Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis,12 tema

Labas vakarėlis 4u.gif
na, ir aš išbandžiau Daivos dešrą ax.gif
dar tik ištraukiau iš puodo, ta nieko nepapasakosiu.

Tik begaminant man iškilo vienas klausimas - į kokį puodą jūs sutalpinate??? Turiu tikrai didelį puodą, tačiau dešrą vos įgrūdau, kad "plaukiotų" lotuliukas.gif
Tačiau bevirdama ta dešra gi išsiplėtė doh.gif lotuliukas.gif tai aišku, kad parvirto ir vienas galas liko išorėj doh.gif

Nu žodžiu... tikiuosi, kad rytoj mes ją patys valgysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2011 11 18, 23:56)
Dešrytę reikia daryti storą, tada ji nebus ilga biggrin.gif Būna tokios platesnės folijos, tai su ja viskas gaunasi puikiai thumbup.gif Truputį pavargti reikia, bet įmanoma susukti 4u.gif

Aš galvoju, o jeigu tik kepimo rankovėje virti, be folgos g.gif . Nes man truputį praplyšo, nepagalvojau, kad tiek išsipūs, vieną laisviau dariau, tai gerai pavyko, o kitą paveržiau ir praplyšo. O kai ištraukiau iš puodo, maišelių nei kvapo nebelikę buvo schmoll.gif ,nors puode vandenyje plaukiojo su maišeliu išsipūtę biggrin.gif
Atsakyti
Parodau savo rezultatą smile.gif

Mano pastebėjimas - per mažai druskos, bet šiaip puiku!!!
Galima ant duonytės užsitepti sviesto su druska, ir bus visai gerai.

Vis dėl to kaip smagu, kad galime pasigaminti dešįą be jokių E iš tiesų, išsikepti duonos su natūraliu raugu !
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nata*: 20 lapkričio 2011 - 10:51
QUOTE(Twixx @ 2011 11 20, 11:02)
Kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Nu reikes ir man prisiruost....Mama kaip tik kalakutus doroja-bandysiu rolleyes.gif

tikrai gera mintis!!! Iš naminių kalakutų mėsos turbūt bus dar gardžiau thumbup.gif

dėl vyniojimo norėjau pridurti, kad manoji folija nėra labai plati, tai aš tiesiog sluoksniuotai sudėjau kelis folijos lapus, kuo standžiau suvyniojau. O paskui įdėjau į kažkokį maišelį, jis tikrai ne konditerinis tongue.gif , bet nieko - puikiausiai viskas išsilaikė, nesuplyšo, nesuiro thumbup.gif
Atsakyti
As irgi viriau desra - tik is kalakutienos mesos ir be jokiu priedu. Spalva gavosi pilkoka biggrin.gif Ir dar - vos nesudeginau blenderio g.gif Gal vistiena lengviau blenderiuojasi, bet nuo kalakutienos labai stemplytes apsiviniojo aplink peilius. Mano mazylis labai teigiamai ivertino si gamini wub.gif

user posted image
Atsakyti

 i 
Primenu, kad nuotraukos NECITUOJAMOS ! Visos žinutės, kuriose paliktos cituojamos nuotraukos, yra trinamos be išankstinio perspėjimo.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Norėčiau pasiūlyti Jums krevečių užkandį

user posted image

Receptą rasite Čia
Atsakyti
Pasitaisau biggrin.gif

Reikės

Krevečių užkandis

Tešlai mažoms pitoms

150 gr miltų
2 a.š. sausų mielių
100 ml vandens
1 v.š. aliejaus
0.5 a.š. druskos
0.5 a.š. cukraus

Šiltą vandenį sumaišyti su mielėmis ir cukrumi. Uždengus palikti, kad susidarytų puta.
Tuo tarpu miltus persijoti per sietelį, sumaišyti su druska. Ant miltų užpilti mielių ir vandens mišinį. Pilti aliejų. Gerai išminkyti, kol tešla gausis vientisa ir elastinga.
Taip paruošta tešlą, uždengti ir palaikyti šiltai, kol padvigubės, aš laikiau apie valandą laiko. Tešla gaunasi labai maloni, nekimbanti prie rankų , su ja, tiesiog, smagu darbuotis.
Pakilusią tešlą padalinti į graikiško riešuto dydžio gabaliukus. Uždengus dar palaikyti apie kelias minutes. Po to iškočioti 2 cm storio mažus paplotėlius. Vėl uždengti ir palaikyti apie 10 min.
Orkaitę įkaitinti iki 250 temp., jai įkaitus dėti paplotėlius. Šioje vietoje turėtumėte suktis greitai, kad orkaitė nespėtų atvėsti. Ir kepti apie 5-6 min. Iškepusius, greitai išimti, sudėti į atskirą lėkštę ir pridengti rankšluosčiu, kad suminkštėtų.

