Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

O kokią funkciją tas sviestas atlieka? Nes nelabai suprantu kam jį dėti... biggrin.gif O kaip kažin gautūsi jei be jo....
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2012 11 05, 20:38)
O kokią funkciją tas sviestas atlieka? Nes nelabai suprantu kam jį dėti... biggrin.gif O kaip kažin gautūsi jei be jo....

biggrin.gif o kaip isivaizduojat paprastus sausainius sulipinti? biggrin.gif
nenorit sviesto, dekit banana mirksiukas.gif
Atsakyti
Na galima kokios liesos grietinės gal ar ko... smile.gif Arba sakau gal žele užpylus jie persigeria ir sulimpa... smile.gif Na su sausainiais niekad nesu darius, tai bandau mąstyti... Nenoriu aš to sviesto dėl riebumo prie tokio lengvo torto... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2012 11 05, 22:08)
Na galima kokios liesos grietinės gal ar ko... smile.gif Arba sakau gal žele užpylus jie persigeria ir sulimpa... smile.gif Na su sausainiais niekad nesu darius, tai bandau mąstyti... Nenoriu aš to sviesto dėl riebumo prie tokio lengvo torto... smile.gif

Vien nuo zeles nesulips. Jei nenorit sviesto, nors ten jo mazai reikia ir nesijaus jo, naudokit biskvita, tikrai netrupes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės merginos,

nusipirkau silikoninę gėlytės formą ir noriu pasidaryti žele tortuką. Ar man sustings toj silikoninėj formoj ir kaip paskui išimti žele? Nepykit, visos temos neturiu kada skaityti blush2.gif tik radau permetusi kelis puslapius, kad sutepat aliejumi truputį. Nesupratau tik kurią vietą. Pilant pirmą sluoksnį reikia formą aliejum ištept? blush2.gif būsiu dėkinga už atsakymą ir atsiprašau jei visgi ne į temą klausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 12 06, 12:51)
Sveikutės merginos,

nusipirkau silikoninę gėlytės formą ir noriu pasidaryti žele tortuką. Ar man sustings toj silikoninėj formoj ir kaip paskui išimti žele? Nepykit, visos temos neturiu kada skaityti  blush2.gif tik radau permetusi kelis puslapius, kad sutepat aliejumi truputį. Nesupratau tik kurią vietą. Pilant pirmą sluoksnį reikia formą aliejum ištept?  blush2.gif būsiu dėkinga už atsakymą ir atsiprašau jei visgi ne į temą klausiu  4u.gif

Pries pildama galit truputi patept formos vidu. Tik aliejus labiau tinkamas bekvapis. Bet siaip is silikonines formos ir taip gerai issiema - ant formos dedat lekste ir apverciat - zele atsidurs ant lekstes.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 12 06, 23:34)
Pries pildama galit truputi patept formos vidu. Tik aliejus labiau tinkamas bekvapis. Bet siaip is silikonines formos ir taip gerai issiema - ant formos dedat lekste ir apverciat - zele atsidurs ant lekstes.


Oje doh.gif aš tik alyvuogių aliejų turiu ax.gif netiks turbūt g.gif niu viena mergina rašė, kad jai kelis kartus neišėjo gražiai išimti žele iš silikoninės formos, užtai Jūsų ir paklausiau kaip reikia daryti. Ar tikrai sustingsta žele formą ištepus aliejum ir ar paskui nebus riebaluota žele? Mano silikoninė forma ne iš Tuperware, maximoj nusipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 12 06, 23:16)
Oje  doh.gif aš tik alyvuogių aliejų turiu  ax.gif netiks turbūt g.gif niu viena mergina rašė, kad jai kelis kartus neišėjo gražiai išimti žele iš silikoninės formos, užtai Jūsų ir paklausiau kaip reikia daryti. Ar tikrai sustingsta žele formą ištepus aliejum ir ar paskui nebus riebaluota žele? Mano silikoninė forma ne iš Tuperware, maximoj nusipirkau   smile.gif

Taigi nereikia pilti ten aliejaus biggrin.gif Pirstus pamerkiat/suvilginat ir perbraukiat per formele. Tikrai zele nebus riebaluota mirksiukas.gif
Priklauso nuo jusu skonio receptoriu. Jei labai jautriai reaguojat i skonius/kvapus, galit truputeli ir jausti, nei ne, drasiai ir alyvuogiu alieju galit naudot.
Sustingsta puikiai. Galima dar pamirkyt keliom sekundem i karsta vandeni ta forma ir tada isiminet - taip su nesilikoninem formelem visada darau, bet apsidraudimui ir su silikonine taip galit padaryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 06 gruodžio 2012 - 23:29
QUOTE(Masiania* @ 2012 12 07, 00:27)
Taigi nereikia pilti ten aliejaus biggrin.gif Pirstus pamerkiat/suvilginat ir perbraukiat per formele. Tikrai zele nebus riebaluota mirksiukas.gif
Priklauso nuo jusu skonio receptoriu. Jei labai jautriai reaguojat i skonius/kvapus, galit truputeli ir jausti, nei ne, drasiai ir alyvuogiu alieju galit naudot.
Sustingsta puikiai. Galima dar pamirkyt keliom sekundem i karsta vandeni ta forma ir tada isiminet - taip su nesilikoninem formelem visada darau, bet apsidraudimui ir su silikonine taip galit padaryt 4u.gif


Aš suprantu, kad nereikia pilti aliejaus, o tik vos vos biggrin.gif
Labai ačiū už atsakymus 4u.gif bandysiu rytoj, žiūrėsiu kas čia gausis. Ir atsiprašau, jei klausimai pasirodė kvaili, bet pirmą kartą naudosiu silikoninę formą tai norėjau konkretumo smile.gif Šiaip nemėgstu silikono, bet forma man patiko ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Merginos as pas jus su klausimu, kokioje formoje gaminat zele tortus, kur pagrinda ideti iki kol sustings ir kaip po to isimti? Noriu pasidaryti zele su jogurtu torta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Secrets @ 2012 12 20, 10:32)
Labas rytas  4u.gif Merginos as pas jus su klausimu, kokioje formoje gaminat zele tortus, kur pagrinda ideti iki kol sustings ir kaip po to isimti? Noriu pasidaryti zele su jogurtu torta  4u.gif

aš gaminu tokioje http://http://images...100_1702-vi.jpg o išimant šiek tiek pašildau karštame vandenyje kad šiek tiek atsileistų kraštai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-U-Š-A: 20 gruodžio 2012 - 12:18
QUOTE(J-U-Š-A @ 2012 12 20, 12:16)
aš gaminu tokioje http://http://images...100_1702-vi.jpg o išimant šiek tiek pašildau karštame vandenyje kad šiek tiek atsileistų kraštai

nerodo nieko, neveikia nuoroda unsure.gif
Atsakyti