Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nesėkmingi namai, ar taip būna?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Ezoterika
Pages: 1, 2, 3
Unico
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 18, 16:41)
nu kas per nesamonė. dėl supelijusios batono  blink.gif  netikiu. gi dabar sūrį su pelėsiu valgom doh.gif

kas dėl sieninių pelėsių - sutinku
*

Batoninis pelėsis ir sūris su pelėsiu tai ne vienas ir tas pats pelėsis.Labai pavojinga valgyti supelyjusį batoną, duoną. ax.gif
sena pažįstama
QUOTE(Cioca @ 2011 08 18, 16:56)
Batoninis pelėsis ir sūris su pelėsiu tai ne vienas ir tas pats pelėsis.Labai pavojinga valgyti supelyjusį batoną, duoną. ax.gif
*

drinks_cheers.gif Buvo laida apie pelesius. Vienas pelesis net buna zmogui naudingas, sakykim, is pieno pelesio gamina antibiotika penicilina, o tuo tarpu pelesis ant duonos, batono, kruopu, miltu-labai pavojingas, toksiskas.
Geltona *
Tema apie namų auros išvalymą, o čia žiūriu apie pelėsius kalba...man labai aktualu. Gal kuri patartumėte kaip panaikinti pelėsius vonioje iš plytelių tarpų?
vaižgantė
QUOTE(Geltona * @ 2011 08 24, 15:45)
Tema apie namų auros išvalymą, o čia žiūriu apie pelėsius kalba...man labai aktualu. Gal kuri patartumėte kaip panaikinti pelėsius vonioje iš plytelių tarpų?
*

lotuliukas.gif thumbup.gif
Geras.
*Mirabella*
QUOTE(Geltona * @ 2011 08 24, 15:45)
*

Senukuose yra speciali priemone nuo pelesiu. Labai puikiai veikia. Yra brangesne ir pigesne, tai ta brangesne turi astresni kvapa, bet labai puikiai naikina. Skaityk problemu nebeturi.

O tarpkitko cia tie pelesiai labai i tema. Namus galima valyti ne tik energetiskai bet ir fiziskai. Pelesiai ar kitokia nesvara tikrai neprisideda prie namu auros gerinimo.
Geltona *
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 08 24, 16:32)
Senukuose yra speciali priemone nuo pelesiu. Labai puikiai veikia. Yra brangesne ir pigesne, tai ta brangesne turi astresni kvapa, bet labai puikiai naikina. Skaityk problemu nebeturi.

O tarpkitko cia tie pelesiai labai i tema. Namus galima valyti ne tik energetiskai bet ir fiziskai. Pelesiai ar kitokia nesvara tikrai neprisideda prie namu auros gerinimo.
*

ačiū
Amžina studentė
O ta brangesnė kaip vadinasi? bigsmile.gif Pas mane yra Tofik. Ką žinau, šiaip sau valo. Nors pagal smarvę tai turėtų būt ta brangesnė lotuliukas.gif
vivita
Sveikos:) ketiname kraustytis i buta kuris 10 metu buvo nuomuojamas. jame ivairus zmones gyveno( net teistas uz zmogzudyste), tas butas yra musu nuosavybe, tai kazkaip neramu dabar, galvoju gal ji pasventint ar ka padaryt?
gal pasiulymu turit kaip tu gyventoju pedsakus panaikint g.gif
Vanduo
Galima adaptuoti pagal save ne tik vandenį, augalus bet ir erdvę, tai yra namus. Pavyzdžiui.; kai gyvūnai rengia sau urvą, tai pirmiausia ten įlenda ir erdvę apdoroja: kvėpuoja, PULSUOJA. Jeigu kitas gyvūnas įlenda į tą patį urvą, jis ten gyventi jau nebegali.
Tad kalbant apie geopatogenines terpes – jums čia gerai, o man – nejauku. Galima namus strukturuoti su SAVO ŠIRDIES PULSU pagal save ir visos problemos bus išspręstos.
PULSAS – tai skirtingų lygių dažnuminių procesų – kapiliarų, kraujotakos – visuma. Visur sava harmonija, savo dažnis. Bendra dermė yra individuali kaip akių rainelė ar pirštų antspaudai.
Specialiu prietaisu imamas ŠIRDIES PULSAS iš bet kurios žmogaus kūno vietos, prietaisas išskiria pagrindinį dažnį, jį apvalo nuo aukštų dažnių, po to signalas stiprinamas ir tuo dažniu jau gali būti veikiamas ir žmogus, ir maisto produktai, ir erdvės – pavyzdžiui, per paprasčiausią akustinę sistemą.
Imame ausinuko dydžio aparatą, prijungiame prie žmogaus žemų dažnių mikrofoną ir tai, ką gauname, išvedame į ausines, garsiakalbius, masažuotojui – tais dažniais galima veikti ir žmogų, ir aplinką.

