Įkraunama...
Įkraunama...

Dolitos batai

Sveikutės,
supermamoje mačiau atsiliepimų apie Dolitos batus ir jų kokybę, tačiau vertinimai pakankamai prieštaringi...
Mano batų istorija tokia. Ilgai varvinus seilę (batai kainuoja tikrai ne du šimtus), nusipirkau Dolitos odinius ilgaaulius mirksiukas.gif
Nekalbant apie užkulnius, kuriuos reikėjo keisti antrą dieną, ir tai, kad vieną koją baisiai spaudė, po poros savaičių pradėjo kristi juostelės, esančios aplink padą, o ne per seniausiai atradau, kad ir pats bats per siūlę įplyšo verysad.gif
dabar jie atrodo ne kaip verysad.gif šitaip yra po žiemos sezono, ir tai mano avėjimas toks-iš mašinos ir į ją.
Mielos supermamos, ar yra tekę patirti tokių dalykų, nebūtinai Dolitoje? Ar tai reiškia, kad nusipirkęs brangų daiktą, nebūtinai gausi kokybę? Ar verta kreiptis į Dolitą (lyg ir turiu užvestą kažkokią jų kortelę)?Gal vertėtų paskelbti kažkokią "juodą knygą", kad kitos/kiti, besirinkdami prekes, nukentėtų mažiau? g.gif

Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2006 03 06, 10:57)
Sveikutės,
supermamoje mačiau atsiliepimų apie Dolitos batus ir jų kokybę, tačiau vertinimai pakankamai prieštaringi...
Mano batų istorija tokia. Ilgai varvinus seilę (batai kainuoja tikrai ne du šimtus), nusipirkau Dolitos odinius ilgaaulius mirksiukas.gif
Nekalbant apie užkulnius, kuriuos reikėjo keisti antrą dieną, ir tai, kad vieną koją baisiai spaudė, po poros savaičių pradėjo kristi juostelės, esančios aplink padą, o ne per seniausiai atradau, kad ir pats bats per siūlę įplyšo verysad.gif
dabar jie atrodo ne kaip verysad.gif šitaip yra po žiemos sezono, ir tai mano avėjimas toks-iš mašinos ir į ją.
Mielos supermamos, ar yra tekę patirti tokių dalykų, nebūtinai Dolitoje? Ar tai reiškia, kad nusipirkęs brangų daiktą, nebūtinai gausi kokybę? Ar verta kreiptis į Dolitą (lyg ir turiu užvestą kažkokią jų kortelę)?Gal vertėtų paskelbti kažkokią "juodą knygą", kad kitos/kiti, besirinkdami prekes, nukentėtų mažiau? g.gif

Rašai, kad batams užkulnius keitei kas dvi savaites-bet čia ne gamintojų kaltė, kad lietuviškose batų ateljė tau prastus užkulnius pritaisydavo. Ar tavo ilgauliai tikrai žieminiai, tvirti batai ar tokie plonos, gležnos odelės, skirti pavasario-rudens sezonui?Sakai, kad batas spaudė-gal dėl to ir per siūlę plyšo...Man panašiai buvo-nusipirkau iš ten gražučius batukus už beprotišką kainą, kadangi buvo šiek tiek siauri, juos pratempiau su spec. priemone ir vasaros gale man jie šonuose įplyšo. Visai nesumaniau kažko kaltint, tik save, kad nusipirkau mažokus. Kitą vasarą mačiau ant vienos moters kojų tokius kaip mano batelius, tai gražu pažiūrėt į juos buvo. Dar basutes esu iš ten pirkus, tai po dviejų dienų prie pado tokia juostelė atsiklijavo-nunešiau parduotuvėn ir sutvarkė viską meistras. Bet ir nemanau, jog nusipirkęs brangų daiktą būtinai gausi absoliučią kokybę. Ir nuo Dolitos batų manęs šie keli negerumai neatbaidė ir neatbaidys-tiesiog reikia žiūrėt ką perki.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2006 03 06, 12:34)
Rašai, kad batams užkulnius keitei kas dvi savaites-bet  čia ne gamintojų kaltė, kad lietuviškose batų ateljė tau prastus užkulnius pritaisydavo. .

