Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis,12 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Gladiola
QUOTE(Ulė @ 2011 07 12, 14:11)
Pomidorai su medaus-česnakų-mėtų užpilu
*

kokia idomi skonio kompozicija bigsmile.gif
edre
Mano vyrui ir ta duonele nelabai patiko, o man tai visai nieko, bet nera ,kad jau super super. Sakiau dar pabandysiu gal su kokiu dziugo suriu ir kokias pakepintais svogunais, gal nieko bus skonis.
kiskius
QUOTE(Luella @ 2011 07 11, 20:27)
Man irgi... jei kaip batonas, vadinasi, kepti nemoka... nes į batoną visai nepanašu. Plėšai ir valgai po tokią minkštą lazdelę.
*

kepti tai tikrai moka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas puikiai iskilo, iskepe, kaip rasot pakrasciukai traskus, vidus minkstutis, plesai lazdeles valgai, prieskoniai jauciasi, kvepia - viskas su ja OK, bet nieko ypatingo.. unsure.gif
Ulė
QUOTE(kiskius @ 2011 07 12, 15:12)
kepti tai tikrai moka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif viskas puikiai iskilo, iskepe, kaip rasot pakrasciukai traskus, vidus minkstutis, plesai lazdeles valgai, prieskoniai jauciasi, kvepia - viskas su ja  OK, bet nieko ypatingo..  unsure.gif
*

as ja kepiau jau 4 kartus, 2 paskutiniuosius po 2 duoneles ir visi 4 kartai tokie skirtingi biggrin.gif todel puikiai suprantu,kodel vienoms labai,kitoms nelabai 4u.gif

pirmas kartas ir antras man taip ir buvo kaip jus rasote zodis zodin,idomi,kvapni bet paprastas batonas nieko tokio eh..uh...
skaitydavau ir nesuprasdavau aikciojimu ax.gif
3-cia karta pabanddziau duonele iskocioti storiau ir aliejaus zoleliu misini padaryti is sviesto,sviesta vietoj aliejaus istirpinau ten zoleliu prikarpau zirklem,kas auga darze, rozmarinas,meta,cesnakas,laiskinis cesnakas,bazilikas,raudonelis,salieru lapai drinks_cheers.gif

duonele nuostabi,va daba suprantu kas raso,kad ji beprotiskai fantastiska biggrin.gif bigsmile.gif

savaitgali turejau 20 zmoniu sveciuose,visi pritare,kad duonele ideali,begalo skani ir pabreze,kad labai suderinti prieskoniai,aromatas nuostabus wub.gif nors as viska suskinu kas auga ir tiek blush2.gif lotuliukas.gif

va mano paskutiniosios

user posted image

o cia pirmoji paruosta tikrai is perplonu juosteliu schmoll.gif

user posted image
jolanka
As kepiau is plonesniu, storesniu, man ir mano seimynai skanu iskoceta labai plonai 4u.gif
janiku
4u.gif Skonio reikalas ta nuostabi duonele. Mums ir visiems draugams be galo patiko. Ačiū už receptą. Tik atsibodo kept ir kept, bet vis norisi ir norisi
TG*
Na cia tema tampa jau apie duonele, bet dar vistiek pasisakysiu blush2.gif
As tai labai dziaugiuosi atradus si recepta. Uztrunki minimum laiko ir gauni maximum skonio wub.gif
Pvz penktadieni susiruosem vykti i kaima, prie ezero visam savaitgaliui pailseti. Tai as mygom uzminkiau tesla, kol krovemes daiktus, ji pakilo, iskociojau, istepiau aliejiniu misiniu, ir iskarto pasoviau kepti, nekildinus.
Tai kol ji kepe, dabaigem krautis smutkes, susinesiojom i masina, ir karsta duonele isemus is orkaites nusinesiau irgi i masina.
Na bet kaip vaziuoti, kada toooooks aromatas sklinda is galo doh.gif tai kol iki kaimo nuvaziavom, puse buvom sulapnoje doh.gif lotuliukas.gif vyras nusprende, kad daugiau vienos niekad nereik kepti, visada daryti is dvigubos porcijos ir dvi duoneles.
Nes vakarojant, prie lauzo terasoj, prie vyno uzkasti si duonele man ir visiem aplinkiniam buvo super, tik kad labai mazai jos blush2.gif
Zodziu dar ir dar karta as jai dedu tik pliusa dyyyydeli. Ir kaip Ule sake, nereik perkociot plonai, as belenkaip iskocioju, supjaustau irgi juosteles belenkaip, susuku ir kepu biggrin.gif isvaizda ir skonis visaada buna super thumbup.gif
irmusia
sveikutes, visada seku si puslapiuka ir daugh ka bandau is cia, bet kazkaip jau paskutine tema ir nauja pasidare diskusijos apie duonele schmoll.gif

