Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ''RYANAIR''
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dute_a
QUOTE(Skorpe @ 2011 07 19, 07:22)
i Kos sala pirkau uz 245 lt bagaza;) o siaip kiek maciau 210 lt, i salas tik va brangiau;)
*

tikrai tiek kainuoja g.gif as sekmadieni pirkau i Roda, tai 15kg 175lt g.gif
silvva
Sveikos, ieskau asmens skrendancio i bristoli liepos 22diena kuris sutiktu buti lydinciu asmeniu skrydzio metu 15 metu mergaitei. Grynai formalumas bet tokios ryanair taisykles.
-Delta-
QUOTE(dute_a @ 2011 07 19, 09:50)
tikrai tiek kainuoja g.gif as sekmadieni pirkau i Roda, tai 15kg 175lt g.gif
*

15 kg -175 Lt
20 kg - 245 Lt
Nomadica
klausimas toks : jei nepavyko kazkaip nusipirkt internetu bagazo, del kazkokiu priezasciu, ar galima sakykim ryt atvykt i oro uosta su bagazu 20kg ir ten uz ji susimoket tiesiog registruojantis skrydziui????? ar kaina kitokia nei perkant is anksto?? dekui.
Caca*
QUOTE(Nomadica @ 2011 07 19, 23:26)
klausimas toks :  jei nepavyko kazkaip nusipirkt internetu bagazo, del kazkokiu priezasciu, ar galima sakykim  ryt atvykt i oro uosta su bagazu 20kg ir ten uz ji susimoket tiesiog registruojantis skrydziui????? ar  kaina kitokia nei perkant is anksto?? dekui.
*

Taip i abu klausimus.

Zmones, esu labai tolerantiska, bet sikart nenutylesiu.Suprantu kai nera laiko perversti keliu temu ...Bet , kad butu sunku paskaityti kelis pasisakymus atgal sitame paciame psl.???? blink.gif Juk siryt dianitai tema idejo puikiausia lentele su visom kainom. blink.gif

Nomadica
QUOTE(Caca* @ 2011 07 19, 22:42)
Taip i abu klausimus.

Zmones, esu labai tolerantiska, bet sikart nenutylesiu.Suprantu kai nera laiko perversti keliu temu ...Bet , kad butu sunku paskaityti kelis pasisakymus atgal sitame paciame psl.???? blink.gif  Juk siryt dianitai tema idejo puikiausia lentele su visom kainom. blink.gif
*

nera prievartos atsakineti i klausimus mirksiukas.gif

mano klausimo esme, ar galima ir kokia kaina perkant bagaza atvykus i oro uosta... Kiek kainuoja netu uzsakant kartu su bilietais as zinau..esu taip pirkus...Neesu mokejus oro uoste, pries skridi, del to ir klausiu..
Caca*
QUOTE(Nomadica @ 2011 07 19, 23:56)
nera prievartos atsakineti i klausimus mirksiukas.gif

mano klausimo esme, ar galima ir kokia kaina perkant bagaza atvykus i oro uosta... Kiek kainuoja netu uzsakant kartu su bilietais as zinau..esu taip pirkus...Neesu mokejus oro uoste, pries skridi, del to ir klausiu..
*

Dar karta pakartosiu, paziurekite i lentele keliais postais auksciau, ten labai aiskiai parasyta kiek kg bagazo kiek kainuoja.Sezono ir nesezono metu, perkant bagaza internetu ir orouoste ir t.t...
Papildyta:
QUOTE(dianita @ 2011 07 19, 10:49)
user posted image
*

Va i sita lentele. doh.gif
Nomadica
QUOTE(Caca* @ 2011 07 19, 23:06)
Dar karta pakartosiu, paziurekite i lentele keliais postais auksciau, ten labai aiskiai parasyta kiek kg bagazo kiek kainuoja.Sezono ir nesezono metu, perkant bagaza internetu ir orouoste ir t.t...
Papildyta:

Va i sita lentele. doh.gif
*

kairej permeciau viska, o virsuj desinej neuzmaciau, kad uzrasyta oro uoste ir tiek ... aciu. 4u.gif issiblaskius snd, nes savo lagaminus ruosiuosi, o dar giminaiciai su savo klausimais naktiniais pries ju skridi... dekui, kad tiksliau paaiskinot kur akis nukreipt..
Caca*
QUOTE(Nomadica @ 2011 07 20, 00:16)
kairej permeciau viska, o virsuj desinej neuzmaciau, kad uzrasyta oro uoste ir tiek ... aciu.  4u.gif issiblaskius snd, nes savo lagaminus ruosiuosi, o dar giminaiciai su savo klausimais naktiniais pries ju skridi... dekui, kad tiksliau paaiskinot kur akis nukreipt..
*

