Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: gyd. R.Povilaitienė
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Gimdymas > Vilnius
Pages: 1, 2, 3, 4
Julla
QUOTE(flesi @ 2007 11 23, 14:20)
doh.gif  Merfio dėsnis taip sakant suveikė visu savo bjaurumu. su šita ponia teko susidurt dar du kartus: gulant į ligoninę (likus savaitei iki gimdymo) ir gimdymo pradžioje (kol atvyko mano gydytoja). Ji vis burbėjo, kad kai pasibaigs jos pamaina, tai prasidės "normalūs" gimdymai... meldžiausi, kad greičiau pasirodytų mano gydytoja... matyt nesutapo mūsų energetiniai laukai.  lotuliukas.gif
*



Sveikos,
Aš neseniai gimdžiau pas R.Povilaitienę antrą vaiką. Ir pieš 5 metus buvo viskas gerai ir dabar. Manau, kad tai tikrai gera ir profesionali gydytoja ir nepasakičiau, kad pirmoj eilėj jai pinigai. Esu jai labai dėkinga už 2 nuostabius vaikus.
lasiniuotis


Tikrai labai gera gydytoja.Mane priziurejo viso nestumo metu, labai rupinosi,kai patekau i ligonine del sono skausmo ateidavo kasdien i skyriu ir su gydanciais daktarais bendravo.Gimdziau lapkricio 9d, pries tai gulejau priesgimdyviniam tris dienas,rupesti jauciau ir jos ir gydytojos Meskauskienes.Per visas gimdyma daktare nesitrauke nuo manes,gimdymas nebuvo sunkus.Aciu daktarei uz viska.O siaip galiu pasakyt tik tiek, ji nera lipsni ir nesuokia kaip volunge,gal net grieztoka, ji tiesiog yra tokia kokia yra.
Azazella
Gimdziau pas ja, buvau is anksto susitarusi.
Skatino gimdyma, nes buvau jau trupurti pernesiojusi, pagimdziau per dvi valandas nuo atsigulimo ant gimdymo stalo. Be jokiu pysimu ir kirpimu. Gimdymas buvo labai staigus, bet Rasa nuolat stebejo, vadovavo kada stangintis, o kada ne, zodziu, visoms linkeciau tokio gimdymo ir tokios gydytojos drinks_cheers.gif

Gydytojai nevisagaliai, kartais net ir pats profesionaliausias, rupestingiausias negali saukti pries gamta.
Ar zinote, kad paciai Rasai gimdymo metu plyso gimda? O ja tikrai priziurejo profai ir demesio tikrai netruko, bet ivyko tokia beda verysad.gif
Rooti
Sveikos,
nezinau kaip gydytoja buna per gimdyma, kai stresas... bet dabar kai pastojau, lankausi pas ja (ir pries tai pas ja lankiausi), tai man jinai patinka-visada galima paskambinti, pasiklausti...ir nepalieka likimo valiai-jeigu kas visad kviecia ateiti isitikinti ar viskas gerai...
O kai pradzioj itarinejo del negimdinio nestumo, tai nepaleido is akiu... nors siaip lankausi privacioj klinikoj pas ja, bet kviete ateiti i antakalnio klinikas, kad geriau apziuretu... tai net kelis kartus ejau... ir jokio atsilyginimo neprieme...Tikrai labai atsakingai ziurinti i savi darba...

-Lilė-
Sveikos,
Prieš kelias dienas gimdžiau pas Rasą. thumbup.gif galiu atsiliepti tik gerais ir gražiais pagyrimo žodžiais. Prieš tai lankiausi kelis kartus, visada apžiūrėdavo, maloniai bendravo. Kvietė visada skambinti jei kas neaišku ar neįprasta, todėl kažkaip labai ją pasitikėjau.
O per gimdymą asmeniškai stebėjo sąrėmių stiprumą, laikė daviklį prie pilvo, beveik visą laiką buvo šalia.

Ir akušerė ten dar dirba tokia Oksana, labai labai faina moteris, maloni, atidi.
Man dėl šių dviejų specialisčių bendradariavimo gimdymas praėjo sklandžiai ir lengvai.

AČIŪ GYDYTOJAI 4u.gif
Maia
QUOTE(lilia @ 2008 01 22, 13:24)
Sveikos,
Prieš kelias dienas gimdžiau pas Rasą.  thumbup.gif  galiu atsiliepti tik gerais ir gražiais pagyrimo žodžiais. Prieš tai lankiausi kelis kartus, visada apžiūrėdavo, maloniai bendravo. Kvietė visada skambinti jei kas neaišku ar neįprasta, todėl kažkaip labai ją pasitikėjau.
O per gimdymą asmeniškai stebėjo sąrėmių stiprumą, laikė daviklį prie pilvo, beveik visą laiką buvo šalia.

