik dar nenusprendziau kokia forma bus, ar kortelem, ar gelyte, ar trauks pareigas;
- toliau manau bus profesijos zaidimas;
- na dar galvoju gal padarysiu ta spelione pagal varda
- tai scenarijus toks, nezinau ar daugiau ko bereikia, gal pakaks?
8. leles koja- manau darysiu dovanu dezuciu torta, su kleckucio foto ir padeka, o viduj saldainiukais. nedarysiu jokiu sirsiu medaus... nes kazkaip ne krikstynom jis man. rolleyes.gif

tai va tokios idejos, ka pamirsau???? g.gif g.gif

-
Pumpuryte
Viskas gražu, puiku, bet ši vieta atrodo labai neskaniai ax.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 06 16, 07:01)
na va mano planas jau sudarytas belieka igyvendint:

- prie iejimo padeti batukai su uzrasu ''senus sudevejau, reikia nauju, neturiu pinigu'' tad renkam aukas
*

Man atrodo svečiai atneša dovanas pagal savo išgales tad papildomai "rinkti aukas" man atrodo labai negražu. Aš svečių vietoje tikrai įsižeisčiau.
Bet čia tik mano nuomonė. Gal kažkur "rinkti aukas" yra norma smile.gif
lilget
QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 16, 08:23)
Viskas gražu, puiku, bet ši vieta atrodo labai neskaniai  ax.gif
Man atrodo svečiai atneša dovanas pagal savo išgales tad papildomai "rinkti aukas" man atrodo labai negražu. Aš svečių vietoje tikrai įsižeisčiau.
Bet čia tik mano nuomonė. Gal kažkur "rinkti aukas" yra norma  smile.gif
*

ir as pritariu Jusu nuomonei, bet jau nutyliu, nes vieniems priimtina viena kitiems kita, cia amzinai liks nesutarimu klausimu, nes pas vienus tai priimta, o pas kitus ne mirksiukas.gif
Lygiai taip pat kaip mano sunaus krikstynose bus gana nemazai alkoholio, o kitur tik simbolinis sampanas, arba kai viena isleidzia 500, okitos po kelis tukstancius ir kiekviena visada irodynes tiesa savo, bet zmones skirtingi, skirtingi auklejimai, issilavinimai supratimas, svarbiausia , kad toje seimoje jaustusi jauki , silta ir grazi svente wub.gif
Pumpuryte
QUOTE(lilget @ 2011 06 16, 07:26)
...vieniems priimtina viena kitiems kita, cia amzinai liks nesutarimu klausimu, nes pas vienus tai priimta, o pas kitus ne  mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif
mimuks
na Jus tikriausiai teisios blush2.gif

Vikciukee
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 20:57)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu  irnesakyk.gif
Ir man krikstynos su alkoholiu nesirisa. Jei zinociau koki butu galima gerima pakelti vietoj sampano, rinkciausi ji.... Nealkoholinis turbut nerimta butu?  g.gif

Beje tuo klausimu ir apie sirsiu medu. Jus man paaiskint kame saknys ten su juo? Iskojau ino (turbut nemoku ieskot), bet niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?
*

mes davem kad pazada uztvirtint, turejau tik 1 stiklaini, visiems labai patiko, daug norinciu jo, tai per kitas rikstynas bent keleta darysiu dovanom rolleyes.gif
Lotyna
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 16, 09:51)
mes davem kad pazada uztvirtint, turejau tik 1 stiklaini, visiems labai patiko, daug norinciu jo, tai per kitas rikstynas bent keleta darysiu dovanom  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif Pas mane jos bus butinai, krikstateviu ir mociuciu pazadams uztvirtinti ... Po garsiai paskaitytu pasizadejimu gaus po sauksteli krikstuko koses ..
Dar man labai norisi i lauktuves ideti sveciams po maza indeli krikstuko koses, bet matysiu, kaip bus su galimybem ax.gif
Papildyta:
Vakar iki 2 val. nakties sedejau ir sisteminau visa info .. Ir va, krikstynu scenarijus jau yra .. thumbup.gif Beliks sunkiausia dalis, viska paruosti ax.gif Truputi nelengva ruostis, gyvenant ne LT, kai pagalvoju, kaip viska atsigabent keliuose cemodanuose doh.gif (pvz. bus daug prizu sveciams) ... Nu matysiu, gal dar reiks dali prabraukt, nes vakar tai isigazavau su zaidimais, gal net nespesim visu pazaist g.gif
laurinute
pradejau ir as ruostis nors rugpjutis toli,bet bijau viska pasilikti paskutiniai dienai,pasidariau sarasa ko reikia,ir ieskau zaidimu ir siaip visokiu ideju rolleyes.gif
Afigenija
QUOTE(Helxa @ 2011 06 15, 19:37)
labai patiko ant stalo prie lekstuciu pastatytos popierines dezutes, zinau kad jas galima is popieriaus islankstyti, bet nzn kaip gal kas galie padeti blush2.gif  Trafaretas gal koks yra blush2.gif
*