4u.gif Geros keliones.
whitey
Aciu tai aciu, bet kur elementarus 'atsiprashau',a?! Zmogus padeda, uzsipuolat ale pati 'viska' zinot, o po to pigus 'aciu'. Gal kita karta jau ir nenores padet. Kam to reikia? Truputi mokekit tinkamai pripazint savo klaidas
Everquens
Ačiū ankščiau atsakiusioms dėl to bagažo 4u.gif Dabar vienas klausimas, kodėl užsakant bilietus į Švediją bet kokiai datai rašo:
Sorry, there are no available flights departing on the 27 Jul - 2 Aug
This may be because:
The flight you have chosen is full
The route selected has not yet commenced operation, please click here to view our new route start dates
The travel dates requested are for our next schedule period and the fares/seats are yet not loaded for these dates
There may not be a flight scheduled for this day of the week
There are advance purchase restrictions on flights TO and FROM the following airports: Riga, Kaunas, Vilnius and on the Palma-Madrid-Palma route
Please call our reservation centre for assistance
All flights TO and FROM Venice Treviso Airport will operate from Venice Marco Polo Airport between the 1st June 2011 to the 30 September 2011
Please check our timetables at Ryanair.com or check the previous or next day's flight availability.
dianita
QUOTE(Cukrine @ 2011 07 20, 12:41)
Ačiū ankščiau atsakiusioms dėl to bagažo  4u.gif  Dabar vienas klausimas, kodėl užsakant bilietus į Švediją bet kokiai datai rašo:
Sorry, there are no available flights departing on the 27 Jul - 2 Aug
This may be because:
The flight you have chosen is full
The route selected has not yet commenced operation, please click here to view our new route start dates
The travel dates requested are for our next schedule period and the fares/seats are yet not loaded for these dates
There may not be a flight scheduled for this day of the week
There are advance purchase restrictions on flights TO and FROM the following airports: Riga, Kaunas, Vilnius and on the Palma-Madrid-Palma route
Please call our reservation centre for assistance
All flights TO and FROM Venice Treviso Airport will operate from Venice Marco Polo Airport between the 1st June 2011 to the 30 September 2011
Please check our timetables at Ryanair.com or check the previous or next day's flight availability.
*

tikriausiai tomis dienomis nera skrydziu (nebutinai nera vietu, tiesiog gal atsaukti tam laikotarpiui skrydziai).. bet kuriuo atveju, galimybes skristi i stokholma tomis dienomis jus neturite..

del Advance purchase restrictions - jus turetumete jau zinoti, kad likus savaitei iki skrydzio bilietus galite isigyti tik oro uoste, internetu lietuviams tai neleidziama.

Apie venecija - skrydziai nurodytu laikotarpiu bus vykdomi i Marco Polo oro uosta, o ne venice Treviso oro uosta (t.y. dabar skris tiesiai i venecijos oro uosta, o ne i treviso miesto oro uosta kaip anksciau)

4u.gif
Everquens
QUOTE(dianita @ 2011 07 20, 12:50)
tikriausiai tomis dienomis nera skrydziu (nebutinai nera vietu, tiesiog gal atsaukti tam laikotarpiui skrydziai).. bet kuriuo atveju, galimybes skristi i stokholma tomis dienomis jus neturite..

del Advance purchase restrictions - jus turetumete jau zinoti, kad likus savaitei iki skrydzio bilietus galite isigyti tik oro uoste, internetu lietuviams tai neleidziama.

Apie venecija - skrydziai nurodytu laikotarpiu bus vykdomi i Marco Polo oro uosta, o ne venice Treviso oro uosta (t.y. dabar skris tiesiai i venecijos oro uosta, o ne i treviso miesto oro uosta kaip anksciau)

4u.gif
*

Ačiū smile.gif
Eighteen
Likus savaitei iki skrydžio, lietuviai Ryanair bilietus gali nusipirkti tik oro uoste arba per call centrą, gal dėl to ir nerodo skrydžių.
dynamite
Sveikos,

