Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas "Naujiena"

sveiki,

neradau tokios temos, tad skelbiu naują. Labai patiko Alkavos pyragas "Naujiena":

user posted image

Gal kas žinote jo receptą? Būčiau labai dėkinga blush2.gif
Atsakyti

Gal kas žinote jo receptą? Būčiau labai dėkinga blush2.gif
[/quote]

Nežinau, bet klausiau kepinių temoje tai niekas neatsiliepė,
Galima spėti, kad baltas biskvitas su sokoladiniu sviestiniu kremu, aplietas šokoladu
Man šis pyragas nuo senai patinka tik dabar kartais papuola prastos kokybės
Todėl būt ydomu pačiai pabandyti iškepti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
dažniausiai kepu įvairius torčiukus. Iš pyragų mano šeimyna labiausiai mėgsta su varške. Tačiau Naujiena - tai mano vaikystės pyragas (kartu su Magde). Magės receptą jaqu radau forume. Būtinai išbandysiu per atostogas. O Naujiena - labai skanus pyragėlis. Ir man būtų įdomus jo receptas.
Gal iš tikro yra žinančių. Ir aš būčiau labai dėkinga už receptą.
Merginos, gal kuri pasidalinsit?
Atsakyti
sveikos,

kažkas gavos blush2.gif (Į prekinę išvaizdą nežiūrėkite, nes labai skubėjau blush2.gif)

user posted image
Atsakyti
Vau... Labai panašu, o skonis kaip?
Atsakyti
QUOTE(raima.ma @ 2011 07 16, 14:03)
Vau... Labai panašu, o skonis kaip?

skonis irgi smile.gif Aš gal tik kiek per anksti prapjoviau -- sviestinis kremas nepakankamai apstingęs dar... Bet kad laaabai jau norėjosi paragaut blush2.gif
Atsakyti
Mano pats mėgstamiausias pyragas thumbup.gif tik irgi tokio pat skonio -neteko ragauti jau daug metų ir vakar pamėginau išsikepti pati -pavyko thumbup.gif

Pertepimas-1 pak.sviesto ,100 g.šokolado ištirpinau ir sumaišiau su 200 g.grietinėlės(ant garų ).
Išplakiau minkštą sviestą ir plakdama supyliau 2/3 atvėsusio šokolado su grietinėle.
Likusį šokoladą supyliau ant vyniotinio. Biskvitus kepiau kaip Kuršėnų vyniotiniui(4 kiaušiniai,4 š.cukraus ,4 š.miltų 200temp. kol pagels),tik kepiau per 2 kartus,kad gautųsi ploni lakšteliai. Vyniavau vyniotinį,nes man taip patogiau ax.gif

user posted image

Atrodo patižęs -kad norėjau sudėti visą kremą,jo šiek tiek buvo per daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2011 09 01, 17:55)
Mano pats mėgstamiausias pyragas  thumbup.gif  tik irgi tokio pat skonio -neteko ragauti jau daug metų ir vakar pamėginau išsikepti pati -pavyko  thumbup.gif


nieko nepatižęs, skaniai labai atrodo. Vis neprisiruošiu gaminti, reiks užsiimti.
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2011 09 01, 16:55)

labai skanai atrodo wub.gif thumbup.gif
o skonis ar panasus kaskiek i pyraga "Naujiena" ???
Atsakyti
jooo,slanus pyragiukas wub.gif man tortas "regentas" labai ji primena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 09 10, 00:25)

o skonis ar panasus kaskiek i pyraga "Naujiena" ???

Man tai laaabai panašu,taip atrodė kad tokį ir valgau. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(keno @ 2011 09 10, 08:49)
jooo,slanus pyragiukas wub.gif man tortas "regentas" labai ji primena wub.gif

Palyginau receptus-į torto "Princas regentas" pertepimą dedasi vietoj grietinėlės-pienas. Neturėjau grietinėlės-bandžiau su pienu-gavosi kitoks skonis,panašus,bet tikrai kitoks.
Atsakyti
Sveikos,
mano Naujiena siu metu naujametiniams stalui smile.gif
user posted image
Atsakyti