Metodas labai paprastas o efektas 100%!
Azija
Idomu, kadangi megstu filmus apie laukine gamta, sakyciau jog kaip tik daznai gyvunu urvai, inkilai, lizdai uzgrobiami stipresniu, galingesniu varzovu smile.gif
Vanduo
Azija, visiškai teisingai yra išimčių, pav. chamelionai.

saulutem
turim ir mes problematiska nama, bet nieko labai jame daryt negaliu, nes teoriniu 'seimininku' daug, bet praktiskai nieks gyventi jame nenori...
na bet man dar butu idomu apie aplinkos auros valyma - aplink nama (gelynai, sodas ir t.t.). pas mus didziausia problema (mano nuomone) - kad po visa teritorija yra totalus siukslynas. kiek bandziau kur ka kasti (gelynams, supynems pamatai ir pan.) ~ 30 sm zemes, o pa ja visokios statybines ir buitines atliekos. Ko gero ankstesniu seimininku palikimas. ypac nemalonu buvo rasti visokiu kaulu, gyvunu kaukoliu ir uzristu maisu, kuriu turini pabijau tikrinti... zodziu, kadangi nesu ten savininke, tai totalaus valymo/tvarkymo daryt negaliu, bet noreciau kazkiek pagerinti aura, kad buvimas ten ne butu toks nemalonus. gal kokie augalai, elementai (pvz. vandens telkinys) teigiamai veikia? kaip kad pvz. teko girdeti, kad spygliuociai turi buti skypo pakrasty ar net uz tvoros, nes jose gyvena mirusiuju dvasios, o sermuksnis saugo nuo piktos akies.... gal dar kokiu dalyku zinot?
Auksėja
QUOTE(Malvinuke @ 2011 07 18, 16:10)
Bet namučius būtinai išsivalyk, patariu nuo dūšios  4u.gif
Pirmiausia išsivalyk "pagoniškai" su druska, žolėm, dainom ir t.t. O tada- pasikviesk kunigėlį, kad pašventintų sodybą. Tada žinosi, kad viską nuo dūšios padarei.
*

4u.gif
Šiandien mano pirmoji diena naujoje darbovietėje, tai atsikėlusi anksčiausiai puoliau kaisti arbatą- tik "pokšt" perdegė virdulys. Išsiviriau puode. Taigi. Išvažiavau į darbą- ten apsižiūriu- mobilų telefoną namuose palikus doh.gif numerių neprisimenu, vyras nežino, kada atvažiuoti manęs pasiimt pietų...
Nurašiau viską namui. Namas blogas, manęs negloboja, nedaboja, toks ir anoks...
Tiesa, šeštadienį BŪTINAI prieš atvažiuojant svečiams- sugedo dulkių siurblys. Laidukas nusilankstė ir užtrumpino doh.gif
Safyrinė
QUOTE(Auksėja @ 2011 09 19, 12:42)
Namas blogas, manęs negloboja, nedaboja, toks ir anoks...

