Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Mažas eksperimentas:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2012 06 20, 08:47)
Mažas eksperimentas:)

Mmm... Kaip graziai ir skaniai atrodo wub.gif Is ko vidurinis ir apatinis sluoksniai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_zinoma @ 2012 06 20, 15:09)
Mmm... Kaip graziai ir skaniai atrodo wub.gif Is ko vidurinis ir apatinis sluoksniai? ax.gif

Baltas - varškė+ grietinėlės želė
Apatinis sausainiai + sviestas:)
Atsakyti
Į jogurtinę grietinę 450 g. su varške ir vaisiais dėjau ištirpinusi 1 šaukštą želatinos, bet niekaip nesustingsta. Kiek reiktų tokiam kiekiui dėti želatinos? 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2012 04 07, 23:30)
man skaniausias variantas yra grietinele+kond. pienas+zelatina smile.gif


O kokiomis proporcijomis darote?
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2012 07 10, 16:27)
Į jogurtinę grietinę 450 g. su varške ir vaisiais dėjau ištirpinusi 1 šaukštą želatinos,

aš į tokį kiekį dedu 2 šaukštus. jeigu dar vaisiai, tai dar 2 šaukštai.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 07 10, 17:21)
aš į tokį kiekį dedu 2 šaukštus. jeigu dar vaisiai, tai dar 2 šaukštai.


Supratau, aciu 4u.gif
Atsakyti
merginos,gal su kvailu klausimu,bet reikia jusu pagalbos blush2.gif noriu padaryt zele torciuka tupperware dideliame ziede,bet noriu kad tortukas turetu pagrinda - is sausainiu ar biskvito,bet nezinau kaip i ta forma ikist graziai ta pagrinda... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inchik @ 2012 07 13, 00:35)
merginos,gal su kvailu klausimu,bet reikia jusu pagalbos  blush2.gif  noriu padaryt zele torciuka tupperware dideliame ziede,bet noriu kad tortukas turetu pagrinda - is sausainiu ar biskvito,bet nezinau kaip i ta forma ikist graziai ta pagrinda...  doh.gif

su biskvitu tai nežinau kaip padaryt,neteko,o sausainius aš susmulkinu ir sudedu:)
Atsakyti
nezinau ar cia vieta, bet dariau i zele zieda, tai pamaniau atneisu parodyti
biksvitas gabaliukais, grietinele + jogurtas +vaisia+3-4 saukstai zelatinos isbrinkinti nedideliame kiekyje vandens
user posted image

o cia mazasis zele ziedas, receptas tas pats
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 14 liepos 2012 - 18:34
QUOTE(knopke* @ 2012 07 14, 19:31)
o cia mazasis zele ziedas, receptas tas pats


gardžiai atrodo thumbup.gif ar biskvitą pati kepei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diasaja: 14 liepos 2012 - 21:07
Sveikos, gal man padėtumėte prisiminti, seniai seniai darydavau tortą: grietinės litras, stiklinė cukraus, kažkiek želė (?), mėynės arba braškės ir užpildavau viską ant biskvito (na dažniausiai ant vyniotinio kokio). ax.gif Bet nepamenu kiek ten tos žele dėti (ir kaip ten ją su kiek vandens karšto ar kokio skiesti) ax.gif Čia ne mano sritis, bet pamenu kad labai skanu būdavo 4u.gif Prašau, gal kuri padėtumėte? mirksiukas.gif
Atsakyti