Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

Sveikutes, darbstuoles Supermamytes,
na kagi ir as, kaip kazkas sake, isoku i Jusu planuotoju traukinuka smile.gif
Dukryte pakrikstyta pries pora metu, dabar eile sunuciui smile.gif
Krikstynos numatytos 08.06, Vilniaus bernardinu baznycioje smile.gif Svesime Utenos rajone smile.gif
Priesingai nei per seses krikstynas, kai svente pazymejom tik paciu artimiausiu zmoniu rate (dalyvavo kriksto tevai, kuriais tapo mano sesuo su vyru, ir mudvieju su MB tevai), si karta nusprendeme iskelti didesne svente smile.gif
Kazkaip rami buvau, nes jau krikstijom dukryte, galvoju antra karta bus paprasciau... iki kol nepradejau cia skaitinetis doh.gif dabar ir to noriu ir ano lotuliukas.gif
Zodziu imam uzrasus ir zymimes lotuliukas.gif

Buciau dekinga jei kas i AZ parasytu pasijungimo i fotki ir gmail duomenis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorrenna: 15 birželio 2011 - 20:07
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 20:57)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu  irnesakyk.gif
Ir man krikstynos su alkoholiu nesirisa. Jei zinociau koki butu galima gerima pakelti vietoj sampano, rinkciausi ji.... Nealkoholinis turbut nerimta butu?  g.gif

Beje tuo klausimu ir apie sirsiu medu. Jus man paaiskint kame saknys ten su juo? Iskojau ino (turbut nemoku ieskot), bet niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?


Žinoma, sutinku, čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif

Smalsu ir man apie tą širšių medų g.gif , bet kadangi ten pagrindas alkoholis, nemanau, kad susigundysiu jį daryt g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorrenna @ 2011 06 15, 18:04)


Buciau dekinga jei kas i AZ parasytu pasijungimo i fotki ir gmail duomenis  4u.gif

ir as buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2011 06 15, 23:18)
ir as buciau dekinga  4u.gif

Ir as 4u.gif
Atsakyti
Prisijungimo duomenu reiki prasyti moderatores smile.gif

O siaip ka mes ci turim? As turiu tik gmail. O prie ko dar galima prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 15, 19:52)
Na neįsižeiskit, bet man niekaip nesiriša krikštynos ir alkoholis  schmoll.gif

Na,kiekvienas svente ruosia savaip,pridedamas kazkokiu ideju,naujoviu..... Kiek prisimenu,na zinoma galbut tai ir nera kazkoks senovinis paprotys, tai Leles kojos tai ir prasydavo butent butelaicio.Nezinau,cia gal tik musu kraste taip,gal kitur tas leles koja budavo tik pyragas,tortas ar kazkas panasaus. Tai kazkaip "pliko" butelio tai man tikrai ranka net nekyla deti i vaiko krikstynu lauktuves,tai mes padarem toki lengva gerima ,ale vaikiuko sultytes,skirtas suaugusiems,nes lauktuves taigi suaugusiems skirtos.
Papildyta:
QUOTE(Esha @ 2011 06 15, 19:57)
Kiek zmoniu tiek nuomoniu  irnesakyk.gif
Ir man krikstynos su alkoholiu nesirisa. Jei zinociau koki butu galima gerima pakelti vietoj sampano, rinkciausi ji.... Nealkoholinis turbut nerimta butu?  g.gif

Beje tuo klausimu ir apie sirsiu medu. Jus man paaiskint kame saknys ten su juo? Iskojau ino (turbut nemoku ieskot), bet niekaip nradau kazkokiu paprociu, susijusiu su juo  g.gif  Kam jis isvis reikalingas?

O su sirsiu medum ,manau,irgi tas pats,cia gal ir nera tas senovinis paprotyskazkoks. Jug dabar bando dauguma kazko naujo ivesti. Tas sirsiu medus yra uzvadinamas kaip vaikucio kosyte,o kadangi tai irgi yra skiriama suaugusiems tai ir ten "subalansuotas" suaugusiems.
Tai vat,taip jau yra,kad ir kokia proga,svente butu,tai bent jau sampanas yra visada butinas....Kazkaip liaudziai vos ne bet kokia proga siejasi su alkoholiu ir nesvarbu jiems ar tai krikstynos ar koks garbingas jubiliejus....
Atsakyti
As galvoju nedaryti to Sirsiu medaus, nes samagono tai nerasiu ne LT gyvenant smile.gif
Nezinau dar tiksliai, bet manau, nupirksiu to kreminio likerio, a la Irish cream .. nezinau kaip jis tiksliai lietuviskai vadinas ... Supilstysiu i indelius nuo pvz Hipp kosyciu ir uzrasysiu <...> krikstukes kosyte .... Dabar klausimas, kur gaut ant dangtelio medziagines grazias skarytes ar kaip jas ivardint .. Labai grazu butu drobines, ale tiks bet kokios ..
Papildyta:
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R ir J raidziu? Planuoju zaist ta zaidima kur atspet daiktus maiseliuose is krikstukes vardo raidziu ... Visas kitas vardo raides jau kaip ir turiu, o is R ir J kazkaip truksta minciu ... Norisi, kad butu kuo sunkiau atspejamas daiktas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 15 birželio 2011 - 21:59
QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 22:58)
As galvoju nedaryti to Sirsiu medaus, nes samagono tai nerasiu ne LT gyvenant  smile.gif
Nezinau dar tiksliai, bet manau, nupirksiu to kreminio likerio, a la Irish cream .. nezinau kaip jis tiksliai lietuviskai vadinas ... Supilstysiu i indelius nuo pvz Hipp kosyciu ir uzsrasysiu <...> krikstukes kosyte .... Dabar klausimas, kur gaut ant dangtelio medziagines grazias skarytes ar kaip jas ivardint .. Labai grazu butu drobines, ale tiks bet kokios ..
Papildyta:
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R raides? Planuoju zaist ta zaidima kur atspet daiktus maiseliuose is krikstukes vardo raidziu ... Visas 8 jau raides jau turiu, o is R kazkaip truksta minciu ... Norisi, kad butu kuo sunkiau atspejamas daiktas  4u.gif


