Įkraunama...
Įkraunama...

Pigiausia kirpykla

Gal žinote, kur Kaune arba aplink Kauną, galima pigiai nusikirpti?
Man piestų plaukai stojasi, kai paskaitau, kad už kirpimą kitos moka po 100 litų blink.gif
nesu turtuolė , negaliu sau leisti tiek mokėti blush2.gif verysad.gif
mano plaukai trumpi, tai norėtųsi už kirpimą ir dažymą ne daugiau 50 lt. susimokėt rolleyes.gif daugiau tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Luliana @ 2011 06 29, 17:37)
Gal žinote, kur Kaune arba aplink Kauną, galima pigiai nusikirpti?
Man piestų plaukai stojasi, kai paskaitau, kad už kirpimą kitos moka po 100 litų  blink.gif
nesu turtuolė , negaliu sau leisti tiek mokėti blush2.gif  verysad.gif
mano plaukai trumpi, tai norėtųsi už kirpimą ir dažymą ne daugiau 50 lt. susimokėt  rolleyes.gif daugiau tai  schmoll.gif


už kirpimą ir dažymą tik 50 lt? blink.gif tokias kainas rasit nebent pas neprofesionalią kirpėją. Aš ne didmiestyje, o aštuntame pagal dydį Lietuvos mieste moku 80 lt, o jūs Kaune norit už 50 kirpti ir dažyti biggrin.gif

Galit paieškoti kupono su nuolaida, bet su tais kuponais viską konvejeriu varo, be jokios kokybės doh.gif
Atsakyti
Mačiau kainyną tai kirpimas 15-20 lt.
dažymas su kliento dažais 20lt.
dažymas su kirpyklos dažais 30-50 lt.

Tai jei tavo plaukai trumpi tai manau ir tilptum į tuos 50 lt. Čia Kaune Aleksote, Akacijų gatvėje. Pavadinimo to salono neprisimenu.
Papildyta:
ai, dar prisiminiau, kad yra toks dalykas, kaip "mokinės-praktikantės kerpa ir dažo nemokamai" smile.gif
čia Mokykla yra Kaune netoli Aleksoto tilto. Pramonės ir Paslaugų verslo centras lyg toks tos mokyklos pavadinimas.
Atsakyti
Mokine praktikante,baigusi kirpeju kursus,dabar dirba salone,senamiestyje,prie meistres,kuri priziuri darbo eiga ir kirpimas tekainuoja tik 10lt.Pacios mokines tel nr neturiu siai dienai,bet veliau idesiu nuoruoda kur galima kreiptis.
Papildyta:
QUOTE(Elijana @ 2011 06 30, 19:42)
Mačiau kainyną tai kirpimas 15-20 lt.
dažymas su kliento dažais 20lt.
dažymas su kirpyklos dažais 30-50 lt.

Tai jei tavo plaukai trumpi tai manau ir tilptum į tuos 50 lt. Čia Kaune Aleksote, Akacijų gatvėje. Pavadinimo to salono neprisimenu.
Papildyta:
ai, dar prisiminiau, kad yra toks dalykas, kaip "mokinės-praktikantės kerpa ir dažo nemokamai"  smile.gif
čia Mokykla yra Kaune netoli Aleksoto tilto. Pramonės ir Paslaugų verslo centras lyg toks tos mokyklos pavadinimas.
mane tokie kainorasciai kartais trikdo,nes pasirodo kad reikia viska susumuoti,tai kirpimas gaunasi tokia formule:
galvos plovimas+kirpimas+galvos plovimas+fenavimas
Dazymas: dazymas+dazai+galvos plovimas+fenavimas
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2011 07 01, 20:59)
mane tokie kainorasciai kartais trikdo,nes pasirodo kad reikia viska susumuoti,tai kirpimas gaunasi tokia formule:
galvos plovimas+kirpimas+galvos plovimas+fenavimas
Dazymas: dazymas+dazai+galvos plovimas+fenavimas




