Įkraunama...
Įkraunama...

"Zefyriukų" suknelė, neriame kartu

Sveikos, po savaitėlės planuoju pradėti nerti tokią ZEFYRIUKŲ suknelę. Gal atsirastų norinčių tai daryti kartu? Būtų smagiau mirksiukas.gif
user posted image

Siūlus jau turiu. Nersiu iš Filetta baltų ax.gif
Atsakyti
Tiesa, schemas visas turiu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramu: 21 birželio 2011 - 08:35
kokia nereali bigsmile.gif bigsmile.gif labai sudėtingas raštas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2011 06 21, 10:00)
kokia nereali  bigsmile.gif  bigsmile.gif labai sudėtingas raštas? g.gif


Sakyciau, kad gal ne kiek sudetingas, kiek daug laiko atimantis, nes tu zefyriuku daug...
O siaip tas pagrindinis sesiakampis tai taip atrodo:
user posted image

o zefyriukai taip daromi
user posted image
Atsakyti
as kaiptik dabar mastau suknele nert, bet labai bijau kad as iskarpu nemoku pasidaryt :/ Kaip jus darote?nuo ko pradeti ?
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2011 06 21, 11:40)
as kaiptik dabar mastau suknele nert, bet labai bijau kad as iskarpu nemoku pasidaryt :/ Kaip jus darote?nuo ko pradeti ?


As dar nepradejau ax.gif Pradzioj nersiu ta sesiakampi, ziuresiu, kokio dydzio jis iseina, kokia forma buna isplovus. O iskarpas tai man mama padarys - ji spece sitam reikale.
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 06 21, 10:45)
As dar nepradejau  ax.gif Pradzioj nersiu ta sesiakampi, ziuresiu, kokio dydzio jis iseina, kokia forma buna isplovus. O iskarpas tai man mama padarys - ji spece sitam reikale.

ech...as galiu nert ir nert , bet iskarpas daryt tai ne man biggrin.gif nesuprantu as...Bet suknele tai nereali
Atsakyti
jeigu galima įkišiu trigrašį. blush2.gif esu nėrus bliuzelę šiais motyvais vienai mergelikei biggrin.gif smagiai neriasi. tik spalvos realios neišgavau nes skubėjau atiduot, panašiausia paskutinėj foto
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Graži suknutė ... tik kad dabar turiu jau keletą darbiukų eilėj numačius...
Atsakyti
Labai graži suknelė. Aš jos tema turiu 2 darbelius padariusi bigsmile.gif

Labai smagiai neriasi ir greitai thumbup.gif Jei bus kokių dideliu neaiškumų, rašykit AŽ padėsiu mirksiukas.gif

o čia mano darbeliai ax.gif
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 06 21, 13:38)
Labai graži suknelė. Aš jos tema turiu 2 darbelius padariusi bigsmile.gif

Labai smagiai neriasi ir greitai thumbup.gif Jei bus kokių dideliu neaiškumų, rašykit AŽ padėsiu mirksiukas.gif

o čia mano darbeliai ax.gif




Na labai grazios sukneles wub.gif O kiek siuliuku mazdaug tai trumpajai sunaudojot?
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 06 21, 13:43)
Na labai grazios sukneles  wub.gif O kiek siuliuku mazdaug tai trumpajai sunaudojot?

500g
Atsakyti