Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *KLASĖS AUKLĖTOJA (-AS)*
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Auska
QUOTE(ilonila @ 2011 08 26, 14:27)
Kazkada kazkuri rasete,kad turite pateikti apie piestuka ir trintuka,ir kad naudojote rugsejo sventei.Na noreciau as jos... ax.gif Gal atsiliepsite,kuri turite.
*

Antroji nuoroda mirksiukas.gif
Pieštuko alegorija
snaigute
Ir aš Pieštuko alegoriją panaudojau kurdama atmintinę - lankstinuką. thumbup.gif Manau, kad perskaičius nors kelios širdutės sukirbės smile.gif
Auska
Pasikuičiau savo "bordakėly".
Gal kam patiks, gal kuri mokytojų kambary pakabins.
Ar šiaip atsidus.

Jis atėjo –
Rugsėjis.
Juk girdi
bežingsniuojant senokai.
Ar mąstai,
koks jis bus,
Kai pažvelgs į akis
nedrąsieji naujokai
ir neklausęs užplūs
to rudens žavesys?

Jis ateina
kaip visad –
vaikų jauduliais
pasipuošęs,
nuvalyta lenta
ir skambučio laukimo garsais.
Nužingsniuoja į klasę,
vaikų prialsuotą,
bei atsiverčia lapą,
prakvipęs aitriais sakiniais.

Jis sugrįžta išėjęs
toks artimas ir pasitempęs –
mūsų Krikštas
Laukimas,
gaivališka Nerimastis.
Tarp gėlių pasitinkam
Spėliodami, kas mums bus lemta –
tiktai vieną žinodami,
kad jis išėjęs
Sugrįš.

TaGre
Labas,
tapau netikėtai auklėtoja, o kadangi penktokų jau neturėjau n metų, tai kelinta diena skaitinėju jūsų temą. Ačiū visoms 4u.gif - radau puikių patarimų.
Eilėraštis į stendą

Mano MOKINY!
Ar tu girdi?
Į tavo širdį noriu pasibelsti.
Neužsisklęsk, o atlapok plačiai.
Tai, ką žinau ir moku,
Ką galiu,
Norėčiau, kad turėtum tu.

Tiktai priimk,
Kaip žemė priima lietutį,
Kaip medis –
Saulės šilumą ir šviesą.
Tiktai priimk.
Ką moku ir galiu,
Norėčiau, kad turėtum tu.

Taip pat nebloga nuoroda darant nuotraukų koliažus į klasę ir ne tik
darbui su nuotraukomis
Dar permesiu į paštą klasės taisykles
Jurginė
Auska ir Tagre, labai pramingi eilėraščiai 4u.gif 4u.gif
Dinariuke
Tagre, sveika prisijungus prie auklėtojų mirksiukas.gif 4u.gif
alicija.ali
Tagre, gražus eilėraštis.Man gal labiau tiktų, nei manasis. schmoll.gif
Skaitau ir matau: Tikrai priimk, dar kartą skaitau, nesuprantu kodėl tikrai priimk. O pasirodo tiktai priimk. biggrin.gif
alicija.ali
Auska,
apie pieštuką irgi įdomu. 4u.gif
vilmike
QUOTE(dangiuk @ 2011 08 26, 16:14)
Neturiu, ir nereikia. Nes: 1. planą turiu; 2. idėjų forume krūvas radau; 3. bandau vadovautis tomis pirmo puslapio taisyklėmis.
*

drinks_cheers.gif Aš irgi laikas nuo laiko įlendu ir savo idėjomis pasidalinu, pasiimu man priimtinas ax.gif Bet kol kas neturiu poreikio būtinai įlysti į tą dėžutę 4u.gif
Ir dar vienas dalykėlis man užkliuvo : ar tikrai mergaitės Rugsėjo pirmai pamokai rašote scenarijus? 4u.gif
Papildyta:
Ir ar užmiršau pasakyt aš turiu skaidres Pieštuko alegorijos, jai ką domins galiu atsiųsti mirksiukas.gif
ernoja
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 19:41)
drinks_cheers.gif Aš  irgi  laikas  nuo  laiko  įlendu  ir  savo  idėjomis  pasidalinu,  pasiimu  man  priimtinas ax.gif Bet  kol  kas  neturiu  poreikio  būtinai  įlysti  į  tą  dėžutę 4u.gif
Ir  dar  vienas  dalykėlis  man  užkliuvo : ar  tikrai  mergaitės  Rugsėjo  pirmai  pamokai  rašote  scenarijus? 4u.gif
Papildyta:
Ir ar  užmiršau pasakyt  aš  turiu  skaidres  Pieštuko  alegorijos, jai  ką  domins  galiu  atsiųsti mirksiukas.gif
*