Ir akušerė ten dar dirba tokia Oksana, labai labai faina moteris, maloni,  atidi.
Man dėl šių dviejų specialisčių bendradariavimo gimdymas praėjo sklandžiai ir lengvai.

AČIŪ GYDYTOJAI  4u.gif
*



tai pasirodo ji maloni tada, jei su ja tariesi pries gimdyma.bet va jei prasideda gimdymas jos pamainoje nesusitariusi, tai visa gimdyma burbedama prieme. retai kada prie manes buvo atejusi,o vis priekaistaudavo,kad kodel as pernesiojau savo mazyli.
daugiau pas ja gimdyti nenoreciau.
Smurcyte
QUOTE(daluzeg @ 2008 02 13, 14:22)
tai pasirodo ji maloni tada, jei su ja tariesi pries gimdyma.bet va jei prasideda gimdymas jos pamainoje nesusitariusi, tai visa gimdyma burbedama prieme. retai kada prie manes buvo atejusi,o vis priekaistaudavo,kad kodel as pernesiojau savo mazyli.
daugiau pas ja gimdyti nenoreciau.
*



O as su ja nesitariau, tiesiog atsitiktinai papuoliau. Ji buvo labai maloni. Man patiko pas ja gimdyti. Situacija buvo siek tiek komlikuota, o si gydytoja puikiai susitvarke. Aisku, po to mes atsidekojom. Lanke mane beveik kasdien kol gulejau ligonineje (gulejau savaite), pati apziurejo kaip gyja siule.
Maia
QUOTE(Smurcyte @ 2008 02 13, 17:08)
O as su ja nesitariau, tiesiog atsitiktinai papuoliau. Ji buvo labai maloni. Man patiko pas ja gimdyti. Situacija buvo siek tiek komlikuota, o si gydytoja puikiai susitvarke. Aisku, po to mes atsidekojom. Lanke mane beveik kasdien kol gulejau ligonineje (gulejau savaite), pati apziurejo kaip gyja siule.
*




nu tada uztaikiau ne nuotaikoje...
melani
sveikos......
pasiskaiciau as cia apie Rasa, tai galiu pasakyti viena. si zmogu matau kasdiena, ir zinau, kad puikesnio zmogaus nera... tiek darbe, tiek namuose JI yra pavyzdys visom:) ....
vat, as asmeniskai ir gimdysiu tik pas ja...
Jamie's girl
antrą savo vaikiuką taip pat gimdžiau pas šią gydytoją, todėl, kad man ji pati geriausia. AČIŪ jai.

pelyte:)
Labas,

Bukit geros parasykit i az kada davet pinigelius, pries gimdyma ar po? Kiek pinigeliu davet? Zadu pas ja gimdyt,atvaziavau i Vilniu gyvent is Kauno, tai ne su kuo pasikonsultuot siuo klausimu neturiu.
sena pažįstama
QUOTE(flesi @ 2007 11 23, 13:20)
doh.gif  Merfio dėsnis taip sakant suveikė visu savo bjaurumu. su šita ponia teko susidurt dar du kartus: gulant į ligoninę (likus savaitei iki gimdymo) ir gimdymo pradžioje (kol atvyko mano gydytoja). Ji vis burbėjo, kad kai pasibaigs jos pamaina, tai prasidės "normalūs" gimdymai... meldžiausi, kad greičiau pasirodytų mano gydytoja... matyt nesutapo mūsų energetiniai laukai.  lotuliukas.gif
*


Mano susidurimas su ja irgi paliks blogus prisiminimus. Maza to, kad leido pernesioti, nors dvi savaites saziningai lankiausi ir prasiausi skatinama, maza to, kad, kad isvadino paranojike ir mane, ir mane priziurincia gydytoja, tai kiekvienas susidurimas su ja baigdavosi sarkazmu ir pasaipa is jos puses, kol vos vos nepraradau savo kudikio, aciu Daunoraviciui, kad sureagavo skubiai ir isgelbejo vaika 4u.gif Mat ponia Povilaitiene nemata blogybes pacientes kraujavime ir vaisiaus vandenu jau nebuvima. schmoll.gif Net tada skatinti nenorejo ir izeidinejo. doh.gif
elija 013
Sveikutes 4u.gif ,
gal kuri galetu pasidalinti info apie atsiskaityma.kokie dabar tarifai naturalaus gimdymo ir Cezario,kiek anesteziologui, kiek akuserei?
Pparasykit man i AZ.Busiu labai dekinga ax.gif
Super Gaga
QUOTE(elija 013 @ 2008 05 05, 14:04)
Sveikutes 4u.gif ,
gal kuri galetu pasidalinti info apie atsiskaityma.kokie dabar tarifai naturalaus gimdymo ir Cezario,kiek anesteziologui, kiek akuserei?
Pparasykit man i AZ.Busiu labai dekinga ax.gif
*