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...1108&st=408
http://fotodovanos.blogspot.com/2010/07/kr...-nemokamos.html
QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 21:58)
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R ir J raidziu?
*

Kaip viena mamyte pasiule, as nepatingejau ir perskaiciau sapnininka tu raidziu, kurioms truko ideju mirksiukas.gif O siaip J ir pas mus yra, tai nusprendem dovanoti jogurta ax.gif O man buvo minciu jautiena kokia vytinta rolleyes.gif
Esha
QUOTE(laurinute @ 2011 06 16, 12:48)
pradejau ir as ruostis nors rugpjutis toli,bet bijau viska pasilikti paskutiniai dienai,pasidariau sarasa ko reikia,ir ieskau zaidimu ir siaip visokiu ideju rolleyes.gif
*

Toli??? Ma rugsejis per arti lotuliukas.gif
Paaiski lotuliukas.gif nsiu kodel. Uzisakiau angeliukus prisegamus pries menesi. Paprasiau, kad iki 17 dienos pagamintu. Siandien parase, kad nespeja, kad bus rytoj iki vakaro. O tai jei mano krikstnos butu rytoj?
Ieskojau dovanoms seneliams auksarankiu, dauguma jau nebenori priimt uzsakmu, nes ju jau i valias....
Taigi viska jau reikia pradeti daryti dabar, kad paskutine savaite nereiktu gvent vien strese.
Helxa
QUOTE(Afigenija @ 2011 06 16, 13:56)
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...1108&st=408
http://fotodovanos.blogspot.com/2010/07/kr...-nemokamos.html

Kaip viena mamyte pasiule, as nepatingejau ir perskaiciau sapnininka tu raidziu, kurioms truko ideju mirksiukas.gif O siaip J ir pas mus yra, tai nusprendem dovanoti jogurta ax.gif O man buvo minciu jautiena kokia vytinta rolleyes.gif
*

Laaaabai dekui:) 4u.gif
elfa555
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 19:57)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu  irnesakyk.gif
Ir man krikstynos su alkoholiu nesirisa. Jei zinociau koki butu galima gerima pakelti vietoj sampano, rinkciausi ji.... Nealkoholinis turbut nerimta butu?  g.gif

Beje tuo klausimu ir apie sirsiu medu. Jus man paaiskint kame saknys ten su juo? Iskojau ino (turbut nemoku ieskot), bet niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?
*

Mes per krikštynas gėrėm tik girą smile.gif tokią tikrą, naminę. Kai kurie svečiai sakė, kad šiek tiek galva sukasi, nes tikra naminė gira turi laipsnių. Štai jums ir pakaitalas alkoholiui 4u.gif
Esha
QUOTE(elfa555 @ 2011 06 16, 14:34)
Mes per krikštynas gėrėm tik girą smile.gif  tokią tikrą, naminę. Kai kurie svečiai sakė, kad šiek tiek galva sukasi, nes tikra naminė gira turi laipsnių. Štai jums ir pakaitalas alkoholiui  4u.gif
*

Puiki ideja! Greiciausiai ja ir imsiu smile.gif
Snieguolė
QUOTE(mimuks @ 2011 06 15, 10:19)
va kuriu plana jau krikstynoms nors dar beveik 1.5men liko, tai iskilo klausimas ar siais laikais dar duoda po krikstynu ta laukneseli vadinama"'leles koja"??? jei svenciama kavinej? g.gif

gal kas turit saldainiu popieriuko sablona tuscia? ax.gif
*

čia yra įvairių-ir paprastas maketas ir jau paruošti, sėkmės planavime smile.gif http://www.tindirindi.lt/forum/viewtopic.php?id=13578
estetė
Labas, mergaitės,