Kirpykloje kerpant plaukus du kartus plauna galvą? g.gif niekada gyvenime man kerpant plaukus du kartus galvos neplovė ax.gif
Atsakyti
Pvz. mano vyra kai kerpa pirmiausiai isplauna galva tada apkerpa,o po to vel isplauna,na bet cia ir nuo meistro priklauso,jeigu meistras aukstesnio lygio tai jis jusu nepaleis is salono be antro plovimo,nes juk gali ir i maista prikristi plauku,be to,po antro plovimo yra dedamos formavimo priemones ir formuojama sukuosena.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2011 07 02, 13:14)
Pvz. mano vyra kai kerpa pirmiausiai isplauna galva tada apkerpa,o po to vel isplauna,na bet cia ir nuo meistro priklauso,jeigu meistras aukstesnio lygio tai jis jusu nepaleis is salono be antro plovimo,nes juk gali ir i maista prikristi plauku,be to,po antro plovimo yra dedamos formavimo priemones ir formuojama sukuosena.


gal su vyrais kitaip g.gif
aš jeigu tik kerpuosi, tai išplauna galvą, pakerpa drėgnus plaukus, ištiesina plaukus ir dar pakerpa, tada suformuoja ir viskas g.gif pagal jus po džiovinimo, tiesinimo ir pakirpimo turėtų vėl plauti, džiovinti ir tiesinti? doh.gif kažkokia nesąmonė lotuliukas.gif
jei dažau, viskas vyksta taip pat, tik prieš galvos plovimą būna dažų tepimas ir laikymas.
Atsakyti
QUOTE(Luliana @ 2011 06 29, 18:37)
Gal žinote, kur Kaune arba aplink Kauną, galima pigiai nusikirpti?
Man piestų plaukai stojasi, kai paskaitau, kad už kirpimą kitos moka po 100 litų  blink.gif
nesu turtuolė , negaliu sau leisti tiek mokėti blush2.gif  verysad.gif
mano plaukai trumpi, tai norėtųsi už kirpimą ir dažymą ne daugiau 50 lt. susimokėt  rolleyes.gif daugiau tai  schmoll.gif


Eik į tas kirpyklas, kurios nesireklamuoja.
Pigesnės kirpyklos būna gyvenamuosiuose rajonuose, ne centre.
Kai kur visai neblogai nukerpa. Bet, žinoma, rizika visada išlieka.
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 06 29, 19:49)
už kirpimą ir dažymą tik 50 lt? blink.gif tokias kainas rasit nebent pas neprofesionalią kirpėją. Aš ne didmiestyje, o aštuntame pagal dydį Lietuvos mieste moku 80 lt, o jūs Kaune norit už 50 kirpti ir dažyti  biggrin.gif

Galit paieškoti kupono su nuolaida, bet su tais kuponais viską konvejeriu varo, be jokios kokybės  doh.gif

Tikra netiesa rolleyes.gif
Aš Kaune kerpuosi už 17lt biggrin.gif ir mano kirpėja puiki, nes anksčiau kirpdavausi salonuose, tarkim išgirtąjam Juozui iki jos dažymo ir kirpimo toli.
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 07 03, 23:07)
Tikra netiesa rolleyes.gif
Aš Kaune kerpuosi už 17lt biggrin.gif ir mano kirpėja puiki, nes anksčiau kirpdavausi salonuose, tarkim išgirtąjam Juozui iki jos dažymo ir kirpimo toli.


o kurioje čia vietoje Kaune?
Atsakyti
As uz ilgu plauku galiuku pakirpima sumoku 10Lt. Kai turejau grifka, mokedavau 3 Lt uz jos kirpima. Kainos nesikeicia daug metu, einu pas ta pacia kirpeja ir esu patenkinta. Viena karta skubedama uzsukau i kirpykla Donelaicio g. Kaune, paklaust del grifkos kirpimo - sako: pas mus bet kokie kirpimai prasideda nuo 25 Lt doh.gif Nu nesu visiska vargse ubage, bet tiek uz grifka nemokeciau is principo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(protinga_blondine @ 2011 07 23, 01:04)
As uz ilgu plauku galiuku pakirpima sumoku 10Lt. Kai turejau grifka, mokedavau 3 Lt uz jos kirpima. Kainos nesikeicia daug metu, einu pas ta pacia kirpeja ir esu patenkinta. Viena karta skubedama uzsukau i kirpykla Donelaicio g. Kaune, paklaust del grifkos kirpimo - sako: pas mus bet kokie kirpimai prasideda nuo 25 Lt doh.gif  Nu nesu visiska vargse ubage, bet tiek uz grifka nemokeciau is principo lotuliukas.gif


o tai kurioje vietoje cia ta kirpykla?
Atsakyti