Nezinau, ka cia bepades kas, et nors pasiguosiu :-( Nagi mano panelei sianakt nelaime atsitiko ( o jau antroke bus). Atvare paryciais pas mus i miegama, kazka puole pasakot kad lova reikes tvarkyti, as net nesupratau per miegus, gerai sakau, atsibusiu ir sutvarkysim, ko cia dabar. O kai jau sukilom visi, as vonioje maziui pampersa nuimineju, tai net apsalau - atnesa pizama visa slapia... Tada tik suvokiau kas nutike. Susitarem kad niekam nesakysiu, tai ir nesakiau, net tetis (netikras) nesuzinojo.
Ir mastau dabar - ko cia taip? Nu, buvom susipyke pries pora dienu, taip rimtai, nu pas mociute labai smagiai ir ilgai sveciavosi isvakarese. Dar tokia pliusu sistema isevedem, kur jos geri darbai skaiciuojami pliusuojami. Gal sakau stresai vaikui taip atsiliepe. Kazin pasitaiko taip dickiams kartais?
Manau - pasitaiko. Juk tik vienas tas kartelis atsitiko. Ir dar, tu paklausk, gal pas mochiute arbuzo vaikas privalge, nes nuo jo taij tikrai galima...  . Beje ash pamenu save maza, jau mokyklinuke. Vienzho sapnuoju kad noriu sisi, taijp jau noriu taijp jau.. ir nera kur nueiti, pagaliau ibegu i tualeta, valio kaip gera!!!! ir pabundu... shlapioj lovoj. Gal ir tavishkei kas panashaus nutiko
As irgi maniau kad sapnavo, bet sake ne. Gal tik neatsimena? Bet siryt lova tvarkoj :-) tai gal cia tik netycia ir buvo.
Ir mastau dabar - ko cia taip? Nu, buvom susipyke pries pora dienu, taip rimtai, nu pas mociute labai smagiai ir ilgai sveciavosi isvakarese. Dar tokia pliusu sistema isevedem, kur jos geri darbai skaiciuojami pliusuojami. Gal sakau stresai vaikui taip atsiliepe. Kazin pasitaiko taip dickiams kartais? [/quote] Atsitinka dar ir kaip... Gal jūsų barnis jai taip įstrigo, kad bent menkiausia užuomina apie jį sapne atleido vadeles. Ir nesistebėk kad neatsimena ką sapnavus. O gal dėmesio trukumas ir pliusų sistema per daug spaudžia? Aš saviškei tokiu atveju pora vakarų profilaktiškai cistenalo su cukrum duodavau.
| QUOTE | | Bet siryt lova tvarkoj :-) tai gal cia tik netycia ir buvo. |
Nu va kaip gerai .
| QUOTE | Manau - pasitaiko. Juk tik vienas tas kartelis atsitiko. Ir dar, tu paklausk, gal pas mochiute arbuzo vaikas privalge, nes nuo jo taij tikrai galima... . Beje ash pamenu save maza, jau mokyklinuke. Vienzho sapnuoju kad noriu sisi, taijp jau noriu taijp jau.. ir nera kur nueiti, pagaliau ibegu i tualeta, valio kaip gera!!!! ir pabundu... shlapioj lovoj. Gal ir tavishkei kas panashaus nutiko  |
va va ir as tokiu sapnu esu prisapnavusi ;D cia kai mazdaug pradinuke buvau ;)
Gal truputi kojytes pasalo mergyte ir gavos,arba susapnavo. Jei nepasikartos-tikrai neverta pergyventi del to, pasitaiko visiems.
QUOTE(Riva @ 2003 08 18, 05:20) Nezinau, ka cia bepades kas, et nors pasiguosiu :-( Nagi mano panelei sianakt nelaime atsitiko ( o jau antroke bus). Atvare paryciais pas mus i miegama, kazka puole pasakot kad lova reikes tvarkyti, as net nesupratau per miegus, gerai sakau, atsibusiu ir sutvarkysim, ko cia dabar. O kai jau sukilom visi, as vonioje maziui pampersa nuimineju, tai net apsalau - atnesa pizama visa slapia... Tada tik suvokiau kas nutike. Susitarem kad niekam nesakysiu, tai ir nesakiau, net tetis (netikras) nesuzinojo. Ir mastau dabar - ko cia taip? Nu, buvom susipyke pries pora dienu, taip rimtai, nu pas mociute labai smagiai ir ilgai sveciavosi isvakarese. Dar tokia pliusu sistema isevedem, kur jos geri darbai skaiciuojami pliusuojami. Gal sakau stresai vaikui taip atsiliepe. Kazin pasitaiko taip dickiams kartais? tikrai pasitaiko taip ir dickiams,galejo sstresine situacija kokia tai buti taip buna ir daznai....
Lady Dy
2008 11 19, 15:01
Nepergyvenk Riva pati rašai kad pirmą kartą nelaimė atsitiko,jei tai kartotųsi tai jau reiktų ieškot priežasčių.
malienka
2008 11 21, 01:16
QUOTE(Riva @ 2003 08 18, 05:20) Ir mastau dabar - ko cia taip? Nu, buvom susipyke pries pora dienu, taip rimtai, nu pas mociute labai smagiai ir ilgai sveciavosi isvakarese. Dar tokia pliusu sistema isevedem, kur jos geri darbai skaiciuojami pliusuojami. Gal sakau stresai vaikui taip atsiliepe. Kazin pasitaiko taip dickiams kartais? Nereiketu pergyvent del vieno karto.Gal apsisapnavo vaikas, tik nepamena.
Akvilchikas
2011 04 07, 12:58
QUOTE(malienka @ 2008 11 21, 02:16) Nereiketu pergyvent del vieno karto.Gal apsisapnavo vaikas, tik nepamena. sutinku, gal tiesiog kietai miegojo ir nesureagavo
Patraukli ir Savarankiska
2011 04 07, 13:24
Gal vertėtų inkstus patikrinti , prieš miegą neleisti nieko gerti ir negaminti sūraus maisto , nepašalti kojų , kad nebūtų streso ir baimės , ir tai neturėtų pasikartoti . Ir neleisti iš krano vandens kai jau ji miega  nes tai irgi gali paskatinti šlapimo išsiskyrimą .
QUOTE(Akvilchikas @ 2011 04 07, 13:58) QUOTE(senmerge @ 2011 04 07, 14:24) Bent pažiūrėjot, kada autorės rašyta- prieš beveik 8 metus, o jūs atsakinėjat
|
|