Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonas AMH

Sveikos merginos,

Ilgai ieskojau ir sunkiai sekesi surasti informacija apie kiausidziu nepakankamuma, AMH (anti Miulerio hormonu) tyrimus, atsakymus.
Patirti tu merginu, kurioms diagnoze -kiausidziu nepakankamumas.
Susibukime cia pabendrauti apie tai?

Stai gavau atsakyma is daktaro - AMH zemas. Ka daryti?
Tikiuosi skyrelis bus naudingas visoms, ne tik man.
Tikiuosi pasidalijimo patirtimis.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Zuzyy @ 2011 07 02, 10:48)
Sveikos merginos,

Ilgai ieskojau ir sunkiai sekesi surasti informacija apie kiausidziu nepakankamuma, AMH (anti Miulerio hormonu) tyrimus, atsakymus.

Zuzzy, itariu ir man aktualus sis rodiklis, manau reiktu pasidaryti. Gal zinai, kelinta ciklo diena reikia krauja priduoti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 07 02, 20:20)
Zuzzy, itariu ir man aktualus sis rodiklis, manau reiktu pasidaryti. Gal zinai, kelinta ciklo diena reikia krauja priduoti?
Aciu  4u.gif

Gyd. Treisas bent jau man neakcentavo ciklo dienos, tačiau rusiškam forume radau, kad rekomenduojama jį atlikti 2-5 c.d.
Normos pagal laboratoriją Belgijoj, kur siunčia Embrions, yra 1.0 - 4.3. Rusijoj laboratorijoj norma yra 2.1 - 7.3.

Tam pačiam forume radau, kad atlikus tą tyrimą kitomis dienomis, ar net kitais ciklais, rezultatai pagerėjo. O tai kaip ir prieštarauja paties tyrimo esmei, kuris teigia, kas su amžiumi AMH tik mažėja.
Tam pačiam forume yra visai gražių istorijų smile.gif (aš skaičiau babyplane). Pastoja moterys po IVF ir su 0,82, ir su 0,9, ir su 0,79.

Dar vienas klausimas, o kiek jums metų, kad aktualus AMH? ir koks FSH? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 02, 20:11)
Dar vienas klausimas, o kiek jums metų, kad aktualus AMH? ir koks FSH?  blush2.gif

Gal ir tiesa, kad jis priestaraujantis rodiklis, nes man Treisas nerekomendavo jo padaryti...bet sake rezervas senka.. O metu mazai - tik 32.. Per 1IVF su didelem Gonalio dozem gavosi tik 2 kiausialastes, jos buvo kokybiskos, isdoino 2 mazius, bet deja, kabinosi, bet neissilaike. Antra karta taikys ilga schema, tai ziuresim, kas gausis..
Atsakyti
Man 33 metai, AMH 0.19. Treisas bandyti IVF su savom jau neberekomenduoja. Aišku, jei griežtai reikalausiu, tai ir darys su savom smile.gif
Apie šį hormoną pirmą kartą ir išgirdau pas jį, o jis buvo nustebęs, kad LT man neliepė jo pasidaryti. Pas mane FSH per didelis, nors dar ne kosminis. Sako, kad kartais būna FSH aukštas, bet kiaušidžių vaizdas normalus, neparodo išsekimo. Mano atveju sakė, kad ir pagal kiaušidžių vaizdą panašu, kad greitai prasidės menopauzė doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai sudominot su tuo tyrimu mastau.gif Jau užverčiau jus klausimais Embrions temutėje, bet pasikartosiu ir čia. Aš irgi lankausi pas Treijsą, bet man nesiūlė tokio tyrimo. Kaži kodėl? Ar jei geri tie FSH, LH tai tada ir neverta šito daryti? Turėjau du IVF, lėliuko vis nėra, manoma, kad todėl, kad būna nelabai kokybiškos kaiušialąstės. Ar čia visai nesusiję dalykai? O Lietuvoje jo nedaro?
Atsakyti
Egk, jeigu nesiūlo, vadinasi nemato reikalo 4u.gif Jeigu FSH geras, jeigu vaizdas per echo irgi geras, tai be reikalo ir nebruka to tyrimo. LV jo kaina 50 latų. Lietuvoje ima Vilniuje, laboratorija Grybo gatvėje, ten kainuoja 116 litų, siunčia Vokietijon.
Šitas AMH yra išrastas palyginus neseniai. Ir manoma, kad tai yra kol kas pats efektyviausias reprodukcinės kiaušidžių funkcijos rodiklis. Kaip ir minėjo Zuzyy, AMH parodo kiekybinę kiaušidžių pusę ir folikulų rezervą.

