Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II


SummerXXX atrodot gerai... man ta jusu palaidine thumbup.gif pati nesenai tokias pradejau nesiot.
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2011 09 14, 22:10)
user posted image
geda, bt rodausi, siandieninis darbinis, kai bus nuotaika, parodysiu laisvalaikio,  ir taip, as nesveikai kritiska, tik ne savo lekstei biggrin.gif

oi man tai cia viskas super mirksiukas.gif
Atsakyti
SummerXXX, nematau, ko cia gedytis. Pagal mane - Jus galetumet drasiai Plus Size modeliu dirbt smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės...
planuoju važiuot trečiadienį į kauną... gal kuri galit pasiūlyti Kaune parduotuvę su dideliais dydžiais? (kažkada buvau užsukusi šį Kauno bazes - baisiau nebūna - vien trikotažiniai maišai tokioms sultingoms moteriškėms kaip mes doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2011 09 14, 19:26)
Beje, as nors per subine net savo storiausiais laikais daugiau 105-110 apimties nesu turejus

QUOTE(aggree @ 2011 09 14, 23:10)
As kudziausiais laikais per sike turejau 100... dabar storiausi laikai... tai gal 105  ax.gif

Jetau, aš maniau, kad čia merginos su gerokai solidesnėm apimtim užsuka doh.gif
Mano klubai 106 cm, bet jau visų tų plačių kelnių ar tunikų dar keliasdešimt metų nesivilkčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 09 19, 14:20)
Jetau, aš maniau, kad čia merginos su gerokai solidesnėm apimtim užsuka doh.gif
Mano klubai 106 cm, bet jau visų tų plačių kelnių ar tunikų dar keliasdešimt metų nesivilkčiau  cool.gif

g.gif man tai jau kažkaip ir nemažai tas 105, ypač, kai garderobą reikia keist reikia doh.gif per brangu doh.gif

Tunikų aš beveik nenešioju, nes tada gi ir (.)(.) nesimato smile.gif o ty mano gražioji vieta ax.gif kelnės deja, tinka tik gana plačios į kitas leškų neįkišu doh.gif
Atsakyti
ir palaidi plaukai daug geriau atrodo. as pati suristu vengiu, nes dar labiau stambina.
o merginos gal ka girdejote apie marina rinaldi rubelius, skaiciau, kad vilniuje atsidare ir rubeliai ten skirti apvalesnems. bet jauciu, kad kainos bus nerealios. gal kas ka zinot?
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 09 19, 15:20)
Jetau, aš maniau, kad čia merginos su gerokai solidesnėm apimtim užsuka doh.gif
Mano klubai 106 cm, bet jau visų tų plačių kelnių ar tunikų dar keliasdešimt metų nesivilkčiau  cool.gif

Nu tikrai ir aš taip galvojau rolleyes.gif .Tai tada ir aš jungiuos prie Jūsų burelio 4u.gif .Bet nėrašysiu kokia mano storiausios vietos apimtis ax.gif .
Atsakyti
Kaunietes, gal zinot vietu, kur galima rasti vidutinio puosnumo originalesne suknyte 44-46 dydzio? help.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2011 09 27, 15:43)
Kaunietes, gal zinot vietu, kur galima rasti vidutinio puosnumo originalesne suknyte 44-46 dydzio? help.gif



ieškočiau :imitz, mozaic,veromoda, takko[bet čia vargu]...
Atsakyti
Aš Vilniuje dar ieškočiau Lindex ir Seppala parduotuvėse. Gal ir pas Jus Akropoly jos yra?
Atsakyti
As dar prideciau Elva ir Elvazija. Buna labai originaliu sukneliu, ypac patiko is lino.
Atsakyti