Gal reiktu tam sukurti nauja tema, o cia ir toliau testi ir dalintis naujais receptukais su foto ax.gif
brashke77
...tai, kad ne vien sioj temoj skiriama daugiau demesio diskusijoms, o ne nauju receptu su foto idejimui ax.gif
Kas ir dirba, tai beveik tos pacios merginos, o nauju veidu mazoka, gaila... rolleyes.gif
brashke77
Na, kad nepliurpt tuščiai... ax.gif :

Užkandinis tortas "Pikantiškas" Gaminti iš vakaro!!!!!!!!!!!

Širdingai dėkoju už receptą forumietei jolanka. Abejojau, ir bijojau, ar bus skanu, bet kai svečiai suvalgė, kas buvo įdėta, paprašė pakartoti, ir nuliūdo, kad nebėr (nors dariau iš didžiųjų lakštų), supratau, kad patiko absoliučiai visiems, ne tik man wub.gif
user posted image
'Napoleono' lakštai 5 vnt.
Kiaušiniai 4 vnt (L)
Fermentinis sūris 300 g.
Česnako skiltelė
Krabų lazdelės 300 g.
Agurkai 2 vnt (jei didesni)
Majonezas
pipirai, krapai- pagal skonį.

Taigi, bus keturi pertepimai, bet įdarai trys. Pasiruošiam:
I: pikantiškos salotos iš kiaušinių/sūrio/česnako/majonezo. Padalinti dvi porcijas.

II: krabų lazdelės tarkuotos su majonezu.

III: tarkuoti agurkai (būtinai gerai nuspauskite), sumaišome su majonezu.

Sluoksniuojam:

lakštas , pikantiškos salotos.
lakštas, krabų mišinys
lakštas, agurko mišinys
lakštas, pikantiškos salotos
lakštas.

Lengvai paspaudžiam rankomis, atsargiai, nesulaužome ir dedame nakčiai į šaldytuvą. Prieš patiekiant puošiame kaip išmanome. Mano atveju: plonai majonezo, cherry pomidoriukai, agurkai, lazdelės, krabai....viskas matosi smile.gif

Skanaus essen.gif
TG*
brashke77, suuuuuper tortas blink.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif pati laaaabai noreciau nors gabalelio jo paragauti biggrin.gif ryt vyro gimtadienis, galvoju gal pamegint pagamint bigsmile.gif
brashke77
QUOTE(convict @ 2011 07 13, 16:23)
brashke77, suuuuuper tortas blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  pati laaaabai noreciau nors gabalelio jo paragauti biggrin.gif  ryt vyro gimtadienis, galvoju gal pamegint pagamint bigsmile.gif
*

net nedvejok, pamatysi- labai skanu. Nežinau, kas ten atsitinka, bet jau toooks skonis geras, nemoku apsakyt. O ir užkandai pats tas- sotu, skanu, be mėsos ax.gif Nors, galima vietoj krabų kumpelio dėti, jei kas lazdelių nemėgsta. Mano manymu, irgi labai tiktų 4u.gif
kisule
brashke77 super ideja thumbup.gif first.gif ,reiks irgi esant progai pasigaminti,man labai patinka,kad jis be tuno mirksiukas.gif ax.gif .
Isduok paslapti,koks ten padaziukas stovejo salia mastau.gif flirt.gif lens.gif
brashke77
QUOTE(kisule @ 2011 07 13, 16:37)
brashke77 super ideja  thumbup.gif  first.gif  ,reiks irgi esant progai pasigaminti,man labai patinka,kad jis be tuno  mirksiukas.gif  ax.gif .
Isduok paslapti,koks ten padaziukas stovejo salia  mastau.gif  flirt.gif  lens.gif
*

padariau ji prie torto, bet nereikejo, ale suejo su mesytem. Cia tipo 'tartar', bet su mano variacijom:)
Majonezas ir jogurtine grietine per puse.
Marinuoti agurkai, tarkuoti, nuspausti
Kapareliai
Pipirai
druskyte...
irgi skanus buvo, dvi padazines nemazas 'isdaze' thumbup.gif . Gera prieskoni duoda kapareliai 4u.gif