Galkas žinote kur Kaune metų laiko berniukui galima nupirkti baltas basutes? Niekur nerandu doh.gif
gravkyte
QUOTE(estetė @ 2011 06 16, 17:05)
Labas, mergaitės,

Galkas žinote kur Kaune metų laiko berniukui galima nupirkti baltas basutes? Niekur nerandu  doh.gif
*

o bazeje neiskojai?
laurinute
labas kkaip sekasi pasiruosimai krikstynom? As tai kiek galejau visa laika prsedejau prie kompo ieskodama info,ideju kaika radau aciu mamytems 4u.gif
Tik niekaip nesuradau arba gal praziurejau kaip zaidziamas zaidimas profesija g.gif
Ir gal kas zinot kur rasti angelo trafareta g.gif aciu
estetė
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 16, 18:14)
o bazeje neiskojai?
*

Ten nieko gero nėra verysad.gif
archeologe
QUOTE(mimuks @ 2011 06 16, 09:01)
-
*

o gal turite foto pavyzdį kaip atrodo veltas ant silko kostimelis?
mimuks
QUOTE(archeologe @ 2011 06 16, 19:22)
o gal turite foto pavyzdį kaip atrodo veltas ant silko kostimelis?
*

nea neturiu... bet maciau kaip atrodo tokios suknytes; bigsmile.gif tikrai labai graziai
irmusia
oho kaip greitai jau nauja temuke drinks_cheers.gif

QUOTE(mimuks @ 2011 06 14, 15:40)
na as ir manau kad vasara su dangaus zibintais zaist pavojinga... tai tikriausiai liksiu prie helio balionu minties 4u.gif
*

mes leisime prie baznycios helio balionus ax.gif

QUOTE(Afigenija @ 2011 06 16, 12:56)
*

mes irgi turim R tai bus razinos tongue.gif o J tai gali buti pvz javainiukas tongue.gif

kadangi as siuti, nerti, megzti nemoku tai teko uzsakyti suknyte, kad nunertu, nes labai norejau. kainuos 80 lt (su viskuo) + 20 lt kepuryte. Ir cia manau prasisukau pigiai, nes kainos ziauros situ grozybiu doh.gif

Del kunigo laukneselio...tikrai nieko nenesiu, nes manau baznyciai uztenka aukos blush2.gif

liko mums menesiukas, o jau daug ka turiu, prizai supirkti beveik visi ir supakuoti, krikstukai jau irgi iristi, padekos, isakymai, diplomai ireminti, dovanos supirktos ir uzsakytos kai kurios thumbup.gif
liko drabuzeliai, papuosimai stalo, na ir siaip smulkme.

Tik turiu bedele, nes nzn kur uzsakyti torta, 2 SM mamytes atsisake, nes negali, o daugiau nieko nzn. Gal kas zinote kur daugiau naturalus tortai ir grazus buna??? verysad.gif Parasykite prasau i az blush2.gif wub.gif busiu is anksto dekinga
vilmux0520
Merginos ar planuojanciu tarpe yra Siaulieciu, Radviliskieciu? g.gif
vyšnelė
Vilmuliux0520,aš šiaulietė mirksiukas.gif .

Na bandysiu ir aš jau smarkiau pasiplanuoti,šventė liepos 17 dieną.Liko lygiai mėnuo.Kaip ir viskas yra užsakyta,suknelė nunerta,tortas užsakytas,krikštatėviai pakviesti.Dabar mąstau apie veiklą kavinukėje,kad nebūtų liūdna ir šventė būtų įsimintina wub.gif ...
Kirila
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 16, 23:51)
Merginos ar planuojanciu tarpe yra Siaulieciu, Radviliskieciu? g.gif
*

Mes organizuojame netoli Šiaulių, tik į kitą pusę - Kelmė wink.gif Bet daug ką darysiu Šiauliuose, ten užsisakiau tortą, pas kirpėją ten eisiu ax.gif Gal net ir alų iš ten imsime biggrin.gif Gyvenau kurį laiką Šiauliuose, tai man miestas gana pažystamas blush2.gif
vilmux0520
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 08:27)
Vilmuliux0520,aš šiaulietė mirksiukas.gif .
*