Manau kad scenarijus rašo visai mokyklai. Atskirai klasei kažin. g.gif Pasmus klasėj 10-15min tebūna.
Dinariuke
QUOTE(ernoja @ 2011 08 26, 19:43)
Manau kad scenarijus rašo visai mokyklai. Atskirai klasei kažin.  g.gif Pasmus klasėj 10-15min tebūna.
*

Pas mus Rugsejo 1d irgi bet kita diena pirma pamoka su aukletiniais buna mirksiukas.gif
perkūnija
QUOTE(Dinariuke @ 2011 08 26, 20:55)
Pas mus Rugsejo 1d irgi bet kita diena pirma pamoka su aukletiniais buna  mirksiukas.gif
*

Mes ir rugsėjo 1-ąją, ir 2-ąją su auklėtiniais bendrausime.Žinoma, rugsėjo 1-ąją kl. valandėlė trumpesnė, o ką veiksime 2-ąją d. dar nenusprendėme.Aišku tik tiek, kad turės būti vykdoma kažkokia veikla.
lili*
QUOTE(ernoja @ 2011 08 26, 19:43)
Manau kad scenarijus rašo visai mokyklai. Atskirai klasei kažin.  g.gif Pasmus klasėj 10-15min tebūna.
*

drinks_cheers.gif pas mus irgi, kuo greičiau nori išlėkt su draugais, tai trumpai pasveikinam, dar kokią atrakciją kas nors padaro, bet tokių mažuma(šiemet ir aš "virsiu" kompotą, sutikrinam svarbiausius dalykus, per posėdį susako kas kaip, pamokas rytojaus sudiktuojam ir viso gero iki rytojaus biggrin.gif

Jokių pirmųjų pamokų nevedam, jokių scenarijų tai pamokai nerašom schmoll.gif
Jurginė
2 d. pamokos juk. pas mus rugs.2 d. 1 pamoka visad būna auklėtojų g.gif per ją jau žengiam dalyką. g.gif
perkūnija
QUOTE(Jurginė @ 2011 08 26, 21:12)
2 d. pamokos juk. pas mus rugs.2 d.  1 pamoka visad būna auklėtojų  g.gif per ją jau žengiam  dalyką.  g.gif
*

Griebsit jautį už ragų biggrin.gif
vilmike
QUOTE(Jurginė @ 2011 08 26, 21:12)
2 d. pamokos juk. pas mus rugs.2 d.  1 pamoka visad būna auklėtojų  g.gif per ją jau žengiam  dalyką.  g.gif
*

Įdomiai g.gif Pas mus tik rugsėjo pimaja viena pamoka veda auklėtoja, o rugsėjo 2d. jau normalus tvarkaraštis bigsmile.gif
lili*
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 21:22)
Įdomiai g.gif Pas  mus  tik  rugsėjo  pimaja  viena  pamoka  veda  auklėtoja, o  rugsėjo  2d. jau  normalus  tvarkaraštis bigsmile.gif
*

Gal jie, dėl to ,kad penktadienis, tai jį skirs vienai iš tų dienų, skiriamų pažintinei,kultūrinei ir t.t. veiklai rolleyes.gif
Dykuma5
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 20:22)
Įdomiai g.gif Pas  mus  tik  rugsėjo  pimaja  viena  pamoka  veda  auklėtoja, o  rugsėjo  2d. jau  normalus  tvarkaraštis bigsmile.gif
*