Sveikutes, as taip pat buciau dekinga uz informacija.Parasykite i AZ.Aciu
Lamborgini
Dr.Povilaitienė, paliko neišdildomą įspūdį. Susidūriau du kart ir abu kart tas pats - rado prie ko prikibti ir bartis.
Negaliu nieko sakyti, kokia ji kaip specialistė, bet bendravimo įgūdžių jai išties trūksta. Nežinia kur žiūri jos viršininkas ir ką ji veikia tokioje įstaigoje, kaip gimdymo namai.
Atvykus į ligoninę suėjus gimdymo terminui, kad pamatuotų vaisiaus tonusus, pirmą kart gavau velnių, kad nesikreipiu į savo ginekologę (tokio aparato prižiūrinčioje poliklinikoje nėra), antra kart išdėjo į šuns dienas, kad atėjau ne laiku, ty. 14.30val. Nėra gydytoju ir jai vienai čia dabar reiks vargti, pacientus priiminėti. Nesupratau, tai kada darbo diena gydytojams prasideda ir baigiasi. Čia tipo, pas tave ateina klientas, o tu jam varyk iš čia ir taip čia jūsų daug.

Tiem kas nori žinoti kiek reikia mokėti už gimdymą, patariu kreiptis į privačias gimdyklas, ten jums pateiks tikslią sąskaitą.

dangile
puiki gydytoja ir tikra profesionale, man ja rekomendavo pussesere kuri pas ja gimde, likau tikrai patenkinta, patiko kai nieko nevyniojo i vata ir pasake tiesiai sviesiai, as pas ja pirmakart apsilankiau likus menesiui iki gimdymo, per konsultacija priemimo skyriuje kartais mego paburbeti del darbo pertekliaus, atlyginimo, bet siaip po gimdymo aplankydavo kasdien, nors dvi dienas turejo isiegines ir vistiek rado laiko uzbegti, tiesa kai pries gimdyma pagulde i akuserijos skyriu (nors jokiu dar pozymiu nebuvo, tiesog pati isisreikalavau, nes terminas jau buvo ) o saremiai prasidejo nakti, tai ryte gavau velniu kad jai neskambibau, bet as paprasciausiai nedrisau
misterija
Pas gyd. Povilaitiene gimdziau pries savaite. Na ispudzio benrdavime tikrai nepaliko, rado laiko ir paburbeti, kad atvaziavau po pietu kai personalo jau maziau ir , taip supratau , pajuokauti apie tai kad ji placenta prilibde. pati nesu saldziai bendraujanti , bet takart palaike akusere Laima Plungiene linksmu tonu.
nesupratau kodel gydytoja vis siule epidura, pries tai dar pasipiktinusi kodel per 9 men neapsisprendziau ar gimdysiu su nuskausminamais. po 2 val nuleidus vandenis kaklelis atsidare tik 4 cm, tai nusprende skatinti, kartu ir nuskausminant. o dar po valandos as jau turejau lialka ant pilvo, kuria "isspjoviau" po 3 stumimu, po pirmojo dar ir pristabdyt reikejo.
del gydytojos kaip specialistes priekaistu neturiu, nes gimdymas gavosi su komplikacija - neatsiskyre placenta , tai teko operuoti,siai dienai savijauta ciki.
neziurint i tona kokiu bendravo, tai viska komentavo kaip ir del ko, bet tikraiusiai praleido paaiskinti del ko skatino. o ligonineje, kai dar gimdykloje gulejau , vyras pasakojo, kad girdejo kaip daktare kolidoriuje burnojo " kad dirba kaip arklys ir vos ne uz dyka" gal ji cia taip namiokus mete, nezinau.
daugiau patiko akusere, kuri ir prisistate, ir dazniau budavo salia, ir net savo pamaina pratese 2 valandom, nes kai pamaciau ja keiciaincia pamaina blink.gif gailiu balseliu paprasiau pasilikti blush2.gif
Barshkuole
As pas sia daktare gimdziau ir siuo metu su vaikeliu pilvely vaikstom, ir galiu pasakyti, kad ji ne is tu daktariu, kurios cackinasi. Kartais pajuokauja, kartais visai nuotaikos neturi, bet uztat visada nuosirdi. Ir kas svarbiausiai - jokiu nereikalingu pliurpalu per gimdyma, bei grieztas tonas bent jau man neleido blaskytis ir suteike pasitikejimo. Aisku, jei nebuciau pas ja anksciau lankiusis ir pazinojusi - buciau tikriausiai nusiurpusi... doh.gif Todel geriau pradeti lankytis is anksto. O kad megsta paburnoti, tai tiesa. Ypac jei jos nuomone mama nesirupina ir neatsakingai ziuri. Pati girdejau kokia scena iskele priimamajame gimdyvei, katra nezinojo savo paskutiniu menesiniu dienos.... doh.gif O kad atejus 14.30 daktare nepatenkinta - tai normalu, nes jos darbo diena priimamajame baigiasi 15.00. Negi manote, kad ji ne zmogus ir turi sedeti virsvalandzius? Ar jus pacios nuolat sedite po darbo?
Majaa
QUOTE(misterija @ 2008 05 28, 14:57)

daugiau patiko akusere, kuri ir prisistate, ir dazniau budavo salia, ir net savo pamaina pratese 2 valandom, nes kai pamaciau ja keiciaincia pamaina blink.gif  gailiu balseliu paprasiau pasilikti  blush2.gif
*