*

o gal geriau tiesiog nustoti taip kalbėti apie savo namus? Pradėk atvirkščiai sakyti: kokie puikūs mano namai,man čia smagu ir gera,aš jaučiuosi gerai ir pan. Nes labai daug kas priklauso kaip tu jautiesi savo namuose nuo to kaip tu apie juos mąstai.
jei pati nemyli savo namų ar tiki,kad namai tave pirma pamils?
EGZEMPLIORIUS
Išvažiavau į darbą- ten apsižiūriu- mobilų telefoną namuose palikus  doh.gif numerių neprisimenu, vyras nežino, kada atvažiuoti manęs pasiimt pietų...
Tiesa, šeštadienį BŪTINAI prieš atvažiuojant svečiams- sugedo dulkių siurblys. Laidukas nusilankstė ir užtrumpino  doh.gif
*

Aha, aha, aš irgi, kai užkaičiau sykį tuščią virdulį be vandens, sakiau, aplinka kalta, bet ne mano žioplumas. lotuliukas.gif
argus
4u.gif
Šiandien mano pirmoji diena naujoje darbovietėje, tai atsikėlusi anksčiausiai puoliau kaisti arbatą- tik "pokšt" perdegė virdulys. Išsiviriau puode. Taigi. Išvažiavau į darbą- ten apsižiūriu- mobilų telefoną namuose palikus  doh.gif numerių neprisimenu, vyras nežino, kada atvažiuoti manęs pasiimt pietų...
Tiesa, šeštadienį BŪTINAI prieš atvažiuojant svečiams- sugedo dulkių siurblys. Laidukas nusilankstė ir užtrumpino  doh.gif
*

Nesu kompetetinga visuose tuose reikaluose, bet manau per daug esi užsiakcentavusi, kad namas blogas ir t.t. Manau, jei pati kitaip pradėsi galvosi, tai ir namas pasidarys kitoks - mintys turi tendenciją materializuotis, tad geriau atsargiau su tom mintim. Sėkmės pertvarkant savo mastyseną.
Auksėja
QUOTE(Vanduo @ 2011 09 09, 09:28)
Galima namus strukturuoti su SAVO ŠIRDIES PULSU pagal save ir visos problemos bus išspręstos. 
Specialiu prietaisu imamas ŠIRDIES PULSAS iš bet kurios žmogaus kūno vietos, prietaisas išskiria pagrindinį dažnį, jį apvalo nuo aukštų dažnių, po to signalas stiprinamas ir tuo dažniu jau gali būti veikiamas ir žmogus, ir maisto produktai, ir erdvės – pavyzdžiui, per paprasčiausią akustinę sistemą.
Imame ausinuko dydžio aparatą, prijungiame prie žmogaus žemų dažnių mikrofoną ir tai, ką gauname, išvedame į ausines, garsiakalbius, masažuotojui – tais dažniais galima veikti ir žmogų, ir aplinką.
Metodas labai paprastas o efektas 100%!
*

blink.gif
Kaip įdomu, bet kur gauti tą SPECIALŲ PRIETAISĄ?
kalifėja
QUOTE(argus @ 2011 09 19, 16:46)
Nesu kompetetinga visuose tuose reikaluose, bet manau per daug esi užsiakcentavusi, kad namas blogas ir t.t. Manau, jei pati kitaip pradėsi galvosi, tai ir namas pasidarys kitoks - mintys turi tendenciją materializuotis, tad geriau atsargiau su tom mintim. Sėkmės pertvarkant savo mastyseną.
*

sveikos merginos,iškilo laaabai opus ir staigus klausimas ,siūlo pirkti pigiaia butą ,-inzu kad ten kažkas yvyko ar tai nusižudė ar nužudytas buvo žmogus ,daug ten gerta ir tt,slepia nuo manęs tą dalyką ,aš jaučiuos tai blogai ,kaip manot ar nekreipti dėmesio ,bet ar priprasiu irgi nežinau?
Blackgate
QUOTE(kalifėja @ 2011 09 22, 18:49)
sveikos merginos,iškilo laaabai opus ir staigus klausimas ,siūlo pirkti pigiaia butą ,-inzu kad ten kažkas yvyko ar tai nusižudė ar nužudytas buvo žmogus ,daug ten gerta ir tt,slepia nuo manęs tą dalyką ,aš jaučiuos tai blogai ,kaip manot ar nekreipti dėmesio ,bet ar priprasiu irgi nežinau?
*