Pas mus Rugsėjo 1 renginys lauke visai mokyklai, paskui visi paeiliui nuo 1 iki 10 klasės su auklėtojais gražiai nueina į klases ir ten auklėtoja veda pirmą pamoką (mūsų prašo, kad visą pamoką užimtume, bet paprastai kaip kam išeina), o kitą dieną - normalios pamokos pagal tvarkaraštį.
Šiais metais likau be auklėtinių, tai šią temelę tik paskaitinėsiu - kaupsiu patirtį laikui, kai būsiu auklėtoja rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Jurginė
kodėl įdomiai? tokia mokyklos tradicija. per pamoką dar papildoma informacija, dalyko sąsiuvinių užvedimas, mokymo(si) proceso aptarimas ir t.t. ko belaukt? metai ir taip greitai bėga. ruduo-pavasaris. cool.gif
perkūnija
QUOTE(lili* @ 2011 08 26, 21:26)
Gal jie, dėl to ,kad penktadienis, tai jį skirs vienai iš tų dienų, skiriamų pažintinei,kultūrinei ir t.t. veiklai  rolleyes.gif
*

Būtent, kad penktadienis, todėl ir veikla kita.
Auska
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 18:41)
ar  tikrai  mergaitės  Rugsėjo  pirmai  pamokai  rašote  scenarijus? 4u.gif
*

QUOTE(ernoja @ 2011 08 26, 18:43)
Manau kad scenarijus rašo visai mokyklai. Atskirai klasei kažin.  g.gif Pas mus klasėj 10-15min tebūna.
*

"Scenarijus" labai iškilmingai skamba. Galima vadinti planu ar dar kaip. Kai prieš trejus metus gavau penktokus, dviejų lapų "instrukciją" susirašiau, ką kalbėsiu, kai į klasę sugužės ne tik 30 penktokų, bet ir antra tiek tėvų su fotoaparatais ir filmavimo kameromis. Labai praverčia sistemingas minčių užsirašymas. Juk tie penktokai mokyklos nežino, kur kokie kabinetai irgi, kiek sąsiuvinių įsidėti, kokias pratybas pirkti ir dar 101 klausimas (ne tik jiems, bet tėvams beigi močiutėms). O jei dar po klasę pavaikštai ir ką nors padalini, gali ką nors svarbaus ir pamiršti.
lili*
QUOTE(Auska @ 2011 08 26, 21:31)
"Scenarijus" labai iškilmingai skamba. Galima vadinti planu ar dar kaip. Kai prieš trejus metus gavau penktokus, dviejų lapų "instrukciją" susirašiau, ką kalbėsiu, kai į klasę sugužės ne tik 30 penktokų, bet ir antra tiek tėvų su fotoaparatais ir filmavimo kameromis. Labai praverčia sistemingas minčių užsirašymas. Juk tie penktokai mokyklos nežino, kur kokie kabinetai irgi, kiek sąsiuvinių įsidėti, kokias pratybas pirkti ir dar 101 klausimas (ne tik jiems, bet tėvams beigi močiutėms). O jei dar po klasę pavaikštai ir ką nors padalini, gali ką nors svarbaus ir pamiršti.
*

Mintis užsirašau ir aš, tiesiog ką pasakyti .... viskas iš eilės drinks_cheers.gif Nes aišku, kai tiek pat tėvų jaudulys nemažas.
Man įdomu ar šiemet pas šeštokus ateis dar tėvelių g.gif

O kur kokie kabinetai, kai diktuoju tvarkaraštį susakau, o kiekvienas dalyko mokytojas per pirmąsias pamokas pats pasako kokių pratybų, kiek ir kokių sąsiuvinių ir kitokių priemonių, na čia jau ne auklėtojo darbas, savo dalyko mokytojas geriau žino rolleyes.gif
dangiuk
QUOTE(Auska @ 2011 08 26, 20:31)
O jei dar po klasę pavaikštai ir ką nors padalini, gali ką nors svarbaus ir pamiršti.
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif aš amžinai ką nors užmirštu, jei neturiu užsirašiusi blush2.gif
pulina
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 19:41)
Ir  dar  vienas  dalykėlis  man  užkliuvo : ar  tikrai  mergaitės  Rugsėjo  pirmai  pamokai  rašote  scenarijus?
*

planą kad nieko nepamirščiau... tikrai, scenarijus skamba ohoho... lotuliukas.gif
somebody else
Sveikos smile.gif
Oho, kaip diskusijos įsivažiavo.
Na aš tikriausiai taip pat iš tų tylesnių, nors temą sekiau net ir tuomet kaip klasės neturėjau blush2.gif
Lili, turėsi šeštokus? Aš taip pat mąstau - ar ateis tėvelių ar ne...Vaikams pamokos planiuką galvoje jau susidėliojau, gal geriau jei tėvai neateitų, kažkaip viskas gali susivelti g.gif
Auska
QUOTE(lili* @ 2011 08 26, 20:36)
*Man įdomu ar šiemet pas šeštokus ateis dar tėvelių  g.gif

