Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apranga apvalutėms gražuolėms II
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Stilius ir apranga
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Medute55
Toks jausmas, kad Lietuvoje nera storu (atleiskit-apkuniu 4u.gif ) moteru 4u.gif Parduotuvese rubai tik anoreksikems mirksiukas.gif Maiso stiliaus ir bobisku apdaru galima rasti tik turguje arba urmo bazeje mega_shok.gif Ispudis, kad storuliukes nenori buti madingos, jaunatviskos, grazios verysad.gif Kur dar, be Buddelei, galima isigyti rubeliu? Kokiuose skyriuose LT galima isigyti dzinsus? Kur perkat apatinius?
Raile
Aktuali temele mirksiukas.gif As perkuosi Buddelei, bet ten kokybe prastoka, aukstos kainos, beveik nebuna nuolaidu rolleyes.gif Kartais Imidzo parduotuvese buna dideliu rubu, bet pasirinkimas nulinis.. Dar pasitaikydavo anksciau E-5mode.. O kur dzinsu ieskot, tai tikrai nezinau schmoll.gif g.gif
Raile
Dar prisiminiau Can2 parduotuve mirksiukas.gif Ten tikrai yra dideliu dydziu, bet modeliai labai jau moteriski doh.gif schmoll.gif
saulyte69
as dzinsu randu gariunuose, ten pora vieteliu zinau, taip pat ir apatiniu, o va kur isigyti kokiu jaunatvisku stilingu virsutiniu , koki megztinuka, ar bliuskute tai net nzn , pati verysad.gif
Raile
QUOTE(saulyte69 @ 2009 02 23, 11:14)
as dzinsu randu gariunuose, ten pora vieteliu zinau, taip pat ir apatiniu, o va kur isigyti kokiu jaunatvisku stilingu virsutiniu , koki megztinuka, ar bliuskute tai net nzn , pati  verysad.gif
*

Na, dar gal Vilniuje daugiau tokiu vietu ir galimybiu rolleyes.gif , o Kaune tai silpnai tuo klausimu schmoll.gif verysad.gif verysad.gif
loona7
QUOTE(Medute55 @ 2009 02 22, 22:20)
Toks jausmas, kad Lietuvoje nera storu (atleiskit-apkuniu 4u.gif ) moteru 4u.gif  Parduotuvese rubai tik anoreksikems mirksiukas.gif Maiso stiliaus ir bobisku apdaru galima rasti tik turguje arba urmo bazeje mega_shok.gif  Ispudis, kad storuliukes nenori buti madingos, jaunatviskos, grazios verysad.gif  Kur dar, be Buddelei, galima isigyti rubeliu? Kokiuose skyriuose LT galima isigyti dzinsus? Kur perkat apatinius?
*

galiu pasakyti Vilniuje. Virsuliskes :Mada: antras aukstas, antra parduotuve. Jei pataikai kai uzvezimas, tikrai galima apsipirkti. Po to Europoje Frank Valder, per nukainavima galima graziai apsirengti. Ir paieskojus Humanoje buna. Yra dar parduotuve MADAM. po to Pamenkalnio, netoli ""Cvirkos paminklo"", gera parduotuve.
Papildyta:
QUOTE(saulyte69 @ 2009 02 23, 11:14)
as dzinsu randu gariunuose, ten pora vieteliu zinau, taip pat ir apatiniu, o va kur isigyti kokiu jaunatvisku stilingu virsutiniu , koki megztinuka, ar bliuskute tai net nzn , pati  verysad.gif
*

dar noreciau pasiulyti elektronine parduotuve
http://www.laredoute.fr/achat-espace-marqu...egoryid=8352298

