Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto pirkimas internetu

Kiekviena sestadieni aukojame savaitiniam apsipirkimui.Automobilio neturime, tenka kelis kartus trenktis i prekybos centra ir kaip kupranugariams tempti maisus, jau vien vandens kiek reikia per karscius doh.gif Ar esat isbandziusios maisto pirkima internetu su atvezimu i namus? Jei taip- kuriu prekybos centru paslaugomis naudojates ir kokius produktus perkat? 4u.gif
Atsakyti
As niekada nesigundziau maisto pirkti internetu, kazkaip as megstu preke paciupinet pavartyt isitikinti ar nepapuvus smile.gif Bet kaimynai nuolat naudojasi Tesco paslaugomis (Anglai). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mazyle* @ 2011 06 28, 14:12)
As niekada nesigundziau maisto pirkti internetu, kazkaip as megstu preke paciupinet pavartyt isitikinti ar nepapuvus smile.gif Bet kaimynai nuolat naudojasi Tesco paslaugomis (Anglai).  mirksiukas.gif



Tai vat ir as taip megstu apziuret kur mesos gabaliukas grazesnis, kad koks vaisius papuves nebutu.O gal ten galima nueit,viska issirinkt , susimoket ir jie viska atveztu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 14:21)
Tai vat ir as taip megstu apziuret kur mesos gabaliukas grazesnis, kad koks vaisius papuves nebutu.O gal ten galima nueit,viska issirinkt , susimoket ir jie viska atveztu?  g.gif


Vat sito dalyko negaliu pasakyti, reikia pasiskaitineti paciam Tesco tinklapyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 15:21)
Tai vat ir as taip megstu apziuret kur mesos gabaliukas grazesnis, kad koks vaisius papuves nebutu.O gal ten galima nueit,viska issirinkt , susimoket ir jie viska atveztu?  g.gif

Pas mus Airijoj Dunnes stores galima taip uzsisakyti, kad palieki troli parduotuvej ir jie atveza. O jei jusu parduotuve nedaro sitaip, juk jus galite uzsisakyti ne darzoves, ne mesa. O vandeni, majoneza, kecupa, piena..- kas sunku ir nereikia aptikrinti kokybes... o jau gabaleli mesos ar pomidoru nueisit ir parsinesit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 14:21)
Tai vat ir as taip megstu apziuret kur mesos gabaliukas grazesnis, kad koks vaisius papuves nebutu.O gal ten galima nueit,viska issirinkt , susimoket ir jie viska atveztu?  g.gif

Esu maciusi kad taip daro Iceland pardutuveje.Bijau sumeluot, bet rodos kituose negalima g.gif
Pirkdavomes gimus dukrai.Labai daznai vis kazko neturedavo ( nors galima pazymeti, jog jei neturi tos prekes, ideda kita analogiska), yra buve suplysusiu pakuociu (makaronu), sudeta i maisus belekai.Pvz ant duonos uzmesta kas nors sunkaus, sutrinta.BUdavo jog kazko tiesiog neideta, ideta ko nepirkai.I help line prisiskambinti neimanoma ( skambinau apskust vairuotoja, kai jis man nuemete maisus palei duris su visais buteliais vandens ir pan, pareiskes kad jam nepriklauso nest.O as ant ranku su 5menesiu vaiku, musu butas 3 auskte doh.gif ).Nuo to laiko perkames patys.
Girdejau, jog Ocado visi patenkitni, siuncia ta pati vairuotoja visa laik, gali jam isdestyt jei yra kokiu problemu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 14:43)
Kiekviena sestadieni aukojame savaitiniam apsipirkimui.Automobilio neturime, tenka kelis kartus trenktis i prekybos centra ir kaip kupranugariams tempti maisus, jau vien vandens kiek reikia per karscius  doh.gif Ar esat isbandziusios maisto pirkima internetu su atvezimu i namus?  Jei taip- kuriu prekybos centru paslaugomis naudojates ir kokius produktus perkat?  4u.gif


Esu isbandziusi beveik visus prekybos centrus perkant internetu 4u.gif

Atsakyti
Panasu, kad teks si karta naudodis cabo paslaugimis, nes didelis apsipirkimas reikalingas doh.gif Na del visa ko issiunciau uzklausas i prekybcentrius ar galima paciai susirinkt viska, o jie atveza.
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 14:48)
Panasu, kad teks si karta naudodis cabo paslaugimis, nes didelis apsipirkimas reikalingas  doh.gif Na del visa ko issiunciau uzklausas i prekybcentrius ar galima paciai susirinkt viska, o jie atveza.

Nusipirkit tuos tases ant ratu, man visai patogiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Na va, pasirodo Sainsburys is viso ta pacia diena net neveza doh.gif Atkrenta.Laukiu Asdos ir Tesco atsakymu.
Papildyta:
QUOTE(Terapankė @ 2011 06 28, 14:53)
Nusipirkit tuos tases ant ratu, man visai patogiai atrodo  bigsmile.gif



As tai as, bet pabandyk maniskiui pasiulyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
as Airijoj, esu pirkusi is Duniu, Tesco, vietines darzoviu pard. Neblogai viskas buvo, bet dauguma prekiu ant galiojimo ribos (jogurtai, grietine, pienas). Pas mus sudetos prekes i dezes, vairuotojas atnesa i virtuve ant stalo. Aptarnavimo kokybe priklauso kokiam rajone gyveni, posh rajone visai kitoks nei socialu. Skaudi, bet tiesa.
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2011 06 28, 15:05)
Sveikos 4u.gif
as Airijoj, esu pirkusi is Duniu, Tesco, vietines darzoviu pard. Neblogai viskas buvo, bet dauguma prekiu ant galiojimo ribos (jogurtai, grietine, pienas). Pas mus sudetos prekes i dezes, vairuotojas atnesa i virtuve ant stalo. Aptarnavimo kokybe priklauso kokiam rajone gyveni, posh rajone visai kitoks nei socialu. Skaudi, bet tiesa.



Panasu, kad teks pamirst toki apsipirkima verysad.gif
Atsakyti