** kiekvienas dalyko mokytojas per pirmąsias pamokas pats pasako kokių pratybų, kiek ir kokių sąsiuvinių ir kitokių priemonių, na čia jau ne auklėtojo darbas, savo dalyko mokytojas geriau žino  rolleyes.gif
*

*Dar kokie 5-6 gali užklysti, bet susigūžę tiek tėvai, tiek jų vaikai būna. Jau nieko naujo, išskyrus keli nauji mokomieji dalykai ar pasikeitę mokytojai. O tokią informaciją šeštokai moka užsirašyti.
**Rugsėjo pirmąją tavęs klausia, o ne mokytojo, tada ir sakai: įsidėkit tiek ir tiek sąsiuvinių, apie pratybas pasakys kiekvienas mokytojas. Juk jie pradinėse klasėse įpratę, kad mokytojai paduodi sumą pinigų ir vaikas pratybomis aprūpintas. Pvz., manęs klausė, ar rugsėjo 2 dienai jau įsidėti kūno kultūros aprangą (tvarkaraštyje tokia pamoka išpuolė).
Atra
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 20:22)
*

pas mus visda rugsėjo antrą pirma pamoka būna kl auklėtojo, o jau visos kitos pagal tvarkaraštį smile.gif

QUOTE(lili* @ 2011 08 26, 20:36)
Mintis užsirašau ir aš, tiesiog ką pasakyti .... viskas iš eilės  drinks_cheers.gif Nes aišku, kai tiek pat tėvų jaudulys nemažas.
Man įdomu ar šiemet pas šeštokus ateis dar tėvelių  g.gif

O kur kokie kabineitai, kai diktuoju tvarkaraštį susakau, o kiekvienas dalyko maokytojas per pirmąsias pamokas pats pasako kokių pratybų, kiek ir kokių sąsiuvinių ir kitokių priemonių, na čia jau ne auklėtojo darbas, savo dalyko mokytojas geriau žino  rolleyes.gif
*

kai mano buvo šeštokai 5 tėveliai dar buvo atėję, pernai nė vienas jau nebeatėjo...
lili*
QUOTE(somebody else @ 2011 08 26, 21:50)
Sveikos smile.gif
Na aš tikriausiai taip pat iš tų tylesnių, nors temą sekiau net ir tuomet kaip klasės neturėjau blush2.gif
Lili, turėsi šeštokus? Aš taip pat mąstau - ar ateis tėvelių ar ne...Vaikams pamokos planiuką galvoje jau susidėliojau, gal geriau jei tėvai neateitų, kažkaip viskas gali susivelti g.gif
*

aha šeštokus rolleyes.gif

O tiek auklėtojo, tiek mokytojo temas seku turbūt nuo pirmų prisijungimo dienų, nors tada jau žinojau ,kad atostogausiu dvejus metus rolleyes.gif

QUOTE(Auska @ 2011 08 26, 21:51)
**Rugsėjo pirmąją tavęs klausia, o ne mokytojo, tada ir sakai: įsidėkit tiek ir tiek sąsiuvinių, apie pratybas pasakys kiekvienas mokytojas. Juk jie pradinėse klasėse įpratę, kad mokytojai paduodi sumą pinigų ir vaikas pratybomis aprūpintas. Pvz., manęs klausė, ar rugsėjo 2 dienai jau įsidėti kūno kultūros aprangą (tvarkaraštyje tokia pamoka išpuolė).
*

kažkaip nepamenu to pernai ... matyt savaime suprantamas dalykas, kad po sąsiuvinį kiekvienai pamokai rolleyes.gif
Auska
QUOTE(somebody else @ 2011 08 26, 20:50)
Vaikams pamokos planiuką galvoje jau susidėliojau, gal geriau jei tėvai neateitų, kažkaip viskas gali susivelti g.gif
*