QUOTE(Kirila @ 2011 06 17, 08:28)
Mes organizuojame netoli Šiaulių,
*

Gal zinote, kur butu galima irist laikrastuka? Ta prasme susegt sasiuvinion principu g.gif
vyšnelė
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 17, 08:23)
Gal zinote, kur butu galima irist laikrastuka? Ta prasme susegt sasiuvinion principu g.gif
*

Nea,tikrai nežinau,nes neteko susidurti.Kai aš kažkada ruošiau krikštuką - tai paprastai su "krokodiliuku" susegiau per tris viečikes ir buvo liux thumbup.gif .Tiesa,dar kamputyje perrišau mėlynu kaspinėliu,tiesiog,labai gražiai žiūrėjosi wub.gif .
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 08:35)
Nea,tikrai nežinau,nes neteko susidurti.Kai aš kažkada ruošiau krikštuką - tai paprastai su "krokodiliuku" susegiau per tris viečikes ir buvo liux thumbup.gif .Tiesa,dar kamputyje perrišau mėlynu kaspinėliu,tiesiog,labai gražiai žiūrėjosi wub.gif .
*

Vilmux0520,kada jūsų šventė mirksiukas.gif ?

Na ketinu eiti skaityti visas krikštynų planavimo temutes,juk ten tiek gerų minčių,kažkada skaitinėjau,nepasižymėjau,tai dabar teks iš naujo doh.gif ...

vilmux0520
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 09:35)
*

O idomu ar yra dideliu "krokodiliuku" ? Ta prasme kad dasiektu A4 formato lapo viduri g.gif .
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 09:40)
Vilmux0520,kada jūsų šventė mirksiukas.gif ?
*

Liepos 23 mirksiukas.gif
---
Beje, kur torta uzsakinejot? g.gif
Kirila
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 17, 09:44)
*

Mes pas Baranauskienę biggrin.gif
Man vistiek ten skaniausi tortai yra blush2.gif
vilmux0520
QUOTE(Kirila @ 2011 06 17, 09:51)
Mes pas Baranauskienę  biggrin.gif
*

Mastau ir as ten. Tik niekaip neprisiruosiu nusigaut ten. MB ne lietuvoj, pati nevairuoju. Su mazium viesuoju transportu nelabai pasinaudosiu ax.gif
vyšnelė
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 17, 08:44)
O idomu ar yra dideliu "krokodiliuku" ? Ta prasme kad dasiektu A4 formato lapo viduri g.gif .
Papildyta:
Liepos 23 mirksiukas.gif
---
*

Visokių dalykėlių yra.Nueik į kanceliarines arba kur sega,riša dokumentus,ten viską gali padaryti mirksiukas.gif .

Aš tortą užsakiau pas vieną SM mamytę iš Šiaulių.Baranauskienės kažkiek man pabodę.Visoms šventėms anksčiau iš ten sakydavomės.Dar giriami yra "Bitutės" tortai,kur kepykla yra prie "Tau" prekybos centro,prie viaduko mirksiukas.gif .
vilmux0520
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 10:01)
Aš tortą užsakiau pas vieną SM mamytę iš Šiaulių.Baranauskienės kažkiek man pabodę.Visoms šventėms anksčiau iš ten sakydavomės.Dar giriami yra "Bitutės" tortai,kur kepykla yra prie "Tau" prekybos centro,prie viaduko mirksiukas.gif .
*

"Bitutej" kai skambinau geeguzes gale, tyai sake uzsakymu turi iki rugpjucio galo doh.gif
vyšnelė
Vilmux0520,man atrodo,kad gali pasiskambinti Baranauskienei ir užsisakyti telefonu mirksiukas.gif .

Dar "Pumpurėlio" tortai giriami mirksiukas.gif
http://www.pumpurelis.lt/node/4
vilmux0520
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 10:20)
Vilmux0520,man atrodo,kad gali pasiskambinti Baranauskienei ir užsisakyti telefonu mirksiukas.gif .
*

