Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

Nu jau tos timpos paskutinej foto,tai nelabai... schmoll.gif
Atsakyti
tos timpos nėra pats geriausia drabužis drinks_cheers.gif , bet man atrodo, kad ten jos tinka, visumoje atrodo neblogai, nenuobodžiai.. į darbą taip jau nenueisi - faktas, bet mergaitiškai pasėdėt kokiam parkelyje - liux, manau thumbup.gif
Papildyta:
būna visai gražių tokio tipo timpu 4u.gif
user posted image
user posted image

norėčiau kažko panašaus sau prisiderinti po tunikom užsidėti (aišku užsidėčiau jaučiu max kokius 3 kartus, bet vis tiek)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhaliaakee: 02 vasario 2012 - 09:05
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 02 02, 10:02)
norėčiau kažko panašaus sau prisiderinti po tunikom užsidėti


Tai kad labai jau storina kojas tokios visokios timpos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2012 02 02, 10:12)
Tai kad labai jau storina kojas tokios visokios timpos  schmoll.gif


Tai pas kai kurias gal reikia ir tas kojas pastorint. Būna moterų, kad stambi krūtinė, pilvas, o kojos lieknos. Tai optiškai jas pastorinus - tik geriau atrodo smile.gif
Atsakyti
Nu as savo "leskutes"isivaizduoju su tokiom timpom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2012 02 02, 09:28)
Tai pas kai kurias gal reikia ir tas kojas pastorint. Būna moterų, kad stambi krūtinė, pilvas, o kojos lieknos. Tai optiškai jas pastorinus - tik geriau atrodo smile.gif

drinks_cheers.gif nors man jos deja netinka...
Atsakyti
Man būna tokių dienų, kai dzin ar storina, ar nebestorina.. Juk jei storos kojos, tai ir bus storos, daryk tu ką nori laugh.gif Dėl to ir sakau, kad gal ir užsimaučiau 3 k. per metus 4u.gif
Atsakyti
user posted image user posted image

Papildyta:
Sorry jei kartojuosi:
http://www.yoursclot...esses-(18).aspx
Atsakyti
Nu joooo...mano leškos su tokiom timpom atrodytu kaip pernokę skilandžiai lotuliukas.gif
Mano galva apvalutėms tikrai netinka nei tokios timpos,nei raštuotos pedkelnės blush2.gif ,tik lygios vienspalvės ištempia ir pailgina kojas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Visos temos neskaičiau, galbūt apkalbėjot tai... Noriu paklausti, ar užsisakinėjate iš internetinių UK parduotuvių, ir kokių? Na ieškau aprangos savo mamai, ji per 120 kg, čia kažkur 36 UK dydis būtų...

Iš anksto dėkoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LORIJURA @ 2012 02 03, 09:32)
Nu joooo...mano leškos su tokiom timpom atrodytu kaip pernokę skilandžiai  lotuliukas.gif
Mano galva apvalutėms tikrai netinka nei tokios timpos,nei raštuotos pedkelnės  blush2.gif ,tik lygios vienspalvės ištempia ir pailgina kojas. 4u.gif


Nu kodel Jus isivaizduojat, kad apvalute tai butinai trumpom storom kojom? Apvalumai gali buti visi i virsu sulipe, o kojos lieknos. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(krisstynka @ 2012 02 03, 12:12)
Sveikos merginos  4u.gif

Visos temos neskaičiau, galbūt apkalbėjot tai... Noriu paklausti, ar užsisakinėjate iš internetinių UK parduotuvių, ir kokių? Na ieškau aprangos savo mamai, ji per 120 kg, čia kažkur 36 UK dydis būtų...

Iš anksto dėkoju  ax.gif


O kaip cia tas dydis? As kai sveriau 115, tai UK max 22 dydi nesiojau. Net jei mama ir smakiai mazesne uz mane, tai vis tiek neisivaizduoju kaip tas 36 dydis atrodo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgacka: 03 vasario 2012 - 11:33
Jei mažo ūgio Jūsų mama, manau maximum ji yra 24-26 dydžio (UK) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrusėlis: 03 vasario 2012 - 11:48