Kai kurios kolegės moka kažkaip išsisukti, kad iš pradžių gražūs sveikinimo žodžiai tėvams ir vaikams, o paskui: tėveliai, būkit malonūs - už durų, mums reikia vieniems pasišnekėti bigsmile.gif

QUOTE(lili* @ 2011 08 26, 20:58)
matyt savaime suprantamas dalykas, kad po sąsiuvinį kiekvienai pamokai  rolleyes.gif
*

Na jau, o kai mokytojai renka sąsiuvinius kontroliniams darbams, arba klasės ir namų darbai, arba 5 sąsiuviniai lietuvių kalbai ar 3 matematikai. Dėl to ir sakiau, kad įsidėtų daugiau, kad problemų nekiltų.
alicija.ali
Pirmai pamokai turbūt scenarijaus niekas nerašo. schmoll.gif Planelį, kad nepamiršt susakyti viską.
Šiais metais su kolege aš atsakinga už rugsėjo 1-osios šventę. Scenarijų mes rašome, nes jį nori turėtėti pavaduotoja. Ir čia rodiklis, nes bus pravestas renginys.
lili*
QUOTE(Auska @ 2011 08 26, 22:06)
Na jau, o kai mokytojai renka sąsiuvinius kontroliniams darbams, arba klasės ir namų darbai, arba 5 sąsiuviniai lietuvių kalbai ar 3 matematikai. Dėl to ir sakiau, kad įsidėtų daugiau, kad problemų nekiltų.
*

Na puiki auklėtoja mirksiukas.gif
Tikrai nesakau ir kiek žinau nei viena mokytoja pirmą pamoką nieko nerenka, tiesiog viskas pasakoma, ko reikės, kada atsinešti ir t.t.... Aišku būna ir tokių mokinių, kurie kasdien nešiojasi po n sąsiuvinių doh.gif biggrin.gif
viltuse
Drauges mergaite uzsienyje pradejo lankyt mokykla, tai pasakojo, kad irgi, palydejus dukra pirma diena (kad vaikui drasiau butu), buvo paprasyta iseiti, tiesiog pasake, kad svente vaikams, o teveliams bus susirinkimai smile.gif
dangiuk
QUOTE(viltuse @ 2011 08 27, 07:35)
Drauges mergaite uzsienyje pradejo lankyt mokykla, tai pasakojo, kad irgi, palydejus dukra pirma diena (kad vaikui drasiau butu), buvo paprasyta iseiti, tiesiog pasake, kad svente vaikams, o teveliams bus susirinkimai smile.gif
*

aš labai norėčiau turėt drąsos padaryt tą patį.... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif net šiurpas nukrečia, kai pagalvoju apie govėdą tėvų rugsėjo pirmą.... unsure.gif
SandraJ.
Aš esu pasakius blush2.gif Tiesiog 7 kl. atėjo vienintelė mama. Pasakiau jai, kad jūs vienintelė, vaikui gali būt nesmagu, palaukit už durų bigsmile.gif
Retisa
Sveikos, mano šiemet jau bus 6tokai. pernai, kai gavau 5tokėlius 32 tai irgi buvo šioks toks šokas, nes buvo bent po vieną tėvelį kiekvienam vaikui, o kai kas atėjo ir po du ir dar net pora mažų lėliukų atsinešė. (vienas tai prasnaudė, o iš kito jau dabar matosi kad Pavarotis išaugs...) na žodžiu vaikų buvo mažiau negu suaugusių, kurie stovėjo dviem eilėm palei sienas ir dar prie lentos. po pernai juokauju, kad manęs jau šiemet niekas neišgąsdins:)
planas rugsėjo pirmajai toks :
pasidžiaugti kad visi sugrįžo gražūs ir pailsėję,
supažindinti su dviem naujokais
trumpai apžvelgti pernai metų gerus darbus ir išdalinti padėkos raštus už labai gerą mokymąsi (tokių net 10 turiu)
pristatyti du naujus dalykus ir mokytojus
palinkėjimai naujiems mokslo metams
ir einamieji klausimai, kurių pas mus būna daug. (dažniausias - o kur važiuosim???)
lentoje ko gero rašysiu :
Labai džiaugiuosi, kad sugrįžot
skambučio aido pakviesti
čia jūsų laukia klasė, knygos
žinių keliai neatrasti