nusipirkti skiaute lino ir issikirbti smile.gif
raktas, raistukas, rakete, rasiklis, ranksluostis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gravkyte: 15 birželio 2011 - 22:01
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 15, 22:59)
nusipirkti skiaute lino ir issikirbti smile.gif

Kur? biggrin.gif Jei pas mus butu, tai neklausciau, o jau seniai tureciau pasidarius .. Minejau, kad atvaziuoju tik pries pat krikstynas, todel laiko begiot ir ieskot po pardes tikrai nebus .. Todel butu gerai is anksto suzinot, kur imanoma isigyt pvz Vilniuje .. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 23:01)
Kur?  biggrin.gif Jei pas mus butu, tai neklausciau, o jau seniai tureciau pasidarius .. Minejau, kad atvaziuoju tik pries pat krikstynas, todel laiko begiot ir ieskot po pardes tikrai nebus .. Todel butu gerai is anksto suzinot, kur imanoma isigyt pvz Vilniuje .. Aciu  4u.gif


tuomet manau ir pas jus galima rasti lininio ranksluosio ar tiesiog tokie buna virtuviniai grazesni. as pati sitam reikalui nusipirkau linini ranksluostuka, nes man pigiau pirkti rankluostuka ir karpyti nei pirkti gabala medziagos. na deja kur vilniuje nzn, o kaune tai urmo bazeje, 5 sandelyje, gal kam pravers.
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 15, 23:58)
As galvoju nedaryti to Sirsiu medaus, nes samagono tai nerasiu ne LT gyvenant  smile.gif
Nezinau dar tiksliai, bet manau, nupirksiu to kreminio likerio, a la Irish cream .. nezinau kaip jis tiksliai lietuviskai vadinas ... Supilstysiu i indelius nuo pvz Hipp kosyciu ir uzrasysiu <...> krikstukes kosyte .... Dabar klausimas, kur gaut ant dangtelio medziagines grazias skarytes ar kaip jas ivardint .. Labai grazu butu drobines, ale tiks bet kokios ..
Papildyta:
Ir dar - pametekit ideju kokiu, ka dovanot is R ir J raidziu? Planuoju zaist ta zaidima kur atspet daiktus maiseliuose is krikstukes vardo raidziu ... Visas kitas vardo raides jau kaip ir turiu, o is R ir J kazkaip truksta minciu ... Norisi, kad butu kuo sunkiau atspejamas daiktas  4u.gif


rozete, rabarbaras,
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 15, 23:04)
tuomet manau ir pas jus galima rasti lininio ranksluosio ar tiesiog tokie buna virtuviniai grazesni. as pati sitam reikalui nusipirkau linini ranksluostuka, nes man pigiau pirkti rankluostuka ir karpyti nei pirkti gabala medziagos. na deja kur vilniuje nzn, o kaune tai urmo bazeje, 5 sandelyje, gal kam pravers.

Sauniai sumastet thumbup.gif
Ale pas mus tai nesu nieko is lino uzmacius per tiek metu .. Tik kelnes rubu parduotuvej lotuliukas.gif Butu gaila pirkt ir karpyt g.gif
Nu dar laiko yr, gal dar kas pasakys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(archeologe @ 2011 06 15, 23:12)
rozete, rabarbaras,

Situos buvau sumascius, bet netiko, nes visi daiktai-misles turi tilpt i nedidelius maiselius .. Paskui kaip dovanos atiteks atspejusiems (pvz. L - loterijos bilietas) .. Bet vis tiek aciu 4u.gif

Papildyta:
Kiek laiko trunka krikstynu ceremonija sv.Bernardinuose Vilniuje? Pusvalandi ar valanda? g.gif
Nu kaip metausi ar fotosesija daryt pries ceremonija ar po .. doh.gif Net galva istino, niekaip negaliu apsisprest ... Beje, patarkit, ar ten yra graziu vietu fotosesijai salia tos baznycios? Sereikiskiu parkas turbut netoli, jo? Kiek mazdaug pesciom iki baznycios butu nuo jo? Reik suplanuot minuciu tikslumu, nes jei veluosim, tada visas scenarijus griuna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 15 birželio 2011 - 22:22