Gal kas nors turite kortele, su kuria perkant Ryanair netaiko mokesciu ir galetumete sumoketi uz mano lektuvo bilietus? Atsilyginciau 4u.gif
whitey
Kuo? g.gif biggrin.gif
ingusiaa
QUOTE(whitey @ 2011 07 20, 19:08)
Kuo? g.gif biggrin.gif
*

bet tu ziaurus biggrin.gif
Toumei
Pirmą kartą skridau su Ryanair'u. Kokie įspūdžiai?
Viskas normaliai, tik labai daug kontrolių... Jei neklystu iš viso perėjau keturias... Toliau viskas normaliai, niekas nesistumdė, per galvas nelipo, nors vos tik nusileido lėktuvas, tai žmonės kaip pasiutę puolė tuos lagaminus traukti... O šiaip, aišku, čia ne oro linijos kaltos, bet lėktuvas ir oras, bet jau pirmą kartą tikrai pagalvojau, kad jau mirsiu beskrisdama... Žmonių klyksmas, ''kaimynės'' žegnojimasis, stiuardės prašymas visiems likti savo vietose, užsisegti saugos diržus, piloto perspėjimai ir t.t. Na, išgyvenau didelį stresą...
Milena**
QUOTE(Toumei @ 2011 07 20, 22:42)
Viskas normaliai, tik labai daug kontrolių... Jei neklystu iš viso perėjau keturias... Toliau viskas normaliai, niekas nesistumdė, per galvas nelipo, nors vos tik nusileido lėktuvas, tai žmonės kaip pasiutę puolė tuos lagaminus traukti... O šiaip, aišku, čia ne oro linijos kaltos, bet lėktuvas ir oras, bet jau pirmą kartą tikrai pagalvojau, kad jau mirsiu beskrisdama... Žmonių klyksmas, ''kaimynės'' žegnojimasis, stiuardės prašymas visiems likti savo vietose, užsisegti saugos diržus, piloto perspėjimai ir t.t. Na, išgyvenau didelį stresą...
*

o is kur i kur skridote , kasko baisu pasidare biggrin.gif
DOMINUKE
Sveiki.Reikalinga man jusu pagalba.Skrenda draugai rugpjucio 1d.i Kauna is Bristolio,ir noreciau leisti sunui skristi kartu su jais atostogu pas senelius.Bet ryanair neleidzia pirkti bilieto tik vaikui.Patarkit,kaip man ta padaryti,nes draugai jau turi bilietus.Ir grizt i uk jau vaikui reikalingas tevu sutikimas,taip?
Milena**
o aš nesuprantu ar gerai ieškau , man reikia skrydžio iš Rygos i Oslo Gardermoen , bet lyg tai nėra tokiu variantu , gal kas netingi zvilgterėt , jei gerai ieškau skrenda tik i Rygee oro uosta g.gif ??
silvva
[quote=DOMINUKE,2011 07 20, 19:02]
Sveiki.Reikalinga man jusu pagalba.Skrenda draugai rugpjucio 1d.i Kauna is Bristolio,ir noreciau leisti sunui skristi kartu su jais atostogu pas senelius.Bet ryanair neleidzia pirkti bilieto tik vaikui.Patarkit,kaip man ta padaryti,nes draugai jau turi bilietus.Ir grizt i uk jau vaikui reikalingas tevu sutikimas,taip?
*

bilieta reikia pirkti kaip suaugusiam, tik chek in daryti oro uoste. Tik turite issispresti ptoblema del grizimo is lietuvos, nes tam kad isvaziuotu nepilnametis is lietuvos vienas be tevu, turi tureti igaliojima skristi vienas arba tas igaliojimas turi buti parasytas konkreciam zmogui. Jei jus anglijoje, tai nezinau kas toki igaliojima galetu vaikui parasyti, gal ambasada?
Nomadica
QUOTE(Caca* @ 2011 07 19, 23:19)
4u.gif Geros keliones.
*

dėkui 4u.gif

QUOTE(whitey @ 2011 07 20, 10:25)
Aciu tai aciu, bet kur elementarus 'atsiprashau',a?! Zmogus padeda, uzsipuolat ale pati 'viska' zinot, o po to pigus 'aciu'. Gal kita karta jau ir nenores padet. Kam to reikia? Truputi mokekit tinkamai pripazint savo klaidas
*

nesupratau blink.gif ?? jei norit pasikabinet prie zodziu, rasykit i a.z., o ne terskit tema...
DOMINUKE
[quote=silvva,2011 07 20, 22:33]
[quote=DOMINUKE,2011 07 20, 19:02]
*

bilieta reikia pirkti kaip suaugusiam, tik chek in daryti oro uoste. Tik turite issispresti ptoblema del grizimo is lietuvos, nes tam kad isvaziuotu nepilnametis is lietuvos vienas be tevu, turi tureti igaliojima skristi vienas arba tas igaliojimas turi buti parasytas konkreciam zmogui. Jei jus anglijoje, tai nezinau kas toki igaliojima galetu vaikui parasyti, gal ambasada?
*