o dėl dovanėlių, tai rašiau laišką ten kur daro pieštukus, neatrašė man niekas, tai kogero pati bandysiu sumaketuoti lapą su jų nuotraukom, pamokų tvarkaraščiu, ir svarbia info (atostogos, mokslo metu ir pusmečių trukme ir tt. )
Amarkize
Sveikos mergaites 4u.gif
Jau dvi dienas skaitau jūsų forumo temą, kad suvokčiau apie ką čia diskutuojama. Manau, kad nepasididžiuosit ir priimsit į savo būrelį ax.gif
O susidomėjimą sukėlė tai, kad nuo šių metų gavau auklėtinių. Vaikai, nors ir 6-7 jungtinė klasė ir dirbti reikia su visais skirtingai, nes sutrikusio intelekto, bet reikalavimai doh.gif
Tikrai radau jūsų temoje nuostabių minčių savo ,,žiopliukams" smile.gif rugsėjo 1
Tikiuosi, kad galėsiu paprašyti jūsų pasidalinti patarimais kai kažko nesuprasiu blush2.gif Esu dar besimokanti asmenybė klasės auklėtojų dokumentacijoje ir kažkokia baimė truputi ima, atrodo nieko nesuprantu, nieko nežinau blush2.gif blush2.gif

Forget-it
QUOTE(somebody else @ 2011 08 26, 21:50)
Sveikos smile.gif
*

Šiemet mano irgi šeštokai, kai turėjau praeitą laidą, tai 6 kl atėjo tik viena mama ir tai tokio žioplesnio vaiko. Tikiuosi kad šiemet tų tėvelių nebus.
O pas mus per posedį duoda auklėtojui kad kiekvienam vaikui atiduoti jau spausdintą pamokų tvarkaraštį. Tai jiems patiems nieko rašytis nereikia.
KB*
QUOTE(Auska @ 2011 08 26, 17:12)
Pasikuičiau savo "bordakėly".
Gal kam patiks, gal kuri mokytojų kambary pakabins.
*

Gera idėja, reiks kolegas pagraudent biggrin.gif

QUOTE(somebody else @ 2011 08 26, 20:50)
*

Aš irgi turėsiu 6okus, tai pernai labai daug tėvų prisirinko, šiemet, tikiu, kad jau bent pusė nubyrės cool.gif O septintoj, pagal praktiką, tai tik vienas, kitas biggrin.gif Pas mus dar kieme pabūna daugiau tėvų, o į klasę vyresnėse klasėse drovisi eiti, arba vaikai neleidžia biggrin.gif
O išprašyt iš klasės man būtų labai jau nepatogu, juk ir tėvai jaudinasi, ir jiems šventė, o dabar....palaukit už durų blink.gif Įtariu, kad ir administracija nepaglostytų pamačius unsure.gif Daugiau tuos tėvus matyčiau kaip savo ausis lotuliukas.gif
TaGre
Rugsėjo 1ą pas mus šventė būna, o 2ą jau normalios pamokos, tik 5okams išimtis. Jie praleidžia dieną su auklėtoja - vedžiojami po mokyklą (dirbu dešimtmetėje), parodoma kur yra kas, administracija, soc pedagogė paskaito paskaitą, knygas išsidalina ir visokių kitokių dalykų atsiranda.
Auska
Dar iš "bordakėlio". Tik autoriaus nežinau smile.gif

Kai draikosi voratinkliai, kai žiburiuoja ant ražienų ir žalių stiebų,
o varnėnų pulkai pietuosna išsineša vasaros svajas,
ne vieno mūsų paširdžius nusmelkia nerimas,
sumišęs su džiaugsmu.
Rugsėjis...
Margaspalvių jurginų galvos siūbuoja vėjyje –
rugsėjis.
Žemė kantriai laukia žiemkenčių –
rugsėjis.
Virpulys vis dažniau nubėga medžių viršūnėmis –
rugsėjis.
O jūs išleidžiate, palydite arba patys išeinate...
Į Mokyklą…

