Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 27, 14:34)
ojjj žinokite kas mums nutiko.. verysad.gif Šiandien bandžiau Check in pasidaryti, ir meta kažkokią klaidą.. niekaip nepavyksta jo pasidaryti, o Išskrendame pirmadienį! Gal blogai el. paštas buvo įvestas, nors tikrinome daug kartų ar viską gerai suvedėme..
Gal kažkas buvote tokioje situacijoje? Ne duok dieve kažkas blogai... Nors pinigus nuskaitė už bilietus, patvirtinimą rezervacijos gavime, su kodu ir t.t. kas čia gali būti??? Prisiskambinti i Ryanair negaliu, parašiau jiems laišką.. bet kažkodėl abejoju, ar jie atsakys... Ką dabar mums daryti??? verysad.gif


Visų pirma nesijaudinti ir gerai maitintis.
Kokią tą "kažkokia" klaidą meta ?
Patvirtinimą gavote el. paštu ? Jeigu taip, tai reiškia tada gerai suvedėte adresą.
Pabandykite prisijungti paprasčiausiai per My booking, jeigu tai pavyks, reiškia tai tiesiog kažkoks gedimas pas Ryanair'ą.
Pačiu blogiausiu atveju užsiregistruosit oro uoste skrydžio dieną. Aišku už papildomą mokesti
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 07 27, 13:43)
Visų pirma nesijaudinti ir gerai maitintis.
Kokią tą "kažkokia" klaidą meta ?
Patvirtinimą gavote el. paštu ? Jeigu taip, tai reiškia tada gerai suvedėte adresą.
Pabandykite prisijungti paprasčiausiai per My booking, jeigu tai pavyks, reiškia tai tiesiog kažkoks gedimas pas Ryanair'ą.
Pačiu blogiausiu atveju užsiregistruosit oro uoste skrydžio dieną. Aišku už papildomą mokesti



Va tame esmė, kad negavau jokio patvirtinimo ir net nepagalvojau, kad turiu gauti... Tiesiog, kai vykdėm pirkimą, tiesiai iš puslapio po visų operacijų atsisiuntėm rezervacijos informaciją, kuriame visi kodai ir t.t.
Per MU booking, bandžiau bagažą dasipirkti, bet neledižia taip pat.. vadinasi kažkas tikrai blogai.. verysad.gif

Beje rašo štai tokią info man, kai neleidžia:

Please select the appropriate option which will allow you to change your flight and/or related services and then click CONTINUE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 27 liepos 2011 - 13:56
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 27, 14:55)
Va tame esmė, kad negavau jokio patvirtinimo ir net nepagalvojau, kad turiu gauti... Tiesiog, kai vykdėm pirkimą, tiesiai iš puslapio po visų operacijų atsisiuntėm rezervacijos informaciją, kuriame visi kodai ir t.t.
Per MU booking, bandžiau bagažą dasipirkti, bet neledižia taip pat.. vadinasi kažkas tikrai blogai.. verysad.gif

Beje rašo štai tokią info man, kai neleidžia:

Please select the appropriate option which will allow you to change your flight and/or related services and then click CONTINUE


Kai kurios naršyklės įsimena suvestus duomenis. Tai galima pabandyti tam pačiam kompiuteryje, kuriame suvedinėjote duomenis, pabandyti suvesti vėl kažkokį pirkimą, kai reiks vesti el.paštą tiesiog paspauskite rodyklę žemyn. Gal parodys, ką suvedėt.
Kitas variantas - skambinti į LitCargus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 07 27, 14:03)
Kai kurios naršyklės įsimena suvestus duomenis. Tai galima pabandyti tam pačiam kompiuteryje, kuriame suvedinėjote duomenis, pabandyti suvesti vėl kažkokį pirkimą, kai reiks vesti el.paštą tiesiog paspauskite rodyklę žemyn. Gal parodys, ką suvedėt.
Kitas variantas - skambinti į LitCargus  4u.gif