Šį tešlos receptą galima rasti http://skanusgyvenimas.blogspot.com/

Bazilikų užtepas

Ryšulėlio bazilikų (galima naudoti kokias tik mėgstat žoleles, svarbiausia, kad jos būtų nedžiovintos)
Trynio
1 v.š. citrinos sulčių
50 ml alyvuogių aliejaus (jo kiekis priklauso nuo žolelių kiekio, užtepas turi gautis skystokas)
Druskos
Česnako skiltelės

Bazilikus susmulkinti, dėti trynį, citrinos sulčių, česnaką ir gerai suplakti. Beplakant, po truputį pilti aliejų, supylus visą aliejų, dėti druskos ir dar paplakti iki vientisos masės.


Krevečių paruošimas

Naudojau didžiąsias krevetes (galima ir lukštentas mažutes)
Česnako pora didesnių skiltelių
Čili pipiras (ne pats aštriausias)
Pusės laimo sulčių ir šiek tiek žievelės
Žuvies padažo, pagal skonį (galima jį keisti soja ar paprasčiausiai druska)

Nuo krevečių nuimti uodegėles. Susmulkinti česnaką ir čili pipirą, pilti žuvies padažo, laimo sulčių. Užbarstyti laimo žievelės. Taip jas pamarinuoti, tiek, kol ruošiamos duonelės ir padažas. Joms pasimaranavus, dėti į keptuvę ir šiek tiek pašildyti.

Galiausiai daryti užkandėlę. Duonelę įpjauti, pakleisti užtepo ir dėti krevetę. Viskas. Skanaus !!!
Atsakyti
Na aš irgi dariau tą dešrą vakar, šiandien ryte paragavau, skonis visai nieko, tik va pamiršau nufotkint doh.gif blush2.gif neatrodo įspūdingai, bet skanu, ir aišku be E621 bigsmile.gif
Aš masę supyliau į kepimo maiseli, susukau ir aprišau, tai gavosi nestora... gal kitą kartą gražesnė gausis, tada nebus gėda ir parodyt biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
aistuzele, vakar isbandziau Kreveciu uzkandi, thumbup.gif tikrai darysiu dar ne karta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2011 11 22, 08:54)
Labas rytas,
aistuzele, vakar isbandziau Kreveciu uzkandi,  thumbup.gif tikrai darysiu dar ne karta.  4u.gif

Smagu, kad patiko 4u.gif


Tortilijų užkandis

user posted image

Reikės

Tortilijų pakelio (naudojau mažąsias)


Petražolių naminio pesto užtepui

Petražolių pundelio
3 skiltelių česnako (galima ir mažiau, mums patinka aštriau)
2 v.š. alyvuogių aliejaus
Druskos
Mocarelos

Alyvuogių užtepui

Indelio alyvuogių (šį kartą turėjau žaliųjų alyvuogių)
1 v.š. švelnaus majonezo
Gabalėlio fermentinio sūrio

Petražolių pesto. Sudėti į trintuvę petražoles, česnaką, alyvuogių aliejų, druskos. Šį užtepą paskleisti ant tortilijos.
Uždėti mocarelos gabaliukus.Ant viršaus dėti kitą tortilijos blyną.
Pašauti į orkaitę, 190 temp, kol apskrus. Išėmus iš orkaitės, uždėti ant viršaus kitą skardą ir dar paspausti, kad pilnai sukibtų.

Alyvuogių užtepas. Į smulkintuvą sudėti alyvuoges, majonezą. Gerai viską sutrinti ir paskleisti ant tortilijos, dėti tarkuotą fermentinį sūrį.
Pašauti į orkaitę, 190 temp, kol apskrus. Išėmus iš orkaitės, uždėti ant viršaus kitą skardą ir dar paspausti, kad pilnai sukibtų.

Tai užkandžiai, kurie nuo stalo dingsta pirmieji. Labai tinka prie vyno arba šalto alaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzele: 22 lapkričio 2011 - 09:51
Sveikos 4u.gif Turiu klausima del desros. Ar galeciau deti 10% grietinele blush2.gif ir jei nedesiuj okiu priedu, ar tiek pat, kiekre cepte reikia grietineles? Aciu 4u.gif Dar didesnis aciu, jei kuri atsakys iki darbo pabaigos, nes labai jau noriu siandien isbandyti thumbup.gif
Atsakyti