pasiziurekite, graziu daiktu yra. tik padidinti dydziai siek tiek
Medute55
Ei, SUPERMAMOS, neatsiliepiate visai jau g.gif verysad.gif Reiskia, visos esat lieknos, lieknutes 4u.gif Speju, kad visos nesiojat rubelius ne didesnius nei 14 dydis ax.gif O ka daryt, jei as vos i 18 persispaudziu lotuliukas.gif , 20-a nesioju blush2.gif ...ir ka daryt, kad noriu buti grazi, madinga, jaunatviska, elegantiska rolleyes.gif Tai kuo man Lietuveleje pasipuosti, kur rubeliu graziu nusipirkti mirksiukas.gif ? Na, patarkit, bukit geros 4u.gif
kamilyte9
sveikos, jaunatvisku ir visokiu kt modeliuku, geromis kainomis yra LINDEX e, superine parde bent jau man, o budelejuje, tai bobiski labai jau... sad.gif kaina irgi nereali jei ir kokia striuke nusiziuri...
Raile
QUOTE(kamilyte9 @ 2009 02 26, 16:12)
sveikos, jaunatvisku ir visokiu kt modeliuku, geromis kainomis yra LINDEX e, superine parde bent jau man, o budelejuje, tai bobiski labai jau... sad.gif kaina irgi nereali jei ir kokia striuke nusiziuri...
*

Aciu uz informaciaja 4u.gif Tikrai nieko apie Lindex-a negirdejus esu g.gif Bet, kazin, ar Kaune yra g.gif ? Nes i Vilniu labai labai retai nuvykstu..... unsure.gif
Deww
QUOTE(Medute55 @ 2009 02 22, 22:20)
Toks jausmas, kad Lietuvoje nera storu (atleiskit-apkuniu 4u.gif ) moteru 4u.gif  Parduotuvese rubai tik anoreksikems mirksiukas.gif Maiso stiliaus ir bobisku apdaru galima rasti tik turguje arba urmo bazeje mega_shok.gif  Ispudis, kad storuliukes nenori buti madingos, jaunatviskos, grazios verysad.gif  Kur dar, be Buddelei, galima isigyti rubeliu? Kokiuose skyriuose LT galima isigyti dzinsus? Kur perkat apatinius?
*

Mačiau yra Kaune kelios parduotuvės būtent apkunioms moterims ir vyrams, yra visokiausių rūbų smile.gif
Medute55
QUOTE(Deww @ 2009 02 26, 23:28)
Mačiau yra Kaune kelios parduotuvės būtent apkunioms moterims ir vyrams, yra visokiausių rūbų smile.gif
*

Tai kokios tos parduotuves g.gif ? Bent jau kuriame miesto gale ieskoti doh.gif
zuzanele
Va va ir man aktualu g.gif Aš kartais sau randu Seppaloje, kuri yra Mole ir Megoje. Na bet kainos didokos. Kažkaip nenormalu, kai kelnių kaina tokia pati kaip palaidinės... Virš 100 litų doh.gif
Medute55
QUOTE(zuzanele @ 2009 04 03, 19:41)
Va va ir man aktualu g.gif Aš kartais sau randu Seppaloje, kuri yra Mole ir Megoje. Na bet kainos didokos. Kažkaip nenormalu, kai kelnių kaina tokia pati kaip palaidinės... Virš 100 litų doh.gif
*

Seppaloje? Geras, kazkaip niekad ten neuzsuku g.gif Reikes nuvaziuot pasidairyt mirksiukas.gif
labins
Buddelei galima rasti tikrai neblogų drabuzeliu... ir nuolaidos buna tikrai labai dideles... tik reikia karts nuo karto uzsukti pasidairyti.

striuke pirkau uz 69 litus, o kainavo is pradziu 249
dzinsus visai fainus irgi uz 49
man labai patinka vilniuje Basanaviciaus g. parduotuvele
pardavejos puikios (pasako, kad bus nuolaidos)
Papildyta:
sepaloje matuotis reikia labai, nes dydziai nenusakomi, ir mane nervina jų kelnių ilgis - reikia vos ne puse metro nukirpti ir nebegraziai atrodo
kaip jas taip siuva? tarsi ant kojukų pirkejai stovi g.gif
zuzanele
Čia gal pritaikyta aukštesniems žmonėms g.gif
Medute55
QUOTE(zuzanele @ 2009 04 06, 17:39)
Čia gal pritaikyta aukštesniems žmonėms  g.gif
*