O akušerė kartais ne Jolanta? blush2.gif
misterija
QUOTE(Majaa @ 2008 05 29, 09:55)
O akušerė kartais ne Jolanta?  blush2.gif
*



ne, akusere Laima Plungiene
Miss
Sveikos,

Parasykite kas nors i AZ info apie tarimasi ir atsiskaityma pas sita gydytoja. Is anksto dekoju 4u.gif
ersua
Sveikos,, as taip pat noreciau suzinoti koks yra atsiskaitymas su sia gydytoja, nes uz keliu savaiciu ruosiuosi gimdyti ir noreciau tartis butent su ja. dekoju uz atsakymus. smile.gif
spot13
as irgi gimdziau pas sia gydytoja. Tiesa ji grieztoka,rimta, bet kaip specialiste super. Manau, kad gydytoja neturi rodyt savo jausmu, ar labai daug uzuojautos kai skauda. Tiesiog ji dirbo savo darba. Didelis ACIU jai uz nuostabu suneli 4u.gif
Super Gaga
Aš pas šią gydytoją lankiausi nėštumo metu.Gydytoja kartais pajuokaudavo, bet dažniausiai būdavo rimta. Bet svarbu ne gydytojos nuotaika, o jos, kaip specialistės žinios. Nėštumas buvo sunkus, bet visą nėštumo metu jaučiau jos priežiūrą ir globą. Visada aplankydavo ligoninėje, stebėdavo ir kontroliuodavo gydymą, viską paaiškindavo. Kai jai kildavo kokių nors įtarimų dėl nėštumo eigos, siųsdavo pasidaryti papildomus tyrimus.Visada galėdavau skambinti, iškilus bet kokiems klausimams.Tai gydytoja, kuriai jaučiu tik pagarbą.Ir beje, kai norėjome atsidėkoti už priežiūrą nėštumo metu, gydytoja priėmė tik gėles. Prasidėjus gimdymui, pati negalėjo atvykti, bet nepaliko likimo valiai, paskambino budinčiam gydytojui (už ką aš jai taip pat esu labai dėkinga, nes personalas nebuvo labai draugiškas), kuris atliko cezarį.
sabaliuk
As pas sia gydytoja vaikstau nestumo prieziuros metu. Esu patenkinta. Kiekviena karta esu issamiai apziurima, gaunu naudingu patarimu. Visi tyrimai yra atliekami. Zodziu nuskriausta nesijauciu 4u.gif
jolantamed
Gal kas zino gyd.Povilaitienes telefona,man mano gydytoja dave telefono numeri,bet as pameciau,o antra karta prasyti geda.
bagyraas
As pradejau pas ja lankytis. Pasirode maloni, rupestinga, atsakinga. Bet po vakar nenoriu jos matyti. Buvau sutarusi, kad ateisiu gimdyti. Kai atejau ji dalyvavo gimdyme, tai mane apziurejo sesute. Sesute vis begiojo pas daktare ir tarese ka daryti su manim. Pasake, kad siandien negimdysiu. Nors vakar daktare man 100% teige, kad gimdysiu. Susinervinau, nes visa nakti nemiegojau galvodama apie gimdyma, vyras i darba nenuejo, o ir tases jau buvom atsiveze. Na, nutarem daktares palaukti ir pasisneketi akis i aki, bet ji po visko net nesiteike ateiti pasisneketi, o ir mobilaus nekele, nors jau po operacijos buvo. Tada vyras uzlipo i virsu ir pamate ja sedincia prie kazkokiu popieriu ir net nesiteike pasisneketi. Kai vyras paklause apie mane, visa susiraukusi atsistojo ir pradejo rekti ant jo, pasake, kad snd negimdysiu, kad sesute viska paaiskino. Tada as dar pas ja nuejau, mane pamaciusi ji vel pradejo staugti ant manes, kad as siandien negimdysiu. Pasakiau daktarei, kodel nesilaikot savo zodzio? Tai ji dar labiau isiuto ir vos ne nx mane pasiunte..as apsisukau ir is akiu asaros pradejo begti..kaip taip galima su zmogum elgtis, sakyti viena, daryti kita. Juk pati tvirtino, kad nevalgyciau, kad gimdysiu..Suprantu, gal jai sunku buvo po tos operacijos, bet kuom as kalta. Zmogiskumas juk yra, paaiskink zmogui, kad snd nera nuotaikos ir jegu priimti gimdyma. Nezinau, ka dabar reikes daryti, rytoj prasideda mano terminas. Bijau leliu pernesioti fear.gif juk vaikas, tai ne suo..
Papildyta:
Gal kas zino gyd.Povilaitienes telefona,man mano gydytoja dave telefono numeri,bet as pameciau,o antra karta prasyti geda.