Aciu uz gerus zodzius mano torciukui, bet jis to ir vertas biggrin.gif
Evelincik
QUOTE(brashke77 @ 2011 07 13, 15:18)

Skanaus essen.gif
*

Tikrai,kad skanaus user posted image thumbup.gif
ELlJA
Brashkut, kur pirkote napoelono lakstus? ax.gif
*Spyglė*
braske,grazus tortukas,o kad skanus tai net neabejoju smile.gif issisaugojau,prie progos isbandysiu smile.gif
Tiesa,o agurkai zali,ar marinuoti 3 pertepimui?
brashke77
QUOTE(ELlJA @ 2011 07 13, 19:09)
Brashkut, kur pirkote napoelono lakstus? ax.gif
*

na, as pirkau tokioj nereiksmingoj ir mazoj mesos krautuvelej....Sanciuose biggrin.gif
Merginos sako, kad ir IKI buna 4u.gif
QUOTE(*Spyglė* @ 2011 07 13, 20:48)
braske,grazus tortukas,o kad skanus tai net neabejoju smile.gif issisaugojau,prie progos isbandysiu smile.gif
Tiesa,o agurkai zali,ar marinuoti 3 pertepimui?
*

zali zali 4u.gif
jolanka
QUOTE(brashke77 @ 2011 07 13, 16:38)
Gera prieskoni duoda kapareliai  4u.gif

Aciu uz gerus zodzius mano torciukui, bet jis to ir vertas  biggrin.gif
*

Kaparėliai smulkinti ar sveiki? Gal reikes bandyt ir man toki padaziuka pagamint musu gimtadieniams su MB ax.gif

Tavo torciukas tikras grazuooolis 4u.gif

As parodysiu savo paprastuti, puosta kiausiniais ir krabais, cia pjuvis gerai matysis. O lakstus as perku Norfoje, prie tortuku buna, labai man jie patinka tik pavadinimo nepamenu kokios kepyklos. Na, lyg ir Dzūkijos.

user posted image

Ir dar idesiu savo receptuka, gal kas susigundys ir toki varianta isbandyt smile.gif

Pikantiškas užkandžių tortas

6-7 ‚Napoleono‘ lakstai
5 kietai virti kiaušiniai, (+2 papuošimui)
500g krabų lazdelių,
1 ilgas agurkas,
2 pomidorai,
200g fermentinio sūrio,
200g kumpio(gali būti ir kitokia virta mėsytė)
300g majonezo,
1 skiltelė česnako
pusės citrinos sulčių.

Sluoksniuojame tokia tvarka:
1 lakštas - aptepame sūrio,kiaušinio,majonezo ir česnako mišiniu - pikantiška mišraine.
2 lakštas - aptepame agurko, pomidoro ir majonezo salotomis.
3 lakštas - aptepame tarkuotom krabų lazdelėm, išspaustom citrinos sultim ir majonezu. Citrinų sultys truputi nuima kvapą krabų.
4 lakštas - aptepame smulkinto kumpio ir majonezo mišiniu. (Šito sluoksnio niekada nededu, nes visi labiau megstabe mėsytės)

Lakštų gali būti pagal norą, o taip pat ir pertepimų rūšių. Aš mėsos niekada nededu.
Viršutinis lakštas aptepamas majonezu ir apibarstome smulkiai tarkuotu kiaušiniu,o šonus puošiame krabų lazdelių trupinukais.

Silkės lašišos tortas

1 pakas Napoleono lakštų (6 vnt)
4 silpnai sūdytos silkės filė
lašišos gabaliukas (sumuštinių ar sūdytos)
pomidorai
salotos, svogūnų laiškai, krapai, porai
tepama varškė su žalumynais
majonezas Helmans
avokadas (nebūtinai))
alyvuogės
raudoni ir juodi ikrai (maži stiklainiukai)

Tepami lakštai:
1 sluoksnis: tepti majonezą, smulkai supjaustyta silkė(nusausinus), pjaustyti pomidorai, svogūnų laiškai (porai), salotos
2 sluoksnis: varškė, smulkiai pjaustyta lašiša, pomidorai, krapai
3 sluoksnis: kaip pirmas
4 sluoksnis: kaip antras
Viena lakštą sutrupinti, aptepti šonus ir apibarstyti viršų.Ant viršaus užtarkuoti avokadą, papuošti ikrais ir alyvuogėmis.Žiūrėti daugiau