Man tai gerai, kad ilgos kelnes thumbup.gif Nes kai ugis 178 cm, tai daznai buna per trumpos g.gif
Skinte
1. Budellei. Kainos kandziojasi, rubai moteriski per daug. Na bobiski, nebijokim to zodzio. Nors kazkada pirkau paltuka, visai tiko ir patiko.
2. Seppala. Yra speciali linija "Great Girl". Rubai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kokybe ne tokia super, taciau visada randu ko ieskau - kelniu, megztuku, suknele ir pan.
3. Takko. Visada galima rasti kasdieniniu rubu. Puosnesniu nelabai. Kainos normalios.
4. Lindex. Visai nesenai atrasta, bet labai patikusi parduotuve smile.gif
5. Apranga. Yra dydziai iki 50, jei neklystu smile.gif Kelnes superines, o siaip daugiau klasikiniai rubai.
6. Uzsienio parduotuves: bonprix (kokybe nebloga, taciau tokie virsutiniai rubai daugiau "maikiu" tipo), 3suisses(kokybe super, kaina super, rubu pasirinkimas nemazas - nuo maudymuko iki vakarines sukneles (kuria nusipirkau maziau nei uz 100 Lt.), la redoute (nezinau uz ka myli ja kitos, man nelabai. spalvos neryskios.. Nu man nepatiko. bet kokybe nieko), next (labai patinka kokybe ir modeliai jaunatviski. ypac patiko dzinsai).

Tokios pagrindines, kurias visada aplankau smile.gif Sekmes paieskose.
zuzanele
O kur Lindex parduotuvę galima rasti Kaune? g.gif
GinCherry
QUOTE(zuzanele @ 2009 04 07, 09:41)
O kur Lindex parduotuvę galima rasti Kaune?  g.gif
*

Mole 4u.gif
zuzanele
O ten koks didžiausias dydis? g.gif
hobite
QUOTE(zuzanele @ 2009 04 07, 08:41)
O kur Lindex parduotuvę galima rasti Kaune?  g.gif
*

QUOTE(GinCherry @ 2009 04 07, 08:48)
Mole  4u.gif
*

Norite pasakyti,kad ir Kaune Lindex atsidarė? Kažkada viena karta buvau Vilniuje toje parduotuvėje, na darbo reikalais važiavau, tai progos nepraleidau apsilankyti. Bet šią pardę pamėgau, dar kai Švedijoje buvau. Fainų daikčiukų tenais yra.
ruteliukste
O kodel nebandot internetinese parduotuvese uzsisakyt per tarpininkes? Pvz. JAV dydziai beveik visi padidinti, tai net lieknesne gali pasijusti bigsmile.gif
kiskius
QUOTE(Medute55 @ 2009 02 25, 20:40)
O ka daryt, jei as vos i 18 persispaudziu lotuliukas.gif , 20-a nesioju blush2.gif .
*

