Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Visai buvau pamirsus,kad turiu ta zieda doh.gif -nu dabar gaminsiu thumbup.gif -aciu merginos uz idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 17, 12:02)
tikrai taip ir yra smile.gif

merginos, o i kokia formą pilate žele, į silikoninę?
Atsakyti
musiskis jau beveik "sutvarkytas" lotuliukas.gif
dabar uzsikabinau, labai jau greitas ir lengvas bei pigus reikalas biggrin.gif
QUOTE(AKOS @ 2011 11 17, 12:27)
merginos, o i kokia formą pilate žele, į silikoninę?

as i Tupperware zele zieda pilu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 17, 19:17)
as i Tupperware zele zieda pilu ax.gif

As irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, noriu jūsų patarimo. Jei darote tik želė skanėstą, naudojate Tupperwares žiedus. O kaip darote želinius torčiukus, kuomet pagrindas yra biskvitas? Aš bandžiau paprastoje tortinėje su nuimamu šonu, bet nemoku gražiai paties torto iš formos išimti. Kaip darot jūs?
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 11 19, 23:10)
sveikos, noriu jūsų patarimo. Jei darote tik želė skanėstą, naudojate Tupperwares žiedus. O kaip darote želinius torčiukus, kuomet pagrindas yra biskvitas? Aš bandžiau paprastoje tortinėje su nuimamu šonu, bet nemoku gražiai paties torto iš formos išimti. Kaip darot jūs?

apipjaunu pagal krastuka su peiliu atsargiai ir atidarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 11 19, 22:10)
sveikos, noriu jūsų patarimo. Jei darote tik želė skanėstą, naudojate Tupperwares žiedus. O kaip darote želinius torčiukus, kuomet pagrindas yra biskvitas? Aš bandžiau paprastoje tortinėje su nuimamu šonu, bet nemoku gražiai paties torto iš formos išimti. Kaip darot jūs?


prieš darant bet kokį tortą atidaromoje tortinėje jos šoną "apvilkite" folija,tada kai tortas sustingsta,atsegat šoną (prieš tai foliją atlenkiat į viršų nuo šonų),nuimat,tada folija labai gražiai nusiima o tortas lygus ir dailus,jokio vargo smile.gif kuo gražiau apvilkit foliją tuo mažiau nelygumų torto šonuose bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 20, 22:14)
apipjaunu pagal krastuka su peiliu atsargiai ir atidarau ax.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(stebukliukas13 @ 2011 11 20, 23:42)
prieš darant bet kokį tortą atidaromoje tortinėje jos šoną "apvilkite" folija,tada kai tortas sustingsta,atsegat šoną (prieš tai foliją atlenkiat į viršų nuo šonų),nuimat,tada folija labai gražiai nusiima o tortas lygus ir dailus,jokio vargo smile.gif kuo gražiau apvilkit foliją tuo mažiau nelygumų torto šonuose bus  4u.gif

Ačiū už idėją 4u.gif O jei vietoj folijos naudočiau maistinę plėvelę, ji juk dar lygiau gali priglusti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 11 21, 11:18)
Ačiū 4u.gif
Ačiū už idėją 4u.gif O jei vietoj folijos naudočiau maistinę plėvelę, ji juk dar lygiau gali priglusti? g.gif


žinoma galit,aš taip darau nes bet kokiu atveju biskvitas pasitraukia ir nebebūna tortinės dydžio,o folija vis milimetrą kitą sumažina,tai man taip kažkaip gražiau atrodo,apglamžau ją prie šono,prispaudžiu ir lygu paskui,o maistinės aš nelabai mėgstu,mane erzina ji,limpa vos prisiliečia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebukliukas13: 21 lapkričio 2011 - 14:47
kaip skaniai ir gražiai želės tortai atrodo bigsmile.gif essen.gif
Atsakyti
user posted image
Ikeliu ir as savo darbeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 11 24, 00:58)

skaniai ir gražiai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti