Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *KLASĖS AUKLĖTOJA (-AS)*
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pulina
QUOTE(Fairyland @ 2011 07 26, 16:05)
Pulina, kodel tinklapio neberodai? unsure.gif Tiek sakiau geru ideju pasisemsiu, o ziuriu neber is kur unsure.gif  ax.gif  blush2.gif
Papuosaliuku labai grazuciu sukurus wub.gif  thumbup.gif
*

QUOTE(jugeta @ 2011 07 26, 17:40)
Ir aš pritariu... Papuošaliukai tikrai gražūs  thumbup.gif  wub.gif
*

ačiux už gerus žodelius ax.gif 4u.gif

Mano tinklapiukas gyvena va čia http://miegalius.clan.su/ vis papildau ką gero radus... ir jūs galit siūlyt kokią medžiagą gerą radę įdėt.. mirksiukas.gif

užklausiau, jei leis vėl į parašą įmesiu.... cool.gif
jugeta
QUOTE(pulina @ 2011 07 26, 18:42)
ačiux už gerus žodelius  ax.gif  4u.gif

*

prašau mirksiukas.gif 4u.gif

ir dar tave pagirsiu mirksiukas.gif šauniai pasidarbavai štai čia :

http://miegalius.clan.su/index/pamokoms/0-15

viskas taip šmaikščiai ir trumpai išdėstyta, kad kyla noras tuoj pat viską perskaityti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif cool.gif bigsmile.gif
pulina
QUOTE(jugeta @ 2011 07 26, 19:24)

ir dar tave pagirsiu  mirksiukas.gif  šauniai pasidarbavai štai čia :

http://miegalius.clan.su/index/pamokoms/0-15

viskas taip šmaikščiai ir trumpai išdėstyta, kad kyla noras tuoj pat viską perskaityti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  cool.gif  bigsmile.gif
*

net nukaitau blush2.gif

aha, biški perestroiką padariau, kad smagiau ir lengviau rast reikiamą dalyką būtų tongue.gif
Fairyland
QUOTE(pulina @ 2011 07 26, 20:08)
net nukaitau  blush2.gif 

aha, biški perestroiką padariau, kad smagiau ir lengviau rast reikiamą dalyką būtų  tongue.gif
*

Aha, sauniai tu cia viska sudestei thumbup.gif 4u.gif
dovesa
PUlina- tu tikras genijus thumbup.gif
Raiduke
Pulina saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o as vakar kazkaip pries miega pamasciau kaip vaikus dar nustebint..itariu imsiu heliniu balionu, kad galetume kartu rugsejo pirma juos paleist su norais naujiems mokslo metams, ir neatmetu tos minties apie ta stiklaini..reiks bandyt...
pulina
QUOTE(Fairyland @ 2011 07 26, 21:31)
Aha, sauniai tu cia viska sudestei thumbup.gif  4u.gif
*

QUOTE(dovesa @ 2011 07 27, 09:42)
PUlina- tu tikras genijus  thumbup.gif
*

ačiū labai 4u.gif smagu kad patinka biggrin.gif naudokitės į sveikatą mirksiukas.gif
jurgutele
Pulina, tikrai super, daug info vienoje vietoje 4u.gif 4u.gif
pulina
QUOTE(jurgutele @ 2011 07 30, 15:41)
Pulina, tikrai super, daug info vienoje vietoje 4u.gif  4u.gif
*

labai smagiai jaučiuos kai taip vertina mano pastangas, ačiū 4u.gif 4u.gif
Forget-it
QUOTE(Raiduke @ 2011 07 27, 09:52)
Pulina saunuole  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o as vakar kazkaip pries miega pamasciau kaip vaikus dar nustebint..itariu imsiu heliniu balionu, kad galetume kartu rugsejo pirma juos paleist su norais naujiems mokslo metams, ir neatmetu tos minties apie ta stiklaini..reiks bandyt...
*

O kas tame stiklainyje?

Bendrauju pas anglistes, pasiguodžiau kad be idėjų rugsėjo 1 ir gavau šitą nuorodėlę, o pačiai taip ir neadėjo pasi žiūrinėti ar tokia tema yra. doh.gif
jugeta
QUOTE(Forget-it @ 2011 07 31, 16:09)
O kas tame stiklainyje?

Bendrauju pas anglistes, pasiguodžiau  kad be idėjų rugsėjo 1 ir gavau šitą nuorodėlę, o pačiai taip ir neadėjo pasi žiūrinėti ar tokia tema yra.  doh.gif
*

biggrin.gif

Dar ir mokytojų kambarys egzistuoja mirksiukas.gif

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...746345&st=0

atsiųsk man į až savo el pašta aš atsiųsiu tau tą idėją su stiklainiu mirksiukas.gif

vėliau ir slaptažodį tau suteiksim nuo bendro pašto, jei kolegės neprieštaraus- ilgai laukti neteks mirksiukas.gif
dangiuk
Laba darsyk,
o mane vis dažniau aplanko panikos priepuoliai - ką pirmąją pamoką veikt unsure.gif taip seniai turėjau tokius mažiukus, kad nė nebežinau... g.gif blush2.gif
Forget-it
QUOTE(jugeta @ 2011 07 31, 16:15)
biggrin.gif

Dar ir mokytojų kambarys egzistuoja  mirksiukas.gif

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...746345&st=0

atsiųsk man į až savo el pašta aš atsiųsiu tau tą idėją su stiklainiu  mirksiukas.gif
vėliau ir slaptažodį tau suteiksim nuo bendro pašto, jei kolegės neprieštaraus- ilgai laukti neteks  mirksiukas.gif
*

Išsiunčiau
Na ne visi dieną mato blush2.gif
Jurginė
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 31, 16:27)
Laba darsyk,
o mane vis dažniau aplanko panikos priepuoliai - ką pirmąją pamoką veikt  unsure.gif  taip seniai turėjau tokius mažiukus, kad nė nebežinau... g.gif  blush2.gif
*

mes darėm delniukų saulutę. priklijavom prie sienos, visus metus išbuvo.
šiais metais pririnksiu gražių akmenukų, duosiu suolui po markerį, lai palinkėjimą (?) sau užsirašo. sumesim į taurę, bus gerai.
dangiuk
QUOTE(Jurginė @ 2011 07 31, 15:35)
mes darėm delniukų saulutę. priklijavom prie sienos, visus metus išbuvo.
šiais metais pririnksiu gražių akmenukų, duosiu suolui po markerį, lai palinkėjimą (?) sau užsirašo. sumesim į taurę, bus gerai.
*

nu aš irgi apie saulę su siekiais, svajonėm galvojau, bet noris kažko ir for fun, vaikam neįpareigojančio, ale nežinau pati, ko... g.gif doh.gif
jugeta
QUOTE(Forget-it @ 2011 07 31, 16:31)
Išsiunčiau
Na ne visi dieną mato  blush2.gif
*

Parašiau tau el. laišką mirksiukas.gif
Forget-it
QUOTE(jugeta @ 2011 07 31, 16:58)
Parašiau tau el. laišką  mirksiukas.gif
*

Dėkui, gavau. 4u.gif
Fairyland
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 31, 16:27)
Laba darsyk,
o mane vis dažniau aplanko panikos priepuoliai - ką pirmąją pamoką veikt  unsure.gif  taip seniai turėjau tokius mažiukus, kad nė nebežinau... g.gif  blush2.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man irgi tas pats-jau net sapnavau-ateinu i pirma pamoka nieko nepasiruosus blush2.gif doh.gif biggrin.gif
Meškutaitė
Sveikos beatostogaujančios auklėtojos 4u.gif Ar priimsit į savo būrį dar vieną auklėtoją?
pulina
QUOTE(Meškutaitė @ 2011 08 03, 21:53)
Sveikos beatostogaujančios auklėtojos 4u.gif Ar priimsit į savo būrį dar vieną auklėtoją?
*

sveika, 4u.gif visas priimam mirksiukas.gif
nessyte
Mąstau ir aš apie rugsėjo pirmąją ir siurprizus.Gal kas dovanojote vaikams ženkliukus? Apie tai galvoju, bet nesugalvoju kokių įdomesnių dviejų žodžių frazių... "Noriu žinoti", "Mokytis smagu", "Žinių pasaulyyyyyje" ar kažką panašaus. Gal kas galite pasidalinti patirtimi ar pasiūlyti idėjų. Beje, turėsiu penktokus ax.gif

Kai kas pirmąją penktokų pamoką daro spėjimus, kaip seksis mokytis. Vaikai ar ir tėvai ant paruoštų lapų surašo laukiamus dalykų įsivertinimus. Paskui po pirmojo pusmečio per valandėles, tėvų susirinkimus analizuoja...
SandraJ.
Turėsiu 6-okus... Galvoju ką čia nuveikus per pirmąją pamoką. g.gif
pulina
Galvojau apie ženkliukus, bet dar neapsisprendžiau... bus jau 8-okai, kaži ar betinka... ir su žodžiais nelabai...galvojau tokį aplink "Sustok akimirka žavinga 2011-2012" per vidurį klasė su raide.. g.gif

viltuse
Ir as jau gyvenu rugsejo 1- osios nuotaikom... nesinori dar kazkaip... galvoju irgi apie balionu paleidima, bet brangokai gaunasi, tai dar nelabai zinau, ka veiksim , o rupesciu paciai irgi netruksta, galva labiau suku del dukrytes, kuri siemet bus pirmoke 4u.gif
alicija.ali
Mano dešimtokai. Bijau pagalvoti....kokie bus pasikeitę. Jau išėjo atostogauti labai suaugę ax.gif Dabar gal iš vis nesusikalbėsiu. unsure.gif
Net nežinau ką ir kaip darysiu rugsėjo 1.
Galvoju gal prisiminimais dalinsimės. Jie prisimins kokie atėjo į pirmą, penktą klasę. O dabar jau į dešimtą. Bet vėl gi, prakalbint reiks schmoll.gif Šiaip tai jie rugsėjo pirmą nori greičiau lėkt, o ne su auklėtoja plepėt. bigsmile.gif Aš labai ilgai jų ir nekankinsiu.
pulina
jo, jie tik greičiau nori išlėkt... gerai,mažiau vargo, bet jei valdžia liepia visą pamoką išlaikyt juos, va tada sunkiau... biggrin.gif
alicija.ali
QUOTE(pulina @ 2011 08 08, 12:36)
jo, jie tik greičiau nori išlėkt... gerai,mažiau vargo, bet jei valdžia liepia visą pamoką išlaikyt juos, va tada sunkiau...  biggrin.gif
*

Mums liepia ir visą pamoką laikyti tongue.gif bet... šurmulys, svečiai, kavutė, nuotraukos, nelabai kontroliuoja. Tik per posėdį akcentuoja tai. Kitos mokytojos tikrai išlaiko ir dar ilgiau. Aš per pusvalandį susisuku. bigsmile.gif Ir mokytojoms šventė drinks_cheers.gif
pulina
Surinkau keleta idėjų anksčiau pateiktų šiose temose, ir įdėjau į savo kaupyną ax.gif jei kas labai prieš, kad jūsų idėjos ten būtų, sakyit, pratrinsiu ax.gif
va čia http://miegalius.clan.su/index/idejos_rugsejo_1ajai/0-88

beje, gal kas turit torto lankstymo schemą (teisingiau vieno gabaliuko) ax.gif kažkada viena mama iš sm buvo atsiuntus, bet ištryniau.... ax.gif
alicija.ali
QUOTE(pulina @ 2011 08 08, 16:03)

beje, gal kas turit torto lankstymo schemą (teisingiau vieno gabaliuko) ax.gif  kažkada viena mama iš sm buvo atsiuntus, bet ištryniau....  ax.gif
*

Užeik pas "svočiutes" į vestuvių temą. Jos ten lanksto tortus. 4u.gif
pulina
QUOTE(alicija.ali @ 2011 08 08, 16:07)
Užeik pas "svočiutes" į  vestuvių temą. Jos ten lanksto tortus.  4u.gif
*

bet viešai nerodo, o lyg turi savo paštą.... reiks paprašyt gražiai jei negausiu kitaip... ax.gif
SandraJ.
8-okams ženkliukai gal jau nelabai, bet čia tik mano nuomonė.
pulina
QUOTE(Mandra Sandra @ 2011 08 08, 16:34)
8-okams ženkliukai gal jau nelabai, bet čia tik mano nuomonė.
*

Sakai g.gif
galvojau va su šiais skirtingais veikėjais padaryt... http://www.themistermen.co.uk/index.html

nengute
QUOTE(pulina @ 2011 08 08, 18:10)
Sakai  g.gif 
galvojau va su šiais skirtingais veikėjais padaryt... http://www.themistermen.co.uk/index.html
*

http://www_gintaras_eu/
pagaminau penktokams iš šio puslapio su gilėmis. Aštuntokams galima su mokyklos nuotraukyte ar dar kažką pan.
justagnė
Gal kam pravers ir mano mintys smile.gif
Aš kai turėjau penktokus, maximoj nupirkau atšvaistus su šypsenomis - ir dovanėlė, ir saugu, nes paprašiau, kad ant kuprinės užsiklijuotų ( užsiklijavo visi biggrin.gif) . O užimtumui ir susipažinimui paruošiau lapelius - ateina, prisistato ir traukia lapelį su klausimu, mįsle ar šiaip kažkuo, pvz. kokia tavo mėgstamiausia spalva, dėstomas dalykas, mylimiausias sportininkas ir.t.t. Ir užimti vaikai, ir susipažinau. Įdėjau tokių ir sunkesnių suktų klausimų"Kuria ranka reikia maišyti cukrų puodelyje, kodėl Napoleonas nešiojo geltonas petnešas. Įdomu buvo, bet jei klasėje koks 30 vaikų, gali pabosti g.gif
lili*
Sveikos kolegės 4u.gif

Norom nenorom tenka prisimint artėjančius naujsu mokslo metus ir aš vis pamąstau, ką padovanoti , kaip nustebinti....
mąsčiau ir apie ženkliukus, bet kai klasėj 30 mokinių, tai..... man per brangu blush2.gif Aš pamąstau negi jūs kasmet po 50lt Rugsėjo 1 išleidžiat dovanom ir panašiom sumom kitom progom blush2.gif Na gal kai krūvis pilnas, tai gal ot tokia suma, bet kai alga menkutė, tai nuosavi vaikai svarbiau blush2.gif manau šiais metais "visrsim kompotą" nes pernai neprisiruošiau "prisiobuoliaut" biggrin.gif
Jurginė
QUOTE(pulina @ 2011 08 08, 16:03)
Surinkau keleta idėjų anksčiau pateiktų šiose temose, ir įdėjau į savo kaupyną  ax.gif  jei kas labai prieš, kad jūsų idėjos ten būtų, sakyit, pratrinsiu  ax.gif
va čia  http://miegalius.clan.su/index/idejos_rugsejo_1ajai/0-88

beje, gal kas turit torto lankstymo schemą (teisingiau vieno gabaliuko) ax.gif  kažkada viena mama iš sm buvo atsiuntus, bet ištryniau....  ax.gif
*

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry38069665
mirksiukas.gif
alicija.ali
QUOTE(lili* @ 2011 08 09, 14:40)
Sveikos kolegės  4u.gif
]Aš pamąstau negi jūs kasmet po 50lt Rugsėjo 1 išleidžiat dovanom ir panašiom sumom kitom progom  blush2.gif Na gal kai krūvis pilnas, tai gal ot tokia suma, bet kai alga menkutė, tai nuosavi vaikai svarbiau  blush2.gif [/color]

