Įkraunama...
Įkraunama...

NHS Odontologai UK

Laba diena mamytės 4u.gif , iškilo klausymas, tokios temos lyg ir nebuvo g.gif
Man reikia tvarkyti dantuką, tai yra įdėti (implantuoti), mums neseniai gimė vaikelis, turime NHS tax credit korteles, niekaip negaliu išsiaiškinti, kas su jomis nemokamai, gal kas tvarkėtės dantukus su ta kortele, kiek sumokėjote, pasidalinkit patirtimi smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2011 07 07, 10:18)
Laba diena mamytės 4u.gif , iškilo klausymas, tokios temos lyg ir nebuvo g.gif
Man reikia tvarkyti dantuką, tai yra įdėti (implantuoti), mums neseniai gimė vaikelis, turime NHS tax credit korteles, niekaip negaliu išsiaiškinti, kas su jomis nemokamai, gal kas tvarkėtės dantukus su ta kortele, kiek sumokėjote, pasidalinkit patirtimi smile.gif  ax.gif

su NHS kortele nemokama yra visas treatment kuri dengia NHS, tai patikrinimas, nuvalymas, bliombavimas (priekiniam dantim su danties spalvos bliomba, galiniam tik metalinem bliombom), danties nervo traukimas, danties traukimas. Karuneles (priekiniam dantim danties spalvos, galiniam tik metalines- balto arba geltono aukso). Jei dantis istrauktas ir norit uzpildyti tarpa, galima NHS kompensavima gauti tiltui. NHS dantu implantu nekompensuoja, tai jei norit implanto, ji tektu darytis privaciai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif ,
viską labai aiškiai išaiškinot smile.gif
Mėginsiu nors nusivalyti čia smile.gif , o gal žinot kiek maždaug privačiai tas implantas kainuotų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2011 07 07, 17:04)
Ačiū labai 4u.gif ,
viską labai aiškiai išaiškinot smile.gif
Mėginsiu nors nusivalyti čia smile.gif , o gal žinot kiek maždaug privačiai tas implantas kainuotų? ax.gif

prasom 4u.gif
Kaina eina apie £3 000, priklauso nuo klinikos ir nuo sudetingumo. Dantis kaip suprantu jau istrauktas? pirmiausia reiktu konsultacijos (galima ir NHS odontologo nuomones pasiklausti) nes kad ideti implanta, turi buti pakankamai vietos like (kiti dantys nepajudeje) ir pakankamai kaulo like i kur ji deti, jei kaulo nepakanka, tada yra pora budu kaip galima bandyt pagerint situacija, bet labai individualiai nuo zmogaus situacijos priklauso, kartais tai tiesiog neimanoma. Taip pat, tai uztrunka laiko, pvz kai ideda jau implanta, palieka ji po dantenom 4-6 menesiam ir po to jei viskas gerai matuoja ir deda karunele. jei reikia danti traukti gali dar ilgiau uztrukti, bet tokiu atveju patarciau kad danti trauktu implantologas, nes jie geriausiai kaula issaugo implanto idejimui 4u.gif
Atsakyti
Mano dantis dar yra, bet šaknų nebėra, darė nuotraukytę, sakė sunykusios šaknys ir dantis pats tuoj kris pats verysad.gif , aš tuo metu laukiausi, tai negalėjau implanto dėti. Tai po ištraukimo danties dar reikės kažkiek laiko laukti, kad būtų galima implantą įsukti? g.gif Sunki mano situacija, ir į Lietuva tik trim savaitėm grįžtu, kažin ar spėčiau susitvarkyt g.gif . Čia labai brangu.
Lbai dėkoju už išsamius atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2011 07 07, 19:46)
Mano dantis dar yra, bet šaknų nebėra, darė nuotraukytę, sakė sunykusios šaknys ir dantis pats tuoj kris pats verysad.gif , aš tuo metu laukiausi, tai negalėjau implanto dėti. Tai po ištraukimo danties dar reikės kažkiek laiko laukti, kad būtų galima implantą įsukti?  g.gif Sunki mano situacija, ir į Lietuva tik trim savaitėm grįžtu, kažin ar spėčiau susitvarkyt g.gif . Čia labai brangu.
Lbai dėkoju už išsamius atsakymus 4u.gif