[/quote]
Nebus jokių problemu kad suaugusio bilietas?o kur oro uoste check-in daryti?tai va gal pačiai reikes grizt sūnų pasiimt is lt.
Papildyta:
Čia klausimas ne į tema,bet sakykit,tos kurios isleidziat vaikučius pas senelius atostogų,ar neskauda sirdeles? blush2.gif niekad nebuvau issiskyrus su vaikų nei trumpam,o čia keliom savaitem galvoju išleisti bet neramu širdy 4u.gif sorry už ne į tema.
Toumei
QUOTE(Frezija* @ 2011 07 20, 21:59)
o is kur i kur skridote , kasko baisu pasidare biggrin.gif
*

Skridau iš Oslo Rygge's oro uosto į Kauną. unsure.gif

QUOTE(Frezija* @ 2011 07 20, 22:03)
o aš nesuprantu ar gerai ieškau , man reikia skrydžio iš  Rygos i Oslo Gardermoen  , bet lyg tai nėra tokiu variantu , gal kas netingi zvilgterėt , jei gerai ieškau  skrenda tik i Rygee oro uosta  g.gif  ??
*

Ryanair'as neskrenda į Gardemoen'ą. Jis skrenda į Oslo Rygge's oro uostą. ax.gif
Milena**
QUOTE(Toumei @ 2011 07 21, 01:04)
Skridau iš Oslo Rygge's oro uosto į Kauną. unsure.gif
Ryanair'as neskrenda į Gardemoen'ą. Jis skrenda į Oslo Rygge's oro uostą. ax.gif
*

aiskutis aciu , taip ir supratau smile.gif
dianita
QUOTE(Toumei @ 2011 07 20, 21:42)
*

o kur cia taip baisiai skridot?? g.gif kiek kartu skridau, dar neteko nei zegnotis, nei galvoti kad mirsiu g.gif

aaah ka tik pamaciau atsakyma i savo klausima smile.gif)
Toumei
Iš Oslo į Kauną...
dianita
QUOTE(Forgete @ 2011 07 20, 23:02)

realiai niekur neapsimoka pasirinkti siulomo valiutos keitimo, net ir western union siulomas kursas absurdiskas, geriau pinigus imti eurais ar doleriais ar siusti eurus ar dolerius (t.y. neinesti pinigu litais), tas pats ir paypal, ten is viso kursas absurdiskas... as specialiai pasidariau kreditine VISA tik be kredito ir ji yra valiutine, t.y. as i ja pervedu is saskaitos kiek man reikia litu ir jie automatiskai konvertuojami i eurus, t.y. korteleje jie yra jau eurais... tai perkant ryanair bilietus maziau prarandama..
whitey
QUOTE(Nomadica @ 2011 07 20, 21:57)

nesupratau  blink.gif ?? jei norit pasikabinet prie zodziu, rasykit i a.z., o ne terskit tema...

cia viskas i tema,az tokiais atvejais neduos laukiamo efekto
*gitagita*
QUOTE(Toumei @ 2011 07 20, 22:42)
*

zmones klyke?blemba numirciau vietoj doh.gif kai skridau irgi labai daug oro duobiu buvo,liepe visiems likt savo vietose,bet ramu buvo,neklyke,o priesais koks 2 metuku vaikutis istisai juokesi kai tik pradedavo purtyt biggrin.gif jei butu keleiviai pradeje panikuot,jauciu sakes man butu,nes ir taip is streso tel pin'a pamirsau doh.gif blush2.gif
whitey
Ir ash esu kazkada panashiai skrides, kai ishtisinis purtymas, net stiuardeses nespejo 1(!) reiso su kava padaryt. Turejo grizt ir tupet. Bet cia dazniausiai vyksta shalia atlantiniu oro sroviu, kiek man aishkino. Kartais jos megsta zemiau nusileist, tada belieka laikytis ir galvot, jog koks sparnas/pats lektuvas atlaikys apkrovas. O kai aukshtis 10km, tai visai ne saldu buna. Nors ir prie zemes bunant (lenkijos pvz) saugumo 0, na bet vis 'paguoda', kai matai ne debesis po apacia.....
Toumei
Taip, vienu metu išgirdome kurtinantį garsą per visą lėktuvą ir tada toks jausmas lyg krentam... Žmonės klykti pradėjo... Aš tai tiesiog amo netekus ir sėdėjau, tik į ranktūrius įsikibau nesveikai... Tada sekė smarkus purtymas... Neaiškūs garsai... I stiuardžių prašymai likti savose vietose... Maždaug po minutės pamačiau žemę... Pagalvojau, nu jau jei krentam, tai bent jau matau žemę lotuliukas.gif Paguodą mat susiradau biggrin.gif
dianita
QUOTE(Toumei @ 2011 07 21, 16:50)
Taip, vienu metu išgirdome kurtinantį garsą per visą lėktuvą ir tada toks jausmas lyg krentam... Žmonės klykti pradėjo... Aš tai tiesiog amo netekus ir sėdėjau, tik į ranktūrius įsikibau nesveikai... Tada sekė smarkus purtymas... Neaiškūs garsai... I stiuardžių prašymai likti savose vietose... Maždaug po minutės pamačiau žemę... Pagalvojau, nu jau jei krentam, tai bent jau matau žemę lotuliukas.gif Paguodą mat susiradau biggrin.gif
*