Žinok aš išleidžiu dar ir daugiau. mirksiukas.gif Rugsėjo 1-ne, bet kitom progom tai išsileidžia. Mano klasė nediduke, bet tėvai nelabai pinigingi ir socialiai remtini. Tai klasės remontui reikia, tai kokiekms vazonams(mokyklai) schmoll.gif pernai buvo devintokai, reikėjo pinigėlių šimtadieniui, išleistuvėms dešimtokams.Tai sakiau kiek surinkims tiek užteks, bet kai nuėjau į parduotuvę pusės neužteko, teko savų pridėti. O ir taip kartas pagailiu aš jų, jei važiuojam į ekskursiją ir koks labai nori ,bet tėvai neleidžia nes negali, aš vežu. smile.gif O ką daryt... ir pykstu ir gailiu. Aišku jie nesupranta ir neatsidėkoja. Gal kada supras ir pagalvos kokia ta mūsų auklėtoja gera buvo. biggrin.gif lotuliukas.gif bigsmile.gif
nessyte
Sveiki. Gal jūsų mokyklose diegiama LIONS QUEST programa? Kaip sekasi pagal ją dirbti, ar pasiteisina? Mes startuosime su penktokais.
pulina
Jurgine, ačiū už nuorodą... įdėsiu visų labui bigsmile.gif

QUOTE(justagnė @ 2011 08 09, 12:01)
Gal kam pravers ir mano mintys smile.gif
Aš kai turėjau penktokus, maximoj nupirkau atšvaistus su šypsenomis - ir dovanėlė, ir saugu, nes paprašiau, kad ant kuprinės užsiklijuotų ( užsiklijavo visi biggrin.gif) . O užimtumui ir susipažinimui paruošiau lapelius - ateina, prisistato ir traukia lapelį su klausimu, mįsle ar šiaip kažkuo, pvz. kokia tavo mėgstamiausia spalva, dėstomas dalykas, mylimiausias sportininkas ir.t.t. Ir užimti vaikai, ir susipažinau. Įdėjau tokių ir sunkesnių suktų klausimų"Kuria ranka reikia maišyti cukrų puodelyje, kodėl Napoleonas nešiojo geltonas petnešas. Įdomu buvo, bet jei klasėje koks 30 vaikų, gali pabosti g.gif
*

pravers pravers.... primai pamokai su naujais mokiniais irgi visai pravers...

Dėl pinigėlių dovanėlėms... kai pagalvoji kiekvienam po 1,50.... jie man kalėdinę dovanėlę perka, irgi metas, gėles perka... tai ir aš atsilyginu ax.gif iš kitos pusės- jei būtų labai striuka su finansais ir nepirkčiau... blush2.gif
nessyte
Aš gal nelabai kokia šeimininkė g.gif Nesusgaudau, kaip tuos obuoliukus kompotui padaryt... blush2.gif Jie ten popieriniai? Gal paaiškintumėt... 4u.gif
Jurginė
QUOTE(nessyte @ 2011 08 09, 19:52)
Aš gal nelabai kokia šeimininkė g.gif  Nesusgaudau, kaip tuos obuoliukus kompotui padaryt...  blush2.gif  Jie ten popieriniai? Gal paaiškintumėt... 4u.gif
*

aga.
šablonai. http://www.google.lt/search?tbm=isch&h...883l0.3.3.2l8l0
Meškutaitė
Mano auklėtiniai jau dideli - vienoliktokai. Turiu juos nuo 5 klasės. Kiekvieną rugsėjo 1 - ąją kažką dovanodavau - kaktusiukus su palinkėjimu, pieštukines, rašiklius ir užrašų knygutes, pamokų tvarkaraščius ir t.t. Šiemet kažkaip dar nesugalvojau. Gal pasidalins kokia auklėtoja mintimis ką vyresniokams dovanot g.gif
ezra
O man šiemet baisi rugsėjo 1-oji, nes dukra pirmokė, auklėtiniai 6-okai. Ką daryt? Norisi su dukra būt, bet auklėtinių irgi palikt negaliu. doh.gif
viltuse
QUOTE(ezra @ 2011 08 10, 00:36)
O man šiemet baisi rugsėjo 1-oji, nes dukra pirmokė, auklėtiniai 6-okai. Ką daryt? Norisi su dukra būt, bet auklėtinių irgi palikt negaliu. doh.gif
*