tik nesupykit, bet i toki klausima man tik vienas atsakymas teateina - o gal pabandyti bent 1-2 dydziais suploneti?
aisku jei klausimas - ka rengitis cia ir dabar (lieknejimo eigoje), tai tada zinoma suprantama, kad nera ka apsirengti ir t.t., bet jei apskritai - tai gal geriau susimti - nemesti tuos keleta kg ir neliks problemos.. mirksiukas.gif
nemoralizuoju - tik is avo patirties rasau.. buvo laikas pati nesiojau 16-18 dydzio rubus, tik valios ir pastangu deka - be grieztu dietu, o tik sveiku maistu ir sportu sugebejau isitalpinti i 10-12, dabar vel kopiu (kruvos pumpuojamu hormonu deka) link 14, bet kol kas dar labiau 12 tenkinuosi.. taigi susimsiu menesiuka kita ir vel problemos kaip nebuta thumbup.gif
regaciux
siaip ir as neesu kuduole, bet ne visiem sveikas maistas ir sportas padeda... yra tokiu kurios neturi laiko vaiksciot i sporto klubus, o susidaryt sportavimo programos kad tirptu lasinukai ir raumenukai perdaug neaugtu... kartais paciu pagrindu neuztenka ir reikia kreiptis pagalbos i tuos kurie ismano tokius dalykus.. taciau tokiems zmonems reikia moketi, o kai tokios algos lietuvoj dziagiesi kad turi pinigeliu maistui, komunaliniams ir dar kokiam drabuzeliui ar batams.... tad nereikia cia moralizuot kad reikia susiimti ir sveikai maitintis bei sportuot... pati sveikai matinausi kuri laika, bet del lesu stygiaus teko grizti prie kai kuriu nesveiku (pagal dietologus) maisto produktu... norint pirkt tiktais sveika maista reikia uzdirbt daugiau nei minimuma.... o lietuvoj dabar krizes metu dziaugiesi kad uzdirbi minimuma.
Zhaliaakee

user posted image

Tęskime diskusijas, dalinkimės idėjomis ir patarimais
user posted image
SummerXXX
user posted image

SummerXXX
user posted image

user posted image

user posted image

Kivija
La redoute radau labai fainą modelį, yra ir didelių dydžių, galvoju siūtis kažką panašaus, nes tokio ilgio negaliu nešiot.
Bus ilga. Tik audinio nesugalvoju, trikotažo skysto nenoriu.

user posted image

Jeta
QUOTE(iš Australijos @ 2011 06 25, 10:00)
La redoute radau labai fainą modelį, yra ir didelių dydžių, galvoju siūtis kažką panašaus, nes tokio ilgio negaliu nešiot.
Bus ilga. Tik audinio nesugalvoju, trikotažo skysto nenoriu.

*

labai įdomus modeliukas. ir man regis ilgio pilnai pakanka, galima ir ne kaip suknelę nešiot, o prie timpų žemiau kelių 4u.gif
inusiukas15
Sveikos ir kaip as cia jusu nepastebejau blink.gif
netycia atradau biggrin.gif labai idomiu ideju cia priradau mmmm taip ir noris pradeti siutis rubeliu... Is kur jus tokiu grozybiu traukiate???? g.gif

Jungiuosi ir as prie jusu grazuoliu 4u.gif taip pat grazi esu Dievulis grozio ant kaulu nepailejo kai dejo tai dejo iki 52 dydzio ax.gif blush2.gif
nounoursyte
Labutis, mergaites,

Gal isduotumete, kur perkates pedkelnes??? Atsibodo su klynu palei kelius vaikscioti, o dabar dar ir del nestumo pilvas didziulis, tai isvis niekur netelpu blush2.gif doh.gif Gal esate atradusios kokiu nors uzsislepusiu parduotuviu Vilniuje, kurios prekiauja dideliu dydziu pedkelnem? ax.gif
vaivaj
Apie kokį dydį pėdkelnių kalbame?
nounoursyte
QUOTE(vaivaj @ 2011 07 04, 09:14)
Apie kokį dydį pėdkelnių kalbame?
*

Maziausiai 6... blush2.gif Didesnio ligi siol taip ir nesu radusi unsure.gif
vaivaj
Ar gerai suprantu, kad jūs ne LT dabar gyvenate? Šiaip tai specializuotose pėdkelnių parduotuvėse būna, taip pat būna didelių dydžių rūbų parduotuvėse.

