Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(Violeta* @ 2011 07 17, 22:42)
Prasau pasakyti, ar is Gatviko skrendant su sia kompanija yra sveriamas rankinis bagazas? Ar tik vizualiai nuziurima, kad butu 1  unit ir mazdaug tu tinkamu matmenu? kai skridau is Kauno svere, o cia kaip? Kas zino, prasau kuo skubiau atsakyt, grizinet jau ryt tenka....o virssvorio gaunasi keli kg, nors juos kuo puikiaisiai talpinu i 1 rankini bagaza.

Tai nesidekit tu papildomu kg ir nebus galvos skausmo. g.gif Nes vienakart gali tik vizualiai nuziureti svori, o kitakart pasverti.

Atsakyti
Caca, drinks_cheers.gif pratesiant minti, skubiai ir tiksliai man parashykit,ar virsh temzes ryt 1-3pm nelis?? g.gif nesinori skecio imti biggrin.gif
gk24, Del keliones dokumento,tai rinkis kuris patinka,bet vesk tikslius duomenis. Jei galiojimas netiks, 'padaryk', kad tiktu. Paprasta. Cia ne jusu kalte,jog ryanair tokia sistema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 17 liepos 2011 - 22:20
O , sakykim, skrisime rugpjucio men., o vaiko pasa galioja iki rugsejo men. vidurio ..nebus problemu , ar jau begti naujo paso uzsakineti ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 17 liepos 2011 - 22:24
Aš jūsų vietoje pasikeičiau pasą, nes daugumoje šalių yra reikalavimas turistams, kad pasas galiotų minimum 6 mėnesiai.
Atsakyti
Shiaip pasa gamina apie menesi laiko. nebent skubos tvarka darytis. Del ramumos. Ir id kortele ishkart uzsisakykit. Jai skubos tvarka negalios,bet gave turesit du dokumentus wink.gif Juolab,vaikams ji lyg pigesne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 18 liepos 2011 - 10:16
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 07 14, 22:06)
doh.gif

Man tai yra teke matyti kaip vos tik lektuvas paliecia nusileidimo taka, dar visas lekia, dar tik pradedamas stabdyti, o zmones jau stojasi savo rankini bagaza is virsaus krapsto doh.gif stiuardeses per mikrofona bando stabdyti, liepia grizti i savo vieta, bet jokio demesio doh.gif tai kol po kokio 3-4 karto jau piktai neliepia grizti i savo vieta kol lektuvas sustos, tol nesupranta... paskui aisku irgi piktinas kaip cia jam neleido lagamino issikrapstyt ir begti prie isejimo kol lektuvas, nors jau ant zemes, bet dar lekia visu pajegumu doh.gif  biggrin.gif tai visada bandau galvoti, kad zmones gal pirma karta skrenda biggrin.gif

Gal kas yra miegojes Romos Ciampino oro uoste? anksciau nakciai isvykimo sale budavo uzdaryta, tik atvykimo saleje budavo galima laukti rytinio skrydzio...gal kas pasikeite? ax.gif


na nedaug tokiu tundru yra, kurie lektuvui dar vaziuojant puola nusiimineti bagazus... man teko tik karta matyti ir tai buvo lietuviai, gal pirma karta skrendantys.. ir nesuprantantys, kad jiems liepta sedeti prisisegus del ju paciu saugumo, jei kartais lektuvui tektu staiga stabdyti, tai ne tik jie nugriutu, bet ir rankinis bagazas pabirtu ant kitu zmoniu galvu... bet ka padarysi...

Ne, Ciampino niekas nepasikeite 4u.gif O ne geriau pernakvoti kur nors arciau esanciame viesbutukyje? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Guduke @ 2011 07 15, 09:02)
Laba
Sitas klausimas ir man labai aktualus, ar galima ten miegoti, nes ruosiuosi rudeniop skristi pirma karta apziureti Romos, o skrydis atgal 6 ryto, tai irgi mastau, ar negeriau butu oro uosto pernakvoti.

P.S. nerandu supermamose temos apie ispudzius is Romos  ax.gif  Gal kas galit padet?


jei reikia kokios informacijos apie roma galiu padeti, esu ten gyvenusi ir dar papildovai buvusi daugiau nei 40 kartu, kelioniu temose daug kur ir mano komentaru yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(whitey @ 2011 07 18, 11:13)
Shiaip pasa gamina apie menesi laiko. nebent skubos tvarka darytis. Del ramumos. Ir id kortele ishkart uzsisakykit. Jai skubos tvarka negalios,bet gave turesit du dokumentus wink.gif Juolab,vaikams ji lyg pigesne g.gif


man gamino skubos tvarka per 3 darbo dienas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 18 liepos 2011 - 11:07
QUOTE(Violeta* @ 2011 07 17, 22:42)
Prasau pasakyti, ar is Gatviko skrendant su sia kompanija yra sveriamas rankinis bagazas? Ar tik vizualiai nuziurima, kad butu 1  unit ir mazdaug tu tinkamu matmenu? kai skridau is Kauno svere, o cia kaip? Kas zino, prasau kuo skubiau atsakyt, grizinet jau ryt tenka....o virssvorio gaunasi keli kg, nors juos kuo puikiaisiai talpinu i 1 rankini bagaza.

As ne is Gatviko skrendu paprastai, bet is Rygges. Tai paskutini kart i te sveri rankini bagaza. Ko seniau nebuva....
Atsakyti
Ish kauno tai visada sveria biggrin.gif nors pora kg pradangint-nera sunku gi. Esu ir 5kg 'numetes' wink.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 18, 15:45)
Ish kauno tai visada sveria biggrin.gif nors pora kg pradangint-nera sunku gi. Esu ir 5kg 'numetes' wink.gif


man irgi teko 3 kg nusipurtyti smile.gif
Atsakyti
situacija tokia: turim bilieta i UK be bagazo... dabar sugalvojo, kad reik lagamino..kaip ji nusipirkt ar kokia eiga viso to..
aciu labai kas atsakys...
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2011 07 18, 22:13)
situacija tokia: turim bilieta i UK be bagazo... dabar sugalvojo, kad reik lagamino..kaip ji nusipirkt ar kokia eiga viso to..
aciu labai kas atsakys...


Einate "manage my booking", pasirenkate "add bags" prisijungiate ir nusiperkate. Kortelės mokestis neskaičiuojamas.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2011 07 18, 21:16)
Einate "manage my booking", pasirenkate "add bags" prisijungiate ir nusiperkate. Kortelės mokestis neskaičiuojamas.... 4u.gif


dėkui cool.gif
Atsakyti