Pas mane tokia pat situacija, tai tetukas ima nemokamas kelias dienas, kad galetu mergyte i pirma klase nuvest, tai nors tiek ramiau. ax.gif
jugeta
*

Kokia dviprasmiška situacija... 4u.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(viltuse @ 2011 08 10, 09:29)
Pas mane tokia pat situacija, tai tetukas ima nemokamas kelias dienas, kad galetu mergyte i pirma klase nuvest, tai nors tiek ramiau. ax.gif
*

Įtariu, kad tokią dieną norėtųsi dirbti kitokį darbą..... 4u.gif
alicija.ali
*

Oi, mamyte, schmoll.gif Kaip norėtum būt su klase, bet dukra svarbiau šiuo atvėju. 4u.gif Vis gi pirmokėlė. Niekad nebus taip smagu, graugu kaip pirmoje ir dvyliktoje klasėje. Eikit abu su tėtuku. biggrin.gif
Bet kodėl mokytojos visada galvoja apie darbą pirmoje vietoje?Kokia pareiga mumyse išugdyta, ar ne?Nors aišku yra ir simulioujančių nemažai.
Šiemet mano dvi kolegės pirmokėlius turi. Viena muzikos mokytja,be jos tikrai mums bus sunku išsiverst(aš atsakinga už rugsėjo 1)bet negalim prašyt , kad liktų darbe. Suderinom , kad paleisim fonogramą ir praeis ta šventė be jos.
Kažkada kalbėjo , kad tėvai vedantys pirmoką turi gauti laisvą dieną. ar čia tik pakalbėjo, ar priėmė tą įstaymą?Taip ir turėtų būti. drinks_cheers.gif
Dykuma5
QUOTE(alicija.ali @ 2011 08 10, 09:14)
Oi, mamyte,  schmoll.gif Kaip norėtum būt su klase, bet dukra svarbiau šiuo atvėju.  4u.gif Vis gi pirmokėlė. Niekad nebus taip smagu, graugu kaip pirmoje ir dvyliktoje klasėje. Eikit abu su tėtuku. biggrin.gif
Bet kodėl mokytojos visada galvoja apie darbą pirmoje vietoje?Kokia pareiga mumyse išugdyta, ar ne?Nors aišku yra ir simulioujančių nemažai.
Šiemet mano dvi kolegės pirmokėlius turi. Viena muzikos mokytja,be jos tikrai mums bus sunku išsiverst(aš atsakinga už rugsėjo 1)bet negalim prašyt , kad liktų darbe. Suderinom , kad paleisim fonogramą ir praeis ta šventė be jos.
Kažkada kalbėjo , kad tėvai vedantys pirmoką turi gauti laisvą dieną. ar čia tik pakalbėjo, ar priėmė tą įstaymą?Taip ir turėtų būti.  drinks_cheers.gif
*

Nemanau, kad mokytojui duotų laisvą dieną, jei jis auklėtinius turi - aš savo irgi pati negalėjau nuvesti nei į 1,2,3 klases. O dabar - šiais metais negavau auklėtinių, tai pati nuvesiu nors į 4 klasę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tiesa, vaiko klasė tame pačiame aukšte kaip ir mano kabinetas - tai iškišus galvą pro duris per pertrauką galiu saviškį pamatyti.... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
alicija.ali
Jei toje pačioje mokykloje, tada sutinku, kad gali viską matyti. Bet jei kita... tai gaila.
SandraJ.
O mums išėjimas į darželį. Tai irgi be galo svarbus momentas. Auklėtiniai bus 6-okai. Kaip persiplėšt?
pulina
QUOTE(Mandra Sandra @ 2011 08 10, 10:48)
O mums išėjimas į darželį. Tai irgi be galo svarbus momentas. Auklėtiniai bus 6-okai. Kaip persiplėšt?
*

Bent jau pas mus darželis - atvedi, auklėtojai gėles įteiki ir vsio, laisvas, paprasta darbo diena lotuliukas.gif o atvest reikia iki pusę 9 ax.gif o dėl palydėjimo saviškio į mokyklą sudėtinga jei auklėtinius turi... unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.