Tai, kad pirkome bilietus visai prie kito PC, svetimo.. O skambinti jau skambinau.. niekas neatsako.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 27, 16:04)
Tai, kad pirkome bilietus visai prie kito PC, svetimo.. O skambinti jau skambinau.. niekas neatsako.. sad.gif


O pinigus nuo kortos nurašė ? Ir skambinote šitais ? Tel.: (8 37) 750 195, (8 37) 750 196, (8 37) 399 004
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 07 27, 14:07)
O pinigus nuo kortos nurašė ? Ir skambinote šitais ? Tel.: (8 37) 750 195, (8 37) 750 196, (8 37) 399 004



Joo nurašė pinigus ir turime rezervacijos kodą. Ir skambinome šiais nr. bandysiu skambinti kol atsilieps.. arba lauksiu dar kol atrašys kažką..
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 27, 15:08)
Joo nurašė pinigus ir turime rezervacijos kodą. Ir skambinome šiais nr. bandysiu skambinti kol atsilieps.. arba lauksiu dar kol atrašys kažką..


Dar galit nuvaziuot į Vilniaus oro uostą, gal koks Litcargus ofisas yra. Kaune tai tikrai yra langelis, prie kurio galima prieiti
http://www.litcargus...u_aptarnavimas/
Atsakyti
Jūs nepatikėsite.. štai ką man parašė:


Laba diena,

Jūs bilieto nenusipirkote, mokėjimas buvo atmestas, statusas "not comfired". Reikėtų bilietus pirkti iš naujo.

Pagarbiai,
Valdonė


Bet kaip taip gali būti.. aš tokiam šoke esu, kad nemoku apsakyti... juk pinigus nuskaitė, rezervacijos kodą turime... kažkoks siaubas...
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 07 27, 15:36)
Jūs nepatikėsite.. štai ką man parašė:
Laba diena,

Jūs bilieto nenusipirkote, mokėjimas buvo atmestas, statusas "not comfired". Reikėtų bilietus pirkti iš naujo.

Pagarbiai,
Valdonė
Bet kaip taip gali būti.. aš tokiam šoke esu, kad nemoku apsakyti... juk pinigus nuskaitė, rezervacijos kodą turime... kažkoks siaubas...


Total kosmar. Tikrinkit saskaita, ar negizo pinigai. Ciupkit banko israsa, rodanti, kad pinigus nuskaiciavo ir skambinkit arba vaziuokit i LitCargus.
Šiaip aš pats esu zmonems nupirkes bilietus ir blogai suvedes emaila, patvirtinimo el pastu negavom, bet sekmingai zmones isskrido ir parskrido. Tiesa as bent jau zinojau, ka negerai buvau suvedes tam emaile.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 07 27, 14:52)
Total kosmar. Tikrinkit saskaita, ar negizo pinigai. Ciupkit banko israsa, rodanti, kad pinigus nuskaiciavo ir skambinkit arba vaziuokit i LitCargus.
Šiaip aš pats esu zmonems nupirkes bilietus ir blogai suvedes emaila, patvirtinimo el pastu negavom, bet sekmingai zmones isskrido ir parskrido. Tiesa as bent jau zinojau, ka negerai buvau suvedes tam emaile.



Man toks dabar soka,s kad net rasyti sunku.. viskas suplanuota dviems savaitems.. nuo aiki z... viesbuciai, keltai, viskas uzsakyta... netelpa viskas galvoje...
Atsakyti
Kaip visiems zinoma su prepaid koretle nenuskaito mokesciu, ar kas nors naudojates
NETELLER prepaid kortele..........viskas su ja normaliai, gal ten kokiu pasleptu dalyku yra lotuliukas.gif kaip visur visada doh.gif kaip tik galvoju uzsakyt, nes baisiai nusiskaito nuo kitu korteliu
Atsakyti
Taigi niekur mes nebevažiuojame.. Pasirodo neturiu jokių bilietų.. Protu nesuvokiama...
Atsakyti