Įkraunama...
Įkraunama...

MTV's Teen Wolf

Teen Wolf

user posted image


Pamačiau ir susizavejau siuo serialu. Gal yra daugiau ji ziurinciu? Butu labai linksma padiskutuoti su kuo nors apie ji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ausra* @ 2011 07 10, 16:08)
  Teen Wolf

user posted image
Pamačiau ir susizavejau siuo serialu. Gal yra daugiau ji ziurinciu? Butu labai linksma padiskutuoti su kuo nors apie ji 4u.gif


ziuriu. patinka thumbup.gif tipiska istorija truputi -mistinis berniukas,meiles seiles,geriausias draugas,kuris viska zino. biggrin.gif bet grazus aktoriai, netruksta veiksmo, mistikos kabliukas.
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2011 07 10, 16:19)
ziuriu. patinka  thumbup.gif  tipiska istorija truputi -mistinis berniukas,meiles seiles,geriausias draugas,kuris viska zino.  biggrin.gif  bet grazus aktoriai, netruksta veiksmo, mistikos kabliukas.



as irgi uzmetu aki geras:) thumbup.gif
Atsakyti
oi kaip puiku, kad yra ziurinciu biggrin.gif
Atsakyti
man taip pat vienas is geriausiu serialu 4u.gif
Atsakyti
ziuriu, idomus serialas, bet kai kurios vietos lb perspaustos gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 07 10, 17:21)
ziuriu, idomus serialas, bet kai kurios vietos lb perspaustos gaunasi...


na as kazkaip nepastebejau kad butu taip lb perspaustos vietos dar pakolkas neuzkliuvo, bet tikiuos kad sugavos ir prates kurima, nes zada sukurti tik 12seriju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*ausra* @ 2011 07 10, 17:53)
na as kazkaip nepastebejau kad butu taip lb perspaustos vietos dar pakolkas neuzkliuvo, bet tikiuos kad sugavos ir prates kurima, nes zada sukurti tik 12seriju verysad.gif

tai gal ir prates bet per visa sia vasara bus parodyt 12 seriju gal kita vasara rodys antra sezona jai bus toks populerus 4u.gif
Atsakyti
Ziuriu ir as, patinka smile.gif
Atsakyti
Ziuriu, bet toks vaikiskas jis man biggrin.gif
Atsakyti
Anksciau maciau,bet kazkaip nejungiau,o siandien nusprendziau pabandyti paziurei,tai vat bus matyti ar like biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Tik stai toks jis man labiau patinka (ir vyresnis,ir siaip biggrin.gif )

user posted image
Atsakyti
As irgi ziuriu, man visai neblogas biggrin.gif
Atsakyti