Matai norim, kad darytu pagal musu pasirinkta pavyzduka. ax.gif Turiu nuotraukyte, kokio noriu. Taigi vistiek gausiu derintis, kaip ten nusigaut g.gif Reis prasyt jauciu mamos pagalbos g.gif
laurinute
Skaitau daug kas laikrastuka spausdinat spaustuvej,reik man pasidometi musu mieste ar yra g.gif bet bijosiu nest o jeigu ivels klaidu juk jie Lt nei bumbum doh.gif
O dabar isvarom i miesta pirkiniu maratonas prasideda biggrin.gif
Geros dienos visoms ir geru ideju angeliuku sventei ruosti 4u.gif
Afigenija
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja A4 formato lapas atspausdinti spalvotai? ax.gif
Vakar copy1 ziurinejau saldainiu popierelius, tai ar jie maketuoja, ar as atsinesu savo ir tik atspausdint reikia, vis tiek lapas 2Lt. Tai galvoju kam cia man vargti, nes vis tiek niekur spalvotai neturiu atsispausdint doh.gif O ten galima atsinesti savo paveiksliukus, jie sudelioja, uzraso ka reikia ir uz ta pacia kaina rolleyes.gif
vyšnelė
Mamuliukai,pakuždėkit,kur rasti saldainiu popieriukų maketą?

Galvojau,galvojau,ar man jų reikia.Bet vistiek apsigalvojau,kad darysiu.
Kaip ten tie maketai yra?Aš norėčiau įterpti mažiukės nuotraukikę,ar ten taip būtų galima?Pakuždėkite man mirksiukas.gif .

Ir dar norėčiau širšių medaus košytės etiketės maketuko.Gal yra kur patalpinta g.gif .Pasakykit,būsiu dėkinga.
Ai dar laukčiau fotki.com prisijungimo duomenų mirksiukas.gif .
vyšnelė
Dabar jau smarkiai viską pradėjau studijuoti,tai noriu paklausti,ar dar yra kažkos paštas krikstynos2009@gmail.com .Mat radau sm.krikstas gmail.com šitą adresą,sakau,gal dar kas nors yra sukurta,o mes nežinosim.

Kitas klausimas.Ar saldainiu popiereliai butinai turi buti su vaiko nuotrauka?Ir kokius saldainius reikia pirkti?
Megi Simpson
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 13:47)
Kitas klausimas.Ar saldainiu popiereliai butinai turi buti su vaiko nuotrauka?Ir kokius saldainius reikia pirkti?
*

Jai netycia sumastyciau daryti saldainius, tai tikrai nedeciau ant popieriuku vaiko nuotraukos, nes nenoreciau, kas tas popieriukas su atvaizdu atsidurtu siuksliadezeje blush2.gif 4u.gif
vyšnelė
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 17, 13:19)
Jai netycia sumastyciau daryti saldainius, tai tikrai nedeciau ant popieriuku vaiko nuotraukos, nes nenoreciau, kas tas popieriukas su atvaizdu atsidurtu siuksliadezeje  blush2.gif 4u.gif
*

Vat apie ką aš ir galvoju....
Gal pakaks šiaip gražesnio popieriuko...
vilmux0520
Vysnele, jei reikia galiu imest nuorodele, kur rast jau paruostu maketuku, jei be nuotraukos zadi daryt.
---
As darysiu su nuotraukyte, bet tik kiekvienam sveciui po viena prie dovaneles. Gave po viena, manau tikrai neismes popieriuko i siuksline, bent jau prie mano akiu. Bent jau as taip mastau. Tik va neismastau, ka daryt su vaikais g.gif Juk 5-metciui ir nerupes tas popieriukas, tik saldainis viduje
Papildyta:
QUOTE(Afigenija @ 2011 06 17, 12:51)
Gal kas galit pasakyt kiek kainuoja A4 formato lapas atspausdinti spalvotai? ax.gif

*

Apie 2 Lt visur kainuoja

QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 17, 13:47)
Dabar jau smarkiai viską pradėjau studijuoti,tai noriu paklausti,ar dar yra kažkos paštas krikstynos2009@gmail.com .Mat radau sm.krikstas gmail.com šitą adresą,sakau,gal dar kas nors yra sukurta,o mes nežinosim.
*

Yra mirksiukas.gif . Rasyk moderatorei, pirmam puslapiuke nurodyta kuriai, as berods Svajunei rasiau. Ir tikraigausi. Beto ir fotki yra albumiukas tuo paciu vartotojo vardu mirksiukas.gif
Esha
As studijuoju Krikstynu paprocius, ns ketinu ne viena ju pritaikyti per savo sunaus krikstynas, ypac pasiruosime. Ir va koks sakinys patiko "Prieš krikštą kunigui pyrago reikią duodavo, kad pakrikštytų „iš geros rankos“. "
Taigi tos lauktuves kunigui yra musu senoliu paprotys, o ne koks kysis kaip cia diskusija buvo uzvirus smile.gif
Muose
Sveiko besiruosiancios. Dedu paskutinius taskus pasiruosime. O orai subjuro verysad.gif . Kaip gaila. Na kolkas svarbu kad nelytu kol busime lauke po baznycios fotografuosimes unsure.gif