šiaip tai rašo kad ne kas antrą keitė, o kad antrą savaitė juos teko pakeisti. taip kad buvo nekokybiški
Atsakyti
iš dolitos turėjau vienus batukus- nešiojau 3 metus ir gaila išmest buvo, tokie patogūs. girdėjau gandų, kad dolita batus superka užsienyje brokuotus, lietuvoj pataiso ir sėkmingai parduoda, bet nežinau, kiek čia tiesos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2006 03 06, 11:34)
Rašai, kad batams užkulnius keitei kas dvi savaites-bet  čia ne gamintojų kaltė, kad lietuviškose batų ateljė tau prastus užkulnius pritaisydavo. Ar tavo ilgauliai tikrai žieminiai, tvirti batai ar tokie plonos,  gležnos odelės, skirti pavasario-rudens sezonui?Sakai, kad batas spaudė-gal dėl to ir per siūlę plyšo...Man panašiai buvo-nusipirkau iš ten gražučius batukus už beprotišką kainą, kadangi buvo šiek tiek siauri, juos pratempiau su spec. priemone ir vasaros gale man jie šonuose įplyšo. Visai nesumaniau kažko kaltint, tik save, kad nusipirkau mažokus. Kitą vasarą mačiau ant vienos moters kojų tokius kaip mano batelius, tai gražu pažiūrėt į juos buvo. Dar basutes esu iš ten pirkus, tai po dviejų dienų prie pado tokia juostelė atsiklijavo-nunešiau parduotuvėn ir sutvarkė viską meistras. Bet ir nemanau, jog nusipirkęs brangų daiktą būtinai gausi  absoliučią kokybę. Ir nuo Dolitos batų manęs šie keli negerumai neatbaidė ir neatbaidys-tiesiog reikia žiūrėt ką perki.

rašiau ne šiaip sau, bet tikrai nei su vienais batais, o ju per ne -iolika metų avėjau nemažai, nebuvo tiek problemų. Tiesiog tikrai galvojau, kad sumokėjęs žmogus turėtų gauti kažką geresnio. dėl dolitos grožio sutinku, bet panešiojus tikrai jie gražūs nebeatrodo 4u.gif tos juosteles krenta ir krenta -o ju vietoje lieka gelsvas kartonas -tai teko "užsiglaistyti" juodu tepalu bigsmile.gif juokinga, bet nejuokinga kai žinai kiek sumokėjai. tuo labiau kad kaip sakiau-aviu nuo iki mašinos. o dėl užkulnių-nežinau ar gerai perskaitei, bet rašiau, kad teko keisti antrą dieną, o ne kas antrą savaitę-jie nesitrina būtent nuo to laiko, kai juos uždėjo būtent lietuviškoje taisykloje!!!sutinku tik dėl tempimo priemonių -jos buvo naudotos, gal dėl to ir įplyšo, bet irgi tik su Dolita tokios įplyšimo patirties po tempimo priemonių panaudojimo įgijau tongue.gif o kad vienas poros batas būtų smarkiai kitos formos nei kitas, irgi tik Dolitoje...
o ką reiškia "tiesiog reikia žiūrėti ką perki"?????lyg ir žiūrėjau, regėjimas nelabai koks mano, bet tik į tolį, iš arti gerai matau smile.gif

Atsakyti
[o ką reiškia "tiesiog reikia žiūrėti ką perki"?????lyg ir žiūrėjau, regėjimas nelabai koks mano, bet tik į tolį, iš arti gerai matau smile.gif
[/quote]
Būtent kalbėjau apie visokius labai plonos odelės batelius, kad ir tuos, kurie man suplyšo-jie tikrai labai plonos, keistos odelės buvo, tokios šiugždančios, lyg popierius. Tai va, čia aš ir apie save rašiau. Bet tie mano batai dar nieko, būna ir trapesnių pažiūrėjus, ir visokių per padą einančiais dirželiais, kurie nusitrina į asfaltą...
Dėl taisyklos tai prisipažįstu, ne taip perskaičiau ir ne taip parašiau. Persiprašau.