siaubas blink.gif o nepasake kas nutiko? ta prasme, kapitonas nepaaiskino situacijos, kas ivyko?
Toumei
QUOTE(dianita @ 2011 07 21, 18:05)
siaubas  blink.gif  o nepasake kas nutiko? ta prasme, kapitonas nepaaiskino situacijos, kas ivyko?
*

Pirmą kartą kai purtė, tai pilotas pasakė, kad likite visi savo vietose, tipo viskas gerai, čia oro duobės ar kažkas tokio... O poto jau smarkaus veiksmo, tai niekas, nieko... Tik žmonės persigandę...
*gitagita*
QUOTE(Toumei @ 2011 07 21, 21:15)
Pirmą kartą kai purtė, tai pilotas pasakė, kad likite visi savo vietose, tipo viskas gerai, čia oro duobės ar kažkas tokio... O poto jau smarkaus veiksmo, tai niekas, nieko... Tik žmonės persigandę...
*

siaubas blink.gif numirciau...neuzilgo skrydis laukia,tai jau bijau nerealiai doh.gif
Nomadica
QUOTE(whitey @ 2011 07 21, 11:35)
cia viskas i tema,az tokiais atvejais neduos laukiamo efekto
*

lotuliukas.gif
whitey
Neblogi cia 'padrasinantys' komentarai biggrin.gif visi uzsimirsho apie lagaminu dydzius,maishiuku kiekius bei problemas oro uostuose biggrin.gif
Vôo
Aš irgi jau pradėjau galvoti, ar tokios jau reikalingos man tos atostogos biggrin.gif
marina86
Gal ir as namie pasiliksiu, nors jau bilietai nupirkti su Ryanair lotuliukas.gif Nors ir nebijau skraidyt vis tiek nekaip pasijauciau perskaiciusi, o ka jau bijantys galvoja doh.gif
Teko skrydziu metu apstebeti keleta zmoniu - moteris visas 3 valandas nejudedama spoksojo i viena puslapi atvertusi knyga, vyras uzsidenges striuke galva viso skrydzio metu, mociute kuri vos isijungus kokiam pranesimui (apie auksti, siulomus gerimus ir t.t.) vis pridedavo ranka prie krutines ir sakydavo "o jezau!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Manau tokie dalykai nepriklauso nuo aviakompanijos, ir su brangiausiom avialinijom taip nutinka mirksiukas.gif
Atsiprasau uz offtopa blush2.gif
dianita
yra bilietu i roma spalio men uz 171 lt i abu galus su mokesciais.. yra kas skride pigiau? g.gif
mėlynos_akytės
sveiki, reikia skubaus atsakymo bigsmile.gif
jeigu mano lagaminas 60cm ilgio ,neturesiu problemu ?aciu 4u.gif
herbas
QUOTE(vilmanta @ 2011 07 22, 19:21)
sveiki, reikia skubaus atsakymo bigsmile.gif
jeigu mano lagaminas 60cm ilgio ,neturesiu problemu ?aciu  4u.gif
*