Nepatarčiau. schmoll.gif
Safyrinė
QUOTE(Blackgate @ 2011 09 22, 19:43)
Nepatarčiau. schmoll.gif
*

kodėl?
Alta
QUOTE(kalifėja @ 2011 09 22, 17:49)
*

Čia pusiau juokais, pusiau rimtai - paprašykit leist pernakvot tame bute, - pažiūrėsit kaip namai jus priims, kaip jausitės pati. Jei nuspręsit pirkti, lupkit viską iki grynų sienų (nepatingėčiau net tinką nudaužyti) ir meskit lauk. Ir pašventint nepakenks ar bent žvakeles padeginti.
argus
QUOTE(Alta @ 2011 09 22, 21:09)
Čia pusiau juokais, pusiau rimtai - paprašykit leist pernakvot tame bute, - pažiūrėsit kaip namai jus priims, kaip jausitės pati. Jei nuspręsit pirkti, lupkit viską iki grynų sienų (nepatingėčiau net tinką nudaužyti) ir meskit lauk. Ir pašventint nepakenks ar bent žvakeles padeginti.
*

Šiaip kai pirkau butą, jis buvo labai senų žmonių, vyras miręs prieš 6 metus buvo (nežinau tik ar namie ar ne). Močiutei tada buvo apie 83 metus. Tai buvo vieninteliai šeimininkai, užauginę 3 dukras. Tačiau nors ir kaip apleistas, kad ir kiek senai remontas buvo darytas, tačiau jautėsi šilta namų aplinka, buvo labai jauku. Net negalvodama pirkau. Aišku, remontą teko daryti iš pagrindų, grindis lupom, tinką daužėm ir pan.
Prieš tai gyvenau bute, kurį irgi teko pirkti iš žmonių, kurie buvo pirmi ir paskutiniai to buto gyvenojai, išauginę vaikus, darbštūs ir pan. Bet tas butas man buvo nemalonus ir šaltas. Remontas irgi iš pagrindų darytas buvo. Tačiau tame bute iširo mano šeima.
Turbūt ne paskutinį žodį lemia nuojauta intuicija ir pan.
Azija
Man tai tokia pirma mintis kilo- namus galima apvalyti sventinant, zvakeles deginant, bet turbut reiketu paciai sau atsakyti i klausima ar tokiuose namuose gyvendama nebegalvosite kas juose buvo atsitike. Ar tie namai taps savi ir malonus ax.gif
Alta
argus, jūs teisi, intuicija labai svarbu, todėl pirmu sakiniu ir patariau, pabūti bute vienai (bent jau paprašyti leisti pabūti netrukdomai kelias - keliasdešit minučių), kad sužinotų kaip jaučiasi.
Čia truputį ne į temą - pastebėjau, kad aš nejaukiai jaučiuosi namuose, esančiuose netoli šaltinių, tvenkinių (nedidelių ir vidutinių vandens telkinių), - jaučiuosi tarsi būtų užspausta krūtinė, lyg smaugtų. O marių (vasarodama gyvenau šalia jų) ir jūros visai nebijau g.gif .
argus
QUOTE(Alta @ 2011 09 23, 10:20)
argus, jūs teisi, intuicija labai svarbu, todėl pirmu sakiniu ir patariau, pabūti bute vienai (bent jau paprašyti leisti pabūti netrukdomai kelias - keliasdešit minučių), kad sužinotų kaip jaučiasi.
Čia truputį ne į temą - pastebėjau, kad aš nejaukiai jaučiuosi namuose, esančiuose netoli šaltinių, tvenkinių (nedidelių ir vidutinių vandens telkinių), - jaučiuosi tarsi būtų užspausta krūtinė, lyg smaugtų. O marių (vasarodama gyvenau šalia jų) ir jūros visai nebijau  g.gif .
*

Man rodos svarbu ne tiek pabūti bute vienai, kiek pats pirmasis įspūdis įėjus. Bent jau man pasitvirtino tie pirmieji įspūdžiai. Tik anksčiau ne visada pasikliaudvau, mane nukalbėdavo ir pan. Dabar esu ar bent jau stengiuosi labiau pasikliauti intuicija. Bet gal ne visiems duota ta nuojauta ir intuicija, nzn.
Čiaaš
QUOTE(saulutem @ 2011 09 10, 22:51)
pvz. teko girdeti, kad spygliuociai turi buti skypo pakrasty ar net uz tvoros, nes jose gyvena mirusiuju dvasios, o sermuksnis saugo nuo piktos akies.... gal dar kokiu dalyku zinot?
*