Aš priplėšau nemažai salotų lapų į sluoksnius.

user posted image

user posted image
*Keila*
QUOTE(jolanka @ 2011 07 14, 00:46)
Ir dar idesiu savo receptuka, gal kas susigundys ir toki varianta isbandyt smile.gif

Pikantiškas užkandžių tortas

Silkės lašišos tortas

Labai skaniai atrodo, pjuviai fantastiski, butinai bus isbandyta thumbup.gif
kisule
QUOTE(brashke77 @ 2011 07 13, 15:38)
padariau ji prie torto, bet nereikejo, ale suejo su mesytem. Cia tipo 'tartar', bet su mano variacijom:)
Majonezas ir jogurtine grietine per puse.
Marinuoti agurkai, tarkuoti, nuspausti
Kapareliai
Pipirai
druskyte...
irgi skanus buvo, dvi padazines nemazas 'isdaze'  thumbup.gif . Gera prieskoni duoda kapareliai  4u.gif

Aciu uz gerus zodzius mano torciukui, bet jis to ir vertas  biggrin.gif
*

Bus ir padaziukas isbandytas thumbup.gif ,aciu uz receptus.Koki geriau naudoti majoneza? ax.gif
brashke77
QUOTE(kisule @ 2011 07 14, 11:19)
Bus ir padaziukas isbandytas  thumbup.gif ,aciu uz receptus.Koki geriau naudoti majoneza?  ax.gif
*

naudojau paprasta Kedainiu, be konservantu.... Bet ,aisku, su Helmans butu isvis dieviskas skonis, deja, nenusipirkau 4u.gif

Jolanka, aciu, kad pjuvi idejai, pas mane labai panasus buvo drinks_cheers.gif Superiniai tavo patiekaliukai, tikrai nenuviliantys wub.gif
Kaparelius biski papjausciau pries dedama, stamboki siaip butu buve 4u.gif
tinute84
na, mergaites, ir seile nutyso beskaitant.... ax.gif ax.gif noreciau paklausti, kuo galima pakeisti napaleono laksta??? nes manau as anglijoj tokio nerasiu.... g.gif verysad.gif verysad.gif
brashke77
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 14, 12:19)
na, mergaites, ir seile nutyso beskaitant.... ax.gif  ax.gif  noreciau paklausti, kuo galima pakeisti napaleono laksta??? nes manau as anglijoj tokio nerasiu.... g.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

nee, verciau tada nedarykit- bus visai nebe tas schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Arba pati issikepkit lakstus, receptu yra, manau bigsmile.gif
plonuke
Aš darau su krabais ir su rūkyta žuvimi tokius tortus.Tik aš naudoju apvalius vaflius smile.gif Kai kas daro su tunu arba lašiša.O va dar ir su silke pasiūlėt. thumbup.gif
Vis gundausi pabandyt su Napaleono lakštais.Jų mačiusi Norfoj ir turguje,kur sausainius pardavinėja(Marijampolėj- bobturgy).
denciuke
[quote=daivaP,2011 07 05, 15:31]
"Sausainiai su sūriu ir svogūnų laiškais"

uzkepiau siuos sausainiukus ax.gif laukiu kas iseis,nes atrodo tai labai skaniai 4u.gif
Ulė
Mergaites kokie tortaiiii, issisaugau viska, aciu wub.gif
dukrele
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 14, 12:19)
na, mergaites, ir seile nutyso beskaitant.... ax.gif  ax.gif  noreciau paklausti, kuo galima pakeisti napaleono laksta??? nes manau as anglijoj tokio nerasiu.... g.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

Anglijoje yra LT parduotuvese,maciau net keletose pvz.VIDA$SON,na cia jai Londone gyveni...
marakuja
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 14, 11:19)
*

Galite drasiai naudoti bemiele sluoksniuota tesla, cia lt tai mantingos man geriausia, labai greitai iskepa tie laksteliai. As kartais kai nerandu pirkti napoleono tortui lakstu is sios teslos issikepu ir sutepu tortuka, ir super gaunasi. thumbup.gif
AkvileZ
QUOTE(marakuja @ 2011 07 14, 17:35)
Galite drasiai naudoti bemiele sluoksniuota tesla, cia lt tai mantingos man geriausia, labai greitai iskepa tie laksteliai. As kartais kai nerandu pirkti napoleono tortui lakstu is sios teslos issikepu ir sutepu tortuka, ir super gaunasi. thumbup.gif
*

