Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

Grazuolytes zinot ka reikia daryt, kad save pamiltum wub.gif

as tai myliu save su visais savo 132 kg ax.gif aisku noreciau suliekneti iki kokiu 70 kg bet neturiu valios, buvau 14 numetus, bet visi grizo kazkaip doh.gif

vat receptas, bent jau man tinkantis. Pas mane yra veidrodis ant duru vonioje, kai islipdavau is vonios visad norom nenorom save pamatydavau kaip dievas sukure... Ir galvoju... nu... ir... grazi esu... grazus plaukai... grazus nagai... grazi oda(nesvarbu, kad striju pilnas pilvas) esu grazi ir tas pilvas grazus, o jau subiniukas kokio grozio, dailios rankos, daili krutine.... ir t t ... Tai zinokit su kievienu kartu as save vis grazesne vis dailesne matydavau wub.gif ir aplinkiniai labai tai pastebejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 01:18)
Sveikinu sulieknėjus bet gal i AZ išduosi paslapti kaip tai pavyko ir t.t. labai noriu ir aš bet toliau nebeina pastrigau...

Galiu ir ne i AZ, nes nieko cia stebuklingo nera - maziau valgyt ir daugiau judet smile.gif.

QUOTE(savitre @ 2012 01 22, 17:15)
tas 68kg čia taip iš lempos užrašytas tikrai nesiekiu tiek sverti bet kadangi liniuote kažkaip padaryti norejosi tai ir užrašiau 68kg o ūgis mano nemažas 174cm, po tiek numestu kg (dar tarpe ir neštumas buvo) liko labai daug atliekamos odos ant pilvo ir ranku (suprantu kad reikia kantrybes ir ta oda susitrauks, po pirmo nėštumo oda susitrauke tik per 2metus).


Man labai padejo oda sutraukt tie visokie vibruojantys dirzai is topshopo. Issitepdavau kokiu anticeliulitiniu ar stangrinanciu kremu ir vibruodavau sau atsigulus pries telika, kol pilvas degt ar nieztet pradedavo visas raudonas (cia kaip kada) smile.gif

QUOTE(aggree @ 2012 01 22, 19:57)
Figuros buna skirtingos. Kitos S dydi nesioja, o va is priekio mes vienodai atrodo, is sono ji - lenta, o as tai visokiu issikisimu turiu biggrin.gif


Pas moteri turi buti issikisimu thumbup.gif As cia neseniai apsiziurejau nuotrauku is renginiu darbe, ir vienoj as is nugaros, nu ir blyn uzpakalio NERASTA doh.gif vos neapsiverkiau pamacius

aggree, kokiu cia kudenu pridejai smile.gif jau kad kudos, tai tos storuliukes man graziau
Atsakyti
Manau liuksiskai atrodytume su tokiais kostiumeliais ir tiek.
Atsakyti
Sveikos,

matavimosi tarpsnį praleidau bigsmile.gif tai va, žinokit, mano apimtys panašios kaip ir tos merginos, kuriai sunku save pamilti (neužsiakcentavo nick'as galvoje blush2.gif) jaučiuosi pati sau graži, kartais labiau, kartais nelabai irnesakyk.gif sunkiausia save mylėti, po visokių apsišopinimo maratonų, kai perki ne tai ką nori, o tai kur lendi, o kartais ir iš viso nieko neperki, BET nu jei pačios savęs nemylėsim, tai kas daugiau mylės, a? besąlygiškai ir non stop - visą gyvenimą? mirksiukas.gif

ta megzta tunika man nelabai patiko g.gif 4u.gif

sijonų ilgis - skirtingas ne tik pagal figūrą, bet ir pagal ūgį, kažkur turėjau straipsnį apie tai, kaip pasirinkti rūbų ilgius, jei atkapstysiu - pasidalinsiu 4u.gif kiek pamenu negalima, kad drabužio kraštas kirstų sąnarių vietas - vizualiai storina ax.gif

kas čia dar? ai, mačiau vaivaj įdėjo visai dailių suknelių, vieną margą, vieną rudo atspalvio wub.gif o ta, kur sudurta (juoda su margu), kurią *AMRI* išskyrusi buvo, tai iš viso ledas drinks_cheers.gif wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
user posted image iš senos temos, mano favoritė - juoda išeiginė suknelė wub.gif (ilgis, manau, labai gerai pasirinktas blush-anim-cl.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 23 sausio 2012 - 10:49
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 23, 10:47)
sijonų ilgis - skirtingas ne tik pagal figūrą, bet ir pagal ūgį, kažkur turėjau straipsnį apie tai, kaip pasirinkti rūbų ilgius, jei atkapstysiu - pasidalinsiu  4u.gif  kiek pamenu negalima, kad drabužio kraštas kirstų sąnarių vietas - vizualiai storina ax.gif

bigsmile.gif labai labai būtų įdomu.

Esu girdėjus dizainerio patarimus - pėdkelnės, batai ir sijonas turėtų būti vienodos spalvos (panašios), tuomet figūra atrodys dailiau. Ir juodos spalvos pėdkelnės storina labiau, nei kūno spalvos.
Atsakyti
štai čia šiek tiek apie sijonus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2012 01 23, 12:00)
bigsmile.gif labai labai būtų įdomu.