Jeta
QUOTE(nounoursyte @ 2011 07 04, 10:31)
Labutis, mergaites,

Gal isduotumete, kur perkates pedkelnes??? Atsibodo su klynu palei kelius vaikscioti, o dabar dar ir del nestumo pilvas didziulis, tai isvis niekur netelpu blush2.gif  doh.gif Gal esate atradusios kokiu nors uzsislepusiu parduotuviu Vilniuje, kurios prekiauja dideliu dydziu pedkelnem?  ax.gif
*

6 dydžio tai Danos pėdkelnių yra visur, ir prekybos centruose, ir Droguose ir pan 4u.gif
bet jei jūs nėštukė, tai gal reikėtų įsigyti spec. pėdkelnes, skirtas nėščiosiosm - jų būna Triumpho parduotuvėse, taip pat turėtų būt specializuotose pėdkelnių parduotuvėse 4u.gif
nounoursyte
QUOTE(vaivaj @ 2011 07 04, 10:07)
Ar gerai suprantu, kad jūs ne LT dabar gyvenate? Šiaip tai specializuotose pėdkelnių parduotuvėse būna, taip pat būna didelių dydžių rūbų parduotuvėse.
*

Gyvenu ne Lietuvoj, bet si savaitgali griztu kelioms savaitems. Nusimato visokiu svenciu, o per darbus cionai tikrai nespesiu apsiprekinti, tai ir mastau, kad Vilniuj juk irgi turetu buti vietu, kur didesnes merginos apsiperka rolleyes.gif

I ta pacia tema, kadangi labai megstu spalvas, tai va kur radau didziuli pasirinkima spalvotu pedkelniu, ir net sugebejau per dideles uzsipirkti (su mano 183cm ir 110kg ne taip jau lengva) biggrin.gif

http://www.welovecolors.com/

Tik ju siuntimas tiesiog nesveikai brangus, kas diena nepripirkiosi doh.gif
vaivaj
Gal ir nelabai nauja, bet...
http://gyvenimas.delfi.lt/style/kaip-issir...u.d?id=47177391

inusiukas15
del pedkelniu tai jo Dana jau buna didesniu ismieru, bet didziausia lyg 6 yra nors esu macius ir didesniu g.gif tik kur vat neatsimenu... O pvz kur buna rubai spec nestukems, tai viena kart nuejau paieskoti rubu sau, tai zodziu supratau, kad nescios buna tik manekenes, o normalios merginos/moterys nebuna dry.gif

O gal kas zino kur neblogu graziu rubeliu galima Panevezyje nusipirkti ax.gif
jujuka
[quote=vaivaj,2011 07 04, 14:28]
IEŠKAUSI modeliuko sau, gal ir jums bus įdomu
Na už paskutinį baisiau tai jau reik paieškot smile.gif
Kivija
QUOTE(nounoursyte @ 2011 07 04, 12:32)

http://www.welovecolors.com/

Tik ju siuntimas tiesiog nesveikai brangus, kas diena nepripirkiosi doh.gif
*

čia iš kur puslapis? iš Amerikės?
syri

na kaip aš čia praleidau tokią aktualią temą blush2.gif - dedu į favoritus, užeisiu dažniau, gerų idėjų matau thumbup.gif
Zhaliaakee
QUOTE(jujuka @ 2011 07 05, 08:49)
*

kiekvienam pagal skonį juk mirksiukas.gif

dėl pėdkelnių, tai kadangi pastaruoju metu reikėjo jų daug ir kuo įvairesnių, tai nupirkau krūvą "dana" firmos, akcija buvo iki biggrin.gif iš brangesnių, esu turėjusi labai geras, kur formuoja, suspaudžia ir pan.. bet nepamenu pavadinimo, labai ilgas buvo, o ant pakuotės nupiešta moters kojos ir apie jas rodyklės spirale eina - atseit slim'ina ax.gif
vaivaj
QUOTE(jujuka @ 2011 07 05, 07:49)
*

