Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(Nomadica @ 2011 07 20, 21:57)

nesupratau  blink.gif ?? jei norit pasikabinet prie zodziu, rasykit i a.z., o ne terskit tema...


cia viskas i tema,az tokiais atvejais neduos laukiamo efekto
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 07 20, 22:42)
Pirmą kartą skridau su Ryanair'u. Kokie įspūdžiai?
Viskas normaliai, tik labai daug kontrolių... Jei neklystu iš viso perėjau keturias... Toliau viskas normaliai, niekas nesistumdė, per galvas nelipo, nors vos tik nusileido lėktuvas, tai žmonės kaip pasiutę puolė tuos lagaminus traukti... O šiaip, aišku, čia ne oro linijos kaltos, bet lėktuvas ir oras, bet jau pirmą kartą tikrai pagalvojau, kad jau mirsiu beskrisdama... Žmonių klyksmas, ''kaimynės'' žegnojimasis, stiuardės prašymas visiems likti savo vietose, užsisegti saugos diržus, piloto perspėjimai ir t.t. Na, išgyvenau didelį stresą...

zmones klyke?***** numirciau vietoj doh.gif kai skridau irgi labai daug oro duobiu buvo,liepe visiems likt savo vietose,bet ramu buvo,neklyke,o priesais koks 2 metuku vaikutis istisai juokesi kai tik pradedavo purtyt biggrin.gif jei butu keleiviai pradeje panikuot,jauciu sakes man butu,nes ir taip is streso tel pin'a pamirsau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir ash esu kazkada panashiai skrides, kai ishtisinis purtymas, net stiuardeses nespejo 1(!) reiso su kava padaryt. Turejo grizt ir tupet. Bet cia dazniausiai vyksta shalia atlantiniu oro sroviu, kiek man aishkino. Kartais jos megsta zemiau nusileist, tada belieka laikytis ir galvot, jog koks sparnas/pats lektuvas atlaikys apkrovas. O kai aukshtis 10km, tai visai ne saldu buna. Nors ir prie zemes bunant (lenkijos pvz) saugumo 0, na bet vis 'paguoda', kai matai ne debesis po apacia.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 21 liepos 2011 - 13:58
Taip, vienu metu išgirdome kurtinantį garsą per visą lėktuvą ir tada toks jausmas lyg krentam... Žmonės klykti pradėjo... Aš tai tiesiog amo netekus ir sėdėjau, tik į ranktūrius įsikibau nesveikai... Tada sekė smarkus purtymas... Neaiškūs garsai... I stiuardžių prašymai likti savose vietose... Maždaug po minutės pamačiau žemę... Pagalvojau, nu jau jei krentam, tai bent jau matau žemę lotuliukas.gif Paguodą mat susiradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 07 21, 16:50)
Taip, vienu metu išgirdome kurtinantį garsą per visą lėktuvą ir tada toks jausmas lyg krentam... Žmonės klykti pradėjo... Aš tai tiesiog amo netekus ir sėdėjau, tik į ranktūrius įsikibau nesveikai... Tada sekė smarkus purtymas... Neaiškūs garsai... I stiuardžių prašymai likti savose vietose... Maždaug po minutės pamačiau žemę... Pagalvojau, nu jau jei krentam, tai bent jau matau žemę lotuliukas.gif Paguodą mat susiradau biggrin.gif


siaubas blink.gif o nepasake kas nutiko? ta prasme, kapitonas nepaaiskino situacijos, kas ivyko?
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2011 07 21, 18:05)
siaubas  blink.gif  o nepasake kas nutiko? ta prasme, kapitonas nepaaiskino situacijos, kas ivyko?


Pirmą kartą kai purtė, tai pilotas pasakė, kad likite visi savo vietose, tipo viskas gerai, čia oro duobės ar kažkas tokio... O poto jau smarkaus veiksmo, tai niekas, nieko... Tik žmonės persigandę...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2011 07 21, 21:15)
Pirmą kartą kai purtė, tai pilotas pasakė, kad likite visi savo vietose, tipo viskas gerai, čia oro duobės ar kažkas tokio... O poto jau smarkaus veiksmo, tai niekas, nieko... Tik žmonės persigandę...

siaubas blink.gif numirciau...neuzilgo skrydis laukia,tai jau bijau nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 07 21, 11:35)
cia viskas i tema,az tokiais atvejais neduos laukiamo efekto

lotuliukas.gif
Atsakyti
Neblogi cia 'padrasinantys' komentarai biggrin.gif visi uzsimirsho apie lagaminu dydzius,maishiuku kiekius bei problemas oro uostuose biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi jau pradėjau galvoti, ar tokios jau reikalingos man tos atostogos biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir as namie pasiliksiu, nors jau bilietai nupirkti su Ryanair lotuliukas.gif Nors ir nebijau skraidyt vis tiek nekaip pasijauciau perskaiciusi, o ka jau bijantys galvoja doh.gif
Teko skrydziu metu apstebeti keleta zmoniu - moteris visas 3 valandas nejudedama spoksojo i viena puslapi atvertusi knyga, vyras uzsidenges striuke galva viso skrydzio metu, mociute kuri vos isijungus kokiam pranesimui (apie auksti, siulomus gerimus ir t.t.) vis pridedavo ranka prie krutines ir sakydavo "o jezau!" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Manau tokie dalykai nepriklauso nuo aviakompanijos, ir su brangiausiom avialinijom taip nutinka mirksiukas.gif
Atsiprasau uz offtopa blush2.gif
Atsakyti
yra bilietu i roma spalio men uz 171 lt i abu galus su mokesciais.. yra kas skride pigiau? g.gif
Atsakyti