Tai gerai kad yra spygliuočių sklypo pakrašty, ar geriau kad jų nebūtų g.gif

Skaičiau kad šeivamedis dar saugo.
*Mirabella*
Namu visos energetikos remontais nepakeisi. As nepirkciau busto, kuriame kasnors nusizude ar zude, kuriame buvo geriama, smurtaujama ir pan.
giedruole
QUOTE(saulutem @ 2011 09 10, 23:51)
pvz. teko girdeti, kad spygliuociai turi buti skypo pakrasty ar net uz tvoros, nes jose gyvena mirusiuju dvasios, o sermuksnis saugo nuo piktos akies.... gal dar kokiu dalyku zinot?
*

Negąsdinkit, mūsų kiemas pilnas pušų, eglių, kenių, yra ir maumedis, ir tujos, ir kadagiai.. Mes pušyne gyvenam. Ką patartumėt? (šiaip tai aš kartais mėgstu su tais medžiais pasišnekėti, ypač su sidabrine egle) smile.gif
Alta
http://www.lrytas.lt/?data=20111005&id...d=99&view=2
Skaitėt apie šitą namą?
Malvinuke
Baisūs dalykai. Ko gero, ten butų niekas nepirks.
giedruole
QUOTE(misis Mount @ 2011 07 17, 16:16)
Beje , jei seima ir namai yra laimingi ir turi ateiti i namus turi prisistatyt benamis katinas . Ir taip prisistatyt , kad nekils ranka jo isvyt .
*

Atėjo ir prisistatė. Vyras jau faršu pašėrė, o aš nenoriu. Tas katinas visiškai juodas kaip smala. Kažkoks man jis velniškas.
argus
QUOTE(giedruole @ 2011 10 10, 16:01)
Atėjo ir prisistatė. Vyras jau faršu pašėrė, o aš nenoriu. Tas katinas visiškai juodas kaip smala. Kažkoks man jis velniškas.
*

tarp kitko, nesenai skaičiau ar mačiau laidą, kad skirtingo plauko katinai skirtingai ir veikia. Būtent juodi apsaugo nuo neigiamos energijos. Būtent šitą puikiai atsimenu, nes pačios katė yra juoda.
Ir man kažkaip atrodo, kad tu truputį sutirštini spalvas smile.gif nepyk, bet iš šono taip atrodo.
giedruole
QUOTE(argus @ 2011 10 10, 17:18)
tarp kitko, nesenai skaičiau ar mačiau laidą, kad skirtingo plauko katinai skirtingai ir veikia. Būtent juodi apsaugo nuo neigiamos energijos. Būtent šitą puikiai atsimenu, nes pačios katė yra juoda.
Ir man kažkaip atrodo, kad tu truputį sutirštini spalvas smile.gif nepyk, bet iš šono taip atrodo.
*

Dėl katino? nesutirštinau, nes jis absoliučiai juodas, be jokio šviesaus lopinėlio. Akys žalios ir žiūri tiesiai į akis. O aš kažkokioj laidoj girdėjau, kad jeigu juodas katinas žiūri į akis, tai tipo - jo akimis į tave žiūri velnias. Bet čia turbūt nesąmonė tongue.gif
argus
Aš ne apie katino spalvą, o apie visus velniškumus, kuriuos tu labai eskaluoji, kad tavo name viskas tik blogai ir katinas velnias.
Kaip jau sakiau - girdėjau, kad juodas katinas kaip tik sugeria visą neigiamą energiją, ją neutralizuoja.
giedruole
Apie namus, kuriuose viskas blogai, rašo Auksėja, kuri kaip supratau, gyvena mirusių diedukų name netoli ežero. O mes gyvenam pušyne irgi ramioje vietoje, todėl mane nustebino kažkieno postas - kad spygliuočiuose gyvena mirusios sielos. Kažkodėl pradėjau tuo tikėti.
argus
QUOTE(giedruole @ 2011 10 14, 14:20)
Apie namus, kuriuose viskas blogai, rašo Auksėja, kuri kaip supratau, gyvena mirusių diedukų name netoli ežero. O mes gyvenam pušyne irgi ramioje vietoje, todėl mane nustebino kažkieno postas - kad spygliuočiuose gyvena mirusios sielos. Kažkodėl pradėjau tuo tikėti.
*