Kiekvienam savo. Man šis modelis atrodo visai neblogas keliauti į darbą.
Jeta
QUOTE(vaivaj @ 2011 07 06, 13:14)
Kiekvienam savo. Man šis modelis atrodo visai neblogas keliauti į darbą.
*

drinks_cheers.gif man irgi visai nieko suknelė. tik gal iškirptės kitokios norėčiau, bet iš esmes tai klasikinis modeliukas ir man priimtinas ax.gif
zirniukas20
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Gražiausios man suknutės mėlynos bei šviesiai melsvos spalvos suknutės 4u.gif blush2.gif
nounoursyte
Laba,

QUOTE(iš Australijos @ 2011 07 06, 06:40)
čia iš kur puslapis? iš Amerikės?
*

Aha, is Amerikes rolleyes.gif Gerai, kad ikvepimo apimta galybe uzsisakiau, tai isdalinus vienai porai padoriai isejo, bet jei tik vienas pedkelnes uzsisakyti, tai neapsimoka unsure.gif

QUOTE(Zhaliaakee @ 2011 07 06, 10:40)
iš brangesnių, esu turėjusi labai geras, kur formuoja, suspaudžia ir pan.. bet nepamenu pavadinimo, labai ilgas buvo, o ant pakuotės nupiešta moters kojos ir apie jas rodyklės spirale eina - atseit slim'ina ax.gif
*

Itariu, apie ka kalbi. Cia FR visi pasimaise del tu spaudzianciu pedkelniu, tik nieko jos neformuoja schmoll.gif Gydytojai kraujotakai gerinti prirasineja, vaistinese su receptu perka biggrin.gif

QUOTE(Jeta @ 2011 07 06, 20:02)
drinks_cheers.gif man irgi visai nieko suknelė. tik gal iškirptės kitokios norėčiau, bet iš esmes tai klasikinis modeliukas ir man priimtinas ax.gif
*

O as va kaip tik ir galvojau, kad man modeliukas visai nieko, o ir iskirpte kazka primena. Tik ka tik isrisau, kad primena viena suknele, kuria buvau isimylejus, ilgai seile varvinau rolleyes.gif va tokia buvo:

user posted image

Nu aisku su tokia i darba nepavaiksciosi biggrin.gif
inusiukas15
Sakykit mielosios, gal kartais kazka grazaus turit mezginiu g.gif sakau kol ziemos ner reik nusimegzt, kad veliau grazi buciau biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif
Jeta
QUOTE(nounoursyte @ 2011 07 06, 22:41)
O as va kaip tik ir galvojau, kad man modeliukas visai nieko, o ir iskirpte kazka primena. Tik ka tik isrisau, kad primena viena suknele, kuria buvau isimylejus, ilgai seile varvinau rolleyes.gif va tokia buvo:

*

ant tos kūdenos, tai gražiai atrodo, bet pati negalėčiau tokios apsirengt, man regis labai išryškina figūrą. Tačiau kiekviena mes skirtinga, gal kam ir tiktų. pas mane kai ne undinės liemuo, tai tokios nerizikuočiau nė matuotis. būtų įdomu kaip toks modeliukas atrodo ant išties apvalios mergytės mirksiukas.gif
nounoursyte
QUOTE(Jeta @ 2011 07 07, 06:59)
ant tos kūdenos, tai gražiai atrodo, bet pati negalėčiau tokios apsirengt, man regis labai išryškina figūrą. Tačiau kiekviena mes skirtinga, gal kam ir tiktų. pas mane kai ne undinės liemuo, tai tokios nerizikuočiau nė matuotis. būtų įdomu kaip toks modeliukas atrodo ant išties apvalios mergytės  mirksiukas.gif
*

O zinok ten, kur buvau radus, galima buvo net labai nemenkus dydzius tos sukneles uzsisakyti, tik vat as, kaip ir tu, nu niekaip saves joje neisivaizdavau unsure.gif Bet tai as ja del virsaus parodymui idejau, apacia ir maziau prigludusia galima padaryti. Kiek supratau, vaivaj tik modeliuko ieskojo, o paskui tikriausiai siutis zada rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.