nezinau kiek LT kainuoja ir kaip tiksliai ten tai daroma, neteke susidurti su tuo LT.
Kaip greit po traukimo gali deti implanta irgi buna skirtingai, sakot saknis sunykus, tai gali buti kad biski kazkokio uzdegimo esama, tokiu atveju reiks laukti kol jis issivalys. taip pat, gali buti kad jis tuoj kris, nes kaulas aplink sakni sunykes kuriuo atveju neaisku kaip su implantu butu. Bet tikrai patarciau pries traukiant danti pasikonsultuoti su implantalogu, tada geriau zinosit kokia situacija 4u.gif
Atsakyti
Uždegimo lyg ir nėra, kai darė danties nuotrauką nesakė kad pažeistas ir kaulas( galvojau tiesiog estetinis plombavimas padės)o gal nebuvo reikmės sakyti, netrauksiu danties kol tiksliai nesužinosiu situacijos schmoll.gif jau esu užsiregistravus Lietuvoje po kelių savaičių , na, tikiuos bus nesunykęs tas kaulas ir galės man padėti, nes jis ilgai nebetemps ir iškris o tada tai būtų ph34r.gif biggrin.gif
Oi kančios laukia
fear.gif

Kaip suprantu jūs susidūrus su implantacija, ar labai skaudi procedūra? Kaip ten viskas vyksta?
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2011 07 07, 21:49)
Uždegimo lyg ir nėra, kai darė danties nuotrauką nesakė kad pažeistas ir kaulas( galvojau tiesiog estetinis plombavimas padės)o gal nebuvo reikmės sakyti, netrauksiu danties kol tiksliai nesužinosiu situacijos schmoll.gif jau esu užsiregistravus Lietuvoje po kelių savaičių , na, tikiuos bus nesunykęs tas kaulas ir galės man padėti, nes jis ilgai nebetemps ir iškris o tada tai būtų  ph34r.gif  biggrin.gif
Oi kančios laukia
fear.gif

Kaip suprantu jūs susidūrus su implantacija, ar labai skaudi procedūra? Kaip ten viskas vyksta?

jei nei vieno is situ dalyku nera, tada nelabai suprantu kaip sunyke saknys g.gif gal is virsaus sugede iki saknu? g.gif istiesu nesvarbu, svarbiausia kad pakaktu visko implantui jei jau teks ta danti traukti 4u.gif sekmes 4u.gif
Ar skaudes, tai be apylanku pasakysiu- aisku kad skaudes (po to, nes tuo metu nieko nejausit), o kiek skaudes, tai jau labai individualu, vieniem tik pamaudiza, kitiem skauda, bet juk yra nuskausminamuju ir tt, o gyjant praeina 4u.gif O paskui kai karunele deda, tada jau visai nieko tokio- gan lengvas ir greitas darbas (pora neilgu vizitu). as stomatologiniam gan ilgai isdirbus, tai teko susidurt 4u.gif
Atsakyti
Na as konkreciai galiu pasakyt,man reikia deti du dantis,kruminius. Kadangi as ploksteles nenoriu teodel turi deti implantus (ar apvilkti,nelabai suprantu as tu dalyku,as gydytojai sakiau kad man reikia tu dvieju dantu ir viskas,ji kazka aiskino kad du dantis det ir kazkaip esancius aplink apvilkt,tai ji kai aiskino viso tada gausis kaip 4 dantys ) ir man tai kanuos 1000 svaru.As taip pat turiu ta kortele NHS,viena danti gydziausi ir plombavausi -nekainavo nieko. Tai va tiek is mano patirties.
Atsakyti
Galit pasiskaityt apie dantu implantus ir kaip tai daroma http://www.cosmeticd...-dental-implant Ir kaip cia rasoma, reikia sveiku dantenu, sveiko kaulo, jei jusu saknis ir sunykus, vistiek viska reiks isvalyt ir laukt kol sugis.
Is praktikos - man dantis israutas, nes po karunele jis skilo i dvi dalis, buvo infekcija, taciau apie implanta gydytojas pasake - no. Des tik tilteli.
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 07 07, 17:24)
(priekiniam dantim su danties spalvos bliomba, galiniam tik metalinem bliombom)

truputi dadesiu blush2.gif 4u.gif ,jei norit galiniuose dantyse naturalios plombos,galima sumoket ir ides,tik kainuos viena apie £40 ax.gif (cia ne autorei skirta,bet kam nors gal pravers 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2011 07 08, 00:18)
truputi dadesiu blush2.gif 4u.gif  ,jei norit galiniuose dantyse naturalios plombos,galima sumoket ir ides,tik kainuos viena apie £40 ax.gif (cia ne autorei skirta,bet kam nors gal pravers 4u.gif )

taip, galima, bet jau tada bus ne NHS, as tik apie NHS kalbejau ax.gif o kainuos £40 minimum, nes jei arciau centro uz naturalios spalvos bliomba galiniam dantyj apie £160- £250 ima. Taip ir su karunelem, galima ir karunele naturalios spalvos pasidaryt, bet jau tada tai bus ne NHS ir kaina bus atitinkama 4u.gif
Atsakyti