įsidėkit pinigų daugiau nei įprastai ir neturėsit ax.gif
renata&raldas
labas,ar gali panele 17m.be tevu sutikimo skristi i UK.? aciu
REER
QUOTE(dianita @ 2011 07 19, 08:49)
user posted image
*

na dabar tikriausiai pasirodysiu blondzine doh.gif nors tokia ir jauciuos si karta, nes su raynairu pirma karta skrendu rolleyes.gif
noriu nusipirkti bagaza, nes pirkdama bilietus, nenusipirkau (galvojau visus daiktus siusti siuntiniu). noriu imti 15 kg, bet nesuprantu tu visu ju off peak periods, nes yra 4 eilutes po 15 kg (niu dvi paskutines nelabai tinka, nes kaip suprantu, cia kitiems metams) doh.gif
skrendu liepos 29 d, tai i kuri cia tarpa isipaisyciau su tuo bagazu?

buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
SviesatamsojE
QUOTE(chessiuke @ 2011 07 07, 14:00)
Man atrodo, kad 1 žmogui  1 maišelis. Induko talpa negali būti didesnė, nei 100ml.
*

QUOTE(rudenssniegas @ 2011 07 13, 12:26)
Dukra vezesi ir i ten, ir is ten- niekam neuzkliuvo. Tik talpos buvo iki 100 ml- tai arba 50, arba 30, arba 75 ml.
*

O ant induko turi būti būtinai gamykliškai nurodoma koks kiekis? tarkim:

tušas 35 ml.
kremas 100 ml.
nuo saulės kremai 100 ml.
dantų pasta 75 ml.

Jeigu turėsiu kokio tepaliuko ir įsipilsiu į mažą induką ir ant jo nebus ml. ar praleis? g.gif
marina86
QUOTE(Raselija @ 2011 07 23, 22:04)
na dabar tikriausiai pasirodysiu blondzine  doh.gif nors tokia ir jauciuos si karta, nes su raynairu pirma karta skrendu  rolleyes.gif
noriu nusipirkti bagaza, nes pirkdama bilietus, nenusipirkau (galvojau visus daiktus siusti siuntiniu). noriu imti 15 kg, bet nesuprantu tu visu ju off peak periods, nes yra 4 eilutes po 15 kg (niu dvi paskutines nelabai tinka, nes kaip suprantu, cia kitiems metams) doh.gif 
skrendu liepos 29 d, tai i kuri cia tarpa isipaisyciau su tuo bagazu?

buciau labai dekinga uz atsakyma  4u.gif
*

Jus skrisit Peak metu (nuo birzelio 1 iki rugsejo 21 d.), taigi teks moketi 20 svaru/euru. O jei jusu skrydis yra tarp "selected fligts" (apacioj kazkur turetu buti paaiskinta ka reiskia tos dvi zvaigzdutes) tada dar brangiau.
Papildyta:
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 23, 23:31)
O ant induko turi būti būtinai gamykliškai nurodoma koks kiekis? tarkim:

tušas 35 ml.
kremas 100 ml.
nuo saulės kremai 100 ml.
dantų pasta 75 ml.

Jeigu turėsiu kokio tepaliuko ir įsipilsiu į  mažą induką ir ant jo nebus ml. ar praleis? g.gif
*

As viska buvau supilsciusi i mazus buteliukus, bet jie tikrai maziukai buvo, kaip viesbuciuose duoda, viskas buvo gerai. Tik reikia ziuret kad maximum litras butu visko kartu, o buteliukai ne daugiau 100 ml. Ir viska i permatoma maiseli (oro uoste yra) sudet.

SviesatamsojE
QUOTE(Lovella @ 2011 07 23, 22:53)
As viska buvau supilsciusi i mazus buteliukus, bet jie tikrai maziukai buvo, kaip viesbuciuose duoda, viskas buvo gerai. Tik reikia ziuret kad maximum litras butu visko kartu, o buteliukai ne daugiau 100 ml. Ir viska i permatoma maiseli (oro uoste yra) sudet.
*

Tai visa šitą aš supratau 4u.gif bet pagrindinis klausimas ar tie indeliai turi persišviesti, ir ar ant tų pakuočių turi būti nurodyta talpa? Va į šį klausimą niekur nerandu atsakymo.. g.gif
marina86
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 24, 00:13)
Tai visa šitą aš supratau  4u.gif  bet pagrindinis klausimas ar tie indeliai turi persišviesti, ir ar ant tų pakuočių turi būti nurodyta talpa? Va į šį klausimą niekur nerandu atsakymo.. g.gif
*

Mano indeliai buvo persvieciami. Tiksliai nezinau, nenoriu klaidinti.

Siulau nueiti i Maxima, ten maciau toki permatomu indeliu rinkini, specialiai skrydziams - permatomam maiselyje keli permatomi buteliukai ir indeliai iki 100 ml thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.