Bet... kaip ir visose taisyklėse yra išimčių. Ne vienai gyd. jau vilties su IVF nebedavė, AMH žemas, FSH aukštas, o ima ir pastoja paskui natūraliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 03, 11:16)
Egk, jeigu nesiūlo, vadinasi nemato reikalo  4u.gif Jeigu FSH geras, jeigu vaizdas per echo irgi geras, tai be reikalo ir nebruka to tyrimo. LV jo kaina 50 latų. Lietuvoje ima Vilniuje, laboratorija Grybo gatvėje, ten kainuoja 116 litų, siunčia Vokietijon.
Šitas AMH yra išrastas palyginus neseniai. Ir manoma, kad tai yra kol kas pats efektyviausias reprodukcinės kiaušidžių funkcijos rodiklis. Kaip ir minėjo Zuzyy, AMH parodo kiekybinę kiaušidžių pusę ir folikulų rezervą.

Bet... kaip ir visose taisyklėse yra išimčių. Ne vienai gyd. jau vilties su IVF nebedavė, AMH žemas, FSH aukštas, o ima ir pastoja paskui natūraliai  smile.gif

aciuks.gif Tai čia jei embrionukai gaunasi ne aukščiausios kokybės šis tyrimas ne prie ko? Taip?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 07 03, 11:54)
aciuks.gif Tai čia jei embrionukai gaunasi ne aukščiausios kokybės šis tyrimas ne prie ko? Taip?

Mano supratimu, kokybei nė prie ko g.gif Gal kuri mergaitė, skaitanti angliškai, suras kokios info daugiau, mat aš kol kas tik rusiškam forume teskaičiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 02, 21:04)
Man 33 metai, AMH 0.19. Treisas bandyti IVF su savom jau neberekomenduoja. Aišku, jei griežtai reikalausiu, tai ir darys su savom smile.gif
Apie šį hormoną pirmą kartą ir išgirdau pas jį, o jis buvo nustebęs, kad LT man neliepė jo pasidaryti. Pas mane FSH per didelis, nors dar ne kosminis. Sako, kad kartais būna FSH aukštas, bet kiaušidžių vaizdas normalus, neparodo išsekimo. Mano atveju sakė, kad ir pagal kiaušidžių vaizdą panašu, kad greitai prasidės menopauzė  doh.gif

Laisveja, mano FSH apie 10, o LH/FSH=0,5. O kiek tada tavo FSH? Treisas kazkodel nesiule mano to tyrimo...Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 03, 11:16)
Egk, jeigu nesiūlo, vadinasi nemato reikalo  4u.gif Jeigu FSH geras, jeigu vaizdas per echo irgi geras, tai be reikalo ir nebruka to tyrimo. LV jo kaina 50 latų. Lietuvoje ima Vilniuje, laboratorija Grybo gatvėje, ten kainuoja 116 litų, siunčia Vokietijon.

laisvėja, tai reiškia šis tyrimas LT net pigiau nei LV? Ir kokiom ciklo dienom jį reiktų pasidaryti? Nu jaučiu, kad vistiek nenurimsiu, kol nepasidarysiu aš jo blush2.gif
Atsakyti
http://www.fertility...2252#msg4422252

Jei skaitot angliskai,cia uk merginos su zemu amh bendrauja.Zinau,pokalbius skaityt gal ir nelengva,na bet gal kokios naudingos info atsirinksit.
O is kai kuriu parasu tai tikrai maciau,kad zemas amh dar ne nuosprendis 4u.gif
Atsakyti