Tuomet atsiprašau smile.gif
o juodų katinų nebijok, visi katinai sugeria neigiamą energiją, gydo ligas ir pan. Aš kai turėjau juodą katę, džiaugiausi, kad ji neturėjo nuolatinės vietos miegojimui - vadinas namuose vien tik gera energija smile.gif
o tas pušis neutralizuok kokiomis gėlėmis - pasodink šalia pušų tokią kaip ir gėlių tvorelę.
elenuxus
Aktuali tema apie "blogus" namus.
Kad turi savo aura kiekviena vieta tai pilnai tikiu, nes net renkantis buta vienos vietos buvo nemalonios, o kur nusipirkom, tai izengus nesinorejo iseiti.Ne del grozio ar remonto, del kazko...Visi uzeje taip pat sako, kad labai jauku rolleyes.gif

Yra ir musu gyvenime "blogas namas", kuris atitinka visus tokio namo reikalavimus...tik deja nieko negalim pakeisti del ten gyvenancio zmogaus.To zmogaus nebaugina niekas, o va seimos nariams ten labai blogai.Girdisi bildesiai, zmoniski zingsniai, nors nera nieko...ne karta eidavo tikrinti kas vaiksto, bet taip niekad nieko ir neaptiko.Pabuvus ima trukti jegu, atrodo kad kazkas stebi ar tiesiog yra salia.Paskutinis lasas buvo kai ir suo, ir 6men. kudikis akis ibede stebejo kazka, veliau ta kazka seke akimis palube.Nors iskart bandziau ziureti kas ten, gal muse, gal voras, bet nieko nepamaciau.Buvo baisu stebeti stiklini vaiko zvilgsni, kurio nepavyko nutraukti net snekinant...kol galu gale kartu su suniu nuseke akim kelis metrus ir "atsibudo", vel lyg niekur nieko valge, o suo pabego i lauka.Daugiau sitame name neviesejome su nakvyne.Po viena ten taip pat nebunam.
Nu as tai tikiu, kad buna tokiu neigiamu emociju kupinu namu...ypac senu, su senais daiktais, kurie primena apie nelaimingus gyvenimo periodus, zmones, pykti, nuoskaudas...

Beje, teko girdeti, kad negalima namo teritorijoj ar sode laidoti naminiu gyvunu, gyvuliu.
Papildyta:
QUOTE(argus @ 2011 10 14, 15:52)
o juodų katinų nebijok, visi katinai sugeria neigiamą energiją, gydo ligas ir pan. Aš kai turėjau juodą katę, džiaugiausi, kad ji neturėjo nuolatinės vietos miegojimui - vadinas namuose vien tik gera energija smile.gif

Tai jei katinai megsta viena vieta, ji neigiama?
Alta
[quote=elenuxus,2011 12 13, 21:07]

Beje, teko girdeti, kad negalima namo teritorijoj ar sode laidoti naminiu gyvunu, gyvuliu.
Papildyta:

O kodėl negalima? Aš savo mylimus gyvūnus prie namų palaidojau g.gif .
elenuxus
QUOTE(Alta @ 2011 12 14, 20:53)
O kodėl negalima? Aš savo mylimus gyvūnus prie namų palaidojau  g.gif .

Kiba bloga energija skleidzia, tersia "aura".Namu teritorija neturetu virsti gyvuneliu kapinemis... Bet cia tik tokia prielaida, juk niekas negali pasakyti tiesa tai ar ne rolleyes.gif Tiesiog girdejau kaip apie tai snekejo.