Atra
QUOTE(KB* @ 2011 08 27, 12:11)
Gera idėja, reiks kolegas pagraudent biggrin.gif
Aš irgi turėsiu 6okus, tai pernai labai daug tėvų prisirinko, šiemet, tikiu, kad jau bent pusė nubyrės cool.gif O septintoj, pagal praktiką, tai tik vienas, kitas biggrin.gif Pas mus dar kieme pabūna daugiau tėvų, o į klasę vyresnėse klasėse drovisi eiti, arba vaikai neleidžia biggrin.gif
O išprašyt iš klasės man būtų labai jau nepatogu, juk ir tėvai jaudinasi, ir jiems šventė, o dabar....palaukit už durų blink.gif Įtariu, kad ir administracija nepaglostytų pamačius unsure.gif Daugiau tuos tėvus matyčiau kaip savo ausis lotuliukas.gif
*

aš lygiai taip pat manau...
jo-vita7
QUOTE(vilmike @ 2011 08 26, 20:41)
drinks_cheers.gif Aš  irgi  laikas  nuo  laiko  įlendu  ir  savo  idėjomis  pasidalinu,  pasiimu  man  priimtinas ax.gif Bet  kol  kas  neturiu  poreikio  būtinai  įlysti  į  tą  dėžutę 4u.gif
Ir  dar  vienas  dalykėlis  man  užkliuvo : ar  tikrai  mergaitės  Rugsėjo  pirmai  pamokai  rašote  scenarijus? 4u.gif

*

Visu pirma visų atsiprašau, kad paprašiau prisijungimo duomenų į paštą. Planų man nereikia, nes turiu savo.Idėjų ir čia galima pasirinkti, todėl nenumirsiu ir be jų. Įkelčiau ir aš kelis scenarijus vestų švenčių, bet nežinau kur savo niką rašyt. Kai nuspręsit, kad jau tinkama gauti duomenis bus malonu.

O rugsėjo ą scenarijaus nerašau, nes labai trumpai klasėje užtrunka mokiniai. Maniškiai labai veržiasi namo. O šiaip tai pasakau naują ir svarbia informaciją, vieną kokį žaidimuką, pasidalinam įspūdžiais ar naujienomis ir išsiskirstom.
dovesa
Super ėilėraštukai thumbup.gif
nessyte
Kas dar nesugalvojo, kaip pradžiuginti auklėtinius, siūlau pasidaryti skirtukų knygoms.
http://www.liveinternet.ru/users/james_york/post135238959/

Pagal nurodymus viską suklijavus reikia gražiai apkirpti ir - dovanėlė.
vėjo_blaškoma
Sveikos 4u.gif Ši Rugsėjo 1-oji bus ir man didelė šventė ir išbandymas, nes tik ką pabaigiau universitetą, netikėtai gavau darbą mokykloje ir ,žinoma, gavau auklėtinių klasę biggrin.gif Patirties nulis, bet manau sugebėsiu smile.gif
pulina
QUOTE(syppsenelle @ 2011 08 28, 11:38)
Sveikos  4u.gif  Ši Rugsėjo 1-oji bus ir man didelė šventė ir išbandymas, nes tik ką pabaigiau universitetą, netikėtai gavau darbą mokykloje ir ,žinoma, gavau auklėtinių klasę  biggrin.gif  Patirties nulis, bet manau sugebėsiu  smile.gif
*

žinoma sugebėsi mirksiukas.gif 4u.gif
Forget-it
Sveikos, nuo ryto įvykdžiau akciją, su sveikinimais į graikišką riešutą, bandžiau tai gerai laiko, tai dar ryt gal reiks peržiūrėt visus ar gerai susiklijavo. smile.gif
Auska
Rugsėjo pirmąją išdalinu anketas, kuriose reikia surašyti duomenis apie mokinį ir jo tėvus. Pas mus per pirmą - antrą darbo savaites ši informacija įvairiomis formomis turi būti surašyta į žurnalą, asmens bylas ir įvairias ataskaitas.

Nežinau, kaip jūsų auklėtiniai, bet manųjų bent trečdalis pamiršta, vėluoja ar net pameta anketas. Kaip išsireikalaujate, kad laiku atneštų, ko prašote? Gal kokie paskatinimai ar bausmės egzistuoja amžinai vėluojantiems? ax.gif
Jurginė
Kur jūs rašot informaciją žurnale, jei tokios skilties nebėra? g.gif
Auska
Elektroniniame žurnale.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.