Dar su duoniukais esu mačius, kad daro. Visai neseniai recepta kažkuriame puslapyje mačiau, bet esmė ta pati kaip su lakštais.
Asta
QUOTE(ilonila @ 2011 07 14, 14:15)
.... Vis gundausi pabandyt su Napaleono lakštais.Jų mačiusi Norfoj ir turguje,kur sausainius pardavinėja(Marijampolėj- bobturgy).
*

Aš dariau su Norfoje pirktais. Buvo laaaabai skanu smile.gif
ing13
O as tokius tortus darau kvadratine - sumustiniu duona.Sudedu keturias riekutes- pertepu, ant virsaus vel keturias- vel pertepu...Ir taip teplioju iki norimo aukscio.Zinokit visai gerai, ir jau po keliu valandu gali valgyti, kadangi labai gerai susigeria pertepimai mirksiukas.gif
Tepaluota
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 14, 11:19)
kuo galima pakeisti napaleono laksta?
*

O jei su pirktine sluoksniuota tešla pabandžius? Juk tešla labai panaši unsure.gif
Beža
QUOTE(Tepaluota @ 2011 07 14, 21:27)
O jei su pirktine sluoksniuota tešla pabandžius? Juk tešla labai panaši unsure.gif
*

Truputi aukščiau jau kalbėjo apie tai rolleyes.gif
QUOTE(marakuja @ 2011 07 14, 18:35)
*

NeXt NeXt
Jolanka, super torciukai 4u.gif ir vaizdas ir skonis jauciu superinis, saunuole 4u.gif
BellaBella
essen.gif wacko.gif bigsmile.gif
daivaP
Brashke77 ir Jolanka, grožis nenusakomas jūsų tortukų wub.gif wub.gif Užsirašau receptukus, lauks savo eilės biggrin.gif
Emoli
QUOTE(jolanka @ 2011 07 14, 00:46)

o juos valgant neiškrenta įdaras? nes napaleono lakštai gan kietoki g.gif
JOLKA999
nu ka,isbandziau ir as ta torta smile.gif tikrai labai skanus thumbup.gif napaleono lakstus pirkau norfoi,dariai dvieju sluoksniu,pirma sutepiau pikantiska misraine,o antra tarkuotos krabu lazdeles,svogunas ir tarkuoti sviezus agurkai,juos gerai nuspaudziau,sumaisiau su krapais ir majonezu.tuo uztepu sutepiau antra sluoksni.virsu puosiau kiausiniais ir darzovem.laaaaaabai skanu,tikrai verta daryti 4u.gif 4u.gif

user posted image
user posted image
Asta
QUOTE(Ulė @ 2011 07 12, 13:11)
Pomidorai su medaus-česnakų-mėtų užpilu

Dėkui Ulei už pomidorus. Net nebūčiau pagalvojusi, kad mėtos taip dera su pomidorais ir česnaku thumbup.gif
mergyte83
Kokie tortukai bigsmile.gif tikrai meginsiu daryt
S.N.A.S
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 07 16, 14:32)
nu ka,isbandziau ir as ta torta smile.gif
*

Tie lakštai suminkštėja smarkiai?? g.gif smile.gif
Niekad neragavus tokio tipo torto, tad galvoju, ar tai panašu ale į lavašą su įdaru? blush2.gif 4u.gif
Cukraus pudra
user posted image

Reikės:
Duonos
Aliejaus
Krabų lazdelių
Pomidorų
Majonezo
Konservuotų kukurūzų

Ruošiam:

Į plačią lėkštę (geriausia, kad būt lygi, ne aukštintais kraštais) sluoksniuojam: kubeliais keptą duoną, pjaustytas krabų lazdeles, pomidorus (be minkštimo), majonezą, kons. kukurūzus. jei sluoksnius darom storesnius, tai majonezo dar galima patepti ir kur vidurį sluoksnių.

user posted image
Asta
QUOTE(S.N.A.S @ 2011 07 21, 11:13)
Tie lakštai suminkštėja smarkiai?? g.gif  smile.gif
Niekad neragavus tokio tipo torto, tad galvoju, ar tai panašu ale į lavašą su įdaru? blush2.gif  4u.gif
*