Taip zinau, 869829280. Sekmes tau jolantamed 4u.gif
Miss
QUOTE(bagyraas @ 2008 07 29, 13:10)
As pradejau pas ja lankytis. Pasirode maloni, rupestinga, atsakinga. Bet po vakar nenoriu jos matyti. Buvau sutarusi, kad ateisiu gimdyti. Kai atejau ji dalyvavo gimdyme, tai mane apziurejo sesute. Sesute vis begiojo pas daktare ir tarese ka daryti su manim. Pasake, kad siandien negimdysiu. Nors vakar daktare man 100% teige, kad gimdysiu. Susinervinau, nes visa nakti nemiegojau galvodama apie gimdyma, vyras i darba nenuejo, o ir tases jau buvom atsiveze. Na, nutarem daktares palaukti ir pasisneketi akis i aki, bet ji po visko net nesiteike ateiti pasisneketi, o ir mobilaus nekele, nors jau po operacijos buvo. Tada vyras uzlipo i virsu ir pamate ja sedincia prie kazkokiu popieriu ir net nesiteike pasisneketi. Kai vyras paklause apie mane, visa susiraukusi atsistojo ir pradejo rekti ant jo, pasake, kad snd negimdysiu, kad sesute viska paaiskino. Tada as dar pas ja nuejau, mane pamaciusi ji vel pradejo staugti ant manes, kad as siandien negimdysiu. Pasakiau daktarei, kodel nesilaikot savo zodzio? Tai ji dar labiau isiuto ir vos ne nx mane pasiunte..as apsisukau ir is akiu asaros pradejo begti..kaip taip galima su zmogum elgtis, sakyti viena, daryti kita. Juk pati tvirtino, kad nevalgyciau, kad gimdysiu..Suprantu, gal jai sunku buvo po tos operacijos, bet kuom as kalta. Zmogiskumas juk yra, paaiskink zmogui, kad snd nera nuotaikos ir jegu priimti gimdyma. Nezinau, ka dabar reikes daryti, rytoj prasideda mano terminas. Bijau leliu pernesioti  fear.gif juk vaikas, tai ne suo..
Papildyta:
Gal kas zino gyd.Povilaitienes telefona,man mano gydytoja dave telefono numeri,bet as pameciau,o antra karta prasyti geda.

Taip zinau, 869829280. Sekmes tau jolantamed  4u.gif
*



Paguodai 4u.gif
Neliudek, viskas bus gerai. Greit susitiksi su savo 2.gif ir pasimirs visi blogi prisiminimai.
jolantamed
Gydytoja atostogaus nuo 09.01 iki 09.15 .As su ja kalbejau del gimdymo ,tai kai atsisake buvau net laiminga ,nes labai nepatiko jos tonas. schmoll.gif
inventorizacija
QUOTE(bagyraas @ 2008 07 29, 12:10)
As pradejau pas ja lankytis. Pasirode maloni, rupestinga, atsakinga. Bet po vakar nenoriu jos matyti. Buvau sutarusi, kad ateisiu gimdyti. Kai atejau ji dalyvavo gimdyme, tai mane apziurejo sesute. Sesute vis begiojo pas daktare ir tarese ka daryti su manim. Pasake, kad siandien negimdysiu. Nors vakar daktare man 100% teige, kad gimdysiu. Susinervinau, nes visa nakti nemiegojau galvodama apie gimdyma, vyras i darba nenuejo, o ir tases jau buvom atsiveze. Na, nutarem daktares palaukti ir pasisneketi akis i aki, bet ji po visko net nesiteike ateiti pasisneketi, o ir mobilaus nekele, nors jau po operacijos buvo. Tada vyras uzlipo i virsu ir pamate ja sedincia prie kazkokiu popieriu ir net nesiteike pasisneketi. Kai vyras paklause apie mane, visa susiraukusi atsistojo ir pradejo rekti ant jo, pasake, kad snd negimdysiu, kad sesute viska paaiskino. Tada as dar pas ja nuejau, mane pamaciusi ji vel pradejo staugti ant manes, kad as siandien negimdysiu. Pasakiau daktarei, kodel nesilaikot savo zodzio? Tai ji dar labiau isiuto ir vos ne nx mane pasiunte..as apsisukau ir is akiu asaros pradejo begti..kaip taip galima su zmogum elgtis, sakyti viena, daryti kita. Juk pati tvirtino, kad nevalgyciau, kad gimdysiu..Suprantu, gal jai sunku buvo po tos operacijos, bet kuom as kalta. Zmogiskumas juk yra, paaiskink zmogui, kad snd nera nuotaikos ir jegu priimti gimdyma. Nezinau, ka dabar reikes daryti, rytoj prasideda mano terminas. Bijau leliu pernesioti  fear.gif juk vaikas, tai ne suo..
Papildyta:
Gal kas zino gyd.Povilaitienes telefona,man mano gydytoja dave telefono numeri,bet as pameciau,o antra karta prasyti geda.