Nu as tai nelaidociau salia namu...jei koks mylimas tai gal, bet kai visokius nugaisusius katinus, vistas, ozkas, sunis ir dar dafiga gyvuliu pakasa cia pat kur sode tai brrr... fear.gif
OB-si-DEIZE
jums leidziant, isiterpsiu del saltiniu. kai statemes nama iskastuose pamatams grioviouose i 2 vietas taip trysko sroves jog net uzbetonuot buvo sudetinga. nors apie tai , atrodo , daug metu praejus pamirstu, bet nemoku ivardint kaip tai mane veikia. kai gerai pagalvoju, kazkas netaip ,kokiu tai salciu atsiduoda ypac ta puse namo nieks nenori augti toje puseje .r nors kiti uzeje sako , kad pas mus jauku, man kazkaip tarsi ko truksta.ar gal pasamoneje man liko tarsi ant bangu tas namas lyg vandens fobija atsiradus o siaip nemoku nusakyti net
elenuxus
Nu matyt kad kazkaip veikia mastau.gif
*Avietėlė*
Teko ir man pagyventi namuose,kuriuose laikui begant daresi vis nejaukiau ir nejaukiau g.gif su vyru ir dukryte nuomavomes buta,pirmas ispudis izengus i buta buvo geras,jauku.Isikureme.Bet dejosi idomus dalykai.Musu vestuvine nuotrauka pakabinta ant sienos vis krito,duzo remelis,stiklas ir butent vestuvine....viskas pradejo gesti,duzti indai,girdedavosi aimanos ir ne tik man vienai....pradejome nezmoniskai pyktis,namai tarsi patamsejo ir visi kas apsilankydavo sakydavo,kad bute tapo lb nejauku,tiesiog ore tvyrojo bloga energija,musu su vyru pykciai blink.gif Dukryte vis kazka akimis sekiodavo,sunku buvo jos demesi nutraukti,siaubas kaip atsimenu net dabar nupurto......issikraustem is to buto,issiskyrem su vyru....
elenuxus
Vau... blink.gif Va su vaiku tokia reakcija man baugu tikrai...Karta ir as pagalvojau, kad kazkas negerai, nes vaika sako - "o ka cia veikia sitas berniukas?"Klausiu koks berniukas.Sako "sitas" - rodo i kampa.Tada klausia - "o jis eis miegoti i savo namucius?" unsure.gif Sakau - "taip, eis i savo namucius." nu ir po to pasake, kad isejo, nebera berniuko....brrr...Gal vaika siaip prisigalvojo, bet buvo labai itikinama...ypac po tokiu potyriu kaime tai doh.gif
Gal vaikai tikrai dar kazka gali matyti, jausti, kaip ir sunys.Musu suo budavo kad isiziuri i kazka, kaip kad ir kaime.Apie tai rasiau.Arba net urgzti ant kazkurio kampo.Tada kazkaip nemalonu budavo.O mazasis tai ne, nedaro tokiu fintu, neziuri i viena taska, nestebi kampu ir atrodo namuose geresne atmosfera.
Leksa
QUOTE(giedruole @ 2011 10 14, 13:20)
spygliuočiuose gyvena mirusios sielos.
*

O aš maniau, kad mes, katalikai, turim tikėt, kad siela eina į dangų, pragarą arba skaistyklą blink.gif o pasirodo, kad yra dar 4 kelias... į pušynėlį g.gif

QUOTE(elenuxus @ 2011 12 15, 11:12)
Namu teritorija neturetu virsti gyvuneliu kapinemis...
*

na, laikykit mane pričiuožusią, bet jei grįžtų laikas atgal ir galėčiau savo miruį šunį kremuoti, jo urną laikyčiau namuose... sekcijoj... Man būtų ramiau, jei jis būtų su manim, o ne kaip dabar... toli, vandeniu permirkusioj žemėj... Jis ir po mirties būtų šalia.

O ta mintis, jog negalima šalia namų laidot gyvūnų, manau, jog atsirado dėl grynai higieninių normų/reikalavimų.
vaižgantė
QUOTE(Leksa @ 2011 12 16, 12:17)
O aš maniau, kad mes, katalikai, turim tikėt, kad siela eina į dangų, pragarą arba skaistyklą  blink.gif o pasirodo, kad yra dar 4 kelias... į pušynėlį  g.gif
na, laikykit mane pričiuožusią, bet jei grįžtų laikas atgal ir galėčiau savo miruį šunį kremuoti, jo urną laikyčiau namuose... sekcijoj... Man būtų ramiau, jei jis būtų su manim, o ne kaip dabar... toli, vandeniu permirkusioj žemėj... Jis ir po mirties būtų šalia.