Esu girdėjus dizainerio patarimus - pėdkelnės, batai ir sijonas turėtų būti vienodos spalvos (panašios), tuomet figūra atrodys dailiau. Ir juodos spalvos pėdkelnės storina labiau, nei kūno spalvos.


neberandu to straipsniu, tai įdėjau kitą 4u.gif

nežinau koks čia dizaineris taip sakė, bet pritariu.. bigsmile.gif juodos spalvos pėdkelnės - labai neapibrėžta savoka, turiu gal trijų ar keturių atspalvių juodas pėdkelnes, plius dar daug ką duoda denų skaičius, šiaip ar taip, manau pritarsite man, kad geriausiai kojos atrodo su lift up pėdkelnėm, kurios kur reikia paspaudžia, kur reikia pakelia, o spalva jų gali būti nors ir žaliai mėlynai raudona biggrin.gif
vasara aš iš viso su spalvotom vaikštau, tai galiu pasakyti, kad man geriausiai atrodė mėlynos laugh.gif galiu įkelti foto, pamatysit, ką reiškia tinkamai pasirinkti pėdkelnes (ant klaidų juk mokomės, ane blush-anim-cl.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 23 sausio 2012 - 11:40
[quote=aggree,2012 01 23, 00:02]
Leska storiausioj vietoj 65, o kadais buvo 59 doh.gif blauzdos 43 doh.gif cia irgi beda, nes labai sunku batus rasti, nors paskutiniu metu daznai randu Deichman parduotuvese. Rankos - 36.
Galiu ir viesai pasidalinti, kaip su pilvu kovoju - atsilenkimai, zvakes, zirkles... Kasdien isskyrus savaitgalius, po 200-400 kartu.
Papildyta:

4u.gif 4u.gif 4u.gif ugis 174cm,leska81cm,blauzda48cm,klubai-130,liemuo-102cm,krutin-114 tongue.gif o sveriu 111kg,nors jau 3 men varau fitness4.gif -per ta laika priaugau3,o ne numeciau.tik tiek ,kad nebeliula lyg taip viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 23, 12:58)
va šita tema man labai aktuali blush2.gif  4u.gif

tarp nuotraukų maždaug 2-3 dienos skirtumas, bet man akivaizdžiai matosi, kad tos alyvinės, plonos pėdkelnės, nors ir labai gražios atrodo, bet labai stambina kojas blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 01 23, 13:00)
4u.gif  4u.gif  4u.gif ugis 174cm,leska81cm,blauzda48cm,klubai-130,liemuo-102cm,krutin-114 tongue.gif o sveriu 111kg,nors jau 3 men varau fitness4.gif -per ta laika priaugau3,o ne numeciau.tik tiek ,kad nebeliula lyg taip viskas thumbup.gif

ugio esam vienodo ir suprantau kad mano tikrai kaulai sunkus, o kad nekrnta vadinasi suvartoji daugiau nei sudegini blush2.gif

kažkodėl man pradeda atrodyti kad mums visoms teks kraustytis i kita tema i bendarminčius ar prie dietininkiu ir aptarineti kaip gražinames, nes šita tema ne tam skirta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 23, 17:50)
tarp nuotraukų maždaug 2-3 dienos skirtumas, bet man akivaizdžiai matosi, kad tos alyvinės, plonos pėdkelnės, nors ir labai gražios atrodo, bet labai stambina kojas  blush2.gif

man atrodo kad nestambintu taip jei butu pedkelnes su pedom o ne timpos (aš jas taip vadinu o kaip iš tikruju vadinasi nežinau)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 01 23, 17:55)


man atrodo kad nestambintu taip jei butu pedkelnes su pedom o ne timpos (aš jas taip vadinu o kaip iš tikruju vadinasi nežinau)

tai kad ir ten ir ten timpos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 23, 17:50)
tarp nuotraukų maždaug 2-3 dienos skirtumas, bet man akivaizdžiai matosi, kad tos alyvinės, plonos pėdkelnės, nors ir labai gražios atrodo, bet labai stambina kojas  blush2.gif user posted image

Gal ne vien plonume esmė, gal dar ir tai, kad jos šviesesnės, daugiau krenta į akis ir išryškina kojas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 01 23, 12:40)
nežinau koks čia dizaineris taip sakė, bet pritariu.. bigsmile.gif juodos spalvos pėdkelnės - labai neapibrėžta savoka, turiu gal trijų ar keturių atspalvių juodas pėdkelnes, plius dar daug ką duoda denų skaičius, šiaip ar taip, manau pritarsite man, kad geriausiai kojos atrodo su lift up pėdkelnėm, kurios kur reikia paspaudžia, kur reikia pakelia, o spalva jų gali būti nors ir žaliai mėlynai raudona biggrin.gif


As irgi tai apie juodas pedkelnes girdejau, bet taipogi pritariu, kad juoda juodai nelygu - dar svarbu ar blizgios, ar ne, ir kokio blizgumo. Mano kojos visada buvo pakankamai raumeningos, tai ir tu lift-up niekad neturejau ax.gif

QUOTE(savitre @ 2012 01 23, 17:55)
man atrodo kad nestambintu taip jei butu pedkelnes su pedom o ne timpos (aš jas taip vadinu o kaip iš tikruju vadinasi nežinau)


drinks_cheers.gif
As kai per pietus griztu namo (vyras pagamina), tai visada valgau ziuredama "Mados nuosprendi" (Modnyj pregovor, cia kad daugiau sukimsciau). Ir ten ne viena karta akcentavo, kad jei koja ties peda yra "nukertama" (ta linija, kur timpos baigiasi, arba batai tokie iki kauliuko, ar laiveliai su dirzeliu ir t.t.), tai ji visada atrodo storesne ir trumpesne. O vientisos pedkelnes ir batai laiveliai (tokie kaip zemiau) - kaip tik pratesia koja ir isilgina, o jei dar ant aukstesnio kulniuko, tai isvis super. Tik jei koja stambi, tai negali buti plonas kulniukas, nes tipo atrodo kaip backute ant vinuku smile.gif

user posted image
Atsakyti