Taip zinau, 869829280. Sekmes tau jolantamed  4u.gif
*




Noriu ir as pasisakyti. Man ir buvo sutarta daryti cezari viena diena, o kai nuejau pas daktare pasake, kad gimdysiu po keliu dienu. Nu ir kas, as visai i tai nesureagavau. Aisku, norejosi kuo greiciau visa tai baigti, bet jai geriau zinoti. Manau merginos pacios truputi esat uzsiparinusios arba per jautrios. Maciau kiek ji tuti pacienciu, ir patikekit labai stengiasi atlikti savo darba kuo geriau. Bet kaip yra toks posakis, kad norejau kaip geriau , o isejo kaip visada, kartais pasiteisina. Esu ja labai patenkinta ir labai jai dekui uz dvi mano saulytes. Sekmes jai ir kantrybes
Rooti
QUOTE(bagyraas @ 2008 07 29, 13:10)
As pradejau pas ja lankytis. Pasirode maloni, rupestinga, atsakinga. Bet po vakar nenoriu jos matyti. Buvau sutarusi, kad ateisiu gimdyti. Kai atejau ji dalyvavo gimdyme, tai mane apziurejo sesute. Sesute vis begiojo pas daktare ir tarese ka daryti su manim. Pasake, kad siandien negimdysiu. Nors vakar daktare man 100% teige, kad gimdysiu. Susinervinau, nes visa nakti nemiegojau galvodama apie gimdyma, vyras i darba nenuejo, o ir tases jau buvom atsiveze. Na, nutarem daktares palaukti ir pasisneketi akis i aki, bet ji po visko net nesiteike ateiti pasisneketi, o ir mobilaus nekele, nors jau po operacijos buvo. Tada vyras uzlipo i virsu ir pamate ja sedincia prie kazkokiu popieriu ir net nesiteike pasisneketi. Kai vyras paklause apie mane, visa susiraukusi atsistojo ir pradejo rekti ant jo, pasake, kad snd negimdysiu, kad sesute viska paaiskino. Tada as dar pas ja nuejau, mane pamaciusi ji vel pradejo staugti ant manes, kad as siandien negimdysiu. Pasakiau daktarei, kodel nesilaikot savo zodzio? Tai ji dar labiau isiuto ir vos ne nx mane pasiunte..as apsisukau ir is akiu asaros pradejo begti..kaip taip galima su zmogum elgtis, sakyti viena, daryti kita. Juk pati tvirtino, kad nevalgyciau, kad gimdysiu..Suprantu, gal jai sunku buvo po tos operacijos, bet kuom as kalta. Zmogiskumas juk yra, paaiskink zmogui, kad snd nera nuotaikos ir jegu priimti gimdyma. Nezinau, ka dabar reikes daryti, rytoj prasideda mano terminas. Bijau leliu pernesioti  fear.gif juk vaikas, tai ne suo..
Papildyta:
Gal kas zino gyd.Povilaitienes telefona,man mano gydytoja dave telefono numeri,bet as pameciau,o antra karta prasyti geda.

