Įkraunama...
Įkraunama...

NHS Odontologai UK

QUOTE(-Astreja- @ 2011 10 24, 22:55)
karuneles NHS leidzia det baltas priekiniam 10 dantu, jei blomba is sono mazyte- tada taip pat gali balta padaryt. Dabar susibalamutinau del tu dvieju po iltinio dantu kai deda didesnes blombas  g.gif  tikrai man atrodo jau metalines blombas ten finansuoja  g.gif 
Tai jei i pacius didziuosius kruminius sudejo baltas blombas ir karuneles uz dyka, galiu pasakyt, kad dziaukites, kad radot toki stomatologa, nes NHS to legaliai nefinansuoja  4u.gif  o kai kurie dantistai uz tokia 'paslauga' dar ir koki simtuka £ primest papraso  biggrin.gif

Suklaidinti nenorejau tikrai 4u.gif
As pati nezinau ar cia man taip pasiseke, ar kaip istikruju yra... nes pries tai visi mane gasdino kad ides juoda plomba doh.gif Todel tik nuejusi iskarto paklausiau, kokios spalvos man plomba des, jeigu juoda, tai as tada LT susitvarkysiu dantis, nes kai vaikas mazas buvo gana daznai i LT skrisdavome.
Zinoma kad as dziaugiuosi del to smile.gif Ir temeleje parasiau savo situacija kaip pavyzdi, kad ir NHS (turbut priklausomai nuo stomatologo) galima gauti naturalios spalvos plombas.
Jau keleta kartu keiciau gyvenama vieta, bet pas stomatologa vis ta pati vazinejame, bijau kad papulsiu pas prastesni, dantukai mano gana problematiski, daznokai tenka juos tvarkyti.logo
Atsakyti
Astreja, aciu labai, teks eiti ir jei nedes baltos, tai bent laikina prasyt uzdeti, bet... as ziauriai bijau stomotologu - tiesiog ziauriai. O NHS pacientus nuskausmina pries greziant? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eda.dita @ 2011 10 25, 13:23)
Astreja, aciu labai, teks eiti ir jei nedes baltos, tai bent laikina prasyt uzdeti, bet... as ziauriai bijau stomotologu - tiesiog ziauriai. O NHS pacientus nuskausmina pries greziant?  blush2.gif

NHS ne kankinimu kontora lotuliukas.gif tikrai nuskausmina, nebent pati atsisakai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip ta NHS kortele reikia gauti?
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2011 10 28, 13:46)
O kaip ta NHS kortele reikia gauti?


Jei neklystu ja gauna nescios, auginantys vaikus iki 1 metu, ir tie kas gauna WTC ir CTC 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2011 10 28, 11:46)
O kaip ta NHS kortele reikia gauti?

as pries pora savaiciu nuejau pas midwife,nes laukiuosi,ir reik lankytis kas kelias savaites,tai ji man dave kazkoki popiereli,kad gauti ta NHS korta,tam atvejui jei gydytojas israsytu recepta vaistams,ir as juos galeciau gauti nemokamai.tai uzpildziau ta popiereli ir issiunciau nurodytu adresu. dabar laukiu kada atsius,jei atsius biggrin.gif
Atsakyti
As turiu NHS kortele, atsiunte kazkur po menesio kai uzpildziau forma, paskui persikarausciau i kita miesta, vaistus ir visa kita gaunu su GP israsytais receptais, niekas korteles tos nepraso, tai nesuprantu , kam ji reikalinga? g.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Gavom mes irgi NHS korteles rolleyes.gif ta proga, galvoju, susitvarkysiu dantukus. Nuejau pas NHS stomatologe, tokia faina visai, patikrino, x-ray padare ir sako, viena wisdom dantuka rausim (kas jau ir padaryta) ir du plombuoti reikia. Bet taip ir nepersiplombavau doh.gif kai paklausiau ar des baltas plombas, man pasake, kad ne doh.gif todel atsisakiau blush2.gif kaina vienos baltos 60 pinigu... lauksiu keliones i LT ir ten susitaisysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 10 28, 15:07)
Jei neklystu ja gauna nescios, auginantys vaikus iki 1 metu, ir tie kas gauna WTC ir CTC  4u.gif

as irgi turiu ,o gavau,nes su skydliauke problemos ir pastoviai vaistus gerti reikia,todel visi receptiniai vaistai nemokami ax.gif kol neturejau isduotos korteles mokejau uz vaistus,liepe daktare rinkti cekius ir sake grazins,bet kai nuejom pasiimti prasymo forma,padavem cekius ,tai pasake,kad negrazins...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida/d: 19 lapkričio 2011 - 00:17
Gal kas gali parekomenduoti gera NHS stomatologa Londone? Gyvenu pietvakariuose, bet jei rasciau tikrai gera stomatologa, tai ne problema butu ir pavazineti. Kol kas mano pacios paieskos nesekmingos, tai gal kuri turi ka parekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
AS BUVAU UZSIREGISTRAVUS nhs kortele, po menesio atsiunte, ejau pas dantista, tai viskas ciki, pgl sias grupes tvarke
Band 1 course of treatment – £17.50
This covers an examination, diagnosis (including X-rays), advice on how to prevent future problems, a scale and polish if needed, and application of fluoride varnish or fissure sealant.

Band 2 course of treatment – £48.00
This covers everything listed in Band 1 above, plus any further treatment such as fillings, root canal work or removal of teeth.

Band 3 course of treatment – £209.00
This covers everything listed in Bands 1 and 2 above, plus crowns, dentures and bridges.
Man pgl 2 tvarke, bet dar papildpomai reikejo moketi pirma karta registracijos mokesti apie 10 svaru gal, tai man 2 kruminius dantis sutvarke, suplombavo, sumokejau is viso 55 ar 50 svaru, bet man dar israse nemokama recepta is vaistines dantu pasta (siaip kainuoja ji 8 svarai), ir dantis valyti mazus sepetukus. o vat drauges vaikinas taip pat ejo, tai jam uz danti, paprasta ploma mokejo 70 svaru!!!!jis nesuprato uz ka, ir as nepagavau kampo.lygiai taip pat turi kortele, nebent as buvau registruotis vien savaite, tada uzregistravo kitai savaitei (kaip lietuvoj, jei nera skubus atvejis), o tas vaikinas ejo ta pacia diena, gal del to..be to man db abu kruminiai dantys apacioj nuluzo, tai mastau ar uk tvarkytis, ar lt, nes ta pati kainuoja lt ir uk (karuneles, plombavimas kanalu ir pan) tiek kad lt sugaosciau man=ziausiai menesi, tai sakau gal cia reikes, nes jei kaina ta pati...o be to cia kaip ir garantija suteikia, jei vel isluztu tie patys, man nemokamai tvarkytu.siaip patenkinta esu, o lyis toks pat kaip poliklinikose lt.
Atsakyti
gal kas zino ar su nhs kortele protezuoja dantis ir kiek apytiksliai kainuoja? man reiketu protezuoti galinius dantis,ir nezinau ar verta cia,ar geriau lietuvoje susitvarkyti,nes niekaip nesuprantu kiek cia moketi reiktu,nes viena pazystama aiskino kad viskas butu nemokamai,bet taip nera juk.
Atsakyti