Svekmes visoms . 4u.gif
Megi Simpson
QUOTE(Esha @ 2011 06 17, 15:28)
As studijuoju Krikstynu paprocius, ns ketinu ne viena ju pritaikyti per savo sunaus krikstynas, ypac pasiruosime. Ir va koks sakinys patiko "Prieš krikštą kunigui pyrago reikią duodavo, kad pakrikštytų „iš geros rankos“. "
Taigi tos lauktuves kunigui yra musu senoliu paprotys, o ne koks kysis kaip cia diskusija buvo uzvirus smile.gif
*

Vat, vat butent drinks_cheers.gif nes cia kai kurios mamos net pries aukas yra nusiteikusios ir pries pacia baznycia doh.gif
Aisku tas viskas visai nera butina, o ypac jai nera tam lesu, galimybiu ir pan. Bet jai yra is ko vaika ispuosti, aprengti, iskelti baliu giminei, tai man kazkaip nesmagu, kai pasako, kad auka baznyciai ir vaises kunigui yra "nusiskalpavimas" blush2.gif
Esha
Dar man klausimas iskilo.
Savo sunui jau esu isrinkusi kriksto varda. Ir kip tik organozuoju dovanas seneliams, ant kuriu bus uzrasytas krikstuko vardas. Tai ar nebus lempa, jei parassiu iskart du vardus: tikraji ir kriksto? Na nes krikstynu dovana, gal ner blogai, jei kriksto varda parasysiu? Kaip jus darot?
valanda
Del saldainiu popieriuku. O nieko, kad suvalgius saldaini vaikucio nuotraukele tiesiog ismetama i siukslyne? Anadien suni vedziojau, tai tokio grazaus pupuliuko nuotraukele saldainio popieriuke sunekas mindziojo. Net pakeliau, kad ismest. Labai reiktu apgalvot pries darant. Gal geriau kazkoki simboli, uzrasa, ar pagaliau tu saldainiu popieriuku surinkima, suvalgius vidu...
valanda
Atleiskit, pasikartojau. Paverciau tema, sis klausimas jau buvo iskeltas;)
Jei norime svecius pradziuginti vaikucio atvaizdu, gal geriau padaryt kazkoki suvera, pagaliau nuotraukelesu uzrasu(ale atviruka) su padekojimu uz dalyvavima krikstynose. Tokio tikrai nekiltu ranka ismesti. Dabar dar sove mintis, kad gali buti kazkokia grazi vaikucio nuotrauka, su uzrasu(padekojimu ar palinkejimu), o kitoje puseje , tarkim mazylio pirstuko atspaudas ar rankytes atspaudas. Gal susegti keli lapai(knygele) is ikikrikstynisku svarbiu momentu, gal kt. Gal ir negerai, kad kisuosi i si skyreli, nes savo vaika jau senokai pakrikstyjau:)), bet siuo laiku daznai krikstynose dalyvauju(fotografuoju). Todel butent saldainiu popieriukai krito i akis. Nekritikuoju, tik siulau labai gerai apgalvoti. Dar varijantas sveciam pasakyti popieriukus rinkti ir sventes pabaigoje, daugiausiai surinkusieji gaus kakoki priza... Ar kt.wink.gif
archeologe
QUOTE(mimuks @ 2011 06 16, 20:44)
nea neturiu... bet maciau kaip atrodo tokios suknytes;  bigsmile.gif  tikrai labai graziai
*

o gal internete matei? Bandziau per google ieskot nieko neradau. As dar galvoju apie varianta tapyba ant silko ax.gif
Esha
As kaip suprantu velta ant silko suknele, kai virsuje silkas, o vidineje adlyje suvelta vilna? Nes as tai tokiu pora macius. Grazu man. Tik va kaip atrodo berniukui toks gaminys niekaip nesisivaizduoju g.gif Butu idomu pamatyt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.