Taip zinau, 869829280. Sekmes tau jolantamed  4u.gif
*




Mane irgi pravirkde sita gydytoja. Aciu Dievui, kad ne tada, kai jau reikejo gimdyti - dar lankiausi pas ja nestumo prieziuroje. Jinai tikrai moka rekti ir labai jau nemaloniai bendrauti... mes abu su vyru buvom pakraupe, kad zmogus, baiges mokslus ir nuolat dirbantis su zmonemis, gali taip bendrauti su suaugusiais zmonemis... Tai nuo to karto su vyru apsisprendem, kad nera reikalo buti isikibus i sita gydytoja (nors pries tai rupestingai ir atrode atsakingai rupinosi...), juk yra tiek daug geru gydytoju ir mokanciu zmoniskai bendrauti (kas, manau, yra labai svarbu).
Nepletkinsiu daugiau apie sia gydytoja, bet tikrai nusivyliau jos profesionalumu ir zmogiskumu... Be to, nestumo pabaigoj nebuvo jokios prieziuros... tai kai nuvaziavau gimdyti ir manes paklause, kodel nera irasu nesciosios knygeleje, pasakiau, kad gydytoja atostogauja ir nepaskyre pasimatymo ir nenukreipe pas kita gydytoja... tai gydytoja buvo "apakusi"-sako, per visa savo praktika tokio dalyko nesu maciusi g.gif
O iseje is jos, susiradom nuostabia gydytoja ir ramiausiai pagimdem lotuliukas.gif
Brukne
As lankausi pas gyd. Povilaitiene ir planuoju pas ja gimdyti. Na kolkas tikrai jokiu konfliktu neturejau, puiki gydytoja, ismano savo darba, zino ka daro. Tiesa, nuo siandien ji atostogauja 2 sav., bet tikiuosi per ta laika nebus kokiu nenumatytu sveikatos sutrikimu... Tiesa, kazkada jos atostogu metu, kai man reikejo pagalbos, susitiko su manimi, israse siuntima ir nukreipe pas specialistus, nes pati neturejo teises atostogu metu dirbti (gydytojai grieztai kontroliuojami siuo klausimu), Manau kad ir toliau klostysis viskas gerai 4u.gif
Ryžulia
Gimdžiau pas ją. patiko. Viskas su ja gerai. tiesa, ji nėra iš tų žmonių, kuri pasiduoda emocijoms ir viskokių "usi-pusi-musi" iš jos neišgirsit.bet savo darbą išmano. Aš rekomenduočiau.
Gabriele :)
sveikutes,skaiciau jusu atsiliepimus apie sia gydytoja...labai noreciau suzinot ar kuri nors turite jos tel.,ar dar ka nors kad su ja galima butu susisiekt?man pirmas gimdymas tai labai noreciau kad gera ir miela gydytoja man padetu unsure.gif ,beje pagimdyt tureciau sia savaite...padekit sia gydytija susirast arba gal kuri nors kita gydytoja pasiulytu...labai aciu smile.gif
ersua
Gyd. Povilaitienes tel. buvo parasytas anksciau, tiesiog reikejo atidziau perziureti sia tema. Jos telefonas: 869829280, arba tiesiog ja galima susirasti Antakalnio klinikose priemime arba gimdykloje, nes ji savaite dirba ten, savaite ten.
Gabriele :)
Aciu...as paskui kai pamaciau jos tel.nr tj jau buvau parasiusi ir paklausiusi smile.gif biggrin.gif biggrin.gif
@ngeliukas
Sveikutės smile.gif
Aš irgi noriu tartis su šia gyd., tad norėčiau kiek maždaug šis malonumas kainuotu? O kaip su kitu personalu atsiskaitymas? ir kada vyksta atsiskaitymas jau po gimdymo ar prieš? Man sausį gimdyti, bet turiu šiokią tokią problemą su inkstais tai užtat noriu susitart iš anksto, kad ramiau laukti.
Laukiu bet kokios informacijos galima į AŽ.
mamavosylka
As taip pat gimdziau pas R.Povilaitiene. Nebuvau susitarusi, tiesiog papuoliau i jos pamaina smile.gif tai is pradziu atrode, kad nuotaikos nera pas gydytoja ir bus labai blogai smile.gif bet paskui - gimdymas pasirode esas komplikuotas, tai ji viska padare profesionaliai. Ir paskui po gimdymo atejo kasdiena paziureti ir apziureti. Jeigu yra galimybe, tai siulau pas ja gimdyti. Jeigu ne gydytojos profesionalumas, tai neaisku kaip butu pasibaige....
Brukne
Gyd. Povilaitiene yra profesionali, taciau neduoda 100 proc. kad ji priims gimdyma jeigu ne jos pamaina.
Panelė_Monika*
Lankaus pas šią gydytoją 4u.gif Tikrai thumbup.gif
Liana3
QUOTE(@ngeliukas @ 2008 12 05, 11:16)
Sveikutės smile.gif
Aš irgi noriu tartis su šia gyd., tad norėčiau kiek maždaug šis malonumas kainuotu? O kaip su kitu personalu atsiskaitymas? ir kada vyksta atsiskaitymas jau po gimdymo ar prieš?  Man sausį gimdyti, bet turiu šiokią tokią problemą su inkstais tai užtat noriu susitart iš anksto, kad ramiau laukti.
Laukiu bet kokios informacijos galima į AŽ.
*


As irgi gimdziau pas sia gydytoja,nes papuoliau i jos pamaina(siaip tariausi su akusere,kuriai daviau 900lt ir ji pasidalino su gyd.Povilaitiene ir anesteziologu,po gimdymo,bet kiek girdejau galima ir pries,nera didelio skirtumo).Labai profesionali gydytoja.Tausoja emocijas,bet ju ir nereikia,svarbiausia zinoti,kad esi gerose rankose.Nors mano gimdymas buvo gana lengvas,ji savo darba atliko puikiai.Taip pat lanke po gimdymo,dave savo numeri,jei man kiltu kokiu klausimu ar problemu.Jei antra karta gimdyciau Lietuvoje,tikrai tarciausi su Povilaitiene thumbup.gif .Sekmes mamytes! smile.gif
nikusenka
as pries sventes gimdziau pas daktare Povilaitiene. galiu pasakyti tik viena, geresnes daktares negali buti! thumbup.gif tikrai ismananti savo darba, rupestinga.
tikrai super
pukepuke
Kokie skirtingi atsiliepimai apie sia gydytoja g.gif
Man ja rekomendavo gyd. Jursenas, nes tuo laiku kai man reiks gimdyti jis bus komandiruoteje verysad.gif
Dabar kazkaip kai pasiskaiciau visai pasimeciau, nezinau ka ir galvoti ir kaip cia padaryti g.gif
Super Gaga
QUOTE(pukepuke @ 2009 01 21, 21:26)
Kokie skirtingi atsiliepimai apie sia gydytoja g.gif
Man ja rekomendavo gyd. Jursenas, nes tuo laiku kai man reiks gimdyti jis bus komandiruoteje verysad.gif
Dabar kazkaip kai pasiskaiciau visai pasimeciau, nezinau ka ir galvoti ir kaip cia padaryti g.gif
*