O ta mintis, jog negalima šalia namų laidot gyvūnų, manau, jog atsirado dėl grynai higieninių normų/reikalavimų.
*

Leksa, primenu, kad dabar ne viena partija, ne viena religija mirksiukas.gif
elenuxus
QUOTE(Leksa @ 2011 12 16, 13:17)

Nesistengiu tokiu dalyku aiskinti "logiskai".Vieni sako taip, kiti kitaip...Visi turim pasirinkimo laisve tiketi tokiais dalykais ar netiketi.Cia kaip ir apie "nesekmingus namus"...kazkam cia aktualu ir rimta, kazkam nesamone ir issigalvojimai.As nesigincinu tokiom temom.Apie religija isvis patyliu mirksiukas.gif
Leksa
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 16, 12:19)
Leksa, primenu, kad dabar ne viena partija, ne viena religija  mirksiukas.gif
*

Nu, baikit!!! katalikybė teisingiausia ir neklystanti mirksiukas.gif
Jei tėvai jus pakrikštijo, tai amen. Katalikė ir viskas. O dūšelėm medžiuose japonai tiki.
Papildyta:
QUOTE(elenuxus @ 2011 12 16, 12:25)
*

O aš mėginu rasti logišką paaiškinimą viskam...
Kas liečia nesėkmių, na tai juk tikrai nieko gero nebūtų, jei žmonės prie namų kritusius gyvulius pakastų, o po to iš savo šulnio vandenį gertų. Tuomet galimi apsinuodijimai ar šiaip nežymūs sveikatos sutrikimai. Paprasta logika mirksiukas.gif Nesėmkė ne garantuota, bet galima.
vaižgantė
QUOTE(Leksa @ 2011 12 16, 13:19)
Nu, baikit!!! katalikybė teisingiausia ir neklystanti  mirksiukas.gif
Jei tėvai jus pakrikštijo, tai amen. Katalikė ir viskas. O dūšelėm medžiuose japonai tiki.
Papildyta:

O aš mėginu rasti logišką paaiškinimą viskam...
Kas liečia nesėkmių, na tai juk tikrai nieko gero nebūtų, jei žmonės prie namų kritusius gyvulius pakastų, o po to iš savo šulnio vandenį gertų. Tuomet galimi apsinuodijimai ar šiaip nežymūs sveikatos sutrikimai. Paprasta logika  mirksiukas.gif Nesėmkė ne garantuota, bet galima.
*

Na taip, juk katalikybę kažkoks pirmasis katalikas įkūrė? biggrin.gif
Mačiau, yra gyvūnėlių kapinės netoli televizijos bokšto, netoli mano namų laukuose taip pat yra. Tik man labai keista matyti, kad tie kapeliai yra lankomi, puošiami... g.gif
Leksa
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 16, 13:26)
Tik man labai keista matyti, kad tie kapeliai yra lankomi, puošiami...  g.gif
*

kas čia keisto. Žmogui tas gyvūnėlis buvo šeima. Man mano šuo daugel metų buvo vienintelė šeima. Jei toli nebūtų, irgi dažnai lankyčiau jo kapą. Todėl ir sakau, jog patogiau, jei kremuoti būtų galima. Galėtų visad būti su manim, o ir gal gamtai ekologiškiau g.gif
Kiera
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 09 23, 17:29)
Namu visos energetikos remontais nepakeisi. As nepirkciau busto, kuriame kasnors nusizude ar zude, kuriame buvo geriama, smurtaujama ir pan.
*

darydami remonta - perstatom busta is pagrindu. Tarsi naujai statydami SAVO namus. Su savomis mintimis, sava energija. Aisku, jei tikejimas nera tvirtas, yra abejones, po remonto vis tiek mintys kyla apie anksciau gyvenusius asmenis, baime, man atrodo paliekama terpe kitokiai nei jusu energijai.. Cia tik mano pamastymai g.gif As pirkciau busta, kad ir kas jame pries tai gyveno ir nesvarbu ka dare. Nepirkciau, jei bustas pastatytas ant kapiniu.. unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.