Įkraunama...
Įkraunama...

Už kokias Jūs vestuves?

Apklausa: Kokios Jūsų nuomone turi būti vestuvės? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
smile.gif Įdomu kokias vestuves turėjote ar norėtumėte turėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2011 07 10, 21:08)
smile.gif Įdomu kokias vestuves turėjote ar norėtumėte turėti smile.gif

pati tokias manau greitu turesiu,tik is puses jo draugo tevukai tai labai jau nori vestuviu kad visa gimine butu,taciau as su savo draugu planuojam visai kitokias,turim 2 variantus kurie patys istikinamiausi:
1.kad tikmes ,liudininkai ,fotografas ir filmuotojas viskas imazina,poto kur i gamta ar kavinuke ir povestuvine kelione wub.gif
2.patys paciausi artimiausi zmones kuriu but net 20,tai ir sodyba ir muzikantai,bei vedantysis,taciau po vidurnakcio svecius palikti o patys isvaziuotume medaus menesio 4u.gif
Atsakyti
pas mus buvo tradicines, abu to nesigailim anei kiek wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2011 07 12, 02:51)
pas mus buvo tradicines, abu to nesigailim anei kiek  wub.gif  wub.gif

Pas mus irgi buvo tadicines - su visais imanomais lietuvisku vestuviu elementais cool.gif labai didziuojuosi tuo, nes buvo tikrai linksma drinks_cheers.gif
Atsakyti
MB norėjo tradicinių nes jo labai plati giminė. O aš norėjau tylutėliai susituokt ir išdumt į kelionę arba, dar geriau, kelionėje susituokt. Dabar jau lyg ir paskutinis varijantas - bažnyčia, fotosesija ir tėvai kokiam geram restorane.
Atsakyti
Tik seimos ratui, nes jie praso. Amzius, matyt, jau ne tas, bet nesinorisi svaistyti kruvas pinigu dideliaivvienos dienos puotai. Geriau jau ispudingai kelionei smile.gif
Atsakyti
Mes po bažnyčios aplankėm Kryžių kalną, fotosesiją pasidarėm, vakare su liūdininkais pavakarieniavom ir mūsų šventė baigėsi, to mes ir norėjom wub.gif Nemėgstu aš didelių balių, didelių susibūrimų, užteko man ir to, kad atėjo daug žmonių pasveikinti ir bažnyčioj kojos tirpo iš jaudulio, kad visi žiūri į mus biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad atšventėm taip, kaip norėjom ir nei vienas neliko nepatenkintas, nes visi kiti artimieji, šeimos nariai ir draugai šventė kitur, be mūsų : )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo secret_lover_: 17 liepos 2011 - 11:27
Turejau pirmaji varianta, tokiu ir norejau ir labai dziaugiuosi. Didelese vestuvese patinka dalyvauti, bet pati savo vestuviu nedaryciau dideliu lotuliukas.gif schmoll.gif
Bet mes tuokemes CMB, baznycioj planuojame po keleriu metu, gal sutaps su dukrytes krikstynom, dar per daug negalvojom apie tai. Taigi, musu vestuves buvo su kuklesniais rubais (vyrui kostiumas, o man sampano spalvos suknele, bet ne iki zemes ir ne pusta), dariausi ir sukuosena, ir makiaza. Po ceremonijos tik atsigerem sampano su atejusiais pasveikinti, pasifotkinom, po to lauke fotosesija tik mum dviem. Vakare sedom i lektuva ir isskridom i povestuvine kelione thumbup.gif
Atsakyti
Mes tik planuojam, pati buvau tik dvejose, tad dar tiksliai ir nežinau kokių noriu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovella @ 2011 07 19, 19:10)
Turejau pirmaji varianta, tokiu ir norejau ir labai dziaugiuosi. Didelese vestuvese patinka dalyvauti, bet pati savo vestuviu nedaryciau dideliu lotuliukas.gif  schmoll.gif
Bet mes tuokemes CMB, baznycioj planuojame po keleriu metu, gal sutaps su dukrytes krikstynom, dar per daug negalvojom apie tai. Taigi, musu vestuves buvo su kuklesniais rubais (vyrui kostiumas, o man sampano spalvos suknele, bet ne iki zemes ir ne pusta), dariausi ir sukuosena, ir makiaza. Po ceremonijos tik atsigerem sampano su atejusiais pasveikinti, pasifotkinom, po to lauke fotosesija tik mum dviem. Vakare sedom i lektuva ir isskridom i povestuvine kelione thumbup.gif



super wub.gif mes irgi taip planuojam, bet ne del to, kad pinigu truktu ar dar ko, tiesiog norim taip smile.gif drinks_cheers.gif

P.S. baznycia pas mus bus (su trupuciu simbolikos).. ant tilto spyna kabinsim, fotosesijos metu gal ir per tilta nes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo intiux: 23 liepos 2011 - 22:31
Musu planuojamos arciau tradiciniu... atsisakom pirsliu, pulko,..., bet pasiliekam islydetuves is namu, tevu sutikima, valsa,... Svesim viena diena, nes kaip Lovella rase, jai galiu paantrint:dalyvaut dideliose vestuvese smagu, bet pati nenoriu smile.gif

Mano svajoniu vestuves buvo is vis mazytes, tik su paciais artimiausiai pavakarieniaut ir viskas, bet busimo vyro-dideles, todel teko ieskot viduriuko... ir... jau dziaugiuosi del to, nes giliai sirdy vis tik norejau as tos savo sventes smile.gif

Atsakyti
..o as manau, kad geriausios tos vestuves, kurios rengiamos pagal dvieju zmoniu norus, vizijas,svajones, ir viskas tikra ir paprasta.. tai simtakart geriau, nei brangus, prabangus, bet bejausmis spektaklis (o juk tokiu buna, buna..). Todel vestuvese svarbiausia - suprasti, kokia tai svente, ka ji reiskia ir DEL KO ji daroma...
Atsakyti