Ką galiu tau patarti?Jeigu tikiesi lipšnumo ir visokių saldybių, tai tikrai negausi.Bet jeigu tikiesi profesionalios pagalbos, tai kreipsiesi reikiamu adresu.Sėkmės tau
pukepuke
QUOTE(Super Gaga @ 2009 01 21, 23:14)
Ką galiu tau patarti?Jeigu tikiesi lipšnumo ir visokių saldybių, tai tikrai negausi.Bet jeigu tikiesi profesionalios pagalbos, tai kreipsiesi reikiamu adresu.Sėkmės tau
*



Aciu tau labai uz atsakyma 4u.gif
Saldybiu as nesitikiu ir nenoriu, tik tiek kad man nusimato planinis CP tad svarbu kad operacija sekmingai praeitu cool.gif

Turiu dar prasyma, gal galetumet parasyti i az kokia suma atsidekojot siai gydytojai is anksto susitarus? 4u.gif
balsima
As spali gimdziau pas sia gydytoja... Papuoliau i jos pamaina... Atsiliepimai labai ir labai geri apie ja!! thumbup.gif Labai profesionali, labai rupestinga ir siaip man labai patiko thumbup.gif Pas mane leliukas sunkiai ejo, tai sesela jau siule vakuma panaudot, o gydytoja neleido, pasake kad ir taip pagimdys ir pagimdziau biggrin.gif Aciu jai uz prieziura ir pagalba ateiti i pasauli mano angeliukui!!
kristinaite
Gal ir man galetumete kas nors parasyti i AZ apie atsiskaitymyus su gydytoja ir personalu, jei tariesi is anksto?! 4u.gif

Is anksto dekoju
@ngeliukas
sveikos
As pas šia gyd. gimdžiau sausio mėn. Gimdymas buvo labai sunkus, bet dėka šios gyd. viskas baigėsi gerai ir man ir mano angeliukui. Ji man iš anksto pasiūlė atsigulti į ligoninę, kad jai būtų ramiau, taip ir padariau. Kai prasidėjo gimdymas ji kaip tik budėjo, bet jei nebūtų budėjus tai sakė vistiek atvažiuotų. Per gimdymą akušerė jau norėjo naudoti vaakumą, bet gyd. neleido ir į pagalbą pakvietė vėdėją, nes jai vienai buvo sunku. Esu jai labai dėkinga už jos atliktą darbą. Dėl atsiskaitymo parašysiu į až.
Pupce
Sveikos,
labai prasau parasykit ir man AZ apie atsiskaityma is anksto susitarus.

Aciu



QUOTE(kristinaite @ 2009 02 08, 20:27)
Gal ir man galetumete kas nors parasyti i AZ apie atsiskaitymyus su gydytoja ir personalu, jei tariesi is anksto?!  4u.gif

Is anksto dekoju
*




QUOTE(@ngeliukas @ 2009 02 10, 11:29)
sveikos
As pas šia gyd. gimdžiau sausio mėn. Gimdymas buvo labai sunkus, bet dėka šios gyd. viskas baigėsi gerai ir man ir mano angeliukui. Ji man iš anksto pasiūlė atsigulti į ligoninę, kad jai būtų ramiau, taip ir padariau. Kai prasidėjo gimdymas ji kaip tik budėjo, bet jei nebūtų budėjus tai sakė vistiek atvažiuotų. Per gimdymą akušerė jau norėjo naudoti vaakumą, bet gyd. neleido ir į pagalbą pakvietė vėdėją, nes jai vienai buvo sunku. Esu jai labai dėkinga už jos atliktą darbą. Dėl atsiskaitymo parašysiu į až.
*


SaulyteL
QUOTE(Pupce @ 2009 02 11, 11:56)
Sveikos,
labai prasau parasykit ir man  AZ apie atsiskaityma is anksto susitarus.

Aciu
*



Sveikos,

Ir man i AZ parasykite, kiek atsiskaitymas is anksto sutarus.
ACIU 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.