Tai panašu į napoleono tortą, tik kad nesaldus smile.gif Suminkštėja lakštai šiek tiek, bet skaniau už lavašą. Bent jau man ax.gif
Raimutia
as irgi ruosiuosi daryt torta:) tik beda,kad iekur tu lakstu negavau, tai nupirkau picos paplotelius plonesnius tokius.. kazi bandyt su jais daryt? ar geriau kept maltigos teslos paplotelius? g.gif
tinute84
mane irgi tas klausimas domina, jeigu tarkim neturi lakstu, kuo galima pakeisti????? blush2.gif
Elena
Pora idėjų pusryčiams 4u.gif

Blynų suktinukai

Plikyti blynai
Produktai:
2 stiklinės kefyro
2 stiklinės miltų
2 kiaušiniai
1 / 2 šaukštelio sodos
2-3 šaukštai aliejus
Druskos, cukraus pagal skonį

Stiklinė 250ml.

Kefyrą,kiaušinius,druską ir cukrų gerai išmaišome.Supilame persijotus miltus ir su šluotelė išplakame. Imame virinto karšto vandens stiklinę,dedame sodą,labai greitai išmaišome ir supilame į tešlą.Dar kartą viską sumaišome ir paliekam 15 min. Vėliau įpilame aliejų. Blynus reikia kepti labai gerai įkaitintoje keptuvėje,bus daugiau skylučių . Keptuvę sutepame aliejumi.

Kremui grietinės indelį iš anksto (pvz iš vakaro) sudedame į marlę ir pakabiname.
Juoduosius serbentus pertriname su cukrumi.
Į grietinės kremą dedame pagal skonį cukraus pudros ir išmaišome.
Imame blyną,sutepame su kremu,ant viršaus tepame uogas ir susukame.
Supjaustome norimo dydžio gabaliukais.

user posted image

user posted image

user posted image

Paplotėliai

Labai skanus,greitai pagaminami...
Įdarą galite prigalvoti kokį tik norite...

6 paplotėliai:
250gr.miltų
40 gr.sviesto
25 ml alyvuogių aliejaus
0,5 arbat.šaukšt.druskos
50 ml vandens
50 ml pieno

Miltus sutriname su sviestu,įpilame aliejų,dedame druskos ir gerai išmaišome.
Supilame vandenį ir pieną ir užminkome tešlą.
Jei reikia miltų galima pridėti,tešla turi būti elastinė.
Padaliname ją į 6 kamuoliukus,apklojame juos rankšluosčiu ir paliekame valandai.
Iškočiojam paplotėlius, maždaug 20 cm skersmens ir 2 mm storio.
Įkaitiname sausą keptuvę,dedame paplotėlį ir kepame vartydami kas 30 sek iš abiejų pusių.
Kepame kol paplotėliai gražiai apskrus.
Sutepame paplotėlį majonezu arba tepamu sūriu ir dedame įdarą.
Įdarui panaudojau: salotų lapus,kalakutienos krūtinėlę,agurkus.
Galima įvairios mėsos paimti...ir daržovių irgi 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Cabernet Sauvignon
QUOTE(Elena @ 2011 07 22, 10:05)

Įkaitiname sausą keptuvę,dedame paplotėlį ir kepame vartydami kas 30 sek iš abiejų pusių.
Kepame kol paplotėliai gražiai apskrus.

*

o nebandėte orkaitėje kepti? Kaip manot pavyktų?
brashke77
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 22, 12:04)
mane irgi tas klausimas domina, jeigu tarkim neturi lakstu, kuo galima pakeisti????? blush2.gif
*

nesukit graziu galveliu- tiesiog nedarykit 4u.gif
Esme ir yra lakstuose smile.gif

Elena, puikus patiekalai, fantastiskai grazu first.gif
Paplotelio gamyba, ziuriu, panasi kaip naminio lavaso, kuris jau senokai sukas mano galvoje... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2011 07 22, 12:18)
o nebandėte orkaitėje kepti? Kaip manot pavyktų?
*

Elena gal pataisys, bet patarciau pries tai skarda labai gerai ikaitint ir greit sukelt paplotelius 4u.gif
Raimutia
o as vistiek jauciu bandysiu padaryt su picos paploteliais.. smile.gif kazkur esu macius,kad vietoj napoleono sluoksiu deda batono ar duoos riekes. Nemanau,kad bus prasciau:) be to lakstus nupirkau labai plonycius ir dar bandysiu juos perpus pjaut,jei tik pavyks:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.