Atsakyti
visa problema yra ta, kad gerus batus atpažint reikia įgūdžių ir žinių. Nes dizainas dar nieko nesako. smile.gif aš tikrai žinau, kad Dolita yra ir „gera“ ir „bloga“. Aš pati ne kartą esu buvusi didžiausiose Italijos parodose, kur užsako visos mūsų batų parduotuvės avalynę... smile.gif taigi galiu labai tiksliai pakomentuoti kai ką, nes žinau kainas už kurias perka ir ką jie čia pristato... smile.gif Atsimenat, prekiavo avalyne Cucutti, tiek moteriška, tiek vyriška. Tai va, bendra taisyklė yra tokia: gera avalynė užperkant pigiai nekainuoja, beje prieš metus ji dar pabrango apie 15  %. Gerų batų pora užperkant yra nuo 60 iki 150eurų, neskaitant transporto, PVM, ir visų kitų pridėtinių mokesčių, kuriuos reiks sumokėt Lietiuvoje...+ antkainis, kad uždirbtum.. smile.gif Taigi... Cucuuti, užpirkimas buvo apie 20-40 eurų, ir tai skaitosi labai žemo lygio avalynė Italijoje, o pas mus ją pristatė kaip prestižą, kuris kainavo apie 1200 Lt, po to buvo dideli nukainavimai ir t.t.... biggrin.gif biggrin.gif va čia yra apgaulė klientų ir mūsų žinojimo tikrininmas perkant. wub.gif ir tai yra su dar ne vienu ženklu šioj parduotuvėj. verysad.gif kad daugiau pačios žinotumėt, panaršykit po batų išparduotuves internetines pasaulyje ir pamatysit kainas ir vertinimus kompanijų gaminančių batus. Galiu tik vieną jus užtikrint: gera avalyne prekiauja Lietuvoje vienetai, jie brangūs, biznis iš to kol kas 0, todėl reziumė- visi veš ŠŠŠ ir bandys jį kuo geriau parduot, nes kaina bus prieinama. gal vėliau situacija keisis... smile.gif
Atsakyti
ačiū, kad apšvietei bigsmile.gif gal dar kokių įdomybių žinai? mirksiukas.gif
Atsakyti
na taip ,su batais lietuvoj sunku g.gif
na juodo sąrašo sudarinėti gal neverta, bet perkant batus,jokiu būdu niekada niekada neišmetinėti čekio. kiek avalynė bekainuotų-kokybės kriterijus vis tik yra ir nėr čia ko kaltint savęs- atsieit pati kalta,nepamačiau,kad taip dėvėsis ar ten panašiai...
Atsakyti
Aš iš Dolitos perku tik vienos kompanijos batus - Camper. Turiu jau, berods, 6 poras, pradedant basutėm, baigiant žieminiais, ir nė vienų kokybe nenusivyliau thumbup.gif Tiesa, tuos pačius camperius bandysiu kada internetu užsisakinėti, kainos tokios pat kaip Dolitoj, tik pasirinkimas žyyyymiais didesnis

Žodžiu, čia gal ne tik/ne tiek apie parduotuvę reikia kalbėti, bet ir apie kompanijas.

Atsakyti
pirkau viena kart dolitoj basutes.. per vasara nudrengiau ir tiek.. kaip ir visi batai.. bet mano nuomone ta kad daugumos batu kaina ne labai sutinka su mano reikalaujama (isivaizduojama) kokybe.. ypac brangiuju.. rolleyes.gif kad ir kokie liuks atrodantys jie butu..

beje vyriski batai manau ten labai geros kokybes, draugas jau trecius metus nesioja zieminius batukus.. aisku is masinos i masina.. ax.gif bet vistiek liuks
Atsakyti
Mums dekanas, dar bestudijuojant vadyba paciam pirmam kurse sake, kad vienintele tikrai iskreipta rinka Lietuvoje - batu rinka. Ar normalu, kad batus, pirktus uz pilna kaina, po savaites pardavineja su 80proc nuolaida? Ir ne paskutines poras, kaip iprasta uzsienyje, o neispardavus nei puses turimu atsargu! Tokia strategija ekonomikoje vadina "grietineles nugriebimu". Nerealiai uzkelia daikto kaina, ir zmones, megstantys apie kokybe spresti tik pagal kaina, perka tokius daiktus su malonumu, tada - kaina mazinama vis mazyn ir mazyn, kol pasiekiami eiliniai vartotojai, o galiausiai pardavineja su 80 proc. nuolaida - ir tai ne i "minusa", o dar ir is to (sumokeje 18% PVM, algas pardavejams, administratoriams, parduotuves nuoma ir kt) sugeba uzdirbti pelno. Zodziu, apie tikraja avalynes kaina ir verte Lietuvoje sunku nusimanyti, nes rinka tikrai nesveikai iskreipta user posted image
Atsakyti